ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ 2007-08

Ανοικτή συζήτηση για το άθλημα της υδατοσφαίρισης στην Ευρώπη και την Παγκόσμια κοινότητα.

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Φεβ 12, 2008 5:46 pm

sharkface έγραψε:
vs έγραψε:Θεωρείς ότι με Παρτιζάν έχει μόνο 10% ; Και, κατά συνέπεια, ότι η Παρτιζάν είναι πιο δύσκολη (για τον Ολυμπιακό) απ'ό,τι π.χ. η Προ Ρέκο ή η Γιουγκ ;

Πού το στηρίζεις, έχεις σε τόσο μεγάλη υπόληψη τη φετινή Παρτιζάν ή πιστεύεις ότι η συγκεκριμένη χημεία είναι τόσο δυσμενής για το γαύρο ;


Πιστευω οτι η φετινη Παρτιζαν θα παρει το κυπελλο Ευρωπης. Ηδη τα αποτελεσματα της ειναι εξαιρετικα (μετραει μονο μια ηττα απο την Ποσιλιπο με 11-10 και μετα απο οργιωδη διαιτησια). Την Ρεκο ο Ολυμπιακος μπορει να την παιξει πιο καλα, ενω η Γιουγκ παντα βρισκει τον τροπο να ειναι σε εξαιρετικη κατασταση μετα τον Μαρτιο. Οι Ουγγροι ταιριαζουν περισσοτερο στο στυλ του Ολυμπιακου, εξαλλου και οι παικτες του γαυρου δηλωσαν την προτιμηση τους σε αυτους.


Σιγουρα οι "κοκκινοι" προτιμουν για Ουγγρικη ομαδα, αφου εχουν και σαν τυχερη πολη την Βουδαπεστη. Εκει που τυγχανει??? να κανουν τις καλυτερες εμφανισεις τους εκτος εδρας και κυριως εκει που σηκωσαν την Ευρωλιγκα.

Σαν 2η προτιμηση θα ηθελαν την Ρεκο ή την Γιουγκ. Παντως αν ειναι να μην εχουν τους Ουγγρους στα προημιτελικα, καλυτερα θα ηταν μια διπλη αναμετρηση με την Γιουγκ ή την Παρτιζαν, παρα στα τελικα...

Ο Νικος θα μπορουσε να μας πει περισσοτερα γι' αυτο.
Αληθεια, ποτε ειναι η κληρωση???
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Μαρ 15, 2008 11:50 pm

Γιουγκ Ντουμπρόβνικ-Εθνικός: 12-8

Χωρίς να κατακτήσει βαθμό, ολοκλήρωσε την φετινή παρουσία του στην Ευρωλίγκα, ο Εθνικός. Η ομάδα του Μάκη Βολτυράκη, ηττήθηκε με 12-8 από τη Γιούγκ Ντουμπρόβνικ, στην Κροατία και τερμάτισε στην τελευταία θέση του Γ' ομίλου.

Οι Κροάτες προκρίθηκαν ως δεύτεροι στα προημιτελικά και είναι μία εκ των πιθανών αντιπάλων του Ολυμπιακού στο δρόμο για το Final Four.

Τα οκτάλεπτα: 3-2, 3-3, 3-1, 3-2

Τα γκολ των δύο ομάδων:

Γιουγκ (Νίκολιτς): Μπόσκοβιτς 3, Τζόκοβιτς 3, Μάρκοβιτς 2, Ντόμπουντ 2, Ντάνι, Μπούσλιε

Εθνικός (Βολτυράκης): Μάζης 2, Τσίκλος 2, Μπλάνης 2, Βλοντάκης, Στελλάτος

Στο άλλο παιχνίδι του Γ' ομίλου, η Βάσας, επικράτησε στον ούγγρικο εμφύλιο της Χόνβεντ με 5-6, την απέκλεισε και κατέκτησε την πρώτη θέση.

Η τελική βαθμολογία:
1. Βάσας 13 (55-45)
2. Γιούγκ Ντουμπρόβνικ 12 (57-50)
3. Χόνβεντ 10 (50-46)
4. Εθνικός 0 (44-65)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Μαρ 15, 2008 11:52 pm

Ολυμπιακός-Σίντεζ Καζάν: 10-9

Μεγάλη νίκη με 10-9 επί της Σίντεζ Καζάν πήρε ο Ολυμπιακός, που εξασφάλισε την πρόκρισή του στους "8" της Ευρωλίγκας, ως πρώτος στον Α' όμιλό, μετά την εντός έδρας ήττα της Μλάντοστ από τη Γιάντραν.

Πλέον, η ομάδα του Πάτερου, περιμένει την κλήρωση, που θα γίνει την Τετάρτη και θα φέρει ως αντίπαλο μία εκ των Γιούγκ Ντουμπρόβνικ, Ποσίλιπο και Πρίμορατς Κότορ (δεύτερες στους υπόλοιπους ομίλους).

Οι "ερυθρόλευκοι" θα έχουν το πλεονέκτημα της εντός έδρας ρεβάνς, που θα γίνει στον Πειραιά με κόσμο, αφού η ομάδα εξέτισε και τις τρεις αγωνιστικές της ποινής που είχε επιβάλει η LEN για τα επεισόδια από τους φιλάθλους της, στο περυσινό Final Four του Μιλάνου.

Ο αγώνας
Ο Ολυμπιακός, χρειαζόταν μία ισοπαλία για να περάσει στον επόμενο γύρο και το κατάφερε με... το παραπάνω, αφού πήρε το "ροζ φύλλο" αγώνα.

Παρά το γεγονός ότι οι Πρωταθλητές Ελλάδας, ξεκίνησαν πολύ καλά και προηγήθηκαν με 6-3 στην πρώτη περίοδο, στη συνέχεια έκαναν αρκετά λάθη και έδειξαν αστάθεια στην απόδοσή τους, με αποτέλεσμα να ισοφαριστούν 7-7 στο τρίτο οκτάλεπτο.

Ο αγώνας μετατράπηκε σε ντέρμπι στη συνέχεια, αλλά οι τυπικά γηπεδούχοι (έπαιζαν στο άδειο ΟΑΚΑ λόγω της γνωστής τιμωρίας), δεν βρέθηκαν σε οποιοδήποτε σημείο πίσω στο σκορ.

Η αναμέτρηση κρίθηκε τελικά δύο λεπτά πριν τη λήξη. Η μπάλα πέρασε στον Γιώργο Αφρουδάκη, ο οποίος με γυριστό από τη θέση του φουνταριστού, διαμόρφωσε το 10-9 "καθαρίζοντας" την υπόθεση-πρόκριση για την ομάδα του.

Τα οκτάλεπτα: 6-3, 1-2, 1-3, 2-1

Τα γκολ των δύο ομάδων:

Ολυμπιακός (Πάτερος): Χατζηθεοδώρου 2, Ντόσκας 2, Σάντα 2, Γιώργος Αφρουδάκης, Χρήστος Αφρουδάκης, Κομάντινα, Βράνιες

Σίντεζ (Ζαχάροφ): Ικοντίνοβιτς 3, Σάβιτς 2, Σερτβίτις 2, Γκοΐκοβιτς, Ζιβκίκοφ

Μλάντοστ Ζάγκρεμπ-Γιάντραν Χέρτσεγκ Νόβι: 8-9
Μεγάλη έκπληξη έγινε στο Ζάγκρεμπ, όπου η ουραγός του ομίλου και χωρίς βαθμό μέχρι σήμερα, Γιάντραν Χέρτσεγκ Νόβι, επικράτησε με 8-9 της πρωτοπόρου Μπλάντοστ, κάνοντας "δώρο" στον Ολυμπιακό την πρωτιά.

Τα οκτάλεπτα : 3-3, 2-5, 1-1, 2-0

Τα γκολ των δύο ομάδων:

Μλάντοστ: Φράνκοβιτς 2, Αντονίντεβιτς 2, Βρντόλιακ, Μούσλιμ, Μπούριτς, Ιόσεπ,

Γιάντραν: Ίβοβιτς 3, Πρέμους 2, Ράντοβιτς 2, Έλεζ, Βούκσεβιτς,

Η τελική βαθμολογία:
1. Ολυμπιακός 13 (54-47)
2. Μλάντοστ Ζάγκρεμπ 12 (54-42)
3. Σίντεζ Καζάν 7 (52-50)
4. Γιάντραν 3 (45-66)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Μαρ 15, 2008 11:56 pm

Οι υπόλοιπες ομάδες των "8" της Ευρωλίγκας

Οι Προ Ρέκο, Πρίμοπρατς Κότορ, Παρτίζαν Βελιγραδίου και Ποσίλιπο ήταν οι τέσσερις ομάδες που προκρίθηκαν στους "8" της Ευρωλίγκας, από τους ομίλους στους οποίους δεν υπήρξε ελληνική συμμετοχή.

Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής σε Β' και Δ' όμιλο:

Β' Όμιλος
Προ Ρέκο (Ιταλία)-Μαρσέιγ (Γαλλία): 16-10
Σπαρτάκ Βόλγκογκραντ (Ρωσία)-Πρίμορατς Κότορ (Μαυροβούνιο): 6-6
Τελική βαθμολογία: Προ Ρέκο 15, Πρίμορατς 10, Σπαρτάκ Βολγκ. 7, Μαρσέιγ 3

Δ' Όμιλος
Μπρέσια (Ιταλία)-Ποζίλιπο Νάπολι (Ιταλία): 8-10
Μπαρτσελονέτα (Ισπανία)-Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία): 6-10
Τελική βαθμολογία: Παρτιζάν 15, Ποζίλιπο 10, Μπρέσια 6, Μπαρτσελονέτα 4
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Μαρ 16, 2008 5:55 pm

Απιστευτη κολοφαρδια ο θρυλος. Λετε να συνεχιστει και στους 8 και να του πεσει η Κοτορ?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Κυρ Μαρ 16, 2008 7:32 pm

Η Σπαρτάκ μου έσπασε το σύστημα που είχα παίξει και περιορίστηκα σε μικρά κέρδη. Από κει και πέρα "βόμβα" μεγατόνων ήταν η ήττα της Μλάντοστ απ'την Χέρτζεκ Νόβι (12.00) και αναμενόμενο το διπλό της Ποζίλιπο στην Μπρέσια (2.85). Τα υπόλοιπα ματς κύλησαν φυσιολογικά για μένα. Πάντως στο χθεσινό παιχνίδι ο σπίκερ του Ολυμπιακός - Σίντεζ Καζάν έβγαλε το άχτι του για την ευρωπαική πορεία του Θρύλου. Πανηγύριζε σα τρελός κάθε γκολ της ομάδας αν και για μένα η επικράτηση ήρθε σχετικά εύκολα. Οι διαιτητές πήγαν να ανατρέψουν την κατάσταση στα τελευταία λεπτά με αποβολές υπέρ των Ρώσων τις οποίες δεν αξιοποίησαν.
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό Sozer » Κυρ Μαρ 16, 2008 8:24 pm

Εγώ πιστεύω η καλύτερη δυνατή επιλογή για τον Ολυμπιακό είναι η Κότορ.Με την Ποσιλίπο το βλέπω 50-50.Με την Γιούγκ......πολύ δύσκολο!Το βλέπω 70-30 υπέρ Γιούγκ!
NO RULES,JUST PLAY!!!ENJOY THE GAME!!!
Άβαταρ μέλους
Sozer
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:18 am
Τοποθεσία: Petroupoli,Athens

Δημοσίευσηαπό veneto » Δευτ Μαρ 17, 2008 12:36 am

sharkface έγραψε:Απιστευτη κολοφαρδια ο θρυλος. Λετε να συνεχιστει και στους 8 και να του πεσει η Κοτορ?


Φίλε Sharkface θα ήθελα να σου πώ οτι δεν υπάρχει καμιά "κολοφαρδία" σ'αυτό το επίπεδο.Υπάρχουν σοβαρές και μη σοβαρές ομάδες.
Η Mladost μετά το μεταξύ μας παιχνίδι πίστεψε οτι τελείωσαν όλα.
Έχασε στο ΟΑΚΑ , νίκησε τους Ρώσους δύσκολα , και έχασε και απο την Jadran.
Στα 3 τελευταία παιχνίδια πήρε 3 πόντους ενώ εμείς 9 για ποιά κολοφαρδία μιλάς?
Μάλλον θεωρείς τη Jadran ομαδούλα να σου θυμίσω λοιπόν οτι η Jadran νίκησε την Posilipo με 6 γκόλ διαφορά στα προκριματικά να σου θυμίσω να κοιτάξεις όλα τα σκορ της Jadran στον ομίλο , αν θες επίσης μπορώ να σου δώσω να δείς τα παιχνίδια Jadran-Kazan και Jadran-Mladost για να δεις πως έχασε και τα δύο.
Τελειώνοντας θα ήθελα να σου προτείνω να συνεχίσεις να ασχολείσαι με τα τοπικά πρωταθλήματα γιατί απο τα ευρωπαικά μάλλον δεν έχεις μυρωδιά.


Υ.Γ Απο τα γραφόμενα σου σε άλλα post βλέπω οτι "κόπτεσε" για το ελληνικό πόλο και για την άνοδο του.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί λοιπόν σε πειράζει ακόμα μια επιτυχία μιας ελληνικής ομάδας που προωθεί με τον καλύτερο τρόπο το άθλημα που όλοι αγαπάμε.

Υ.Γ 2 Ακόμα και για την Κότορ είναι άστοχο το σχόλιο σου.Ξεχνάς η μπορεί και να μην ξέρεις οτι είναι μια απο της δύο ομάδες που φέτος νίκησε τη Ρεκο.

Υ.Γ 3 Όταν φτάνεις στις 8 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης δεν υπάρχει εύκολη και δύσκολη κλήρωση.Τη μοναδική ομάδα που ήθελα να αποφύγουμε σ'αυτή τη φάση ήταν η Παρτιζάν λόγω έδρας.Όποια και να κάτσει τώρα είναι το ίδιο για μας.
veneto
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Μαρ 17, 2008 1:56 pm

Αν εσυ δεν θεωρεις κολοφαρδια της ομαδας σου το οτι η Μλαντοστ δεν πηρε ουτε ποντο στο τελευταιο της παιχνιδι, τοτε με γεια σου με χαρα σου.
Η Γιαντραν ειναι μια μετρια ομαδα η οποια ηττηθηκε 5 φορες στον ομιλο της. Δεν εχει και τοσο μεγαλη σημασια ο τροπος που ηττηθηκε, ισως θα ειχε αν μιλαγαμε για μια ηττα αντε το πολυ 2.
Δεν ειπα ποτε οτι δεν θελω τον Ολυμπιακο στο φαιναλ 4, μαλλον εσυ εβγαλες αυθαιρετα το συμπερασμα αυτο.
Δεν νομιζω οτι μπορεις να πεισεις κανεναν οτι δεν θελετε την Κοτορ, η οτι δεν σας κοφτει το ποια ομαδα αποφευγετε και ποια οχι.
Δηλαδη ιδιες θα ειναι οι πιθανοτητες με την Γιουγκ και την Ποσιλιπο και ιδιες με την Κοτορ?
Μυρωδια μπορει να λες οτι δεν εχω απο Ευρωπη, αλλα δεν βλεπω να μου το αποδεικνυεις με επιχειρηματα. Πριν απο καποιους μηνες, ειχαμε παλι ερθει σε ψιλοκοντρα για τον Μπιτσακο και με τους φουνταριστους που θα μπορουσε καποια ομαδα να φερει απο το εξωτερικο με τα ιδια περιπου χρηματα. Αμφισβητησες και τοτε τις γνωσεις μου γυρω απο τα Ευρωπαικα πρωταθληματα, αλλα προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα.
Απλα λεω την αποψη μου εδω μεσα (με υπερβολη μερικες φορες, εξαλλου το εχω ξαναπει αυτο) για ολα τα θεματα του πολο, ενω καποιοι αλλοι ουτε καν που ασχολουνται με τα τοπικα........
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Μαρ 17, 2008 11:38 pm

sharkface έγραψε:Αν εσυ δεν θεωρεις κολοφαρδια της ομαδας σου το οτι η Μλαντοστ δεν πηρε ουτε ποντο στο τελευταιο της παιχνιδι, τοτε με γεια σου με χαρα σου.
Η Γιαντραν ειναι μια μετρια ομαδα η οποια ηττηθηκε 5 φορες στον ομιλο της. Δεν εχει και τοσο μεγαλη σημασια ο τροπος που ηττηθηκε, ισως θα ειχε αν μιλαγαμε για μια ηττα αντε το πολυ 2.
Δεν ειπα ποτε οτι δεν θελω τον Ολυμπιακο στο φαιναλ 4, μαλλον εσυ εβγαλες αυθαιρετα το συμπερασμα αυτο.
Δεν νομιζω οτι μπορεις να πεισεις κανεναν οτι δεν θελετε την Κοτορ, η οτι δεν σας κοφτει το ποια ομαδα αποφευγετε και ποια οχι.
Δηλαδη ιδιες θα ειναι οι πιθανοτητες με την Γιουγκ και την Ποσιλιπο και ιδιες με την Κοτορ?
Μυρωδια μπορει να λες οτι δεν εχω απο Ευρωπη, αλλα δεν βλεπω να μου το αποδεικνυεις με επιχειρηματα. Πριν απο καποιους μηνες, ειχαμε παλι ερθει σε ψιλοκοντρα για τον Μπιτσακο και με τους φουνταριστους που θα μπορουσε καποια ομαδα να φερει απο το εξωτερικο με τα ιδια περιπου χρηματα. Αμφισβητησες και τοτε τις γνωσεις μου γυρω απο τα Ευρωπαικα πρωταθληματα, αλλα προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα.
Απλα λεω την αποψη μου εδω μεσα (με υπερβολη μερικες φορες, εξαλλου το εχω ξαναπει αυτο) για ολα τα θεματα του πολο, ενω καποιοι αλλοι ουτε καν που ασχολουνται με τα τοπικα........




ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΥΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ :shock: :oops: :roll: :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Δευτ Μαρ 17, 2008 11:47 pm

Έχετε αποκλείσει το ενδεχόμενο η Μλάντοστ να έχασε επίτηδες για να πάρει την 2η θέση. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο για την κλήρωση της Τετάρτης όπως συμβαίνει για παράδειγμα στο ποδοσφαιρικό Champions League.

Όπως και να το κάνουμε το δίπλο του 12.00 σε απόδοση στο στοίχημα "βρωμάει". Δεν γίνονται έτσι απλά τέτοιες ανατροπές στο πόλο. Μια ομάδα καλύτερη σε έμψυχο δυναμικό κερδίζει. Αν για παράδειγμα κέρδιζε το Φάληρο τον Ολυμπιακό στο πρωτάθλημα δεν θα ακούγονταν ψίθυροι? Μιλάμε για μία ομάδα (Χέρτζεκ Νόβι) η οποία έχασε εκτός έδρας 8 γκολ διαφορά απ'τον Ολυμπιακό και 7 απ΄την Σιντέζ.
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Τρί Μαρ 18, 2008 1:16 am

Αμαν ρε Νικο με τις θεωριες συνομωσιας κ το στοιχημα..Λες να εκατσαν να χασουν επιτηδες κ να εχουν πιο δυσκολο αντιπαλο στα νοκ αουτ?
Μπορει να εχασε τοσα γκολ αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλη ομαδα..
Μαυροβουνιοι με Κροατες επαιζαν κ ολοι αυτοι γνωριζονται μεταξυ τους.Ξερουν τι εχουν να αντιμετωπισουν.Απλα δεν θα βγηκε το παιχνιδι της Μλαντοστ θα επαιξαν κ οι αλλοι πολυ καλα κ αυτο ειναι ολο. Ολοι χαρηκαμε για τον Ολυμπιακο, ηταν ομως κατι το απροσμενο, και γι'αυτο λεμε οτι ηταν κωλοφαρδια..
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Μαρ 18, 2008 3:08 am

Προσωπικά, πάντως, περιμένω πολύ περισσότερα από τον Ολυμπιακό. Νομίζω ότι φέτος πρέπει να έχει παίξει μόνο ένα 70% από αυτά που μπορεί. Φταίει βέβαια και η μεγάλη διαφορά επιπέδου που έχει αποκτήσει στην Ελλάδα.

Νίκο (veneto), εσύ τι λες ; Όσο σου επιτρέπει και η θέση σου, βέβαια.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Τρί Μαρ 18, 2008 2:52 pm

Με Γιουγκ ο Ολυμπιακός και η ρεβανς στην Αθήνα, το μεγαλο ζευγάρι ειναι το Παρτιζαν-Μλαντοστ φυσικά...

Προ Ρέκο (Ιταλία) – Ποσίλιπο (Ιταλία)
Γιουγκ Ντουμπρόβνικ (Κροατία) – Ολυμπιακός
Πρίμορατς Κότορ (Μαυροβούνιο) – Βάσας (Ουγγαρία)
Παρτιζάν (Σερβία) – Μλάντοστ (Κροατία
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Μαρ 18, 2008 5:36 pm

Διαφωνώ. Νομίζω ότι το μεγάλο ζευγάρι είναι αυτό του Ολυμπιακού. Στα υπόλοιπα θεωρώ ότι τα φαβορί είναι πιο ξεκάθαρα.
(α, ρε shark, τους μάτιασες)
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Μαρ 18, 2008 7:13 pm

vs έγραψε:Διαφωνώ. Νομίζω ότι το μεγάλο ζευγάρι είναι αυτό του Ολυμπιακού. Στα υπόλοιπα θεωρώ ότι τα φαβορί είναι πιο ξεκάθαρα.
(α, ρε shark, τους μάτιασες)


Μονοι τους ματιαστηκαν. Ομως ο veneto μας ειπε οτι δεν υπαρχουν ευκολες και δυσκολες ομαδες στους 8. Αρα κατα την αποψη του, δεν τρεχει και τιποτα που επεσε η Γιουγκ στον δρομο του Ολυμπιακου, ετσι δεν ειναι?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Μαρ 18, 2008 7:21 pm

S'exy μηνύματα χιλιαρίζεις. Πού θα κάνεις το τραπέζι ; :oops:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Sozer » Τρί Μαρ 18, 2008 10:50 pm

Τα πρώτα παιχνίδια των προημιτελικών θα γίνουν στις 26/03
και οι επαναληπτικοί αγώνες στις 09/04.
NO RULES,JUST PLAY!!!ENJOY THE GAME!!!
Άβαταρ μέλους
Sozer
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:18 am
Τοποθεσία: Petroupoli,Athens

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Μαρ 19, 2008 9:23 pm

vs έγραψε:S'exy μηνύματα χιλιαρίζεις. Πού θα κάνεις το τραπέζι ; :oops:


Το χιλιοστο μηνυμα θα ειναι το μηνυμα της αποκαλυψης της πραγματικης μου ταυτοτητας
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Μαρ 19, 2008 10:14 pm

sharkface έγραψε:
vs έγραψε:S'exy μηνύματα χιλιαρίζεις. Πού θα κάνεις το τραπέζι ; :oops:


Το χιλιοστο μηνυμα θα ειναι το μηνυμα της αποκαλυψης της πραγματικης μου ταυτοτητας


Αποκλειεται σου λεω...
Αποκλειεται σου ειπα...
Ηταν λαθος μου....
(Απο ελληνικο...ασμα της δεκαετιας του '60-Βοσκοπουλος)

ΥΓ Ρε λες να?? Μπα δεν. Κι αν ομως??? Ε τοτεεεεεεεε.....
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διεθνής Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron