ΠΡΩΤ/ΜΑ Δ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2007/ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό butcher#9 » Τρί Αύγ 07, 2007 1:39 pm

pantos to eipa auto gia thn lamia giati htan ligo ypopto...giati h hlioupolh opos htan sthn telikh fash kai me vash ta apotelesmata auths den tha pernouse sthn telikh fash h tha eixe diskolia na perasei an htan ston proto gyro ston omilo ths athinas...Apo thn mesogeio tha exane sigoura kai me ton ariona tha htan derby...pantos h alitheia einai oti h hlioupolh htan oposdipote mia apo tis treis omades pou eprepe na anevoun kai an apokleiotan apo thn proth fash tha htan megalh adikia kai lathos tou systhmatos...opote en telei kai hthelimena na egine to sigouro einai oti eksasfalistike to pio dikaio apotelesma... oso gia ton mikro teliko den pisteuo oti eixame toso kraugalees periptoseis ( ektos apo ena apisteuto offside sta 4 metra pou edose o enas apo tous dio diaithtes) kai kata th gnomh mou den yphrxe anagkaiothta gia na kanei olokliri eggrafh diamartyria o panserraikos...
butcher#9
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 10, 2007 4:20 pm

Δημοσίευσηαπό Εθελοντής » Τρί Αύγ 07, 2007 2:10 pm

Η ομάδα της Ηλιούπολης στα 2 παιχνίδια που αντιμετώπισε την ομάδα των Σερρών δυσκολεύτικε μόνο στα πρώτα δυο 8λεπτα του πρώτου αγώνα-το σκορ ήταν 3-2 υπέρ της-.Το τελικό του συγκεκριμένου αγώνα ήταν 12-5....

Στο δεύτερο παιχνίδι-που έκρινε την άνοδο και στην Γ εθνική- η Ηλιούπολη διατηρούσε από την αρχή ένα προβάδισμα της τάξης των 2-3 γκόλ και σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν έδειξε να χάνει τον έλεγχο του αγώνα....

Γιαύτο είπα και ξαναλέω πως το δεύτερο παιχνίδι κερδίθηκε πιο εύκολα και ποιο άνετα απότι το πρώτο....

Τα σχόλια που έκανε ο έφορος της ομάδας του Πανσερραικού μόνο το άθλημα δεν προάγουν-που τόσο πολύ κόπτεται για αυτό ο έφορος- αφού υποβαθμίζουν την κουβέντα,την ποδοσφαιροποιούν και αμυρώνουν την εικόνα μιας πολύ καλά οργανωμένης ομάδας,που προσπαθεί να αναπτύξει στις Σέρρες το άθλημα κάτω από υπερβολικά δύσκολες συνθήκες και στην πρώτη αποτυχία αντιδρά έτσι.Αν συνεχίσουν έτσι του χρόνου θα καταφέρουν να ανέβουν σίγουρα...Συγχαρητήρια που έδωσαν λαβαράκια τους σε όλες τις ομάδες που αντιμετώπισαν....
Εθελοντής
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2006 10:40 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Αύγ 07, 2007 2:15 pm

Solid όταν ο φουνταριστός δεν έχει μπάλα δεν μπορεί να κερδίσει αποβολή παλεύοντας??? Μπράβο ξέρεις τους κανόνες βλέπω!!! Μόνο το γεγονός ότι ο φουνταριστός μας έπαιζε μονίμως χωρίς το σκουφάκι του δείχνει πως έπαιζε ο αμυντικός σας!!! Μέχρι που του το έσκισε στο τέλος και ησύχασε!!! Όσο για τα επιθετικά τα έδιναν επειδή ήταν, ο φουνταριστός δεν μπορεί να παίζει με τους αγκώνες έξω!!! Ο αμυντικός μας έσκισε δύο φορές το χείλι του από αγκωνιές του φουνταριστού!!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Αύγ 07, 2007 2:29 pm

Φίλε εθελοντή αυτή δεν ήταν η πρώτη αποτυχία, τα τελευταία 5 χρόνια έχουμε προκριθεί 4 φορές στην τελική φάση και πάντα τα ίδια γίνονται!!! Επίσης έχουμε μία ομάδα που έχει παίκτες που έχουν αγωνιστεί μέχρι και Α2 εθνική δέν μπορεί αυτοί οι παίκτες να αποβάλονται χωρίς λόγο (σ.σ:Νο 14) ούτε μπορεί οδιαιτητής να βλέπει ανύπαρκτη απο βολή με αντικατάσταση (σ.σ:Νο2) και όλα αυτά στο πρώτο ημίχρονο!!! Τέλοσπάντων ότι έγινε δεν μπορεί να αλλάξει, εμείς θα προετοιμαστούμε για του χρόνου όσο καλύτερα μπορούμε! Επίσης θέλω να αναφέρω ότι φέτος διοργανώθηκαν φιλικοί αγώνες από τον Πανσερραϊκό με συμμετοχή ομάδων Γ' και Δ' εθνικής και τα έξοδα διαμονής και τα φαγητά πληρωμένα!!! Σκοπεύουμε να κάνουμε κάτι παρόμοιο και του χρόνου!! Το τουρνουά γίνεται μέσα στον Ιούνιο!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Αύγ 07, 2007 2:36 pm

θα περναγαμε στην επομενη φαση 100 % σε οποιο ομιλο και να ημασταν .
Αλλα αφου ή εμεις 'η ο Αριωνας θα πηγαινε Λαμια το ιδιο ητανε.
H διασπορα των ομαδων εκανε δικαιοτερο το πρωταθλημα.
Σου εξηγησα πως εγινε ομως και συνεχιζεις να λες οτι ειναι περιεργο.
Μην το ξαναπεις λοιπον.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Αύγ 07, 2007 2:42 pm

Μεγαλε αστο εκτιθεσαι με αυτα που λες.
Ητανε διακαιη η νικη της Ηλιουπολης ή οχι?Τελεια και παυλα.
Οχι οτι περιμενω απο εσενα να μου πεις.
Οτι αλλο παραπονο εχεις στην Ομοσπονδια.Οσο για τα σκουφακια και τις μπουνιες τι να πω.
Εαν ο φουνταριστος σας ετρωγε μπουνιες και ητανε και τετοιο γομαρι τι να πω.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Αύγ 07, 2007 3:02 pm

Δηλαδή θα περνούσες απότον όμιλο Αττικής??? Εγώ δεν το πιστεύω!!! Έτσι κι αλλιώς εγώ είπα γενικά για τις Αθηναϊκές ομάδες!!! Όποιος είναι γομάρι δηλαδή δεν τρώει ξύλο και δεν δικαιούται να κερδίσει αποβολή??? Τέλος δεν έχω τίποτα άλλο να πω!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Αύγ 07, 2007 3:55 pm

Γιατι να μην περναγαμε μεγαλε?
Επειδη χασαμε εναν αγωνα σημαινει οτι θα χαναμε οπου και να παιζαμε?
Το εαν μπορουμε να κερδισουμε τις ομαδες της Αθηνας ρωτησε καλυτερα αυτες που παιζαμε ολη την χρονια.
Εσεις παντως ουτε απο εξω δεν θα περναγατε.Για να μην μιλησω με λεπτομερειες .
Και σου ξαναλεω ελειπαν 2 βασικοι παικτες εαν καταλαβαινεις τι σημαινει αυτο.

Οσον αφορα οτι εισαστε αδικημενοι , 2 πρωθυπουργους βγαλατε καντε τα παραπονα σας εκει.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό ziou30 » Τρί Αύγ 07, 2007 7:42 pm

Lolek & Bolek έγραψε:Δηλαδή θα περνούσες απότον όμιλο Αττικής??? Εγώ δεν το πιστεύω!!!


Παρακολουθώ την συζήτηση σας απο την αρχή και δεν ήθελα να επέμβω γιατί ο φίλος ο solid με κάλυπτε, καθώς και κάποια πράγματα που είπαν ο defender και ο εθελοντής με έβρισκαν απόλυτα σύμφωνο....
όμως η υπομονή έχει και τα όρια της...!!!
1ον Η ομάδα της Ηλιούπολης θα πέρναγε στην τελική φάση σε όποιον όμιλο και να έπαιζε....ακόμα και σ'αυτον της Αθήνας, ακόμα και αν στον όμιλο ήταν μέσα μαζί μας και η Μεσόγειος και ο Αρίωνας και οποια άλλη ομάδα νομίζεις!
Αν θέλεις να ξέρεις με τον Αρίωνα παίξαμε δύο φορές φιλίκα στον Αγ.Κοσμά και κερδίσαμε και τις δυο φορές!!! Ειδικά το πρώτο παιχνίδι ήταν πολλά-λίγα!
Στην πρώτη φάση που η ομάδα ήταν πλήρης μπορώ να σου πω οτί Θα παλεύαμε για την πρώτη θεση με τη Μεσόγειο. Στην τελική φάση παίζαμε με το
πολύ 9 παίκτες...όπως καταλαβαίνεις λοιπόν, την Κυριακή το πρωί μετά από 3 συνεχόμενα παιχνίδια με την ίδια 7αδα δεν αντέξαμε και κάναμε ένα κακό παιχνίδι!
Και ξαναδηλώνω για να γίνω ξεκάθαρος, 15 φορές να ξαναπαίξουμε με τον
Αρίωνα με πλήρη ομάδα, 14 θα τον κερδίσουμε και 1 θα χάσουμε!!!

2ον πολύ καλή η προσπάθεια τις ομάδας σου, ωραία κολυμπημένη ομάδα, για την κατηγορία, με νέα παιδιά να την πλαισιώνουν...όμως δεν υπάρχει η εμπειρία σε αρκετούς παίκτες. Αν δεν κάνω λάθος είχες μόνο δύο έμπειρους παίχτες (τον φουνταριστό και τον αμυντικό) και τα υπόλοιπα παιδιά δεν έχουν εμπειρίες από μεγαλύτερα πρωταθλήματα και αυτό φαίνεται μέσα στο παιχνίδι τους. Αν Θέλεις την δική μου γνώμη που έχω φάει τις πισίνες με το κουτάλι...πάρε 1-2 ακόμα παίκτες 7αδας που να έχουν παίξει Α2 ή Β' Εθνική (αλλά να έχουν παίξει...όχι παγκίτες) κράτησε τον υπόλοιπο κορμό όπως έχει, παίξε πολλά φιλικά με ομάδες Γ και Β κατηγορίας και του χρόνου ανεβαίνεις αέρα Γ' Εθνική, χωρίς να σε νοιάζει τη θα σφυρίξει ο Διαιτητής!!!

3ον για να ξεκαθαρίσουμε και κάτι, η όμαδα μου (Ηλιούπολη) κέρδισε και τα δύο παιχνίδια που παίξαμε μαζί καθαρά...και όταν λέω καθαρά εννοώ οτι ούτε η διαιτησία μας βοήθησε, ούτε η ομάδα σου είχε την δυνατότητα να χτυπήσει το παιχνίδι, είμασταν ένα σκαλί πιο εμπειρη και δυνατή ομάδα και στο αποδείξαμε αυτο στο πρώτο παιχνίδι, που στο 3ο οκτάλεπτο ανεβάσαμε λίγο ρυθμό και σας φύγαμε με 6-7 γκολ διαφορά. Όσον αφορα την διαφορά του μικρού τελικού, να σε ενημερώσω ότι στο τέλος έπαιζε τέρμα ο Πρόεδρος του ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (3ος τερματοφύλακας) καθώς και όλοι οι αναπληρωματικοί, αφου είχαμε πάρει διαφορά 5-6 γκολ και είχαμε εξασφαλίσει την άνοδο!

Τέλος καλή συνέχεια και καλές διακοπές....και ξέχνα αυτά τα τοπιστικά κομπλεξ του στυλ ΑΘΗΝΑ VS ΕΠΑΡΧΙΑ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...!!!!!
ziou30
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 25, 2007 12:23 pm

Δημοσίευσηαπό butcher#9 » Τρί Αύγ 07, 2007 8:18 pm

opos eipa kai prin h hlioupolh aksize na perasei telikh fash.....gia tous agones me ton ariona pragmatika den ksero ti egine kai den kataferate na nikisete (ego perimena teliko mesogeios-ilioupolh) sthn telikh fash an kai apoti lete den hsaste plhreis...tespa....den exo kanena provlima me thn omada sas kai mporei na to deite apo auta pou exo grapsei sto topic gia to tournoua sas.....me auta pou mou lete isos na vgainate 2oi ston omilo ths athinas alla kai pali tha htan adikia gia ton ariona na meinei ektos...
Sigxaritiria se oles tis omades kai idios se autes pou perasan sthn telikh fash
ta leme tou xronou sthn g me to kalo
butcher#9
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 10, 2007 4:20 pm

Δημοσίευσηαπό maevius » Τρί Αύγ 07, 2007 9:05 pm

Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑ 2 ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΓΩΝΑ.
ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΣΥΡΟΥ ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΚΟΣΜΑ ΕΦΕΡΕ 10-10 ΜΕ ΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΤΙΚΕ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10'' ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ, ΕΝΩ ΣΤΑ 3 ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΕ ΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑ ΕΧΑΣΕ KAI TA ΤΡΙΑ.

ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
(ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ 7 ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ ΓΙΝΕΤΕ????)

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
maevius
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 24, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: Glyfada

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Αύγ 07, 2007 9:24 pm

Συμφωνω με οσα ειπε ο ziou οπως επισης και με αυτα που ειπε ο maevius.
Αλλο φιλικο αλλο επισημο.Απλως θα ηθελα να προσθεσω οτι το ποια ειναι καλύτερη ομαδα ετσι οπως παιζετε το πρωταθλημα δεν φαινεται. Σε 2 ΣΚ δεν γινεται να δειξεις πολλα.Λιγο ατυχος να εισαι και παει. Επομενως ισχυει αυτο που ειπα για τα φιλικα αλλα επισης ισχυει το οτι
εαν γινοταν πιο πολυ αγωνες ανα ΣΚ νομιζω οτι η ομαδα μου θα αποδεικνειε οτι ειναι πολυ καλυτερη ομαδα.Γιατι μην μου πεις οτι μπορεις να φορμαρεις την ομαδα για ενα ΣΚ .Αρα και η αποδοση στα φιλικα για αυτη τη κατηγορια ειναι μια εικονα
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Αύγ 07, 2007 10:25 pm

Maevius το Νο7 είναι μεταγραφή σε εμάς και δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο!!! Είναι ίσως ο σημαντικότερός μας παίκτης, είναι Αθηναίος και σπουδάζει στις Σέρρες!!! Επίσης να επισημάνω ότι δεν είμαι εγώ ο έφορος απλώς δημοσίευσα το κείμενο που έγραψε αυτός!!! Εσύ από ποιά ομάδα είσαι???
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τετ Αύγ 08, 2007 1:54 am

ziou30 έγραψε:όμως δεν υπάρχει η εμπειρία σε αρκετούς παίκτες. Αν δεν κάνω λάθος είχες μόνο δύο έμπειρους παίχτες (τον φουνταριστό και τον αμυντικό) και τα υπόλοιπα παιδιά δεν έχουν εμπειρίες από μεγαλύτερα πρωταθλήματα και αυτό φαίνεται μέσα στο παιχνίδι τους.


Να σου πω ότι ο φουνταριστός μας δεν είναι και τόσο έμπειρος!!! Οι πιό έμπειροι παίκτες από Α2 και Β εθνική είναι Νο3, Νο4, Νο7, Νο9, Νο11, Νο14, γι' αυτο μην λες ότι δεν έχουμε έμπειρους παίκτες!!! Αν δεν το ξέρεις ο Πανσερραϊκός έχει παίξει μέχρι τα μπαράζ για την Α2!!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό ziou30 » Τετ Αύγ 08, 2007 7:23 am

Lolek & Bolek έγραψε: Αν δεν το ξέρεις ο Πανσερραϊκός έχει παίξει μέχρι τα μπαράζ για την Α2!!!


Συγνώμη δεν είμαι ο Σωτηρακόπουλος για να γνωρίζω πότε κάθε ομάδα έκανε τι! και έτσι να είναι όπως τα λές, και δεν αμφιβάλω γι' αυτό γιατί εσύ γνωρίζεις καλύτερα, ο έμπειρος παίχτης δεν είναι αυτός που κάποια στιγμή έκανε ένα πέρασμα απο κάποια καλή ομάδα....ο έμπειρος παίχτης φαίνεται μέσα στο νερό! πως αντιδρά σε κάθε φάση.
Να σου πω την προσωπική μου άποψη, έγω πολλές φορές έπαιζα λίγο ζούλα για να φύγω στην κόντρα, αν εξαιρέσεις το Νο.4 και λίγο το Νο.7 που έκαναν κάποιες κινήσεις για να σε τραβίξουν και να σε φοβίσουν οτι πάνε για γκόλ, όλοι οι άλλοι δεν έκαναν τίποτα με αποτέλεσμα να αδιαφορώ για το αν θα τους μαρκάρω και να φεύγω πιο εύκολα και πιο ξεκούραστα στην κόντρα.
Αυτό, ειναι θέμα εμπειρίας, πως θα κινηθείς στο νερό και πως θα αντιμετωπίσεις τον κάθε αντίπαλο.
ziou30
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 25, 2007 12:23 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Αύγ 08, 2007 8:21 am

Lolek & Bolek έγραψε:
ziou30 έγραψε:όμως δεν υπάρχει η εμπειρία σε αρκετούς παίκτες. Αν δεν κάνω λάθος είχες μόνο δύο έμπειρους παίχτες (τον φουνταριστό και τον αμυντικό) και τα υπόλοιπα παιδιά δεν έχουν εμπειρίες από μεγαλύτερα πρωταθλήματα και αυτό φαίνεται μέσα στο παιχνίδι τους.


Να σου πω ότι ο φουνταριστός μας δεν είναι και τόσο έμπειρος!!! Οι πιό έμπειροι παίκτες από Α2 και Β εθνική είναι Νο3, Νο4, Νο7, Νο9, Νο11, Νο14, γι' αυτο μην λες ότι δεν έχουμε έμπειρους παίκτες!!! Αν δεν το ξέρεις ο Πανσερραϊκός έχει παίξει μέχρι τα μπαράζ για την Α2!!!


Το προβλημα που εχετε ειναι οτι δεν βρηκατε τον λογο του υποβιβασμου σας απο την Β στην Δ. Αν υπηρχε αυτοκριτικη και οχι παραπονα για τους Αθηναιους και το κατεστημενο τους, τοτε ο Πανσερραικος θα επρεπε να ηταν τουλαχιστον στην Β αν οχι στην Α2. Τα ιδια προφανως εγιναν και με την γυναικεια σας ομαδα, η οποια απο 3η και 4η που ηταν στην Α1 την δεκαετια του 90, εχει πλεον καταντησει ανυποληπτη. Και τοτε η πισινα σας 25αρα δεν ηταν?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τετ Αύγ 08, 2007 10:51 am

Η ομάδα διαλύθηκε λόγο της αδιαφορίας από τους παράγοντες!!! Όταν έφτασε στην κορυφή της την διέλυσαν μοιράζοντας τους παίκτες δεξιά και αριστερά!!! Όσο για την 25άρα που λες δεν είναι το κύριό μας πρόβλημα αλλά η λίγη ώρα που έχουμε προπόνηση!!! Παλιά ήταν 2:30 ώρες ενώ τώρα 1:15!!! Όλα αυτά συνέβησαν πάλι λόγω παραγόντων που κατάφεραν την διάσπαση του Πανσερραίκού σε τρεις ομάδες για προσωπικό τους συμφέρον(βλέπεις στην Ελλάδα όλοι θέλουμε να γίνουμε πρόεδροι!!). Ελπίζω να κατάλαβες τώρα γιατί παραπονοιέμια την στιγμη που υπάρχει μισοτελειωμένη 50άρα έργο του 2004 για ολυμπιακό προποητήριο και τώρα έχουμε 2007(Ελλάς το μεγαλείο σου). Θέλω να μου πεις αντικειμενικά έχω ή δεν έχω δίκιο που γκρινιάζω??
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό diamond » Τετ Αύγ 08, 2007 12:22 pm

Pedes parakolutho tin kouventa me ebdiaferon kai par olo pou vriskome se diakopes niotho tin anagi na apantiso se merikous giati pragmatika exo tsatisti. Kai kirios apeuthinome stous paragontes to omadon pou me tis dilosis tous mono kalo den kanoun se auto to taleporimeno athlima.
Ilikrina boro na katalavo tous provlimatismous kai tis anisixies ton omadon tis eparxias anaforika me tin ipodomi kai to gnorizo kala giati kai ego eimai pedi tis eparxias kai jero pos einai mia omada periferias.
Omos theoro aparadekto na akironis tin prospathia tis omadas mou me ftines dikeologies kai komplejismous.
Tha prepei idika oi ekprosopoi ton omadon na einai pio prosektikoi giati autou tou idous oi dilosis kanoun kako sto athlima kai tautoxrona den voithoun tis omades tous na doun ta lathi tous kai na koitajoun brosta.
Os anafora to jilo ...ego tha to elega dinato pexbidi. Osoi exoun paijei polo gnorizoun oti I thesi tou fountaristou kai tou amintikou apetoun dinami texniki kai poles fores maxes kato apo to nero. Se kamia periptosi otan o fountaristos paizei dinata/vromika o amintikos den borei na ton xaideuei.
Oso gia ta epithetika auta pou edose itan mono ta misa apo osa eginan...alla den stekome se auto. Otan se 2 pexnidia eisai ousiastika me 2 allages kai kerdizeis aneta kai kathara...e ti allo na pw.
Auta gia tin ora....kalo kalokeri se oles tis omades kai tha ta leme tou xronou apo to topic tis g katigorias kai oxi mono
diamond
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 10:41 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Αύγ 08, 2007 5:17 pm

Lolek & Bolek έγραψε:Η ομάδα διαλύθηκε λόγο της αδιαφορίας από τους παράγοντες!!! Όταν έφτασε στην κορυφή της την διέλυσαν μοιράζοντας τους παίκτες δεξιά και αριστερά!!! Όσο για την 25άρα που λες δεν είναι το κύριό μας πρόβλημα αλλά η λίγη ώρα που έχουμε προπόνηση!!! Παλιά ήταν 2:30 ώρες ενώ τώρα 1:15!!! Όλα αυτά συνέβησαν πάλι λόγω παραγόντων που κατάφεραν την διάσπαση του Πανσερραίκού σε τρεις ομάδες για προσωπικό τους συμφέρον(βλέπεις στην Ελλάδα όλοι θέλουμε να γίνουμε πρόεδροι!!). Ελπίζω να κατάλαβες τώρα γιατί παραπονοιέμια την στιγμη που υπάρχει μισοτελειωμένη 50άρα έργο του 2004 για ολυμπιακό προποητήριο και τώρα έχουμε 2007(Ελλάς το μεγαλείο σου). Θέλω να μου πεις αντικειμενικά έχω ή δεν έχω δίκιο που γκρινιάζω??


Εχεις και παραεχεις και εισαι και λιγο πικραμενος γιατι στο παρα ενα δεν ανεβηκατε. Πεστα αγορι μου να ξεσπασεις κι ας πονανε μερικοι που το παιζουν αντικειμενικοι και διαλυουν χωρις λογο ομαδες κι ομαδες. Αλλη πισινα σε πολη εκει κοντα σας δεν υπαρχει να πηγαινετε εστω τα Παρασκευοσαββατοκυριακα για καλυτερη προετοιμασια?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Αύγ 08, 2007 5:23 pm

diamond έγραψε:Os anafora to jilo ...ego tha to elega dinato pexbidi. Osoi exoun paijei polo gnorizoun oti I thesi tou fountaristou kai tou amintikou apetoun dinami texniki kai poles fores maxes kato apo to nero. Se kamia periptosi otan o fountaristos paizei dinata/vromika o amintikos den borei na ton xaideuei.


Φιλε μου πρεπει να ξερεις οτι ο φουνταριστος στο πολο παντα εχει πλεονεκτημα γιατι δρα. Ο αμυντικος αντιδρα. Ο διαιτητης βρισκεται απο πανω για να αντιδρασει αμεσα στις κινησεις αρχικα του φουνταριστου. Αν ο φουνταριστος δεν ξερει και πολλα πραγματα απο την θεση και παιζει μονο με το οποιοδηποτε ταλεντο διαθετει ειναι πολυ πιθανον να κανει επιθετικο σε καθε φαση, ειδικα αν ο αμυντικος ειναι πιο εμπειρος και ανακαλυψει τα μειονεκτηματα του φουνταριστου γρηγορα. Πιασιματα κατω απο το νερο κανουν μονο οι ψιλοασχετοι, και μπορεις να τα αποφυγεις πολυ ευκολα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron