ΕΛΛΑΔΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 11-10

Ανοικτή συζήτηση για το άθλημα της υδατοσφαίρισης στην Ευρώπη και την Παγκόσμια κοινότητα.

Συντονιστής: Lambros10

ΕΛΛΑΔΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 11-10

Δημοσίευσηαπό sharkface » Σάβ Ιούλ 28, 2007 9:03 pm

Πως ειδατε το ματσακι παιδια?
Αυτοι οι Αυστραλοι εντελως ανικανοι τοσα χρονια!!!!!
Ομως εμενα με αυτο το φιλικο ματσακι στην Βουλιαγμενη μου αποδειχθηκε κατι πολυ σημαντικο (για μια φορα ακομα) για το αθλημα. Κατι που οι καρεκλοκενταυροι δεν θελουν να το δουν......
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Σάβ Ιούλ 28, 2007 9:21 pm

Πολυ χαλαρα τα πραγματα που το ειδα και εγω...τοσο που τους αφησαμε να ελπιζουν οτι θα μας ισοφαρισουν αν ειχαν κ αλλη μια επιθεση...
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Ιούλ 29, 2007 11:06 am

pzozef έγραψε:Πολυ χαλαρα τα πραγματα που το ειδα και εγω...τοσο που τους αφησαμε να ελπιζουν οτι θα μας ισοφαρισουν αν ειχαν κ αλλη μια επιθεση...


Δεν εννοουσα αυτο (οσον αφορα την αγωνιστικη αποδοση της ομαδας).
Απλα για μια ακομα φορα το αθλημα μας αποδεικνυεται οτι ειναι καθαρα Καλοκαιρινο. 1000 ατομα γεμισαν το κολυμβητηριο, Σαββατο βραδυ σε παιχνιδι της πλακας (ημιεπισημο) το οποιο μαλιστα εδειχνε και η τηλεοραση.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Athina07 » Κυρ Ιούλ 29, 2007 3:06 pm

Εντάξει ήρθαν αυτοί που ήταν στην παραλία κ οι περισσότεροι μέλη του ΝΟΒ ή οικογένειες των παικτών....
Σιγά το θέμα.
όσο για το παιχνίδι ήταν για τα πανηγύρια.
Ημουν κ εγώ εκεί.
Athina07
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 6:15 pm
Τοποθεσία: CRETE

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Ιούλ 29, 2007 7:55 pm

Athina07 έγραψε:Εντάξει ήρθαν αυτοί που ήταν στην παραλία κ οι περισσότεροι μέλη του ΝΟΒ ή οικογένειες των παικτών....
Σιγά το θέμα.
όσο για το παιχνίδι ήταν για τα πανηγύρια.
Ημουν κ εγώ εκεί.


Πιστευεις δηλαδη οτι ειναι προτιμοτερο να παιζει η Α1 και η Α2 τον χειμωνα η το καλοκαιρι?
Κατα την αποψη μου, και επειδη εχει τυχει και εχω παιξει ολοκληρο πρωταθλημα καλοκαιρι, στις κερκιδες υπηρχε πολυς κοσμος (τουλαχιστον ο 3πλασιος απο οτι τωρα)
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm


Επιστροφή στο Διεθνής Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες