Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Νέων Γυναικών '09 (Νάπολι)

Ανοικτή συζήτηση για το άθλημα της υδατοσφαίρισης στην Ευρώπη και την Παγκόσμια κοινότητα.

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό boom » Τρί Σεπ 22, 2009 11:03 am

well :idea: :!: :!:
ειναι η πρωτη φορα που διαβαζω δηλωσεις ομοσπονδιακου και δεν αναφερει τα εξης. 1)καναμε υπεροχη δουλεια. 2)καλυψαμε τα κενα που ειχαν οι παικτριες απο τις ομαδες. 3)ως αδουλευτες εμεις οι εργατικοι τις καναμε ομαδα. 4)για ολα φταιει η ελλιπης προετοιμασια. 5) με λιγα μεσα καταφεραμε πολλα. 6) ειμαι θεος. δοξαστε με(αλληλουϊα)
σημειωση για την διαιτησια: δεν ειχαν φτασει ακομα οι καινουριες οδηγιες. τα φωτοτυπικα ηταν κλειστα λογω διακοπων :!: :shock: :lol: :lol: 8)
Άλλος;
boom
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τρί Σεπ 08, 2009 3:12 pm

Δημοσίευσηαπό tovarich » Τρί Σεπ 22, 2009 1:22 pm

gate4 έγραψε:γελοιακο μην τα ισοπεδωνεις ολα υπαρχουν κ ομοσπονδιακοι που δουλευουν κ σωστα κ πολυ
Σε ποιά χώρα αναφέρεσαι; O Ψωμιάδης τι θα ντυθεί στις εκλογές; Tαρζάν, Τζέιν ή Τσίτα; Θα το ξαναβγάλετε το πουτανάκι βουλευτίνα;
Μία μεγάλη πόλη με μικρό πόλο. Ποιά είναι;;;
Μία μικρομεσαία πόλη με μικρούτσικο πόλο. Ποιά είναι;;;
tovarich
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό pestaola » Τρί Σεπ 22, 2009 1:51 pm

boom έγραψε:well :idea: :!: :!:
ειναι η πρωτη φορα που διαβαζω δηλωσεις ομοσπονδιακου και δεν αναφερει τα εξης. 1)καναμε υπεροχη δουλεια. 2)καλυψαμε τα κενα που ειχαν οι παικτριες απο τις ομαδες. 3)ως αδουλευτες εμεις οι εργατικοι τις καναμε ομαδα. 4)για ολα φταιει η ελλιπης προετοιμασια. 5) με λιγα μεσα καταφεραμε πολλα. 6) ειμαι θεος. δοξαστε με(αλληλουϊα)
σημειωση για την διαιτησια: δεν ειχαν φτασει ακομα οι καινουριες οδηγιες. τα φωτοτυπικα ηταν κλειστα λογω διακοπων :!: :shock: :lol: :lol: 8)


Πολύ καλά θα έλεγα και εγώ.
pestaola
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διεθνής Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron