ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΤΑΝΙΑ, ΙΣΡΑΗΛ

Ανοικτή συζήτηση για το άθλημα της υδατοσφαίρισης στην Ευρώπη και την Παγκόσμια κοινότητα.

Συντονιστής: Lambros10

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΤΑΝΙΑ, ΙΣΡΑΗΛ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Αύγ 06, 2007 9:13 am

Μετά από μια κακή περίοδο που διάνυσε, η Εθνική ομάδα υδατοσφαίρισης των ανδρών ανεβάζει στροφές την στιγμή που πρέπει, ενόψει των επίσημων υποχρεώσεων στο προολυμπιακό τουρνουά της Μπρατισλάβας. Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα επικράτησε και της Ρουμανίας με 9-7, κατακτώντας την πρώτη θέση του διεθνές τουρνουά της πόλης Νετάνιας του Ισραήλ. Πρώτος σκόρερ ο αρχηγός, Γιώργος Αφρουδάκης που σημείωσε 4 τέρματα, κάνοντας μεγάλη ζημιά στους Ρουμάνους από τη θέση του φουνταριστού.

Τα οκτάλεπτα: 3-2, 0-2, 4-2, 2-1

Ελλάδα (Σάντρο Καμπάνια): Γ.Αφρουδάκης 4, Χ.Αφρουδάκης 1, Σχίζας 1, Φουντούλης 1, Θεοδωρόπουλος 1, Μυλωνάκης 1

ΠΗΓΗ: ΣΠΟΡΦΜ
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Re: ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΤΑΝΙΑ, ΙΣΡΑΗΛ

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Αύγ 06, 2007 3:32 pm

COACHFK έγραψε:Μετά από μια κακή περίοδο που διάνυσε, η Εθνική ομάδα υδατοσφαίρισης των ανδρών ανεβάζει στροφές την στιγμή που πρέπει, ενόψει των επίσημων υποχρεώσεων στο προολυμπιακό τουρνουά της Μπρατισλάβας. Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα επικράτησε και της Ρουμανίας με 9-7, κατακτώντας την πρώτη θέση του διεθνές τουρνουά της πόλης Νετάνιας του Ισραήλ. Πρώτος σκόρερ ο αρχηγός, Γιώργος Αφρουδάκης που σημείωσε 4 τέρματα, κάνοντας μεγάλη ζημιά στους Ρουμάνους από τη θέση του φουνταριστού.

Τα οκτάλεπτα: 3-2, 0-2, 4-2, 2-1

Ελλάδα (Σάντρο Καμπάνια): Γ.Αφρουδάκης 4, Χ.Αφρουδάκης 1, Σχίζας 1, Φουντούλης 1, Θεοδωρόπουλος 1, Μυλωνάκης 1

ΠΗΓΗ: ΣΠΟΡΦΜ


Ρε συ μηπως θες να σε προσλαβουν στον ΣΠΟΡΦΜ και αναμεταδιδεις αποτελεσματα τους συνεχως? Αν ειναι ετσι να μιλησω στον Σωτηρακοπουλο και τον Χελακη που ειναι και φιλοι μου...............
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Αύγ 06, 2007 4:16 pm

Όχι μωρέ, άσε γιατί θα μου κολλήσεις μετά τη ρετσινιά ότι είμαι ένας που λέει πως είναι προπονητής και που κάνει το δημοσιογράφο ή το ανάποδο!!!

Άσε που θα πρέπει να σου χρωστάω και χάρη μετά...

Απλώς μου αρέσει να ενημερώνομαι από εκείκαι τους έχω να "βγαίνουν" αμέσως μόλις συνδέομαι στο δίκτυο και σίγουρα ο Χελάκης αλλά περισσότερο ο Σωτηρακόπουλος (λόγω και Λίβερπουλ) είναι οι αγαπημένοι μου σπορκατσερς...(δεν είναι γλύψιμο αυτό, έτσι).
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm


Επιστροφή στο Διεθνής Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες