ΠΡΩΤ/ΜΑ Δ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2007/ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό AFR » Δευτ Ιούλ 23, 2007 6:18 pm

prosoxh. An ginei sthn vouliagmenh tote h mesogeios apokta ena pleonekthma akomh. Mhn xehnate oti oi paiktes ths einai oloi palioi paiktes ths vouliagmenhs , ara tha einai san entos edras.
AFR
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 3:44 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Δευτ Ιούλ 23, 2007 6:26 pm

Βουλιαγμένη σχεδόν σίγουρα, το έλεγαν και σε πηγαδάκια στην Ηλιούπολη, νομίζω το ειπε και ο μπαμπάς Αφρουδάκης που είναι έφορος ή κάτι τέτοιο στο ΝΟ Μεσόγειος
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό stavros » Τρί Ιούλ 24, 2007 4:23 pm

dragomanovits έγραψε:...ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΣΕ 25ΑΡΑ ΠΙΣΙΝΑ ΕΝΩ ΟΛΗ Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΧΕΙ 50ΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ:::;
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΕΓΓΥΑ ΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΛΟ:::
ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΑ 30ΑΡΙΑ, ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΈΛΕΓΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΠΟΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΜΕΝΕΙ ΣΕ ΜΑΘΕ ΕΠΙΘΕΣΗ......(ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ)...


Δηλαδή φίλε dragomanovits πέρυσι δεν σε πείραζαν όλα αυτά επειδή η ομάδα σου προκρίθηκε στην τελική φάση με τις ίδιες συνθήκες και φέτος ήταν τόσο καταλυτικές οι αλλαγές που σας στέρησαν την προκριση; Εξάλλου πώς αντιμετωπίσατε όλα αυτά πέρυσι επιτυχημένα και φέτος που είχατε και την περυσινή εμπειρία δεν τα καταφέρατε;
Μήπως τελικά όντως δεν είσαι αντικειμενικός γιατί φέτος δεν σε βόλεψαν τα αποτελέσματα; Και αν ισχύουν μόνο φετός αυτά που μας λες τότε πέρυσι τι έγινε; Ήσασταν εσείς οι ευννοούμενοι;
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό diamond » Τρί Ιούλ 24, 2007 5:11 pm

Pedia den nomizw oti einai thema volematos

To na min ginonte episimi agones paneliniou protathlimatos opos prepei se mia xora pou thelei na proagei ton athlitismo e auto einai katantia.

kai to mono pou kanei einai na ipovivazi to athlima kai tin prospathia olon ton athliton.
Stin thesi auti tha borouse na itan opiadipote omada
diamond
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 10:41 am

Δημοσίευσηαπό dragomanovits » Τρί Ιούλ 24, 2007 6:07 pm

Δηλαδή φίλε dragomanovits πέρυσι δεν σε πείραζαν όλα αυτά επειδή η ομάδα σου προκρίθηκε στην τελική φάση με τις ίδιες συνθήκες και φέτος ήταν τόσο καταλυτικές οι αλλαγές που σας στέρησαν την προκριση; Εξάλλου πώς αντιμετωπίσατε όλα αυτά πέρυσι επιτυχημένα και φέτος που είχατε και την περυσινή εμπειρία δεν τα καταφέρατε;
Μήπως τελικά όντως δεν είσαι αντικειμενικός γιατί φέτος δεν σε βόλεψαν τα αποτελέσματα; Και αν ισχύουν μόνο φετός αυτά που μας λες τότε πέρυσι τι έγινε; Ήσασταν εσείς οι ευννοούμενοι;


φίλε σταύρο θα σου πω, και εσύ θα κρίνεις αν είμαι αντικειμενικός. Η ομάδα την οποία είχαμε πέρσι δεν είχε καμία σχέση με την φετινή θεωρώ ότι η φετινή ήταν πολή καλύτερη από την περσινή και η εφτάδα της κατά τα 4/7 διαφορετική και κυρίως πέρσυ ήμασταν εμείς οι απροπόνητοι που ευνοηθήκαμε όπως ακριβώς τα λές. Κάναμε πέντε μπάνια πέρσυ ενώ φέτος όλο το χρόνο. Για το λόγο αυτό αυτό και στην τελική φάση δεν κάναμε κάτι. Νομίζω ότι λέμε τα ίδια πράγματα. Εν ολίγοις τα 25αρια κολυμβητήρια είναι για βαριές και απροπόνητες ομάδες αλλά δεν είναι μόνο αυτό είναι όλα πχ η ομάδα μου έφαγε τρία γκολ σε νεκρό χρόνο (σε παιχνίδι που παίζονταν χωρίς χρονόμετρα) με διασφαλίζει κανείς για αυτό, η γηπεδούχος ομάδα έκανε πρόγραμμα αγώνων κατά βούληση, εκμεταλλευόμενη τα κενά κλπ κλπ, οι ελλείψεις της γραμματείας, (για την διαιτησία τα είπα να μην τα ξαναπώ..
dragomanovits
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τετ Απρ 25, 2007 7:53 pm

Δημοσίευσηαπό maevius » Τρί Ιούλ 24, 2007 9:22 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΟΣΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.

ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΙΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ.
maevius
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 24, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: Glyfada

Δημοσίευσηαπό stavros » Τετ Ιούλ 25, 2007 9:11 am

Φίλε dragomanovits ok έχεις δίκιο για τις συνθήκες, αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι με καλύτερη ομάδα από πέρυσι κατάφερε η ομάδα της Πρέβεζας -με την ίδια ομάδα με πέρυσι; - να σας πάρει παιχνίδι με παγαποντιές..Όχι ότι δεν γίνονται και ότι δεν το έχω πάθει και εγώ - όπως και πολλοί άλλοι - στο παρελθόν αλλά μάλλον - όπως έχεις γράψει σε προηγούμενο post σου - εσείς ήσασταν η βασική αιτία που δεν μπορέσατε να καθαρίσετε το παιχνίδι. Και αυτό το ξέρεις κι εσύ καλά. Αν δεν μπορείς να καθαρίσεις τα παιχνίδια με τη διοργανώτρια ομάδα στις μικρές κατηγορίες νωρίς τότε θα γίνει ντέρμπι και έχεις πολλές πιθανότητες να το χάσεις. Ειδικά αν υπάρχει κι άλλη μια ομάδα στον όμιλο που έχει διαφορά από τους υπολοίπους...
Καλό καλοκαίρι και εύχομαι του χρόνου να πάτε καλύτερα..
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιούλ 25, 2007 9:59 am

Θα ήθελα να εκφράσω τα συγχαρητήρια μου στην ομάδα της
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ που συμμετείχε στον όμιλο Πρέβεζας
με μια πολύ νεανική ομάδα δείχνοντας την απαιτούμενη πειθαρχία
και οργάνωση. Είμαι σίγουρος πως αν συνεχίσουν τα παιδιά με τον ίδιο ζήλο και πάθος θα φτάσουν ψηλά.

Συγχαρητήρια και στους προπονητές (Λώλης - Καραμπινας)
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Τετ Ιούλ 25, 2007 12:17 pm

Λωλης εννοεις τον Μαικ??
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιούλ 25, 2007 1:57 pm

kostaswp έγραψε:Λωλης εννοεις τον Μαικ??


Ναι τον Μιχάλη, ο αθλητής της Λάρισας φέτος.

Θα πρέπει μόνο να προσπαθήσει να είναι πιο ήρεμος :)
θα το βρει βέβαια σιγά-σιγά με την εμπειρία που θα αποκτά
προπονητικά..
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τετ Ιούλ 25, 2007 2:58 pm

Έχουμε κανένα νέο για την κλήρωση της δεύτερης φάσης; Όποιος έχει ας μας πει μιας και οι περισσότεροι τα μαθαίνουμε μετά από μία μέρα!!! :lol:
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό traumatias » Τετ Ιούλ 25, 2007 3:00 pm

O Maik lolis (kai tis mpales-vedouza) na ginei pio iremos? :D
respect kai etsi opws einai :lol:
traumatias
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2007 4:28 am

Δημοσίευσηαπό diamond » Τετ Ιούλ 25, 2007 5:21 pm

Με κάθε επιφύλαξη, οι ομάδες είναι χωρισμένες στους ακόλουθους ομίλους

Καλό θα ήταν κάποιος να το διασταυρώσει

A. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
- ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ
- ΠΡΕΒΕΖΑ
- ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

B. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
- ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
- ΚΑΡΔΙΤΣΑ
- ΑΡΙΩΝ

GOOD LUCK!!!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ
diamond
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 10:41 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιούλ 25, 2007 6:17 pm

Επιβεβαιώνω όσο αφορά τους Ομίλους.

Η κλήρωση είναι όπως ανέφερε ο diamond.

Για τα κολυμβητήρια είναι ακόμα ανοικτό το θέμα από όσο γνωρίζω...
αλλά μάλλον για εκεί θα καταλήξει.

Καλή επιτυχία σε όλους !!
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιούλ 26, 2007 1:03 am

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΦΑΒΟΡΙ:ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2η θέση: ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Ελαφρύ προβάδισμα στον Νηρέα Πάτρας λόγω εμπειρίας και...πάγκου.
Η ομάδα της Πρέβεζας δεν νομίζω πως έχει τύχη

Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΦΑΒΟΡΙ: ΝΟ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
2η θέση: ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟΥΤΣΑΪΝΤΕΡ: ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Νομίζω πως η ομάδα του Αρίωνα είναι πιο κοντά στην 2η θέση από τις άλλες ομάδες, αν και Καρδίτσα και Μακεδονικός δεν θα πέσουν "αμαχητί".

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Πέμ Ιούλ 26, 2007 1:49 am

Φίλε coachfk για να κάνεις προγνωστικά πρέπει να έχεις παρακολουθήσει όλες τις ομάδες!!! Εσύ το έχεις κάνει???? Δεν το λέω με κακή πρόθεση αλλά πιστεύω ότι δύσκολα μπορούμε να κάνουμε προβλέψεις!!! :lol:
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Ιούλ 26, 2007 9:14 am

Lolek & Bolek έγραψε:Φίλε coachfk για να κάνεις προγνωστικά πρέπει να έχεις παρακολουθήσει όλες τις ομάδες!!! Εσύ το έχεις κάνει???? Δεν το λέω με κακή πρόθεση αλλά πιστεύω ότι δύσκολα μπορούμε να κάνουμε προβλέψεις!!! :lol:


Ο καθένας μπορεί να κάνει τα προγνωστικά του όπως και εσύ L&B...

ούτως ή άλλως κοντός ψαλμός.... :)

Και για να το προχωρήσω περισσότερο για την άνοδο βλέπω :

1η Θέση -> ΝΟ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
2η Θέση -> ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3η Θέση -> 65% ΑΡΙΩΝΑΣ vs 35% ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό surfer21gr » Πέμ Ιούλ 26, 2007 9:32 am

Άκουσα ότι τα παιχνίδια του Α' ομίλου θα γίνουν στον Αγ. Κοσμά και όχι στον Άλιμο.

Ξέρουμε κάτι σχετικό?

Ο Β' όμιλος δείχνει ξεκάθαρος για το ποιος είναι πρώτος.
Δεν είμαι απολύτως σίγουρος ότι η Ηλιούπολη είναι καλύτερη από την Πάτρα στον Α' όμιλο.

Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε όμως!!!
BATERPOLO
surfer21gr
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 09, 2007 10:26 am

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Πέμ Ιούλ 26, 2007 12:52 pm

Πότε έγινε προπονητής ο Μάϊκ ? Του Απιστεύτου δηλαδή..! Μια χαρά παιδί είναι, εγκρίνω και επαυξάνω!
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιούλ 26, 2007 1:44 pm

Φίλε Lolek & Bolek

Σίγουρα δεν σε/σας παρεξηγώ (δεν ξέρω αν είσαι ένας ή δύο άτομα, αστεία το λέω έτσι;;; ).

Εχω δει όλες τις Αθηναϊκές ομάδες, ξέρω την δυναμικότητα του Ν.Πάτρας και όσο για τις υπόλοιπες έχω μαζέψει κάποιες πληροφορίες από φίλους.

Από την άλλη είναι μόνο εκτιμήσεις προσωπικές και σε καμία περίπτωση δεν θέλω να υποβιβάσω κάποια από τις ομάδες που δεν χαρακτηρίζω φαβορί.

Η τελική φάση και τα παιχνίδια θα δείξουν την πραγματικότητα και αν κάποια από τις ομάδες που δεν συμπεριέλαβα στις εκτιμήσεις μου, είναι καλύτερες, δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Αν έπαιζα στοίχημα, μάλιστα ή αν ήμουν ο booknomikarios...

ΥΓ Άντε πάλι αυτό το δημοσιογραφικό μου. Τς, Τς, Τς...

Φίλε Λώλη, αν είσαι αυτός καλή επιτυχία στην ομάδα σου.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες

cron