ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ' ΕΘΝΙΚΗΣ 2008

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας

Συντονιστής: Lambros10

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Τετ Ιουν 18, 2008 2:22 pm

Γεια σου Λάμπρο και συγχαρητήρια. Τον ειλικρινή θαυμασμό μου. Για πες μας όμως, φέτος θα κατεβείς με την Πάτρα στη Δ΄ ; αλήθεια ,τελικά ποιες ομάδες θα κατεβούν από εσάς; Μήπως έχεις ομίλους; Περιμένω και τα προγνωστικά σου, για κάθε όμιλο.
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό defender » Τετ Ιουν 18, 2008 4:20 pm

ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΗΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΙΤΕΑ

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΑΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΚΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ
ΤΡΙΑΙΑΝΑ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΕΚΕΒ
ΡΟΔΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΖΕΦΥΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

σορρυ αν υπάρχει κανενα λαθος, ετσι μου τα είπανε :wink:
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Re: zisopoylos

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιουν 18, 2008 4:48 pm

giannis.zisopoulos έγραψε:Γεια σου Λάμπρο και συγχαρητήρια. Τον ειλικρινή θαυμασμό μου. Για πες μας όμως, φέτος θα κατεβείς με την Πάτρα στη Δ΄ ; αλήθεια ,τελικά ποιες ομάδες θα κατεβούν από εσάς; Μήπως έχεις ομίλους; Περιμένω και τα προγνωστικά σου, για κάθε όμιλο.


Καλησπέρα Γιάννη, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Στην Πάτρα είναι λίγο ακόμα ρευστά τα πράγματα.
ΝΗΡΕΑΣ και ΦΑΡΟΣ πριν λίγες μέρες ξεκίνησαν τις πρώτες βουτιές στην πισίνα, ο ΟΠΑΘΑ θα αγωνιστεί κυρίως με πολύ μικρούς σε ηλικία παίκτες
κυρίως για την συμμετοχή και η ΦΙΛΙΑ (επανενεργοποιήθηκε) είναι η μόνη ομάδα που κάνει προπονήσεις από τον χειμώνα.

Βέβαια στους ομίλους που έγραψε ο defender στο πάνω Post δεν την βλέπω μέσα και μου έκανε εντύπωση... Η λάθος έχει γίνει ή δεν έστειλε το σωματείο συμμετοχή.

Εγώ χτες έκανα την πρώτη μου βουτιά :) σε εσωτερικό διπλό του ΝΗΡΕΑ με τον ΦΑΡΟ. Αφου μπορώ και γράφω σήμερα, όλα ΚΑΛΑ !! 8)
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τετ Ιουν 18, 2008 4:54 pm

Θα μας πει κανεις τι εστι Ζεφυρος??? Πρψτη φορα ακουω αυτη την ομαδα!!
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

Re: zisopoylos

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Ιουν 18, 2008 7:04 pm

giannis.zisopoulos έγραψε:Αλήθεια ρε παιδιά ξέρει κανείς τίποτε γι αυτή την ομάδα ( Ζέφυρος) ; από πού είναι;


Ιδέα δεν έχω, αλλά αν είναι απ'το Ζεφύρι μπορεί να έχει πολλούς φουνταριστούς ...
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Πέμ Ιουν 19, 2008 12:07 am

Η πρώτη ενημέρωση που είχα είναι πως ο Ζέφυρος είναι ομάδα που προπονείται στην Καλαμαριά. Δεν θα είναι έκπληξη αν πίσω από την ομάδα είναι ο κυρ΄ Ανέστης.
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Πέμ Ιουν 19, 2008 12:14 am

Κατέβα εσύ Λάμπρο και μη φοβάσαι. Τις μπουκάλες με το οξυγόνο, θα τις έχουμε από έξω J . Μόνο μη κάνεις καμιά χαζομάρα και αναστήσεις και αυτή την ομάδα (όπως το ΝΟ) που όλοι νομίζουμε πως είναι του χεριού μας. J
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

ΜΙΛΩΝ..

Δημοσίευσηαπό david13 » Πέμ Ιουν 19, 2008 2:04 pm

ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΛΩΝΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ ΤΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΗΧΗΡΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΟΠΩΣ ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ,ΚΟΙΝΗΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ Κ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ(ΣΥΡΟΣ),ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΤΟΝ ΜΕΑΤ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ(ΝΑΥΠΛΙΟ) ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΟΝΙΟ.ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ Ο BIG ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΜΕ ΝΕΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ,ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΔΟΥΛΕΜΕΝΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΕΑΣ(ΚΑΛΑΜΑΚΙ) ΗΓΕΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΠΟΤΕ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΜΙΛΩΝΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΦΟΥ ΣΥΜΕΤΥΧΕ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΛΩΝ ΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΕΦΗΒΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ.(ΜΟΥΤΣΟΣ ...THE BIG COME BACK).ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΟΛΟ ΤΗΣ Γ-Δ ΕΘΝΙΚΗΣ,ΟΠΩΣ ΝΙΚΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ(ΤΑ ΓΕΡΙΚΑ ΚΑΡΑΒΙΑ).
david13
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 05, 2007 1:38 am
Τοποθεσία: Athens, Greece

Re: ΜΙΛΩΝ..

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Πέμ Ιουν 19, 2008 3:55 pm

david13 έγραψε:ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΛΩΝΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ ΤΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΗΧΗΡΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΟΠΩΣ ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ,ΚΟΙΝΗΣ,ΓΙΩΡΓΟΣ Κ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ(ΣΥΡΟΣ),ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΤΟΝ ΜΕΑΤ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟ(ΝΑΥΠΛΙΟ) ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΟΝΙΟ.ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ Ο BIG ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΜΕ ΝΕΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ,ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΔΟΥΛΕΜΕΝΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΕΑΣ(ΚΑΛΑΜΑΚΙ) ΗΓΕΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΠΟΤΕ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΜΙΛΩΝΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΦΟΥ ΣΥΜΕΤΥΧΕ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΛΩΝ ΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΕΦΗΒΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ.(ΜΟΥΤΣΟΣ ...THE BIG COME BACK).ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΟΛΟ ΤΗΣ Γ-Δ ΕΘΝΙΚΗΣ,ΟΠΩΣ ΝΙΚΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ(ΤΑ ΓΕΡΙΚΑ ΚΑΡΑΒΙΑ).


ευχομαστε οτι καλυτερο για τον ΜΙΛΩΝΑ και ειδικα για τον ΒΑΣΙΛΗ ΚΕΦΑΛΑ για τι ειναι απο τα αξιολογα ατομα του χωρου και του αξιζει μια καλη διακριση σαν προπονητης ΒΑΣΙΛΗ ευχομαστε καθε επιτυχια :D :!: :!: :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιουν 19, 2008 9:12 pm

David συγκεντρώσου. Και κοιτάχτε να φτιάξετε τις υποδομές, γιατί με 40 μεταγραφές του χρόνου ή του παραχρόνου πάλι θα ξαναπέσετε με τους ίδιους.

Όσο για το Βασίλη, συμφωνώ απολύτως. Εξαιρετικό παιδί, που έχει να δώσει πολλά.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Ιουν 19, 2008 9:14 pm

Α, σβήσε και αυτά που λες για τον Κώστα γιατί άμα τα δει ξέρεις τι έχει να γίνει :lol:

Οι άλλες δύο οι γριες (ο Κοκκινάκης με τον Γκλιάτη) θα κατέβουν φέτος ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

makedonikos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Παρ Ιουν 20, 2008 1:18 am

Ρε παιδιά, υπάρχει κανείς που να κατάλαβε γιατί η Κατερίνη πάει Λαμία. Πολύ κουφό. Από έξοδα, μετακινήσεις μήπως σε ποια περιφερειακή ανήκει? Από πού να το πιάσεις? Δε ξέρω, μάλλον θέλουν να ενθαρρύνουν την ομάδα να σταματήσει το άθλημα, ούτος η άλλως είναι η τελευταία από τουλάχιστον 3 ομάδες της πόλης που το προσπαθούσε. Περιμένω σχόλεια απο την ίδια την ομάδα...
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό firma12 » Πέμ Ιουν 26, 2008 9:00 am

Παιδια εγω σημερα μαλλον θα παω να δω τι εστι Ζεφυρος... κατεβαινω θεσσαλονικη για το 3ημερο οποτε θα παω να παρακολουθησω και αυτη την ομαδα.... Κατα τα αλλα στη θεσσαλονικη θα παλεψουμε για την πρωτια Πανσερραικος με Μακεδονικο οπως καθε χρονο φυσικα... Το οαουτσαιντερ ειναι ο Αλμπατρος τον οποιο εχω σε εκτιμηση λογω προπονητη... Οποιος εχει ιδεα απο Κλωτσικα ισως καταλαβαινει... Τεσπα μενει να δουμε τα ζεφυρια της θεσσαλονικης! :wink:
No rulezzz! just play!
firma12
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 8:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό firma12 » Πέμ Ιουν 26, 2008 9:02 am

ρε σεις αυτος ο Μεατ τι χρονολογια ειναι;
No rulezzz! just play!
firma12
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 8:44 am
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό Lolek & Bolek » Τρί Ιούλ 01, 2008 3:28 pm

καλησπερα σε ολους!! ακουσατε τιποτα περι αλλαγων στο προγραμμα του πρωταθληματος???
Water polo or nothing
Άβαταρ μέλους
Lolek & Bolek
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 12:04 am
Τοποθεσία: Mars

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Κυρ Ιούλ 06, 2008 8:23 pm

Ελπίζω να είναι λάθος η πληροφορία που μου μεταφέρθηκε σήμερα, διότι διαφορετικά έχουμε πιάσει τα τσουκάλια και αρχίσαμε το μαγείρεμα. Άκουσα λέει,
( κακές γλώσσες νομίζω, δεν μπορεί να είναι αλήθεια ) πως η Κατερίνη πάει Λαμία και Πατρινή ομάδα αντί να πάει στον όμιλο Πάτρας, κάνει βαλίτσες για τον Λευκό Πύργο.
ΠΙΘΑΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
1. κάποιος δεν γνωρίζει γεωγραφία
2. κάποιος θέλει να ξοδέψει χρήμα
3. είναι φήμες και κακές γλώσσες
4. κάτι μου μυρίζει… φαγητό λες να είναι?
Θα επανέλθω αύριο αφού τσεκάρω την πληροφορία
Υ.γ. καλά την μόνη ομάδα που κολυμπούσε όλο το χρόνο στην Πάτρα , αυτή ξενιτευτούν? ( με βάση αυτά που ανάφερε ο Λάμπρος πιο πάνω ), το σκέφτηκαν μάλλον, αν πάει άλλη ομάδα θα μαζευτούν οι παίχτες? Άσε να πάνε αυτοί που ενδιαφέρονται περισσότερο… σε αναμονή εξελίξεων.
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Δευτ Ιούλ 07, 2008 11:39 am

Ψηφίζω το 4 Γιάννη. Εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω είναι γιατί δε παρεμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις η ομοσπονδία υδατοσφαίρισης? Δηλαδή όποιος θέλει επιλέγει τον όμιλο που θα συμμετάσχει? Δεν υπάρχουν κάποια όρια βάσει και της γεωγραφικής τοποθεσίας της ομάδας? Τι να πω? Μου φαίνεται πως περναει ο πιο δικτυωμένος δυστυχως, κι όχι ο πιο ικανός.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιούλ 07, 2008 1:30 pm

Μα, αυτό είναι το πρόβλημα : ότι όταν η ομοσπονδία παρεμβαίνει, τότε συνήθως δεν είναι για καλό. Ο "πιο δικτυωμένος" πού είναι "πιο δικτυωμένος" ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

zisopoylos

Δημοσίευσηαπό giannis.zisopoulos » Τρί Ιούλ 08, 2008 12:55 am

Η πληροφορία ήταν αληθής. Αναμένομε εξελίξεις. Επικοινώνησα με την περιφερειακή βορείου Ελλάδος, με την ομοσπονδία και στη συνέχεια επικοινώνησε και η ομάδα της Κατερίνης ( νομίζω και ο Πανσερραϊκός ). Εξηγήσαμε το παράλογο της υπόθεσης και πήραμε την υπόσχεση πως μετά από επικοινωνία και με την ομάδα της Πάτρας, θα προσπαθήσουν να το διορθώσουν. Πράγματι, θα ήθελα και την άποψη των Πατρινών στο θέμα αυτό. Άντε να δούμε…
giannis.zisopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 3:31 am

Δημοσίευσηαπό kepaptsoglou_bill » Τρί Ιούλ 08, 2008 9:25 am

vs έγραψε:Μα, αυτό είναι το πρόβλημα : ότι όταν η ομοσπονδία παρεμβαίνει, τότε συνήθως δεν είναι για καλό. Ο "πιο δικτυωμένος" πού είναι "πιο δικτυωμένος" ;

στα υπόγεια κυκλώματα .... :D Τελος πάντων, το θέμα είναι όπως λέει και ο Γιαννης να διευρενηθεί η υπόθεση και να βρεθούν οι λόγοι για τους οποίους θα πραγματοποιηθεί αυτή η μετακίνηση.
kepaptsoglou_bill
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 05, 2008 8:46 am

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Γ' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron