ΠΡΩΤ/ΜΑ Δ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2007/ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό diamond » Τετ Αύγ 08, 2007 6:12 pm

Sharkface tha simfoniso me tin apopsi sou afou sto sigekrimeno pexnidi o amintikos antidrouse stin apegnosmeni prospathia tou fountaristou na kratithi apo to magio kai oxi mono....allla pios tha ta thimate ola auta tou xronou
diamond
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 10:41 am

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τετ Αύγ 08, 2007 7:26 pm

Πισίνα 'εχει στην Θεσσαλονίκη!!! Αλλά έχει μόνο δύο κολυμβητήρια ολόκληρη Θεσσαλονίκη, φαντάσου να πάμε κι εμείς τι θα γίνει!!! αλήθεια υπάρχει άλλο κολυμβητήτιο εκτός από των Σερρών που να κλείνει στις 10:30 το βράδυ???
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό pzozef » Πέμ Αύγ 09, 2007 10:41 am

Lolek & Bolek έγραψε: αλήθεια υπάρχει άλλο κολυμβητήτιο εκτός από των Σερρών που να κλείνει στις 10:30 το βράδυ???


Υπαρχει υπαρχει αλλα να λεμε κ του στραβου το δικιο...δεν υπαρχει απολυτη αναγκη να δουλευει κ παραπανω. Τωρα αν εσεις εχετε τοσο πολυ λαο κ το κολυμβητηριο σας ειναι δημοσιο μπορειτε αυτο να το αιτηθειτε στον δημο.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Πέμ Αύγ 09, 2007 10:56 am

Το κολυμβητήριο στεγάζει 3 ομάδες και περι τα 500 παιδιά+το κοινό!!! Είναι και 25άρα!!! Ο δήμος κοιτάει μόνο πως θα τα αρπάξει από τις ομάδες!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό pzozef » Πέμ Αύγ 09, 2007 11:37 am

Δεν αντιλεγω οτι ο δημος κοιταζει μονο αυτο αλλα κ εσεις δεν μπορειτε να κανετε κ κατι αλλο. Και οι 3 ομαδες αιτηση για διεύρυνση του ωραριου και αγιος ο Θεος μετα...Απλα μην κατσουν και οι παραγοντες με σταυρωμενα τα χερια...
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Πέμ Αύγ 09, 2007 11:50 am

Ότι κάνουμε θα το κάνουμε μόνοι μας γιατί οι άλλες δύο ομάδες δεν επηρεάζονται από αυτό και δεν τους νοιάζει μιας και δεν έχουν τμήμα πόλο!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό No 7 » Πέμ Αύγ 09, 2007 12:31 pm

Μόλις επέστρεψα από διακοπές...
Σας χαιρετώ και θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες που πήραν μέρος στην τέλική φάση,γιατί έμαθα από έγκυρες πηγές,ότι το επίπεδο ήταν αρκετά ανεβασμένο για Δ' Εθνική!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Πέμ Αύγ 09, 2007 2:12 pm

Θα ηθελα να ηξερα καποιος ανθρωπος δεν βρεθηκε να πει στον εφορο των Σερρων οτι εκτιθεται με αυτα που γραφει και τα στελνει στις εφημεριδες?Πουθενα δεν καταλαβα που αδικηθηκε η ομαδα του.Προφανως ο ανθρωπος δεν ξερει ή θελει να δικαιολογησει στην διοικηση του γιατι δεν ανεβηκαν.Με πορδες δεν βαφεις αυγα λενε στο χωριο μου.Κανε ομαδα και μετα μιλα.Και στους 2 αγωνες για 15 ητανε .Αμα εχουν τετοια μυαλα οι μεγαλοι τι περιμενεις απο τα παιδια.Οταν επαιζε με παικτη παραπανω 4 λεπτα με την Πατρα ητανε καλα ετσι?
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Παρ Αύγ 10, 2007 2:48 am

Επειδή όσα κι αν πούμε δεν θα συμφωνήσουμε λέω να το κόψουμε!!! Ότι έγινε δεν αλλάζει εσείς είστε στην Γ' κι εμείς ακόμα μία χρονιά στην Δ'!!! Βασικά πρέπει μόνο να παραδεχτώ ότι μου έκατσε στραβά το ότι έγινεκαι γι' αυτό αντιδράω έτσι, όσο για την ανακοίνωση έγινε κυρίως για να ακουστούμε και να μπορούμε έτσι να πιέσουμε για το καινούργιο κολυμβητήριο!!! Sorry για ότι
βαρύ σου είπα μιάς και έχεις αγωνιστεί και σε Α1 αξίζεις κάποιον σεβασμό!!! Αλλά ειλικρινά πιστεύω ότι θα μπορούσες να είχες παίξει και καλύτερα(έτσι δεν είναι?). Τέλοσπάντων συγχαρητήρια για την άνοδο, πρέπει να παραδεχθώ ότι θα μπορούσαμε να είμαστε καλύτεροι και να μην γκρινιάζουμε!!! Το πήρα απόφαση δεν θα ξαναασχοληθώ με διαιτητές και άλλα τέτοια αλλά θα κοιτάξω μόνο να βελτιώσω το παιχνίδι μου, κάτι είχε το σουτ μου που δεν μπορώ να το εξηγήσω άλλες φορές τα γκολ που έχασα τα είχα για πλάκα, δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω ότι ήμουν εγώ!!! Πέρσυ είχα 14γκολ σε 3 αγώνες και φέτος 5 σε 4αγώνες!!! Τα λέμε όταν μπορείς απάντησέ μου!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό solid » Παρ Αύγ 10, 2007 9:19 am

Ασε με εμενα .Εγω οτι επαιξα επαιξα.Παντα μπορεις να παιξεις καλυτερα.
Εγω νομιζω οτι επαιξα οσο χρειαστηκε εκτος απο το παιχνιδι με τον Αριωνα που ημουν πολυ κακος.Κυριως επιθετικα.Δικαιολογιες υπαρχουν αλλα τις κραταω για μενα.
Εσεις παντως θα χρειαστητε 1-2 πιο εμπειρους παικτες για να ανεβετε κατηγορια .Εισασταν και ατυχοι γιατι φετος υπηρχαν πολυ καλυτερες ομαδες απο περσι.Γενικως το επιπεδο ηταν αρκετα υψηλο .
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Παρ Αύγ 10, 2007 9:22 am

Aλήθεια είναι πως το επίπεδο φέτος ήταν πολύ καλύτερο, έχω την εντύπωση πως και οι 3 ομάδες που ανέβηκαν φέτος είναι καλύτερες από αυτές που είχαν ανεβεί πέρυσι (Πετρούπολη, Μυτιλήνη και ΟΦΘ), όπως τις είχα δει πέρυσι στην τελική φάση. Αρα η Γ'εθνική θα έχει ενδιαφέρον του χρόνου.
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Αύγ 10, 2007 12:23 pm

defender έγραψε:Aλήθεια είναι πως το επίπεδο φέτος ήταν πολύ καλύτερο, έχω την εντύπωση πως και οι 3 ομάδες που ανέβηκαν φέτος είναι καλύτερες από αυτές που είχαν ανεβεί πέρυσι (Πετρούπολη, Μυτιλήνη και ΟΦΘ), όπως τις είχα δει πέρυσι στην τελική φάση. Αρα η Γ'εθνική θα έχει ενδιαφέρον του χρόνου.


Γενικα φαινεται οτι το επιπεδο στις χαμηλοτερες κατηγοριες ανεβαινει σε αντιθεση με την Α1 οπου οι διαφορες μεταξυ των ομαδων μεγαλωνουν.
Ευχομαι ο Πανσερραικος να μπορεσει να φτιαξει κολυμβητηριο 50αρι, αλλα το κυριωτερο ολων ειναι να μην δημιουργηθει νεα ομαδα με το ανοιγμα της 50αρας πισινας. Αν γινει αυτο τοτε θα πατε πισω στον σχεδιασμο σας σιγουρα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Αύγ 10, 2007 12:25 pm

Lolek & Bolek έγραψε:Επειδή όσα κι αν πούμε δεν θα συμφωνήσουμε λέω να το κόψουμε!!! Ότι έγινε δεν αλλάζει εσείς είστε στην Γ' κι εμείς ακόμα μία χρονιά στην Δ'!!! Βασικά πρέπει μόνο να παραδεχτώ ότι μου έκατσε στραβά το ότι έγινεκαι γι' αυτό αντιδράω έτσι, όσο για την ανακοίνωση έγινε κυρίως για να ακουστούμε και να μπορούμε έτσι να πιέσουμε για το καινούργιο κολυμβητήριο!!! Sorry για ότι
βαρύ σου είπα μιάς και έχεις αγωνιστεί και σε Α1 αξίζεις κάποιον σεβασμό!!! Αλλά ειλικρινά πιστεύω ότι θα μπορούσες να είχες παίξει και καλύτερα(έτσι δεν είναι?). Τέλοσπάντων συγχαρητήρια για την άνοδο, πρέπει να παραδεχθώ ότι θα μπορούσαμε να είμαστε καλύτεροι και να μην γκρινιάζουμε!!! Το πήρα απόφαση δεν θα ξαναασχοληθώ με διαιτητές και άλλα τέτοια αλλά θα κοιτάξω μόνο να βελτιώσω το παιχνίδι μου, κάτι είχε το σουτ μου που δεν μπορώ να το εξηγήσω άλλες φορές τα γκολ που έχασα τα είχα για πλάκα, δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω ότι ήμουν εγώ!!! Πέρσυ είχα 14γκολ σε 3 αγώνες και φέτος 5 σε 4αγώνες!!! Τα λέμε όταν μπορείς απάντησέ μου!!!


Για να φτιαξεις το σουτ σου, πρωτα φτιαξε τα ποδια σου. Και οταν το καταφερεις τοτε θα σου πω το μυστικο της ευστοχιας, της δυναμης και γενικοτερα του σκοραρισματος......................
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Παρ Αύγ 10, 2007 6:43 pm

Sharkface δεύτερη ομάδα υπάρχει ήδη αλλά έχει συμμετοχή μόνο στα παιδικά!!!! Όσο για τα πόδια μου δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα ούτε είχα ποτέ πρόβλημα στο σουτ, αυτό μου δημιουργήθηκε φέτος και δεν ξέρω γιατι!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Αύγ 10, 2007 7:02 pm

Lolek & Bolek έγραψε:Όσο για τα πόδια μου δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα ούτε είχα ποτέ πρόβλημα στο σουτ, αυτό μου δημιουργήθηκε φέτος και δεν ξέρω γιατι!!!


" Στην μάνα σου το είπες...??" :)

Για πες μας λεπτομέρειες, δεν είχες δύναμη ?
Δεν είχες στόχευση ?
Ήσουν απροπόνητος ?
Ψυχολογία ?
τι ? τι ?
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Παρ Αύγ 10, 2007 7:09 pm

Τα πιο πιθανά είναι ότι δεν είχα στόχευση και η ψυχολογία!! αλήθεια Λάμπρο η ομάδα σου τιμωρήθηκε?? Γιατί κάτι τέτοιο ακούστηκε!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό noseman » Παρ Αύγ 10, 2007 7:53 pm

τοτε θα σου πω το μυστικο της ευστοχιας, της δυναμης και γενικοτερα του σκοραρισματος


το μυστικό είναι να μην σουτάρεις με εμένα στο τέρμα...
χε χε 8)
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό ziou30 » Παρ Αύγ 10, 2007 10:42 pm

noseman έγραψε:το μυστικό είναι να μην σουτάρεις με εμένα στο τέρμα...
χε χε 8)

8anasaki mallon ksexnas ti pelatakos isoun??? xa xa xa
ziou30
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 25, 2007 12:23 pm

Δημοσίευσηαπό atoil » Σάβ Αύγ 11, 2007 10:45 am

rantevou toy xronou. soumelidi egines athinaios?alepou pou eisai...
Άβαταρ μέλους
atoil
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 05, 2007 5:14 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Σάβ Αύγ 11, 2007 12:07 pm

Lolek & Bolek έγραψε: αλήθεια Λάμπρο η ομάδα σου τιμωρήθηκε?? Γιατί κάτι τέτοιο ακούστηκε!


Να τιμωρηθεί ?? για πιο λόγο ? Το πολύ πολύ να πέσει κατηγορία ... :shock:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron