Πρωταθλημα Δ' εθνικης 2008

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τετ Αύγ 06, 2008 2:09 pm

Δεν τα κατάφερε η ΠΕΚΕΒ

Η ΗΤΤΑ το πρωί του περασμένου Σαββάτου από τον Κ.Ο. Καρδίτσας στοίχισε για την ΠΕΚΕΒ την άνοδο στη Γ’ Εθνική Κατηγορία. Η ομάδα μας στο δεύτερο αγώνα για την τελική φάση του πρωταθλήματος της Δ’ Εθνικής, έχασε με 9-8 από την ομάδα της θεσσαλικής πόλης, σε ένα παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Η ΠΕΚΕΒ είχε τρία χαμένα τετ – α - τετ, ενώ πλήγμα ήταν και η απουσία του Σιμονόπουλου, ο οποίος είχε αποβληθεί με κόκκινη κάρτα στο παιχνίδι της Παρασκευής (με το Νηρέα Λαμίας) και είχε τιμωρηθεί με 1 αγωνιστική αποκλεισμό.
Η ΠΕΚΕΒ, εκτός από την ήττα με 9-8 από τον Κ.Ο. Καρδίτσας, έχασε με 14-3 από το Νηρέα Λαμίας, ενώ κέρδισε με 12-8 τον Πανσερραϊκό. Στον αγώνα κατάταξης ηττήθηκε με 17-14 από τον Μακεδονικό και τελικά κατέλαβε την 6η θέση.
Τα γκολ στα παιχνίδια της ΠΕΚΕΒ:
Νηρέας Λαμίας - ΠΕΚΕΒ 14-3: Καραμανής, Παντελόγλου, Κοντογιάννης.
Κ.Ο. Καρδίτσας - ΠΕΚΕΒ 9-8: Καραμανής 3, Γεωργαντής 3, Κοντογιάννης 1, Μπελέγρης 1.
ΠΕΚΕΒ - Πανσερραϊκός: 12-8: Γεωργαντής 4, Καραμανής 3, Παντελόγλου 3, Κριμιζής 2.
Μακεδονικός - ΠΕΚΕΒ: 17-14: Γεωργαντής 5, Παντελόγλου 5, Μπελέγρης 3, Θλιβίτης 1.
Στη Γ’ Εθνική Κατηγορία ανέβηκαν Νηρέας Λαμίας, Κ.Ο. Καρδίτσας και Μίλωνας. Το αξιοσημείωτο είναι τα υψηλά μπάτζετ που είχαν οι δυο πρώτες ομάδες. Η Λαμία έφθανε τα 50 χιλιάδες ευρώ και η ομάδα της Καρδίτσας τις 15 χιλιάδες ευρώ!!!

http://www.chiosnet.gr/News_HeadTitles_ ... ewID=27400
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τετ Αύγ 06, 2008 2:16 pm

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΗΡΕΜΑ , ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ 100 ΧΙΛΙΑΔΕΣ . ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΤΟΠΙ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΙΟΛΑΣ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Τετ Αύγ 06, 2008 2:18 pm

Καλα ρε παιδια τελικα στην δ εθνικη υπαρχουν τοσα χρηματα????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Αύγ 06, 2008 2:29 pm

Τρεις παίχτες που γνωρίζω από Λαμία πήραν στο σύνολο περίπου 12 χιλιάρικα. Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω. Αν προσθέσεις και το μισθό του προπονητή, τα 17000 τα είχε σίγουρα η Λαμία. Τα 50000 μου φαίνονται υπερβολικά.

Βέβαια αυτά τα χρήματα δε νομίζω να τα είχε καμιά ομάδα της Δ', ούτε της Γ'.
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τετ Αύγ 06, 2008 2:30 pm

Ε ΜΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τετ Αύγ 06, 2008 2:31 pm

statler έγραψε:Τρεις παίχτες που γνωρίζω από Λαμία πήραν στο σύνολο περίπου 12 χιλιάρικα. Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω. Αν προσθέσεις και το μισθό του προπονητή, τα 17000 τα είχε σίγουρα η Λαμία. Τα 50000 μου φαίνονται υπερβολικά.

Βέβαια αυτά τα χρήματα δε νομίζω να τα είχε καμιά ομάδα της Δ', ούτε της Γ'.

ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ , ΞΑΝΑΛΕΩ Η ΟΜΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ, ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΟΧΙ ΧΡΗΜΑΤΑ
Τελευταία επεξεργασία από KASHMIR και Τετ Αύγ 06, 2008 2:33 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τετ Αύγ 06, 2008 2:31 pm

KASHMIR έγραψε:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΗΡΕΜΑ , ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ 100 ΧΙΛΙΑΔΕΣ . ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΤΟΠΙ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΙΟΛΑΣ

δε το γραψα εγω ρε kashmir. μετα το κειμενο , παραθετω και το link απ οπου το βρηκα. κι επειδη μου εκανε εντυπωση γι αυτο και το παρέθεσα.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τετ Αύγ 06, 2008 2:34 pm

kepaptsoglou_bill έγραψε:
KASHMIR έγραψε:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΗΡΕΜΑ , ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ 100 ΧΙΛΙΑΔΕΣ . ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΤΟΠΙ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΙΟΛΑΣ

δε το γραψα εγω ρε kashmir. μετα το κειμενο , παραθετω και το link απ οπου το βρηκα. κι επειδη μου εκανε εντυπωση γι αυτο και το παρέθεσα.

ΟΚ SORRY TOTE BILL , ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΟΥΣ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τετ Αύγ 06, 2008 2:37 pm

statler έγραψε:Τρεις παίχτες που γνωρίζω από Λαμία πήραν στο σύνολο περίπου 12 χιλιάρικα. Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω. Αν προσθέσεις και το μισθό του προπονητή, τα 17000 τα είχε σίγουρα η Λαμία. Τα 50000 μου φαίνονται υπερβολικά.

Βέβαια αυτά τα χρήματα δε νομίζω να τα είχε καμιά ομάδα της Δ', ούτε της Γ'.

Εννοείται αυτό. Εγώ βασικά νόμιζα πως δεν υπάρχει ομάδα Δ εθνικης που να πληρωνει και τους παίχτες, γιατί εμείς μέχρι και συνδρομη δίνουμε κάθε μήνα.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Τετ Αύγ 06, 2008 2:40 pm

kepaptsoglou_bill έγραψε:
statler έγραψε:Τρεις παίχτες που γνωρίζω από Λαμία πήραν στο σύνολο περίπου 12 χιλιάρικα. Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω. Αν προσθέσεις και το μισθό του προπονητή, τα 17000 τα είχε σίγουρα η Λαμία. Τα 50000 μου φαίνονται υπερβολικά.

Βέβαια αυτά τα χρήματα δε νομίζω να τα είχε καμιά ομάδα της Δ', ούτε της Γ'.

Εννοείται αυτό. Εγώ βασικά νόμιζα πως δεν υπάρχει ομάδα Δ εθνικης που να πληρωνει και τους παίχτες, γιατί εμείς μέχρι και συνδρομη δίνουμε κάθε μήνα.

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΗΡΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΛΛΑΘΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΥΡΙΩΣ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΙΣΑΜΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τετ Αύγ 06, 2008 3:02 pm

KASHMIR έγραψε:
kepaptsoglou_bill έγραψε:
statler έγραψε:Τρεις παίχτες που γνωρίζω από Λαμία πήραν στο σύνολο περίπου 12 χιλιάρικα. Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω. Αν προσθέσεις και το μισθό του προπονητή, τα 17000 τα είχε σίγουρα η Λαμία. Τα 50000 μου φαίνονται υπερβολικά.

Βέβαια αυτά τα χρήματα δε νομίζω να τα είχε καμιά ομάδα της Δ', ούτε της Γ'.

Εννοείται αυτό. Εγώ βασικά νόμιζα πως δεν υπάρχει ομάδα Δ εθνικης που να πληρωνει και τους παίχτες, γιατί εμείς μέχρι και συνδρομη δίνουμε κάθε μήνα.

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΗΡΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΛΛΑΘΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΥΡΙΩΣ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΙΣΑΜΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Και πολύ καλά κάνατε αφου ειχατε καποια χρηματα. Οποιαδηποτε ομαδα θα εκανε το ίδιο αν ειχε καποιους οικονομικους πόρους.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Πέμ Αύγ 07, 2008 12:52 pm

Καλημέρα σας και από εμένα. Άρτι αφιχθείς εκ των Σπετσών, μετά από ολιγοήμερες διακοπές, θα σας απαντήσω σε ότι θέλετε. Να με συγχωρείτε αλλά θα τα πάρω με σειρά προτεραιότητας σύμφωνα με την σοβαρότητα του κάθε θέματος.
Καταρχήν τα περαστικά μου και από εδώ μέσα στον προσωπικό μου φίλο από τα παιδικά χρόνια τον Φώτη Μιλούση. Νομίζω πως αυτό ήταν το κυρίαρχο και πιο συγκλονιστικό στοιχείο των αγώνων.
Στη συνέχεια να συγχαρώ τις ομάδες που ανέβηκαν κατηγορία και πρώτα από όλα την πρωταθλήτρια ομάδα της Λαμίας, τους προπονητές της ( Ζουμπουλιάδες ) και ιδιαίτερα τον φίλο μου τον Σάββα. Τώρα που τελειώσαμε φίλε KASHMIR αυτό που έχω να σου πω είναι πως πρέπει να καταλάβεις ότι αυτά που λέγαμε πριν το πρωτάθλημα ήταν καθαρά για επικοινωνιακούς λόγους κάτι που το κάνατε εσείς πολύ καλύτερα από εμάς και ηττηθήκαμε και σε αυτό το επίπεδο ( βλέπε Χ΄΄ Θεοδώρου, κανάλια που είχατε μαζί σας και άλλα πολλά. Μπράβο σας και μακάρι να μπορούσαμε και εμείς να κάνουμε και σε αυτόν τον τομέα τη δουλειά που κάνατε ). Πάντως σίγουρα δεν είπαμε κάτι με εμπάθεια. Στον αγωνιστικό τομέα τώρα. Δε νομίζω κανείς να μπορεί να αμφισβητήσει την ανωτερότητα της ομάδας της Λαμίας. Οι άλλες ομάδες λίγο πολύ στο ίδιο καζάνι. Η Κέρκυρα ( μπράβο σας παιδιά ) είχε τον καλύτερο τερματοφύλακα του τουρνουά, με διαφορά. Από τον Μύλων, τιμώ τον Κρητικό και το δυνατό πόλο που παίξανε με την Κέρκυρα ( Παρατήρηση, η Κέρκυρα, έχασε από τις ομάδες που παίξανε σκληρά, Μύλων και Καρδίτσα και οι δύο, κυρίως η Καρδίτσα πολύ δυνατό πόλο ). Το ΠΕΚΕΒ. Τι να πω για το ΠΕΚΕΒ. Απλά υποκλίνομαι. Στον μεταξύ μας αγώνα, όταν απεβλήθει ο Αρχηγός μας Ταρακτσόγλου Αλέξης, χωρίς αντικατάσταση, έδωσε ο Μπελέγρης μαθήματα φερ πλέι και έβγαλε και έναν δικό του για το αντίστοιχο χρονικό διάστημα ( μοναδική στιγμή και μοναδικοί άνθρωποι που τιμούν το άθλημα ) . Νομίζω πως οι Χιώτες θα μπορούσαν να είναι η μια ομάδα που θα ανέβαινε , αν δεν είχε γίνει το ατόπημα, πρώτα του διαιτητή και μετά του παίχτη ( Σιμονόπουλος ) , που στοίχισε την απουσία του από το ματς με την Καρδίτσα ( το έχασαν με ένα γκολ και η Καρδίτσα στη Γ΄ ).
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Πέμ Αύγ 07, 2008 1:08 pm

Για την ομάδα μου τώρα. Θα δώσω τα συγχαρητήρια μου στα παιδιά για την προσπάθεια που κάνανε ανεξάρτητα του αποτελέσματος. Κρίμα που δεν ανεβήκαμε, αλλά όταν στον κρίσιμο αγώνα με τον Μύλων είσαι στο γκολ ως 4 λεπτά πριν το τέλος και χάνεις το ένα τετ α τετ μετά το άλλο σε όλη την διάρκεια του αγώνα, τότε δεν αξίζεις την άνοδο. Μπράβο στο λιοντάρι της ομάδας τον Αλέξη Ταρακτσόγλου που πολλές φορές πάλευε μόνος και στο ματς με τον Μύλων, αν υποστηριζόταν λίγο από τους γρήγορους που λέγαμε τότε θα μιλούσαμε από άλλη θέση. Φτάσαμε στην πηγή και νερό δεν ήπιαμε, συμπέρασμα πιο πολύ και πιο σοβαρή δουλειά. ( ίσως και ένα ροστερ σαν τα μεσόγεια ή τη Λαμία )
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Re: kazaz08

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Πέμ Αύγ 07, 2008 1:22 pm

kazaz08 έγραψε:ti lete re paidia ti 50 xiliarika kai ti 15 xiliarika apo pou na ta vroume ........alla esto kai as einai etsi magia mas re ti na sou po vriteta kai eseis kai kanete party apla auto auto pou to egrapse to skeftike kathoulou . agapite kashmir tha mou daniseis merika xiliarika thelo na kliso ton tamas kasas gia tin g ethniki .xaxaxaxa ma ti lete re paidia

ξεκολλα ρε γμτ!!! ελεος. ΔΕ ΤΑ Λ Ε Μ Ε ΕΜΕΙΣ! ΤΟ LINK ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΑ ΡΕ ΤΑ ΛΕΕΙ! ΣΤΕΙΛΤΟΥΣ MAIL ΚΑΙ ΚΡΑΞΤΟΥΣ!ΕΜΑΣ ΤΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ?
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Re: zisopoylos

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Πέμ Αύγ 07, 2008 1:25 pm

giannis.zisopoulos έγραψε:Για την ομάδα μου τώρα. Θα δώσω τα συγχαρητήρια μου στα παιδιά για την προσπάθεια που κάνανε ανεξάρτητα του αποτελέσματος. Κρίμα που δεν ανεβήκαμε, αλλά όταν στον κρίσιμο αγώνα με τον Μύλων είσαι στο γκολ ως 4 λεπτά πριν το τέλος και χάνεις το ένα τετ α τετ μετά το άλλο σε όλη την διάρκεια του αγώνα, τότε δεν αξίζεις την άνοδο. Μπράβο στο λιοντάρι της ομάδας τον Αλέξη Ταρακτσόγλου που πολλές φορές πάλευε μόνος και στο ματς με τον Μύλων, αν υποστηριζόταν λίγο από τους γρήγορους που λέγαμε τότε θα μιλούσαμε από άλλη θέση. Φτάσαμε στην πηγή και νερό δεν ήπιαμε, συμπέρασμα πιο πολύ και πιο σοβαρή δουλειά. ( ίσως και ένα ροστερ σαν τα μεσόγεια ή τη Λαμία )

Καταρχάς συγχαρητηρια και από μένα Γιαννη για την προσπαθεια που κάνατε. Συνεχιστε με τον ιδιο ρυθμο και του χρονου θα τα παμε καλυτερα. Δε γινεται άλλωστε από τη μια μέρα στην άλλη να βρεθεις στην κορυφη. Αλλα αν συνεχιστει αυτη η ωραία δουλειά, σύντομα θα έρθουν και τα καλα αποτελεσματα μαζεμένα. Απλά , νομίζω πως μας λείπει η πείρα, αλλά σιγά σιγά την αποκτάμε. Καλή συνέχεια στην προσπαθεια και θα τα πουμε κι από κοντά.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

makedonikos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Πέμ Αύγ 07, 2008 1:40 pm

http://makedonikospolo.blogspot.com/

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2008 Ο ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Αύγ 07, 2008 2:01 pm

Παιδιά, το άρθρο για τον ΠΕΚΕΒ μιλάει σε πρώτο πληθυντικό, από τη δεύτερη κιόλας πρόταση. Τι κυνηγάτε τους ανθρώπους του ... Μακεδονικού ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Πέμ Αύγ 07, 2008 2:19 pm

vs έγραψε:Παιδιά, το άρθρο για τον ΠΕΚΕΒ μιλάει σε πρώτο πληθυντικό, από τη δεύτερη κιόλας πρόταση. Τι κυνηγάτε τους ανθρώπους του ... Μακεδονικού ;

σε λίγο ρε vs θα μας πουν ότι εμείς το γράψαμε το αρθρο στο http://www.chiosnet.gr/News_HeadTitles_ ... ewID=27400
copy paste το κανα γιατι μου εκανε εντυπωση, κι οι αλλοι θα πεσουν να μας φανε. ΕΛΕΟΣ! Κάντε ένα αριστερο κλικ πάνω στο link και διαπιστωστε το.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Πέμ Αύγ 07, 2008 5:32 pm

...
Τελευταία επεξεργασία από GuillermoMolina2 και Παρ Μάιος 18, 2012 9:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Πέμ Αύγ 07, 2008 7:04 pm

Ρε φιλε η νικη μετραει 2 βαθμους οχι 3 ποδοσφαιρο παιζουμε???
1ος ομιλος
Κερκυρα 6
Μιλων 4
Μακεδονικος 2
Ιωαννινα 0

2ος ομιλος
Λαμια 6
Καρδιτσα 4
ΠΕΚΕΒ 2
Πανσερραϊκος 0
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron