ΠΡΩΤ/ΜΑ Δ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2007/ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 4:44 pm

stavros έγραψε:
sharkface έγραψε:
No 7 έγραψε:Μάλλον δεν θα παίξαμε φέτος αντίπαλοι,γιατι θα στο είχα κόψει από φέτος...!


Εισαι σιγουρος για αυτο? Μηπως δεν καταφερνες να τα βγαλεις περα με ενα κολογερο?


Ρε συ sharkface και ο Νο7 για άνω των 35 μου φαίνεται..Είναι και αυτός στην ίδια κατηγορία με εμάς τους υπολοίπους που έχουμε - είχαμε - πώς το είπε ο coach γεροντίστικη επιδειξιομανία...Μήπως κι εσύ δεν βολευόσουν να τον αντιμετωπίσεις; Μήπως έχεις συνηθίσει κι εσύ να πνίγεις τους αντίπαλους αμυντικούς μόνο όταν είναι πιτσιρικάδες και σε δυσκόλευε ο Νο7;;;


Λες? Προτεινω να φτιαξουμε μια μικτη 35+ και να κατεβουμε στο πρωταθλημα νεων. Λες να το παρουμε?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό stavros » Δευτ Ιούλ 30, 2007 4:48 pm

sharkface έγραψε: Λες? Προτεινω να φτιαξουμε μια μικτη 35+ και να κατεβουμε στο πρωταθλημα νεων. Λες να το παρουμε?


Δεν ξέρω, τι να σου πω.. Παίρνουμε και για coach τον fk, βάζουμε φουνταριστό εσένα και καθαρίσαμε. Το Νο7 θα το βάλουμε να κόβει το πόλο στους αντιπάλους :D :D
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 5:01 pm

stavros έγραψε:
sharkface έγραψε: Λες? Προτεινω να φτιαξουμε μια μικτη 35+ και να κατεβουμε στο πρωταθλημα νεων. Λες να το παρουμε?


Δεν ξέρω, τι να σου πω.. Παίρνουμε και για coach τον fk, βάζουμε φουνταριστό εσένα και καθαρίσαμε. Το Νο7 θα το βάλουμε να κόβει το πόλο στους αντιπάλους :D :D


Αν παω εγω φουνταριστος ζητω που καηκαμε. Μαλλον ο Νο 7 κι εγω να το παιξουμε εξολοθρευτες νεαρων παικτων. Οσο για προπονητη, προτεινω τον γεροντοτερο που υπαρχει. Αληθεια ξερει κανεις ποιος μπορει να ειναι? Μου ερχεται στο μυαλο ο Ανδρεας Γαρυφαλλος (75+). Και ο Κεχαγιας (οχι ο Σακης) αληθεια ποσο ειναι? Ο Θεος να τους εχει ολους καλα.......
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιούλ 30, 2007 6:38 pm

lew kai egw tosi sizitisi kai katholou apotelesmata... vlakeia mou.
apoxwrw ntropiasmenos :oops:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 6:46 pm

statler έγραψε:lew kai egw tosi sizitisi kai katholou apotelesmata... vlakeia mou.
apoxwrw ntropiasmenos :oops:


Αμα ειναι να ντρεπομαστε για τετοια ασε καλυτερα. Ξερεις ποσες φορες εχω κανει την ιδια μαλακια?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Ιούλ 30, 2007 8:10 pm

Μπράβο μας παιδιά.
Ετσι! Αυτοκριτική και αυτομαστίγωμα για παραδειγματισμό!!!

ΥΓ1 Μα καλά να μην με πάρετε προπονητή σε αυτή την ομάδα. Κρίμα, μου κόβεται το...μέλλον ρε παιδιά!!!

ΥΓ2 Νο7. Δεν θα μπορούσες να τον βρεις αντίπαλο, αφού παίζει στην Γ΄ με τους Βετεράνους. Κάνε υπομονή και παρακάλα να ανέβουν οι συναθλητές σου να τον βρεις του χρόνου, αν και λίγο δύσκολα, καθώς οι Βετεράνοι επιλέγουν πόλη και όμιλο που δεν έχουν ξαναπάει για να κάνουν και διακοπές. (Και καλά κάνουν)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Re: ...

Δημοσίευσηαπό stavros » Δευτ Ιούλ 30, 2007 9:28 pm

COACHFK έγραψε:ΥΓ1 Μα καλά να μην με πάρετε προπονητή σε αυτή την ομάδα. Κρίμα, μου κόβεται το...μέλλον ρε παιδιά!!!)


coach ας ήσουν πιο προσεκτικός να μην άνοιγες μέτωπα με βασικά στελέχη της ομάδας. Αν και sharkface πρέπει να το ξανασκεφτείς...με ένα δημοσιογράφο στην ομάδα θα έχουμε και τσάμπα διαφήμιση..

COACHFK έγραψε:ΥΓ2 Νο7. Δεν θα μπορούσες να τον βρεις αντίπαλο, αφού παίζει στην Γ΄ με τους Βετεράνους. Κάνε υπομονή και παρακάλα να ανέβουν οι συναθλητές σου να τον βρεις του χρόνου, αν και λίγο δύσκολα, καθώς οι Βετεράνοι επιλέγουν πόλη και όμιλο που δεν έχουν ξαναπάει για να κάνουν και διακοπές. (Και καλά κάνουν)


Αλήθεια ρε θηρίο sharkface διαλέγετε και πόλη και αντιπάλους;;; Θέλω να έρθω στην ομάδα αλλά με όρο να έρχομαι στα πρωταθλήματα μόνο αν διεξάγονται σε κυκλαδονήσια!!! Και αν με πάρετε θα έχετε και bonous: έχω γνωστό ένα δημοσιογράφο!!!
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό stavros » Δευτ Ιούλ 30, 2007 9:31 pm

sharkface έγραψε: Οσο για προπονητη, προτεινω τον γεροντοτερο που υπαρχει. Αληθεια ξερει κανεις ποιος μπορει να ειναι? Μου ερχεται στο μυαλο ο Ανδρεας Γαρυφαλλος (75+). Και ο Κεχαγιας (οχι ο Σακης) αληθεια ποσο ειναι? Ο Θεος να τους εχει ολους καλα.......


sharkface σου έχω καλύτερο για προπονητή, αλλά δεν ξέρω αν τον ξέρεις!!! Ξέρεις τον Μακάριο;;; Εδώ σε θέλω να μου απαντάς στα δύσκολα όχι στα εύκολα!!!
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 10:25 pm

stavros έγραψε:
sharkface έγραψε: Οσο για προπονητη, προτεινω τον γεροντοτερο που υπαρχει. Αληθεια ξερει κανεις ποιος μπορει να ειναι? Μου ερχεται στο μυαλο ο Ανδρεας Γαρυφαλλος (75+). Και ο Κεχαγιας (οχι ο Σακης) αληθεια ποσο ειναι? Ο Θεος να τους εχει ολους καλα.......


sharkface σου έχω καλύτερο για προπονητή, αλλά δεν ξέρω αν τον ξέρεις!!! Ξέρεις τον Μακάριο;;; Εδώ σε θέλω να μου απαντάς στα δύσκολα όχι στα εύκολα!!!


Τον μονο Μακαριο που ξερω ειναι τον Κυπριο.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Δευτ Ιούλ 30, 2007 11:48 pm

No 7 έγραψε:Φίλε μου Βolek &.Lolek,
Θέλεις να πνιγούμε παίζοντας σε 33άρα?
Δυστυχώς δεν θα έρθω στην Αθήνα γιατί θα πάω διακοπές...
Καλή επιτυχία να έχετε...(Μάλλον παίζεις στην Πρέβεζα)


Sorry φίλε δεν θέλω να πνιγείτε αλλά στην 33άρα βολεύομαι καλύτερα!!!
Φυσικά και δεν παίζω στην Πρέβεζα μην με προσβάλεις σε παρακαλώ!!!
Αλήθεια ο πιό μικρός σας παίκτης πόσο χρονών είναι????
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιούλ 31, 2007 1:03 am

Ο μικρότερος μας πρέπει να είναι 18 χρονών...
Μην τους ακούς,τα παραλένε,δεν είμαστε τοσο γερασμένη ομάδα...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Αύγ 01, 2007 10:45 am

No 7 έγραψε:Ο μικρότερος μας πρέπει να είναι 18 χρονών...
Μην τους ακούς,τα παραλένε,δεν είμαστε τοσο γερασμένη ομάδα...


Και ποιανού από την ομάδα είναι...γιός(χαχαχαχαχα!!!)

Να σε ρωτήσω κάτι Νο7; Το ίδιο νούμερο φόραγες όταν ήρθατε με τον ΟΠΑΘΑ στο Χαϊδάρι;;;

Λίγο...ξεχυλωμένο ήταν το...σκουφάκι σου αλλά τα κόλαγες κανονικά!!!

Επιανες πάντως λίγο παραπάνω χώρο από το κανονικό, αλλά χαλάλι σου

ΥΓ Και ο Λάμπρος στους νέους...πιάνεται;;;
χαχαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

ilikia

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Αύγ 01, 2007 12:43 pm

opws aisthanetai o kathenas...
pantws sta filika pou eixame me ta pitsirikia tou ΝΟΠ, o labros to paleve... :P
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Re: ilikia

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Αύγ 01, 2007 1:16 pm

statler έγραψε:opws aisthanetai o kathenas...
pantws sta filika pou eixame me ta pitsirikia tou ΝΟΠ, o labros to paleve... :P


Μάλλον χαρο-πάλευα !! ΧΑΧΑΧΑ :lol:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

γ

Δημοσίευσηαπό Εθελοντής » Δευτ Αύγ 06, 2007 1:52 pm

Μετά την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος της Δ κατηγορίας,οι ομάδες που πήρν το εισητήριο της ανόδου είναι η πρωταθλήτρια Μεσόγειος,ο δεύτερος Αρίωνας και τρίτος ο ΓΣ Ηλιούπολης.

Καλή επιτυχία του χρόνου στην Γ εθνική και καλό καλοκαίρι....
Εθελοντής
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2006 10:40 pm

Δημοσίευσηαπό Εθελοντής » Δευτ Αύγ 06, 2007 2:01 pm

Από τον Α όμιλο πέρασαν ο Αριώνας και η Μεσόγειος ενώ από τον Β η Ηλιούπολη και ο Πανσερραικός. Στους ημιτελικούς η Μεσόγειος νίκησε εύκολα τον Πανσερραϊκο ενώ ο Αρίωνας κέρδισε την Ηλιούπολη.
Στον μικρό τελικό η Ηλιούπολη νίκησε χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα τον Πανσερραικό-ευκολότερα από την Παρασκευή-ενώ τα Μεσόγεια νίκησαν για τρίτη φορά φέτος τον Αρίωνα χωρίς να αντιμετωπίσουν πολλές δυσκολίες ούτε αυτή την φορά.
Εθελοντής
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2006 10:40 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Δευτ Αύγ 06, 2007 2:10 pm

Πήγα και είδα την Κυριακή τον ένα ημιτελικό και τους τελικούς το απόγευμα.

Η Μεσόγειος ήταν ένα σκαλί ανώτερη από τον Αρίωνα και αρκετά σκαλιά από τις υπόλοιπες ομάδες, δίκαια και αήττητη κέρδισε την άνοδο. Αν αποκτήσει 3-4 παίκτες για να έχει και πάγκο, μπορεί να πρωταγωνιστήσει και στη Γ'εθνική του χρόνου. Ο τελικός έληξε 9-5, αλλά ουσιαστικά είχε τελειώσει περίπου στα μέσα της 3ης περιόδου όταν το 5-3 έγινε 7-3 και ο Αρίωνας που δυσκολευόταν να σκοράρει δεν μπόρεσε να αντιδράσει. Το νούμερο 3 και το νούμερο 5 παίζουν άνετα σε ομάδες Β'εθνικής, να μην πω και Α2.

Ωραίο παιχνίδι ήταν ο ημιτελικός Ηλιούπολη-Αρίωνα. Αν και η Ηλιούπολη ήταν αήττητη μέχρι εκείνο το παιχνίδι, έχασε καθαρά 11-8, μάλιστα σε κάποια φάση το σκορ είχε πάει στο 8-3. Ο Αρίωνας ήταν δουλεμένο σύνολο, χωρίς να ξεχωρίζει κάποιος παίκτης, αλλά με 13 παίκτες να παίζουν στον ίδιο ρυθμό και έναν καλό τερματοφύλακα που δεν άφησε την Ηλιούπολη να βάλει γκολ σχεδόν για δυο περιόδους, όταν πήρε και τη διαφορά.

Η Ηλιούπολη έχει δυο παίκτες που ξεχωρίζουν (ειδικά ο αριστερόχειρας, αλλά και το νούμερο 7), αλλά έδειξε να μην έχουν κάνει πολλές προπονήσεις μαζί και δεν άντεξαν στην πίεση στο τέλος. Ωστόσο κερδίζοντας σχετικά εύκολα τον Πανσερραικο στον μικρό τελικό πήραν και αυτοί το εισιτήριο της ανόδου και έτσι μπορούν να ετοιμαστούν για κάτι καλύτερο του χρόνου.
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό Εθελοντής » Δευτ Αύγ 06, 2007 2:50 pm

Συμφωνώ πως η Μεσόγειος ήταν ένα σκαλί παραπάνω και πήρε εύκολα το πρωτάθλημα-και δίκαια-Όσο για τους 2 παίκτες που λες αν δεν κάνω λάθος μέχρι πέρσυ έκαναν προπονήσεις με την αντρική ομάδα της Βουλιαγμένης....

Τους καλύτερους αγώνες είδες,ειδικά ο ημιτελικός μεταξύ Αρίωνα και Ηλιούπολης ήταν πολύ καλός....Στέκονται στην Γ αυτές οι ομάδες.τι λές?
Εθελοντής
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2006 10:40 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Δευτ Αύγ 06, 2007 3:11 pm

Όταν οι κύριοι με τε άσπρα σταματήσουν να "φτιάχνουν'' αποτελέσματα και όταν επιτέλους θα αφήσουν και μία ομάδα από την επαρχία να παίξει (ο Πανσερραϊκός στον μικρό τελικό είχε δύο αποβολές με αντικατάσταση 5 αποβολές και ενα πέναλντυ την στιφμή που κέρδισε μόλις δύο αποβολές αν και ο φουνταριστός του έτρωγε δυνέχεια ξύλο!!!) μόνο τότε θα μπορείτε να πείτε ότι νίκησε καθαρα μία ομάδα!!! Επίσης η Ηλιούπολη την Παρασκευή κέρδισε με 12-5 ενώ την Κυριακή με 10-8 τώρα πως γίνεται να κέρδισε πιό εύκολα την Παρασκευή μόνο εσύ το ξέρεις φίλε εθελοντή!! Αλήθεια έχεις ασχοληθεί ποτέ με το πόλο σαν αθλητής??? Εγώ ήμουν μέσα στην πισίνα την Κυριακή και ασε με να ξέρω καλύτερα τα πράγματα!!! Τέλοσπάντων όμως πρέπει να συγχαρώ τα παιδιά των τριών ομάδων που ανέβηκαν στην Γ' εθνική κατηγορία γιατί αυτοί δεν έχουν καμμία ευθύνη για ότι γίνεται και να τους ευχηθώ καλή τύχη για του χρόνου στην Γ' εθνική!!! Καλή ξεκούραση σε όλους και καλές διακοπές(όσες μας έμειναν βέβαια!!) 8)
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό defender » Δευτ Αύγ 06, 2007 3:33 pm

Νομίζω η Μεσόγειος μπορεί να πάει για άνοδο στη Β'εθνική, αρκεί να γεμίσει τον άδειο πάγκο της. Ο Αρίωνας όπως είναι νομίζω ότι δεν θα έχει πρόβλημα να παραμείνει στη Γ'εθνική, αλλά για να κάνει κάτι παραπάνω θέλει σίγουρα ενίσχυση. Η Ηλιούπολη θελει οπωσδήποτε παίκτες για να δώσει μάχη στη Γ΄εθνική.

Οσο για τους διαιτητές του απογεύματος (μικρός και μεγάλος τελικός), χάρισαν στιγμές γέλιου στους έξω και φαντάζομαι θυμού και οργής στους μέσα στην πισίνα. Ειδικά ο χοντρούλης (που κάποιοι λέγανε ότι είναι ο γιος του Ομηρου Πλυχρονόπουλου) δεν πρέπει να έχει ακουμπήσει μπάλα πόλο ή τουλάχιστον έτσι δείχνει ο άνθρωπος.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες