ΝΟΠ 2008-2010

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό ale3is » Δευτ Δεκ 07, 2009 4:24 pm

Ευχαριστω για το λινκ!
Προσποιηση δεν κανει αλλα οντως "παιζει" την μπαλα, ισως αθελα του ομως αφου φαινετε να μην εχει ακουσει/καταλαβει το σφυριγμα...Δυσκολη φαση...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό tovarich » Δευτ Δεκ 07, 2009 5:22 pm

solid έγραψε:Οι μεγαλες τραπεζαριες, τα κερια , ο πρεσβης, οι λιμουζινες, τα ιδιωτικα σχολεια
Το Βαρβάκειο τέλειωσα. Δεν ξέρω αν το έχεις υπόψη σου, τότε ήταν ένα σχολείο που εσύ και οι όμοιοί σου ούτε απέξω δεν περνούσατε. Το ίδιο ισχύει για το ΕΜΠ που σπούδασα και για τα μεταπτυχιακά που έκανα. Δεν είναι κακό να ζηλεύεις τους άλλους. Είναι κακό να προσπαθείς να μειώσεις τις ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ των άλλων για να δικαιώσεις τη δικιά σου ΑΠΟΤΥΧΙΑ. Κακό, αλλά αναπόφευκτο για ορισμένους. Για την ΑΠΟΤΥΧΙΑ σου, solid, φταις εσύ. Δεν φταίει η κακούργα η κενωνία που σε μισεί. Και αν κάποιοι γεννηθήκαμε προνομιούχοι, δεν επαναπαυθήκαμε πάνω στις περιουσίες γιατί ανατραφήκαμε με άλλες αξίες. Το ξέρω ότι αυτά σου φαίνονται κινέζικα. Γιαυτό και σου παίρνεις ότι σου αξίζει: ένα μπολ ρύζι. :lol: :lol:
Μία μεγάλη πόλη με μικρό πόλο. Ποιά είναι;;;
Μία μικρομεσαία πόλη με μικρούτσικο πόλο. Ποιά είναι;;;
tovarich
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Δευτ Δεκ 07, 2009 5:49 pm

Το ποιος προσπαθει να μειωσει τους αλλους φαινεται.
Επισης φαινονται και οι αρχες οι οποιες σε μεγαλωσανε.
ΦΘΟΝΟΣ - ΥΠΕΡΟΨΙΑ-ΕΠΑΡΣΗ-ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ-ΦΑΣΙΣΜΟΣ
Για ρωτα και τους διπλα σου.Εαν εχεις και κανεναν φιλο.Νομιζω οι ΚΚΚ δεν εχει παραρτημα στην Ελλαδα.

Επισης αποδεικνυεται οτι οι σπουδες και οι γνωσεις δεν φτανουν για να σε κανουν και ανθρωπο .
Ασε με ΛΟΙΠΟΝ εμενα στην αποτυχια μου , να βριζω την κοινωνια που με κατεστρεψε και κοιταξου λιγο στον καθρεπτη.

Α! προνομιουχος και tovarich δεν γινεται μεγαλε .Ειναι αντιθετα .Απλα ειναι ενδεικτικο οτι δεν ξερεις τι σου γινεται.
Ακου Tovarich
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tovarich » Δευτ Δεκ 07, 2009 6:29 pm

solid έγραψε:Ασε με ΛΟΙΠΟΝ εμενα στην αποτυχια μου
Πρώτον, δεν χρειάζεται να σε αφήσω πουθενά, η ΑΠΟΤΥΧΙΑ σου είναι ολόγυρά σου και σε πνίγει κάθε μέρα. Επειδή όμως είμαι κακός χαρακτήρας, όπως λες, θα σε δικαιώνω υπενθυμίζοντας σου την ΑΠΟΤΥΧΙΑ σου με κάθε ευκαιρία. Έτσι βρε αδερφέ, για να νιώσεις και εσύ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΣ σε κάτι. :lol: :lol:
Μία μεγάλη πόλη με μικρό πόλο. Ποιά είναι;;;
Μία μικρομεσαία πόλη με μικρούτσικο πόλο. Ποιά είναι;;;
tovarich
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Δεκ 08, 2009 3:35 am

Καλυτερα αποτυχημενος με βαση τα δικα σου στανταρ παρα ΦΑΣΙΣΤΑΣ στα ματια ολων.
Δεν ειμαι εγω εξαλου που εχω προβλημα με τους αλλους.Εσυ εισαι.
Απλα απολαμβανω να στο υπενθυμιζω.
Αφου λοιπον σχολιασες μονο μια μου προταση φαινεται οτι καταλαβαινεις οτι εισαι απλα ενας ΜΑΠΑΣ που νομιζει οτι ειναι καποιος.
Οσο λοιπον γραφεις φασιστικα θα σου απανταω.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Δεκ 08, 2009 11:17 am

θα πρέπει να κάψω πολλές μονάδες Vodafone CU για να σας καλέσω εσάς στο γάμο μου...

ε ρε γλέντια... :roll:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό tas99 » Τρί Δεκ 08, 2009 1:09 pm

tovarich τελικα εισαι μεγαλος καραγκιοζης φτανει :twisted:
μια μεγαλη πολη η αθηνα μ εναν μικρο καραγκιοζη τον tovarich
Άβαταρ μέλους
tas99
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 11:29 am

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Δεκ 08, 2009 1:30 pm

Σταθη αφου ξερεις οτι δεν με αφορα αμεσα το θεμα .Απλα δεν τους μπορω ''αυτους''.
Δεν μπορει ο καθε ξερολας να σχολιαζει μονο δυσμενως ολους τους αλλους.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τρί Δεκ 08, 2009 2:38 pm

χωρίς να έχω διαβάσει το τι έχει γραφτεί από την αρχή και χωρίς να τον ξέρω (tovarich), δε νομίζω οτι είναι ο κατάλληλος χώρος για διαμάχες...

απλά δε δίνεις σημασία και τον αφήνεις να λέει οτι θέλει να πει...

έχουμε κρίση σωστή (θέλω να πιστεύω) οι υπόλοιποι και μπορούμε να κρίνουμε το ποιος μιλάει σωστά και ποιος όχι.

Ξαναλέω, δεν έχω διαβάσει καθόλου το τι έχει γραφτεί.

άλλωστε, γιατί να το κρύβομεν, έχουμε και εμείς το παρελθόν μας εδώ μεσα... :lol:
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό tovarich » Τρί Δεκ 08, 2009 2:47 pm

Βρίστε, δεν έχετε άλλη επιλογή. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ. Για να πετύχεις να μορφωθείς χρειάζεται μυαλό και εργατικότητα. Για να πετύχεις στο πόλο χρειάζεται επίσης μυαλό και εργατικότητα. Αν είσαι βλαξ, τεμπελης ή και τα δύο, δεν πας πουθενά. Οπότε τι κάνεις; Αρχίζεις τις βρισιές με πατρινά μ****α, τα "κρέατα" του χασάπη, φασίστα, καραγκιόζη, ό,τι λέει ο μέσος αμόρφωτος ανεπρόκοπος λούζερ όταν έρχεται αντιμέτωπος με τα αποτελέσματα της βλακείας και της τεμπελιάς που έχει καθορίσει τη ζωή του. Ό άλλος για παράδειγμα πιστεύει ότι με καίει να υπερασπιστώ τον "Αθηναίο" προπονητή! :lol: Η νοοτροπία της Μεγάλης Φτωχομάνας τώρα και στη μικρομεσαία μπουρμπουλομάνα. Από τον Ψωμιάδη στον Αρούλη και από τη Νατάσα Θεοδωρίδου στον Αντρέα Μικρούτσικο. Εμπρός, γενναίοι μου χωρικοί, η Τουρκοκρατία ζει και μας ενώνει! 8)
Μία μεγάλη πόλη με μικρό πόλο. Ποιά είναι;;;
Μία μικρομεσαία πόλη με μικρούτσικο πόλο. Ποιά είναι;;;
tovarich
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Δεκ 08, 2009 4:09 pm

Δεν εχεις καταλαβει οτι κανεις δεν σε ρωτησε και ουτε σε παιρνει σοβαρα.Απλα δεν μπορω να διαβαζω τις φασιστικες σου αποψεις τις οποιες και ουδεποτε αρνηθηκες οτι εχεις.
Γραφε οτι θελεις και θα παιρνεις την απαντηση που πρεπει.
Εδω ειμαστε για να μιλησουμε για πολο .Τα θεμα ειναι το πολο και οχι απο που καταγεται ο καθενας.
Αν θελεις να συνεχισεις να γραφεις αυτα ,να μπεις σε καν forum της χρυσης αυγης , Golden boy.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τρί Δεκ 08, 2009 4:16 pm

solid έγραψε:χρυσης αυγης , Golden boy.

vs, μηπως να το βαλεις στις ατακες 2009?
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό PatrasPolo » Τρί Δεκ 08, 2009 11:18 pm

tovarich έγραψε:Βρίστε, δεν έχετε άλλη επιλογή. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ. Για να πετύχεις να μορφωθείς χρειάζεται μυαλό και εργατικότητα. Για να πετύχεις στο πόλο χρειάζεται επίσης μυαλό και εργατικότητα. Αν είσαι βλαξ, τεμπελης ή και τα δύο, δεν πας πουθενά. Οπότε τι κάνεις; Αρχίζεις τις βρισιές με πατρινά μ****α, τα "κρέατα" του χασάπη, φασίστα, καραγκιόζη, ό,τι λέει ο μέσος αμόρφωτος ανεπρόκοπος λούζερ όταν έρχεται αντιμέτωπος με τα αποτελέσματα της βλακείας και της τεμπελιάς που έχει καθορίσει τη ζωή του. Ό άλλος για παράδειγμα πιστεύει ότι με καίει να υπερασπιστώ τον "Αθηναίο" προπονητή! :lol: Η νοοτροπία της Μεγάλης Φτωχομάνας τώρα και στη μικρομεσαία μπουρμπουλομάνα. Από τον Ψωμιάδη στον Αρούλη και από τη Νατάσα Θεοδωρίδου στον Αντρέα Μικρούτσικο. Εμπρός, γενναίοι μου χωρικοί, η Τουρκοκρατία ζει και μας ενώνει! 8)


Πω πω όσο περισσοτερο γράφεις τόσο μου βάζεις την ιδέα οτι είσαι ο ίδιος ο Αθηναίος προπονητής :lol:
PatrasPolo
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 03, 2009 4:37 am

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τρί Δεκ 08, 2009 11:23 pm

Για ποσο χαζο τον εχεις? Με τον Λαμπρο αδμιν, λες να κανει διπλοεγγραφη και να υποστιριζει τον εαυτο του, βριζοντας συνεχεια πατρινους και οχι μονο??? Ποσο μυαλο θελει για να σταματησεις να το σκεφτεσε μετα απο 1 δευτερολεπτο?
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό the one » Τρί Δεκ 08, 2009 11:33 pm

ale3is έγραψε:Για ποσο χαζο τον εχεις? Με τον Λαμπρο αδμιν, λες να κανει διπλοεγγραφη και να υποστιριζει τον εαυτο του, βριζοντας συνεχεια πατρινους και οχι μονο??? Ποσο μυαλο θελει για να σταματησεις να το σκεφτεσε μετα απο 1 δευτερολεπτο?
+ 1
απλα πρεπει να κρυβει πολυ κομπλεξ μεσα του δειχνοντας το ανωνυμα στο φορουμ και ο ιδιος μαλλον εχει παιξει και στις 2 αυτες πολεις που βριζει και απλα θελει να κρυβει την μιζερια του πισω απο ενα ψευδωνυμο και υπενθυμιζοντας σε ολουσ ποσο ''λουζερ'' ειναι στον συγκεκριμενο τομεα για να το γραφει και με σκουρα γραμματα...ρε φιλε μην ξανα γραψεις στο φορουμ αν ειναι ετσι,εδω συζηταμε για ομμαδες και για συγκεκριμενες κατηγοριες και οχι για τα προβληματα σου!!!για τα προβληματα απευθυνσου σε ψυχολογο η πηγαινε βρες οποιον σου φταιει,εμας δεν μας νοιαζει απλα!!!!
the one
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2009 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό tovarich » Τρί Δεκ 08, 2009 11:53 pm

the one έγραψε:ο ιδιος μαλλον εχει παιξει και στις 2 αυτες πολεις
Άλλος πάνσοφος! Μάλλον θα είναι απόφοιτος του ΙΕΚ "Χρυσή Χτένα". :lol:
Μία μεγάλη πόλη με μικρό πόλο. Ποιά είναι;;;
Μία μικρομεσαία πόλη με μικρούτσικο πόλο. Ποιά είναι;;;
tovarich
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 9:47 pm

Δημοσίευσηαπό the one » Τετ Δεκ 09, 2009 12:04 am

tovarich έγραψε:
the one έγραψε:ο ιδιος μαλλον εχει παιξει και στις 2 αυτες πολεις
Άλλος πάνσοφος! Μάλλον θα είναι απόφοιτος του ΙΕΚ "Χρυσή Χτένα". :lol:
αφενος μεν πρεπει να εισαι και εσυ ηδη αποφοιτος του ιδιου ΙΕΚ για να το ξερεις κιολας και οχι του ΕΜΠ που ισχυριζεσαι και αφετερου εισαι τοσο κομπλεξικος που λογω του οτι δεν σε ξερει κανεις μεσω ψευδωνυμου τα εχεις βαλει με ολους στο φορουμ,εισαι μονος σου και επιμενεις να κραζεις χωρις να δινεις σημασια σε ολα οσα γραφει ο καθ'ενας παρα μονο σε οτι σε συμφερει ωστε να πεις την μαλακια σου...
the one
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 03, 2009 4:57 pm

Δημοσίευσηαπό boukoulos » Τετ Δεκ 09, 2009 12:22 am

tovarich έγραψε:Πλακώσανε και τα ξαδέρφια.


δεν το περιμενα απο σενα να τσιμπησεις τοσο ευκολα !!!
τελικα καρφωθηκες για τα καλα,αλλα δεν θα σε αποκαλυψω απο τωρα για στην περιπτωση μας υπαρχει τραγικη ειρωνια ....
αργοτερα ισως ...
boukoulos
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 15, 2009 3:36 pm

Δημοσίευσηαπό panthro » Τετ Δεκ 09, 2009 1:33 am

exei tsimpisei, exei mperdeytei, den xerei se poion na prwtoapanthsei kai synexizei kai grafei. egw sas ta eipa einai k.........s alla moy to evgalan to post.

*** από admin: γράφε Ελληνικά !! ***
panthro
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Αύγ 12, 2009 12:22 am

Δημοσίευσηαπό tovarich » Τετ Δεκ 09, 2009 2:01 am

boukoulos έγραψε:τελικα καρφωθηκες για τα καλα,αλλα δεν θα σε αποκαλυψω απο τωρα
Κολοκύθια τούμπανα! Η βλακεία και ο φτωχομπινεδισμός σάς έχει χτυπήσει κατακέφαλα, ασήμαντα σκλαβάκια του κοντού. Ψηφίζετε τον ηγέτη που σας αρμόζει. Αξίζετε τον αφέντη που έχετε και καλά κάνει και σας κρατάει υπανάπτυκτους, να ψωμολυσσάτε για 3 και 60.
Μία μεγάλη πόλη με μικρό πόλο. Ποιά είναι;;;
Μία μικρομεσαία πόλη με μικρούτσικο πόλο. Ποιά είναι;;;
tovarich
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί Μαρ 10, 2009 9:47 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron