Πρωταθλημα Δ' εθνικης 2008

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 4:53 pm

COACHFK έγραψε:
surfer21gr έγραψε:ΝΗΡΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΠΕΚΕΒ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΙΛΩΝΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΤΡΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ!


Μινι εκπληξη που στην Τελικη Φαση δεν περασε η Ιτεα.
Μηπως στην ομαδα του Σακαλη δεν κατεβηκαν οι μεταγραφες(Κ.Δημου, Ρετησς κλπ ???)

Θα μας πει καποιος απο τον ομιλο της Λαμιας τα αποτελεσματα εκει???


Στον πρωτο αγωνα της Ιτεας με την Καρδιτσα,Ρετσης και ενας αλλος παικτης απο Κερκυρα(πολυ καλος),καθυστερησαν να πανε στο κολυμβητηριο και το σκορ ηταν ηδη 8-1.Προσπαθησαν να το γυρισουν αλλα τελικα εχασαν 17-15.
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 4:54 pm

COACHFK έγραψε:
vs έγραψε:Εντυπωσιακό πάντως το ότι η Ολυμπιάδα Ιωαννίνων νίκησε το Νηρέα στο πρώτο ματς, εντουτοις ο Νηρέας (αν και υποτίθεται πολύ πιο απροπόνητος) νίκησε 13-4 στο μπαράζ :shock:

Ήδη διεξάγονται έρευνες για τη σύνθεση του κρασιού και των μεζέδων στο χορηγικό μεζεδοπωλείο.


Το πιο περιεργο ειναι πως αφου ισοβαθλησαν οι 2 ομαδες εγινε μπαραζ αφου θα επρεπε να μετρησει το μεταξυ τους αποτελεσμα...

'Η μηπως κανω λαθος???


αυτό πίστευα και γω..... αλλά σύμφωνα με τον αλυτάρχη και την προκήρυξη που είχε στα χέρια του ο κανονισμός έλεγε μπαράζ (δυστυχώς).

Απλά και για μην υπάρχουν ψίθυροι (λόγω του πρώτου αποτελέσματος), αγωνιστήκαμε στα ίσα όσοι αντέξαμε.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιούλ 28, 2008 5:10 pm

Έχουμε και λέμε :

(1) αναχρονιστικός κανονισμός για τις ισοβαθμίες. Ποιος ξέρει ποια δεκαετία καθιερώθηκε. Πραγματικά παραπέμπει σε άλλες εποχές. Ο αντίστοιχος για την Α1 πρέπει να έχει αλλάξει 2-3 φορές από τότε. Εδώ απλώς δεν ασχολήθηκε κανείς ώστε να τον επανεξετάσουν.
(2) κλήρωση τελικής φάσης, που δε μετράει ποιος ήταν 1ος και ποιος 2ος.

δευτερευόντως :
(3) τελική φάση στην Αθήνα ενώ 7/8 είναι από αλλού, οι περισσότεροι δε από πολύ μακριά.
(4) αν μια ομάδα πάρει την τελική φάση τα πληρώνει όλα μόνη της αλλιώς τα πληρώνει όλα η ομοσπονδία. Γιατί όχι κάτι ενδιάμεσο ; Οκ, ίσως η ομοσπονδία έχει ειδική σχέση με μερικά ξενοδοχεία της παραλίας, αλλά μήπως αυτό δε θα μπορούσε να γίνει και κάπου αλλού ; Π.χ. στη Θεσσαλονίκη.
(5) ομάδες που έπαιξαν μεταξύ τους ... ξαναπαίζουν μεταξύ τους

Το επαναδιατυπώνω : μήπως θα πρέπει όσες ομάδες δεν κάνουν μόνο χαβαλέ να μιλήσουν μεταξύ τους και να υποβάλουν προτάσεις στην Ομοσπονδία ; Γιατί εδώ δε διακρίνω πλέον βλακεία της ομοσπονδίας αλλά απλώς αδιαφορία και ξεχασμένο πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 5:12 pm

dolphin έγραψε:
No 7 έγραψε:Πέρσι στην Πρέβεζα , οπου συμμετείχα με τον Νηρέα Πατρών στο πρωτάθλημα της Δ΄Εθνικής,μου είχαν κάνει φοβερή εντύπωση τα πιτσιρίκια τόσο των Ιωαννίνων , όσο και της Πρέβεζας.
Φέτος εντυπωσιάστηκα από την πρόοδο των Ιωαννίνων,που μας κέρδισαν κιόλας στο μεταξύ μας παιχνίδι και κάτι μου λέει ότι θα παρευρεθεί και στην τελική φάση του πρωταθλήματος,παρόλο που βγήκε τρίτη στον όμιλο της Πάτρας.
Έπίσης αυτό που είδα στην ομάδα του ΟΠΑΘΑ με 30 περίπου πιτσιρίκια να είναι με μπλουζάκια της ομάδας και να παίζουν εναλλάξ , με πήγε πολλά χρόνια πίσω!
Συγχαρητήρια επίσης στις 2 ομάδες που προκρίθηκαν στον Νηρέα και στον Ναυσίθοο,που ήταν κατα την γνώμη μου και οι 2 καλύτερες ομάδες τουτουρνουά και δίκαια πήραν το εισητήριο για την τελική φάση.
Τέλος ΄νιώθω υποχρεωμένος απέναντι στους άλλους 7 ''ήρωες'' συμπαίκτες μου στον Φάρο , που βγάλαμε 5 δύσκολους αγώνες μέσα σε 2.5 μέρες (την Κυριακή με Πρέβεζα και Ναυσιθόο παίξαμε κολλητά !!! )και κερδίσαμε 2 παιχνίδια και χάσαμε αξιοπρεπέστατα στα υπόλοιπα 3 και απέναντι στον προπονητή μας Κανελλόπουλο Βασιλάκη.
Τους ευχαριστώ πολύ !
Καλή συνέχεια ...


wραιες κωλοτούμπες νο7!!!!!!! πριν 15 μερες διατυμπανιζες στην πατρα οτι ο φαρος θα προκριθει στην τελικη φάση και την προηγουμενη βδομαδα ελεγαν οτι εισαι ο προπονητης. τωρα εδω γραφεις οτι προπονητης ειναι αλλος για να μην φας την ρετσινια της αποτυχιας. χιχιχιχιχιχιχιχιχι
αληθευει οτι το 95 % των γκοαλ σου τα εβαλες με τετατετ επειδη ξεμενες μονιμος μονος σου κατασκηνωτης;;;;;;τουλαχιστον αυτοι που κοροιδευες την προηγουμενη εβδομαδα συμφωνα με δηλωσεις σου κολυμπουσαν πανω κατω. αθτο που ειδα εγω ηταν οτι κολυμπουσες κατω κατω κατω.χιχιχιχιχιχιχι



Κανένα από τα 22 γκόλ που έβαλα δεν το έβαλα από τετ α τετ επειδή ξέμεινα πίσω.Άυτό μπορεί να στο επιβεβαιώσει όσοι παίξαμε αντίπαλοι.
Όλες οι ομάδες όταν ξέμενα,πάντα έβαζαν οι προπονητές τους κάποιον δίπλα μου και δεν έφευγαν στην κόντρα για να με φυλάνε.
Κι αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν...
Επίσης μπορεί να σου επιβεβαιώσει κι ο Λάμπρος που ήταν παρών στα περισσότερα παιχνίδια,τόσο την απόδοσή μου,όσο και την αλήθεια στα παραπάνω που γράφω για τις πιτσιρικαρίες των ομάδων του ομίλου μας.
Τώρα αν εσύ με 3 post στο forum συνεχίσεις να με βρίζεις πίσω από την ανωνυμία σου κι εσύ,στηριζόμενος σε κάποια παλιότερα post που είχα γράψει για ένα παλιότερο φίλο μου που έπαιξε στην Κεφαλλονιά φέτος και συνεχίσεις επίσης να λές ανακρίβειες,τότε τι να σου πώ...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιούλ 28, 2008 5:23 pm

Dolphin γυναίκα δεν είναι ; Φουνταριστή του ΝΟΠ ... ή κάνω λάθος ;

Άτιμε φουνταριστέ, ανάμεσα στο "καφενείο" (στην επίθεση) και το μεζεδοπωλείο, την έκανες πάλι τη λαδιά σου. Και τώρα στη λέει ...
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 5:39 pm

vs έγραψε:Dolphin γυναίκα δεν είναι ; Φουνταριστή του ΝΟΠ ... ή κάνω λάθος ;

Άτιμε φουνταριστέ, ανάμεσα στο "καφενείο" (στην επίθεση) και το μεζεδοπωλείο, την έκανες πάλι τη λαδιά σου. Και τώρα στη λέει ...



Αγαπητέ vs δεν είναι το κορίτσι μας το dolfin 1...
Και τα βέλη τα δέχομαι επειδή είμαι manager στον ΝΟΠ κι όχι επειδή έκανα την πλάκα μου και κατέβηκα να παίξω με τον ΦΑΡΟ.
Κι αν παρατηρήσεις όλοι αυτοί που μου την λένε,ανήκουν στην άλλη Πατρινή ομάδα ως δια μαγείας...
Και επειδή ξέρω πολλά και οι 2 ήταν παλιότερα στον ΝΟΠ κι εκδιώχθηκαν...
Και βγάζουν τώρα την χωλή τους με ανακρίβειες πάνω στο πρόσωπό μου,προσπαθόντας να βγάλουν τόσο το άχτι τους όσο και τις ανασφάλειές τους.
Ας είναι...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Δευτ Ιούλ 28, 2008 6:21 pm

No 7 δεν εχεις ανανγκη να απολογηθεις σε κανεναν οσοι σε ξερουν μπορουν να κρινουν.
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 7:14 pm

BIGMAN έγραψε:No 7 δεν εχεις ανανγκη να απολογηθεις σε κανεναν οσοι σε ξερουν μπορουν να κρινουν.



Δεν απολογούμαι,απλά προσπαθώ να αποκαταστήσω την αλήθεια κάθε φορά που κάποιος ανεγκέφαλος γράφει ανοησίες και μετά δικαιολογείται λέγοντας ότι έχουμε δημοκρατία κι άλλα τέτοια ΄΄φρούτα΄΄.
Επίσης είναι και πολλοί στο forum που δεν με γνωρίζουν και σχηματίζουν λανθασμένη εικόνα για μένα...
Ας είναι , σε 15 μέρες πάω Κύθηρα και θα ηρεμήσω λιγάκι...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό surfer21gr » Δευτ Ιούλ 28, 2008 7:28 pm

Σε συζήτηση που είχα με τον προπονητή του Μακεδονικού (Κυριο Γ. Ζησόπουλο) έμαθα ότι τεθηκε θεμα από τον κύριο Σακελαράκη για τους παίκτες πάνω από 22 χρονών.
Σύμφωνα λοιπόν με τις πληροφορίες που έχω, ζητήθηκε από την ΚΟΕ, οι ομάδες να πληρώσουν μετρητά για κάθε παίκτη πάνω από 22 χρονών και και μόνο οι μικρότεροι παίκτες θα μπούνε στην καρτέλα της κάθε ομάδας.
Αν κάποιος ξέρει περισσότερα ας ενημερώσει.
Ευχαριστώ
BATERPOLO
surfer21gr
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 09, 2007 10:26 am

Δημοσίευσηαπό dolphin » Δευτ Ιούλ 28, 2008 8:01 pm

No 7 έγραψε:
dolphin έγραψε:
No 7 έγραψε:Πέρσι στην Πρέβεζα , οπου συμμετείχα με τον Νηρέα Πατρών στο πρωτάθλημα της Δ΄Εθνικής,μου είχαν κάνει φοβερή εντύπωση τα πιτσιρίκια τόσο των Ιωαννίνων , όσο και της Πρέβεζας.
Φέτος εντυπωσιάστηκα από την πρόοδο των Ιωαννίνων,που μας κέρδισαν κιόλας στο μεταξύ μας παιχνίδι και κάτι μου λέει ότι θα παρευρεθεί και στην τελική φάση του πρωταθλήματος,παρόλο που βγήκε τρίτη στον όμιλο της Πάτρας.
Έπίσης αυτό που είδα στην ομάδα του ΟΠΑΘΑ με 30 περίπου πιτσιρίκια να είναι με μπλουζάκια της ομάδας και να παίζουν εναλλάξ , με πήγε πολλά χρόνια πίσω!
Συγχαρητήρια επίσης στις 2 ομάδες που προκρίθηκαν στον Νηρέα και στον Ναυσίθοο,που ήταν κατα την γνώμη μου και οι 2 καλύτερες ομάδες τουτουρνουά και δίκαια πήραν το εισητήριο για την τελική φάση.
Τέλος ΄νιώθω υποχρεωμένος απέναντι στους άλλους 7 ''ήρωες'' συμπαίκτες μου στον Φάρο , που βγάλαμε 5 δύσκολους αγώνες μέσα σε 2.5 μέρες (την Κυριακή με Πρέβεζα και Ναυσιθόο παίξαμε κολλητά !!! )και κερδίσαμε 2 παιχνίδια και χάσαμε αξιοπρεπέστατα στα υπόλοιπα 3 και απέναντι στον προπονητή μας Κανελλόπουλο Βασιλάκη.
Τους ευχαριστώ πολύ !
Καλή συνέχεια ...


wραιες κωλοτούμπες νο7!!!!!!! πριν 15 μερες διατυμπανιζες στην πατρα οτι ο φαρος θα προκριθει στην τελικη φάση και την προηγουμενη βδομαδα ελεγαν οτι εισαι ο προπονητης. τωρα εδω γραφεις οτι προπονητης ειναι αλλος για να μην φας την ρετσινια της αποτυχιας. χιχιχιχιχιχιχιχιχι
αληθευει οτι το 95 % των γκοαλ σου τα εβαλες με τετατετ επειδη ξεμενες μονιμος μονος σου κατασκηνωτης;;;;;;τουλαχιστον αυτοι που κοροιδευες την προηγουμενη εβδομαδα συμφωνα με δηλωσεις σου κολυμπουσαν πανω κατω. αθτο που ειδα εγω ηταν οτι κολυμπουσες κατω κατω κατω.χιχιχιχιχιχιχι



Κανένα από τα 22 γκόλ που έβαλα δεν το έβαλα από τετ α τετ επειδή ξέμεινα πίσω.Άυτό μπορεί να στο επιβεβαιώσει όσοι παίξαμε αντίπαλοι.
Όλες οι ομάδες όταν ξέμενα,πάντα έβαζαν οι προπονητές τους κάποιον δίπλα μου και δεν έφευγαν στην κόντρα για να με φυλάνε.
Κι αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν...
Επίσης μπορεί να σου επιβεβαιώσει κι ο Λάμπρος που ήταν παρών στα περισσότερα παιχνίδια,τόσο την απόδοσή μου,όσο και την αλήθεια στα παραπάνω που γράφω για τις πιτσιρικαρίες των ομάδων του ομίλου μας.
Τώρα αν εσύ με 3 post στο forum συνεχίσεις να με βρίζεις πίσω από την ανωνυμία σου κι εσύ,στηριζόμενος σε κάποια παλιότερα post που είχα γράψει για ένα παλιότερο φίλο μου που έπαιξε στην Κεφαλλονιά φέτος και συνεχίσεις επίσης να λές ανακρίβειες,τότε τι να σου πώ...


Φίλαρακι νο7, και γω μεχρι προσφατα δεν ηξερα την ταυτοτητα σου και εγραφες ανωνυμα και τα εχωνες απο δω και απο κει.οπως ειπα παρακουλουθω καιρο το φορουμ και ας μην εγραφα γιατι αγαπαω το αθλημα και το εχω ζησει πολλα χρονια απο τοτε που σε ειχαμε στον νοπ και ετρωγες σφαλιαριτσες.τοσο μικροτερος μου εισαι.ειμαι με ολες τις ομαδες τις πατρας και με ολα τα πατρινοπουλα μα κυριως νοπ γιατι μεγαλωσα σε αυτη την ομαδα.εκρινα την συμπεριφορα σου απαραδεκτη και εχω το δικαιωμα να λεω οτι θελω μιλωντας ανωνυμα οπως εκανες και εσυ αλλωστε καιρο εδω μεσα ετσι;;;;;εσυ αγορι μου δεν αγαπας κανενα νοπ και αγαπας τον εαυτο σου μονο. τετοια αυτοδιαφημιση ουτε πολιτικοι δεν κανουν και αυτο σχολιασα. ουτε τον νοπ που κινειται στις σωστες βασεις ουτε κανεναν.
στα μισα απο τα παιχνιδια της δ εθνικης ημουν παρον οποτε μην επικαλεισε τους φιλους σου για να πουν τι ειδαν τα ματια μου. την σεντρα την περασες προς τα πισω μονο μετα απο γκοαλ. ασε τους δικηγορους ανασφαλη ανθρωπε και δεξου οτι χαραμισες τις προσπαθειες των παιδιων γιανα προβαλεις εσενα και τον αδελφο σου. συνετισου και μην εισαι αυθαδεις.το ποιος ειμαι θα το μαθεις συντομα και οτι σου λεω ειναι για το καλο σου και το καλο του νοπ
dolphin
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 9:23 pm
Τοποθεσία: Thanassa

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 8:20 pm

Μην την πέφτετε στον Φώτη. Είναι μεγάλη παικτούρα και 2-3 από γυριστά που έβαλε ήταν βγαλμένα από το παρελθόν.
Δεν του έκανε την χάρη ο Νηρέας Π. να τον νικήσει :) αλλά έδωσε τα διαπιστευτήρια του με το βιρτουόζικο πόλο του.

Να πω και αλλα ??? :lol:

Σοβαρά τώρα καλό να σταματήσετε τις επιθέσεις επί προσωπικού και αν έχετε κάτι με κάποιον υπάρχουν και τα PMs !!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Ιούλ 28, 2008 8:43 pm

dolphin έγραψε:
No 7 έγραψε:
dolphin έγραψε:
No 7 έγραψε:Πέρσι στην Πρέβεζα , οπου συμμετείχα με τον Νηρέα Πατρών στο πρωτάθλημα της Δ΄Εθνικής,μου είχαν κάνει φοβερή εντύπωση τα πιτσιρίκια τόσο των Ιωαννίνων , όσο και της Πρέβεζας.
Φέτος εντυπωσιάστηκα από την πρόοδο των Ιωαννίνων,που μας κέρδισαν κιόλας στο μεταξύ μας παιχνίδι και κάτι μου λέει ότι θα παρευρεθεί και στην τελική φάση του πρωταθλήματος,παρόλο που βγήκε τρίτη στον όμιλο της Πάτρας.
Έπίσης αυτό που είδα στην ομάδα του ΟΠΑΘΑ με 30 περίπου πιτσιρίκια να είναι με μπλουζάκια της ομάδας και να παίζουν εναλλάξ , με πήγε πολλά χρόνια πίσω!
Συγχαρητήρια επίσης στις 2 ομάδες που προκρίθηκαν στον Νηρέα και στον Ναυσίθοο,που ήταν κατα την γνώμη μου και οι 2 καλύτερες ομάδες τουτουρνουά και δίκαια πήραν το εισητήριο για την τελική φάση.
Τέλος ΄νιώθω υποχρεωμένος απέναντι στους άλλους 7 ''ήρωες'' συμπαίκτες μου στον Φάρο , που βγάλαμε 5 δύσκολους αγώνες μέσα σε 2.5 μέρες (την Κυριακή με Πρέβεζα και Ναυσιθόο παίξαμε κολλητά !!! )και κερδίσαμε 2 παιχνίδια και χάσαμε αξιοπρεπέστατα στα υπόλοιπα 3 και απέναντι στον προπονητή μας Κανελλόπουλο Βασιλάκη.
Τους ευχαριστώ πολύ !
Καλή συνέχεια ...


wραιες κωλοτούμπες νο7!!!!!!! πριν 15 μερες διατυμπανιζες στην πατρα οτι ο φαρος θα προκριθει στην τελικη φάση και την προηγουμενη βδομαδα ελεγαν οτι εισαι ο προπονητης. τωρα εδω γραφεις οτι προπονητης ειναι αλλος για να μην φας την ρετσινια της αποτυχιας. χιχιχιχιχιχιχιχιχι
αληθευει οτι το 95 % των γκοαλ σου τα εβαλες με τετατετ επειδη ξεμενες μονιμος μονος σου κατασκηνωτης;;;;;;τουλαχιστον αυτοι που κοροιδευες την προηγουμενη εβδομαδα συμφωνα με δηλωσεις σου κολυμπουσαν πανω κατω. αθτο που ειδα εγω ηταν οτι κολυμπουσες κατω κατω κατω.χιχιχιχιχιχιχι



Κανένα από τα 22 γκόλ που έβαλα δεν το έβαλα από τετ α τετ επειδή ξέμεινα πίσω.Άυτό μπορεί να στο επιβεβαιώσει όσοι παίξαμε αντίπαλοι.
Όλες οι ομάδες όταν ξέμενα,πάντα έβαζαν οι προπονητές τους κάποιον δίπλα μου και δεν έφευγαν στην κόντρα για να με φυλάνε.
Κι αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν...
Επίσης μπορεί να σου επιβεβαιώσει κι ο Λάμπρος που ήταν παρών στα περισσότερα παιχνίδια,τόσο την απόδοσή μου,όσο και την αλήθεια στα παραπάνω που γράφω για τις πιτσιρικαρίες των ομάδων του ομίλου μας.
Τώρα αν εσύ με 3 post στο forum συνεχίσεις να με βρίζεις πίσω από την ανωνυμία σου κι εσύ,στηριζόμενος σε κάποια παλιότερα post που είχα γράψει για ένα παλιότερο φίλο μου που έπαιξε στην Κεφαλλονιά φέτος και συνεχίσεις επίσης να λές ανακρίβειες,τότε τι να σου πώ...


Φίλαρακι νο7, και γω μεχρι προσφατα δεν ηξερα την ταυτοτητα σου και εγραφες ανωνυμα και τα εχωνες απο δω και απο κει.οπως ειπα παρακουλουθω καιρο το φορουμ και ας μην εγραφα γιατι αγαπαω το αθλημα και το εχω ζησει πολλα χρονια απο τοτε που σε ειχαμε στον νοπ και ετρωγες σφαλιαριτσες.τοσο μικροτερος μου εισαι.ειμαι με ολες τις ομαδες τις πατρας και με ολα τα πατρινοπουλα μα κυριως νοπ γιατι μεγαλωσα σε αυτη την ομαδα.εκρινα την συμπεριφορα σου απαραδεκτη και εχω το δικαιωμα να λεω οτι θελω μιλωντας ανωνυμα οπως εκανες και εσυ αλλωστε καιρο εδω μεσα ετσι;;;;;εσυ αγορι μου δεν αγαπας κανενα νοπ και αγαπας τον εαυτο σου μονο. τετοια αυτοδιαφημιση ουτε πολιτικοι δεν κανουν και αυτο σχολιασα. ουτε τον νοπ που κινειται στις σωστες βασεις ουτε κανεναν.
στα μισα απο τα παιχνιδια της δ εθνικης ημουν παρον οποτε μην επικαλεισε τους φιλους σου για να πουν τι ειδαν τα ματια μου. την σεντρα την περασες προς τα πισω μονο μετα απο γκοαλ. ασε τους δικηγορους ανασφαλη ανθρωπε και δεξου οτι χαραμισες τις προσπαθειες των παιδιων γιανα προβαλεις εσενα και τον αδελφο σου. συνετισου και μην εισαι αυθαδεις.το ποιος ειμαι θα το μαθεις συντομα και οτι σου λεω ειναι για το καλο σου και το καλο του νοπ


Όσοι ήταν στην πισίνα είδαν ποιά είναι η αλήθεια...
Σαν παίκτης πάντα μου άρεσε να πασσάρω παρα να σκοράρω...
Αφού ξέρεις ποιός είμαι,έλα ένα απόγευμα στην πισίνα να με βρείς και να κάτσουμε να μιλήσουμε...
Είμαι πολύ περίεργος να δώ ποιός με έδερνε όταν ήμουν στον Ν.Ο.Π...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Δευτ Ιούλ 28, 2008 8:48 pm

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΗ , ΠΟΝΕΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ‘ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ’ !
ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ…. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ( ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ) !

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ , ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΑΜΕΙΝΑΤΕ. . .


ΛΑΜΠΡΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ PMs…. ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΔΩ!!
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Ιούλ 29, 2008 12:32 am

PM=Personal Message
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Για το Νο 7

Δημοσίευσηαπό otto11 » Τρί Ιούλ 29, 2008 1:30 am

Θα ήθελα να πω και εγώ την γνώμη μου για τον παίκτη με την φανελά με το νούμερο 7.. επ συγνώμη το σκουφάκι νούμερο επτά....
Παικτικά και κατά την διάρκεια των αγώνων η συμπεριφορά του αθλητικά με εντυπωσίασε...
Ήταν πραγματικά υποδειγματική σε όλες τις φάσεις του παιχνιδιού προσπαθούσε με όλες του τις δυνάμεις να σκοράρει έδινε συμβουλές ακόμα και στους μικρότερους αντιπάλους του....
Βέβαια επειδή το νόμισμα έχει και άλλη πλευρά με στεναχώρησε (γιατι΄ η εικόνα που είχα για τον συγκεκριμένο άνθρωπο ήταν αρκετά καλή) η εξωαγωνιστική του συμπεριφορά.
Τα τελευταία δέκα + χρόνια που σταμάτησα να παίζω (εξ αιτίας ενός κατεστημένου) είχα πάντα την ελπίδα οτι νέα παιδιά παπο αυτά που παίζαμε στον Νοπ ή στον ΘΡΙΑΜΒΟ (ΕΛΕΟΣ που ακούστηκε να αλλάζει ονομασία ενα σωματείο για μια γυναικεία ομάδα-οικογένεια, είδες τι κάνουν λιγα χιλιάρικα ...σβήνουν την ιστορία)
Περίμενα λοιπόν όταν έμαθα οτι ανέλαβαν κάποιοι νέοι άνθρωποι ότι κάποια πράγματα θα άλαζαν.
Οχι όμως και εσύ αγαπημένε φίλε μου με το Νο7 που ξέρω τι άνθρωπος είσαι πρέπει να ξεκαβαλήσεις το καλάμι γιατι το πολύ πολύ να καταλήξεις να γίνεις σαν και αυτούς που κοροιδεύαμε τόσα χρόνια....
Αυτούς που σου κόψανε το πόλο και εσένα που δεν σε αφήνανε να την βρείς στην πισίνα...
Σε παρακαλώ μην γίνεσαι σαν και αυτούς.
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

VS

Δημοσίευσηαπό otto11 » Τρί Ιούλ 29, 2008 1:54 am

Αγαπητέ μου VS η απάντηση στο ερώτημα σου για το πώς το πρωϊ κέρδισαν τα Ιωάννενα κα ιτο απόγευμα ο Νηρέας είναι η εξής απλή:

Λίγος πληγωμένος εγωισμός ....
και ένα αρκουδάκι......ή αρκούδος όπως θες πες το ...
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιούλ 29, 2008 3:36 am

Δεν είχα απορία. Άλλωστε δεν ήθελε και πολλή φιλοσοφία, από τη στιγμή που στο φόρουμ γράφτηκαν κάποια πράγματα. Απλώς ίσως το χιούμορ μου να έχει πάει διακοπές :shock:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Xatzo » Τρί Ιούλ 29, 2008 4:00 pm

καλά ρε molina εγώ νόμιζα πως θα πνιγείς και εσύ κολλούσες το ένα γκολ μετά το άλλο..??
Xatzo
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 28, 2008 4:58 pm

Δημοσίευσηαπό GuillermoMolina2 » Τρί Ιούλ 29, 2008 5:04 pm

Xatzo έγραψε:καλά ρε molina εγώ νόμιζα πως θα πνιγείς και εσύ κολλούσες το ένα γκολ μετά το άλλο..??


Αν εχεις καλους συμπαικτες φιλε Γιωργο,αναστενονται και πεθαμενοι.. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
GuillermoMolina2
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 10, 2008 7:06 pm

Δημοσίευσηαπό dragomanovits » Τρί Ιούλ 29, 2008 6:12 pm

ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ; ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΦΥΙΑ ΤΗΣ ΚΟΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΜΙΛΟΥΣ (ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΣΥΣΤΗΜΑ) ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Δ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ. ΜΕΖΕΨΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ:
ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ)

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΔΥΝΑΜΟΙ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΙ ΒΡΟΝΤΑΔΕΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΔΙΑΦΟΡΕΣ : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΕΡΡΕΣ

ΤΕΛΟΣ ΠΑΤΡΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΡΑΖ.
(ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΑ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΟ POST).
dragomanovits
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τετ Απρ 25, 2007 7:53 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες