London Polytechnic - Ετοιμάζει κανείς βαλίτσες για Λονδίνο?

Ανοικτή συζήτηση για το άθλημα της υδατοσφαίρισης στην Ευρώπη και την Παγκόσμια κοινότητα.

Συντονιστής: Lambros10

London Polytechnic - Ετοιμάζει κανείς βαλίτσες για Λονδίνο?

Δημοσίευσηαπό JamG » Τρί Ιουν 19, 2012 4:19 pm

Χαιρετώ τους πάντες στο φόρουμ!

Mιας κι έχω καιρό να ποστάρω, θα ξεκινησω με τα νέα της ομάδας. Οι Polytechnic λοιπόν κατάφεραμε να επιστρέψουμε στην Α1 Αγγλίας υπό Ελληνική καθοδήγηση (βλέπε noseman) και με τα 5/13 της ομάδας να είναι Έλληνες παίκτες.

Εφ'όσον πήγε καλά, λέμε να το συνεχίσουμε το "πείραμα"... :lol: :lol:

Γνωρίζει κανείς σας κάποιον που να σκέφτεται να έρθει προς Λονδίνο, είτε για σπουδές είτε για δουλειά? Αν κανείς ενδιαφέρεται ας έρθει σε επαφή μαζί μου, μήπως ρωτήσουμε στους κύκλους της ομάδας αν υπάρχει καμιά ευκαιρία για δουλειά. Το πρωτάθλημά μας ξεκινάει αρχές Σεπτέμβρη και οι αγώνες είναι σε έξι Σ/Κ (δύο ή τρία ματς τη φορά) μέχρι μέσα Ιανουαρίου. Το επίπεδο θα έλεγα είναι αντίστοιχο Α2 στην Ελλάδα.

Επίσης, αν κανείς έχει εισιτήρια για Ολυμπιακούς και πρόκειται να ανέβει, ενημερώστε και θα πάμε για καμιά μπύρα! Έχω εισιτήρια για ημιτελικούς αντρών, αλλά ταυτόχρονα είμαι και εθελοντής στο πόλο, οπότε μπορούμε να τα πούμε σίγουρα από κοντά.

Σ
sites.google.com/site/polywaterpolo/ - Αν ξέρετε κανέναν που έρχεται Λονδινο, στείλτέ τον μας
Άβαταρ μέλους
JamG
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 29, 2008 5:31 pm
Τοποθεσία: London

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Ιουν 19, 2012 11:28 pm

Συγχαρητήρια για την άνοδο ! Τους χαιρετισμούς μας στον "μυτάνθρωπο" !
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Ιουν 20, 2012 4:02 pm

Έρχομαι και για "βοηθός" του noseman, αρκει να έχει μπύρες και δουλειά.
Με οποιαδήποτε σειρά και να τα βάλεις, δεκτά!!! :lol: :lol: 8)

συγχαρητήρια και άντε και Πρωταθλητές!!! :lol: :lol: 8)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό JamG » Τετ Ιουν 20, 2012 5:42 pm

Τις μπύρες τις απαγόρευσε πέρσι ο noseman, αλλά τώρα που μας αφήνει και ετοιμάζεται να διασχίσει τον Ατλαντικό λογικά θα επιστρέψουν :lol: :lol:

Όσο για δουλειά, θέλουμε να ξεκινήσουμε να κοιτάμε γενικά αν μπορούμε μέσω γνωστών (κυρίως παλιών παικτών της ομάδας) να βοηθήσουμε.

Γι'αυτό λέω... όσοι πιστοί προσέλθετε!
sites.google.com/site/polywaterpolo/ - Αν ξέρετε κανέναν που έρχεται Λονδινο, στείλτέ τον μας
Άβαταρ μέλους
JamG
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 29, 2008 5:31 pm
Τοποθεσία: London

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Ιουν 21, 2012 11:07 am

δλδ μπορώ να έρθω και για "πρώτος" σε στρωμένη ομάδα; και διπλές μπύρες πριν και μετά τον αγώνα!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm


Επιστροφή στο Διεθνής Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron