Τα φαντάσματα.....

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιουν 28, 2012 6:42 pm

Μέσα σε όλα αυτά είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρος, ότι και φέτος θα πάρεις το πρωτάθλημα αήττητος.Σε αυτό τον σπουδαιότερο ρόλο θα παίξει η τεράστια μεταγραφική επιτυχία που είχες να φέρεις τον υπερπανπαίχτη Τσίαντα στη νέα σου ομάδα.Όλοι έχουμε μείνει έκθαμβοι .Μα πως τα κατάφερες και έκανες τέτοιο κόλπο γκροσσο ? Και πως θα πάρει το πρωτάθλημα τώρα το χαιδάρι χωρίς τον υπερπανπαίχτη Τσίαντα????Ο κόσμος διψάει να μάθει , έδωσες πολλά λεφτά ????Πως τον έψησες να σε ακολουθήσει ???
Σου βγάζω το καπελλο , πάντα οσμιζόσουν τα ταλέντα !!! Εύγε !!!
Μπορείς αν το αντέχεις να με αποκαλείς Ο Π Ι ΟΥ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΙΣΤΟΛΙ αφού γουστάρεις και το μαύρο χρώμα, όπως κατάλαβα από τα νέα σου γραφούμενα.
Και μην πας για καλαμπόκι κατά την προσφιλή σου συνήθεια .
Α γεια σου λεβέντη μου , ομορφάντρα μου .
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Παρ Ιουν 29, 2012 2:10 am

να ανοίξουμε ένα καινούργιο topic να πεις όσα θέλεις να πεις; πρέπει να έχεις πολλά ακόμα να του σούρεις. Το θέμα είναι οτι εμείς που δε σας ξέρουμε, εσένα τουλάχιστον, δε καταλαβαίνουμε και τι λες.
θα ήθελες να μας πεις την ιστορία σας από την αρχή;

Αν θες βοήθεια, ξεκίνα το κάπως έτσι

'όταν ήμουν μικρός, η μάνα μου με βάραγε... κτλ κτλ κτλ'
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Τρί Ιούλ 17, 2012 1:45 pm

SARONI έγραψε:Μέσα σε όλα αυτά είμαι κάτι παραπάνω από σίγουρος, ότι και φέτος θα πάρεις το πρωτάθλημα αήττητος.Σε αυτό τον σπουδαιότερο ρόλο θα παίξει η τεράστια μεταγραφική επιτυχία που είχες να φέρεις τον υπερπανπαίχτη Τσίαντα στη νέα σου ομάδα.Όλοι έχουμε μείνει έκθαμβοι .Μα πως τα κατάφερες και έκανες τέτοιο κόλπο γκροσσο ? Και πως θα πάρει το πρωτάθλημα τώρα το χαιδάρι χωρίς τον υπερπανπαίχτη Τσίαντα????Ο κόσμος διψάει να μάθει , έδωσες πολλά λεφτά ????Πως τον έψησες να σε ακολουθήσει ???
Σου βγάζω το καπελλο , πάντα οσμιζόσουν τα ταλέντα !!! Εύγε !!!
Μπορείς αν το αντέχεις να με αποκαλείς Ο Π Ι ΟΥ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΙΣΤΟΛΙ αφού γουστάρεις και το μαύρο χρώμα, όπως κατάλαβα από τα νέα σου γραφούμενα.
Και μην πας για καλαμπόκι κατά την προσφιλή σου συνήθεια .
Α γεια σου λεβέντη μου , ομορφάντρα μου .

φίλε SARONI καταρχνή να ρωτήσω αν παίζεις κάπου φέτος! Καλό θα ήταν να κρατάμε ένα επίπεδο και να μην κρίνουμε/χαρακτηρίζουμε σε προσωπικό επίπεδο κάποια παιδιά που κολυμπάνε, όπως κολυμπάνε και παίζουν, όπως παίζουν. Ο χώρος της πισίνας είναι για να περνάμε καλά. Η κατηγορία της Δ Εθνικής είναι πάνω απ'όλα για να παίζουν κάποια παιδιά τα οποία τους αρέσει το άθλημα και θέλουν να δοκιμάσουν, είναι για να ξεκινάνε μικρά παιδιά και να αποκτούν τις πρώτες τους εικόνες, είναι για να κάνουν κάποιοι χοντροί γυμναστική (γιατί όπως και να το κάνεις είναι πιο ενδιαφέρον από το οποιοδήποτε γυμναστήριο) ή και για κάποιους παλιούς παίκτες οι οποίοι για χ ψ λόγους θέλουν να ξαναπαίξουν (για να χάσουν κιλά, για να περνάνε ωραία με μια ομάδα ανθρώπων, να κάνουν χαβαλέ κτλ). Δεν έχεις κανένα δικαίωμα να προσβάλεις κάποιους οι οποίοι απλά αγωνίζονται με τις όποιες δυνάμεις και δυνατότητες έχουν. Το θέμα είναι να περάσουν καλά και να γίνουν καλύτεροι άνθρωποι και καλύτεροι παίκτες μέσα από τα παιχνίδια και τις προπονήσεις. Ο Τσιάντας επειδή τον αναφέρεις - και μάλλον έχεις κάποιο προηγούμενο μαζί του - είναι καταρχήν ένα ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ κι ένας καλός ΑΝΘΡΩΠΟΣ. δεν είναι ο Φάραγκο , δεν είναι ο Εστιάρτε και ποτέ δεν το έπαιξε. Γουστάρει αυτό που κάνει, κολυμπάει ... κι αν φάει 10 κόντρες, κάνει 10 άουτ βάλει ένα γκολ και πάρει 2 κόρνερ και 3 αποβολές θα γυρίσει σπίτι του χαρούμενος και ευτυχισμένος. Αν δεν κάνει τίποτα από όλα αυτά και βγει από το νερό και χαμογελάει λες και έκανε σεξ ... εγώ θα είμαι 5 φορές χαρούμενος ως συμπαίκτης του γιατί θα το έχει ευχαριστηθεί. Κι αυτό είναι το νόημα με το πόλο ... να το ευχαριστηθείς... Δεν κατεβαίνεις ούτε για να πάρεις πρωτάθλημα ούτε για να βγεις πρώτος. Παίζεις για να παίξεις. Είμαστε μεγάλοι άνθρωποι και οι στόχοι μας είναι συκγκεκριμένοι (αν έχεις μυαλό στο κεφάλι σου) να γυμναστώ, να περάσω καλά και να το ευχαριστηθώ.... τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο !!!!! Αν μπορείς να κερδίσεις αυτό πολλαπλασιάζει την χαρά της συμμετοχής σου! Άμα θέλεις πάντως μπορείς οποιαδήποτε μέρα να έρθεις στα Βοτσαλάκια που κάνουμε προπόνηση και να κολυμπήσεις και να παίξεις μαζί μας .... να κάνουμε 5 σουτ να παίξουμε ένα Γερμανικό και λίγο παραπάνω. Αυτό είναι το άθλημα ... να ενώνει ανθρώπους ... Ο ΑΟ Καστέλλας φέτος έχει παίκτες οι οποίοι είτε είναι παλιοί και χοντροί όπως εγώ και το κάνουν γιατί τους έχει λείψει το χλώριο, είτε είναι παλιοί κολυμβητές, είτε είναι παιδιά που πάντα έβλεπαν το άθλημα και ποτέ δεν είχαν την ευκαιρία να το δοκιμάσουν, είτε είναι παίκτες που πάντα έπαιζαν σε μικρές ομάδες και συνεχίζουν κι έχουν την επαφή με το νερό. Η ομάδα δεν πάει ούτε για Πρωτάθλημα, ούτε για Champions League (αν είσαι γαύρος ξέρεις) ούτε για κάτι παραπάνω. Αυτό που θέλουμε είναι να περάσουμε καλά και μετά να κάτσουμε να φάμε σουβλάκια όλη η ομάδα και όλοι οι αντίπαλοι (κι ας έρθουν και οι διαιτητές μαζί μας). αυτά δεν θέλω να γράψω περισσότερα ... όποτε θέλεις πάντως έλα για μερικά σουτάκια ή για σουβλάκια (που το κατέχω περισσότερο) !
Βασίλης
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τρί Ιούλ 17, 2012 5:09 pm

Γεια σου Βασίλη !!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Τελευταία επεξεργασία από SARONI και Τρί Ιούλ 17, 2012 7:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Τρί Ιούλ 17, 2012 5:31 pm

θα εκτιμούσα πάντως ιδιαίτερα αν απέφευγες τις προσωπικές επιθέσεις/βουλιάγματα και μαρκαρίσματα για αποβολή σε ανθρώπους οι οποίοι όχι μόνο αγαπάνε το άθλημα, αλλά με τις πράξεις τους έχουν βάλει ένα λιθαράκι στο άθλημα με τον τρόπο τους όπως ο coachFK και ο Τσιάντας !
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Ιούλ 17, 2012 6:09 pm

και κάπου εδώ σταματάει το καλό κλίμα μεταξύ σας... :lol:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τρί Ιούλ 17, 2012 7:15 pm

vaziliz έγραψε:θα εκτιμούσα πάντως ιδιαίτερα αν απέφευγες τις προσωπικές επιθέσεις/βουλιάγματα και μαρκαρίσματα για αποβολή σε ανθρώπους οι οποίοι όχι μόνο αγαπάνε το άθλημα, αλλά με τις πράξεις τους έχουν βάλει ένα λιθαράκι στο άθλημα με τον τρόπο τους όπως ο coachFK και ο Τσιάντας !

Και γω που νόμιζα ότι ήταν δική σου πρωτοβουλία να μπεις και να γράψεις .
Και σένα τι σε νοιάζει καλέ μου φίλε το τι θα κάνω εγώ και ποιον θα μαρκάρω και ποιον θα βουλιάζω ?????
Τελικά σας χτυπάει και χορεύετε ακόμα ........
ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗ !!!!!!!!!!
Δοκίμασε και λίγο να κάνεις το συνήγορο, δεν ξέρεις καμιά φορά...
Είναι άλλο να τον κάνεις τσάμπα και άλλο να πληρώνεσαι !!!
Και για να μαθαίνω ο coachFK με ποιο τρόπο έχει προσφέρει???
Την άποψή σου γράψε και όχι να μεταφέρεις αυτή που θα σου πουν .


@statler
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις :wink:
Είδες όμως εγώ κύριος :wink:
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Ιούλ 18, 2012 9:31 am

@vasiliz
θα προτιμούσα να μην συνεχιστεί αυτό. Δίνεις πολύ αξία σε κάποιον που έχει δείξει πόσο "μικρός" είναι. Να φανταστείς πως έχει αυτοχαρακτηριστεί ο "ΠΙΟΥ της Πισίνας" :lol: :lol: :lol:

@SARONI
Το τι έχει κάνει ο καθένας από εμάς στον χώρο του, είναι εύκολο να μαθευτεί. Είναι τόσο μικρός, άλλωστε που κυκλοφορούν εύκολα και γρήγορα. Ενίοτε με κακεντρέχεια, αλλά και αυτό στο παιχνίδι είναι.
Όμως αυτό απέχει παρασσάγγας από την δική σου περίπτωση. Είναι η πρώτη φορά που ένας 40+ (όταν σε έκοψα από το Χαιδάρι, τώρα περίπου 50 και με μυαλό παιδιού με μόνιμη εμμονή: "μου πήρανε το παιχνιδάκι μου" ) πίστεψε πως τον αδίκησα. Δικό σου πρόβλημα. Αλήθεια θα ήθελα να μας αναφέρεις μετά το Χαϊδάρι που έπαιξες και πόσο. Και τώρα που θα αρχίσεις, να σφυράς, πρόσεξέ το αυτό με τα "γινάτια". Είναι κακός σύμβουλος.

Ααα και κάτι ακόμα. Τελικά είσαι "κότα λειράτη". Δύο μέρες ήρθες στα Βοτσαλάκια και δεν μου μίλησες. Όπως και σε άλλους που έκανες πως δεν τους είδες. Τελικά είχες δίκιο. Ασχολούμαι πολύ με την ορνιθολογία. Τι να κάνω όμως. Είσαι περίπτωση!!! :D :D :lol: :lol: 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Τετ Ιούλ 18, 2012 10:23 am

SARONI έγραψε:
vaziliz έγραψε:θα εκτιμούσα πάντως ιδιαίτερα αν απέφευγες τις προσωπικές επιθέσεις/βουλιάγματα και μαρκαρίσματα για αποβολή σε ανθρώπους οι οποίοι όχι μόνο αγαπάνε το άθλημα, αλλά με τις πράξεις τους έχουν βάλει ένα λιθαράκι στο άθλημα με τον τρόπο τους όπως ο coachFK και ο Τσιάντας !

Και γω που νόμιζα ότι ήταν δική σου πρωτοβουλία να μπεις και να γράψεις .
Και σένα τι σε νοιάζει καλέ μου φίλε το τι θα κάνω εγώ και ποιον θα μαρκάρω και ποιον θα βουλιάζω ?????
Τελικά σας χτυπάει και χορεύετε ακόμα ........
ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗ !!!!!!!!!!
Δοκίμασε και λίγο να κάνεις το συνήγορο, δεν ξέρεις καμιά φορά...
Είναι άλλο να τον κάνεις τσάμπα και άλλο να πληρώνεσαι !!!
Και για να μαθαίνω ο coachFK με ποιο τρόπο έχει προσφέρει???
Την άποψή σου γράψε και όχι να μεταφέρεις αυτή που θα σου πουν .


@statler
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις :wink:
Είδες όμως εγώ κύριος :wink:



Τελικά έχεις σοβαρό πρόβλημα....κρίμα .... !!!!!! Τα κόμπλεξ είναι ανίκητα σε αυτό τον κόσμο !
να περνάς καλά φίλε μου και καλή επιτυχία στην μεγάλη καριέρα που κάνεις !!!!!! Και μία συμβουλή ... όταν πηγαίνεις στο νησί να μην πίνεις νερό από την βρύση ... πειράζει ... μπουκαλάκι καλύτερα.... !!!!!!
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιούλ 18, 2012 10:46 am

vaziliz έγραψε:
SARONI έγραψε:
vaziliz έγραψε:θα εκτιμούσα πάντως ιδιαίτερα αν απέφευγες τις προσωπικές επιθέσεις/βουλιάγματα και μαρκαρίσματα για αποβολή σε ανθρώπους οι οποίοι όχι μόνο αγαπάνε το άθλημα, αλλά με τις πράξεις τους έχουν βάλει ένα λιθαράκι στο άθλημα με τον τρόπο τους όπως ο coachFK και ο Τσιάντας !

Και γω που νόμιζα ότι ήταν δική σου πρωτοβουλία να μπεις και να γράψεις .
Και σένα τι σε νοιάζει καλέ μου φίλε το τι θα κάνω εγώ και ποιον θα μαρκάρω και ποιον θα βουλιάζω ?????
Τελικά σας χτυπάει και χορεύετε ακόμα ........
ΞΥΠΝΑ ΒΑΣΙΛΗ !!!!!!!!!!
Δοκίμασε και λίγο να κάνεις το συνήγορο, δεν ξέρεις καμιά φορά...
Είναι άλλο να τον κάνεις τσάμπα και άλλο να πληρώνεσαι !!!
Και για να μαθαίνω ο coachFK με ποιο τρόπο έχει προσφέρει???
Την άποψή σου γράψε και όχι να μεταφέρεις αυτή που θα σου πουν .


@statler
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις :wink:
Είδες όμως εγώ κύριος :wink:



Τελικά έχεις σοβαρό πρόβλημα....κρίμα .... !!!!!! Τα κόμπλεξ είναι ανίκητα σε αυτό τον κόσμο !
να περνάς καλά φίλε μου και καλή επιτυχία στην μεγάλη καριέρα που κάνεις !!!!!! Και μία συμβουλή ... όταν πηγαίνεις στο νησί να μην πίνεις νερό από την βρύση ... πειράζει ... μπουκαλάκι καλύτερα.... !!!!!!


Για να το λες κάτι θα ξέρεις !!!! :D :D :D :D
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιούλ 18, 2012 10:53 am

"Ααα και κάτι ακόμα. Τελικά είσαι "κότα λειράτη". Δύο μέρες ήρθες στα Βοτσαλάκια και δεν μου μίλησες. Όπως και σε άλλους που έκανες πως δεν τους είδες. Τελικά είχες δίκιο. Ασχολούμαι πολύ με την ορνιθολογία. Τι να κάνω όμως. Είσαι περίπτωση!!! "

Πραγματικά όμως .... είσαι πάρα πολύ μα πάρα πολύ μακριά νυχτωμένος !!!!!
Χαίρομαι γιατί τα έχεις μπερδέψει εντελώς μα εντελώς όμως .Άλλα αντί άλλων όμως !!!!! Πέρα απ΄όλα σε είχα για λίγο πιο γατί και λιγότερο ευκολόπιστο .... :D :D :D :wink: :wink:
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιούλ 18, 2012 1:09 pm

Πραγματικά, φίλοι μου, δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά όλο αυτό το χαίρομαι πολύ.Ζωντάνια , αντεκλίσεις και ένα σωρό άλλα .
Το βασικό είναι ένα, να υπάρχει υγεία και ξανά υγεία σε όλους για να μπορούμε να τα γράφουμε και να τα κάνουμε οοοολα αυτά και να περνάμε καλά .
Το μόνο που δεν θέλω είναι να έρχεται σε δύσκολη θέση ο φιλόξενος διαχειριστής της ιστοσελίδας. :D :D :D :D :D
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Ιούλ 18, 2012 2:01 pm

SARONI έγραψε:"Ααα και κάτι ακόμα. Τελικά είσαι "κότα λειράτη". Δύο μέρες ήρθες στα Βοτσαλάκια και δεν μου μίλησες. Όπως και σε άλλους που έκανες πως δεν τους είδες. Τελικά είχες δίκιο. Ασχολούμαι πολύ με την ορνιθολογία. Τι να κάνω όμως. Είσαι περίπτωση!!! "

Πραγματικά όμως .... είσαι πάρα πολύ μα πάρα πολύ μακριά νυχτωμένος !!!!!
Χαίρομαι γιατί τα έχεις μπερδέψει εντελώς μα εντελώς όμως .Άλλα αντί άλλων όμως !!!!! Πέρα απ΄όλα σε είχα για λίγο πιο γατί και λιγότερο ευκολόπιστο .... :D :D :D :wink: :wink:


Τελικά είσαι ο ΠΙΟΥ - "κότας" της πισίνας. Άντε γεια, λοιπόν!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Τετ Ιούλ 18, 2012 2:43 pm

"
Τελικά είσαι ο ΠΙΟΥ - "κότας" της πισίνας. Άντε γεια, λοιπόν!"

:D :D :D :D :D :D plus όλα τα άλλα είσαι και γραφικός !!! :D :D :D :D
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Ιούλ 18, 2012 8:00 pm

γιατί χρησιμοποιείτε το quote αφού δεν υπάρχει τρίτος στη συζήτησή σας...; νομίζω όλοι σας καταλαβαίνουμε... χρειάζεστε διακοπές!
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιούλ 19, 2012 2:04 pm

εσένα τι σε νοιάζει και "χώνεσαι"; :shock: 8) :lol: :lol:
είσαι μήπως και συ "φάντασμα"; :D :lol: :lol: 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Πέμ Ιούλ 19, 2012 3:00 pm

Σαν το μικρό φαντασματάκι τριγυρνάς
μέσα από τοίχους και παράθυρα περνάς
και με κατασκοπεύεις
κι εγώ μικρό φαντασματάκι προσπαθώ
να ξεφύγω από σένα, να σωθώ
γιατί όλο με παιδεύεις
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Πέμ Ιούλ 19, 2012 3:04 pm

statler έγραψε:Σαν το μικρό φαντασματάκι τριγυρνάς
μέσα από τοίχους και παράθυρα περνάς
και με κατασκοπεύεις
κι εγώ μικρό φαντασματάκι προσπαθώ
να ξεφύγω από σένα, να σωθώ
γιατί όλο με παιδεύεις

θα σκάσει τώρα και ο SARONI να το παίξει στο τρομπόνι .....!!!!
αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαααα
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιούλ 19, 2012 3:47 pm

vaziliz έγραψε:
statler έγραψε:Σαν το μικρό φαντασματάκι τριγυρνάς
μέσα από τοίχους και παράθυρα περνάς
και με κατασκοπεύεις
κι εγώ μικρό φαντασματάκι προσπαθώ
να ξεφύγω από σένα, να σωθώ
γιατί όλο με παιδεύεις

θα σκάσει τώρα και ο SARONI να το παίξει στο τρομπόνι .....!!!!
αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαααα


Ok , εγώ ατο τρομπόνι, εσύ στο φαγκότο :D :D :D :D
Ότι ταιριάζει στ΄αγόρι μου :D :D :D :D :D
Και πες και στον μέντορα σου(coachfk) να δοκιμάσει στο κουαρτίνο .
Μάλλον θα το περάσει για βρισιά, αλλά είμαι σίγουρος ότi ξέρεις τι είναι και θα του εξηγήσεις
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

Δημοσίευσηαπό SARONI » Πέμ Ιούλ 19, 2012 3:49 pm

statler έγραψε:Σαν το μικρό φαντασματάκι τριγυρνάς
μέσα από τοίχους και παράθυρα περνάς
και με κατασκοπεύεις
κι εγώ μικρό φαντασματάκι προσπαθώ
να ξεφύγω από σένα, να σωθώ
γιατί όλο με παιδεύεις


... χαραμίζεσαι στα νταμάρια.... :lol: :lol: :lol: :lol:
SARONI
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 01, 2008 8:04 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron