Συζήτηση για ΠΑΟΚ

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Απρ 04, 2008 2:46 pm

Φιλε Τακη, ειμαι κατινα γιατι λεω την αληθεια? (οπως αλλωστε το παραδεχτικες και εσυ)
Η μηπως ειμαι κατινα επειδη δεν γουσταρω παπατζιδες διοικουντες που αυτη την στιγμη υπαρχουν στον ΠΑΟΚ (ταιδια θα πω αν αναλαβουν παπατζιδες τον Ηρακλη η τον Αρη η την ΧΑΝΘ).
Ειμαι κομπλεξικος με τον ΠΑΟΚ επειδη λεω τα πραγματα οπως εχουν, και προσπαθω να μην παθουν και αλλοι αθλητες αυτα που παθανε δεκαδες προηγουμενη.
Επιτελους πρεπει ολοι να ξερουν ποιοι ειναι φερεγγυοι και ποιοι οχι σε αυτο το αθλημα που πιστευω οτι ολοι μας αγαπαμε και θελουμε το καλο του. (και οχι απαρετηξτα το καλο μονο της ομαδας στην οποια παιζουμε)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Κυρ Απρ 06, 2008 3:55 am

οκ τοτε...εσυ πριν ερθεις στον παοκ και οσο ησουν στον ηρακλη τα επαιρνες κανονικα;
και εγω ξερω απιστευτα γεγονοτα με ηρακλη(παπαγιαννακη,bobien κτλ),αλλα και με πολλες αλλες ομαδες εδω στην ελλαδα,αλλα δεν τα λεω...εσυ γιατι δεν τα λες;επειδη ησουν παιχτης και ..οτι αλλο ησουν σε αυτην την ομαδα;
εσυ πιστευεις δηλαδη οτι με αυτα που λες,κανεις καλο στο πολο της θεσσαλονικης;
ειναι κριμα για την ηλικια σου και την προσφορα σου στο αθλημα αυτα που λες..
Τελευταία επεξεργασία από takis και Δευτ Σεπ 20, 2010 9:55 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Απρ 06, 2008 12:05 pm

Παιδιά, αν ο wp4 λέει ψέματα, τότε ντροπή του. Αλλά αν λέει την αλήθεια, τότε ντροπή αυτών που τα κάνουν.

Στο όνομα των συλλογικών προτιμήσεων ή της γεωργαφικής προέλευσης, δε χρειάζεται να συγκαλύπτουμε λαμόγια που βιδώθηκαν σε μια καρέκλα και κοροϊδεύουν τον κόσμο ότι πασχίζουν για το καλό των συλλόγων κλπ.

Αν δεν μπορούν τότε να παίρνουν δρόμο, να έρθουν άλλοι, δεν είναι υποχρεωτικό ότι θα πρέπει να μένουν αυτοί ισοβίως. Με αφορμή τη συζήτηση για τον ΠΑΟΚ το λέω για όλους. ΚΑΜΙΑ υποστήριξη σε λαμόγια, όπως κι αν λέγονται και ειδικά αν "υπηρετούν" ιστορικούς και λαοφιλείς συλλόγους.

Με τον Ηρακλή και τις πληρωμές του, π.χ., τι συνέβαινε ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 06, 2008 2:25 pm

Τακη καταρχειν με μπερδευεις με αλλον με αποτελεσμα να εκτηθεσε.
Περα απο αυτο ομως για την ... ταμπακιερα δεν λες κατι.
Δεν βλεπω να με αμφισβητεις για κατι απο αυτα που λεω οτι συνεβηκαν και συμβενουν στον ΠΑΟΚ.
Οσο γι το οτι και εσυ ξερεις για αλλες ομαδες και δεν τα λες ,δεν νομιζω οτι σε τιμαει. Εδω θα επρεπε να βοηθας και να συμβουλευεις αλλους παικτες αν βεβαια ξερεις κατι.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 06, 2008 2:31 pm

Για τον Ηρακλη πιστευω οτι τα τελευταια 8 χρονια ειναι απο της καλυτερες ομαδες σε θεμα πληρωμων.
Τον Παπαγιαννακη δεν του εφαγαν λεφτα,απλως οταν εγινε το σκηνικο με τον εφορο και ζητησε να φυγει του κρατισανε τα 5000 που ειχαν δωσει στην Χαλκιδα για να τον παρουν.
Στον Ηρακλη καθε χρονο οσα μηνιατικα δεν εχουν πληρωσει (2-3) τα ωαζουν σε επιταγη. Μπορει η επιταγη να ειναι για ενα χρονο μετα, αλλα τα λεφτα σου δεν τα χανεις. Ρωτηστε και Αθηναιους αθλητες αμα ειναι ετσι, που εχουν παιξει στον Ηρακλη (π.χ. Σπαντιδεας, Λαζαρης)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Σάβ Απρ 12, 2008 5:40 pm

w.p.4 έγραψε:Τακη καταρχειν με μπερδευεις με αλλον με αποτελεσμα να εκτηθεσε.


δεν σε εχω μπερδεψει και δεν θα μιλησω αλλο γιατι δεν μπορω να ρουφιανεψω..(η ειδικοτητα σου)

Δεν βλεπω να με αμφισβητεις για κατι απο αυτα που λεω οτι συνεβηκαν και συμβενουν στον ΠΑΟΚ.


αμφισβητω ΠΑΡΑ πολλα απο αυτα που λες για τον παοκ(και λογικο ειναι αφου τα μισα απο αυτα που λες ειναι ψεμματα..και τα αλλα μισα αληθεια φυσικα..)

Οσο γι το οτι και εσυ ξερεις για αλλες ομαδες και δεν τα λες ,δεν νομιζω οτι σε τιμαει. Εδω θα επρεπε να βοηθας και να συμβουλευεις αλλους παικτες αν βεβαια ξερεις κατι.


ναι οντως δεν με τιμαει...πω πω ειμαι πολυ ατιμος τελικα..


Για τον Ηρακλη πιστευω οτι τα τελευταια 8 χρονια ειναι απο της καλυτερες ομαδες σε θεμα πληρωμων.
Τον Παπαγιαννακη δεν του εφαγαν λεφτα,απλως οταν εγινε το σκηνικο με τον εφορο και ζητησε να φυγει του κρατισανε τα 5000 που ειχαν δωσει στην Χαλκιδα για να τον παρουν.


ο ορισμος της παραπληροφορησης..βλεπω εισαι πολυ αντικειμενικος..χαχα
ασχετο αλλα..του τσικαρη τα εδωσαν ή ειναι ακομα στα δικαστηρια;για το σκηνικο με τον μπομπιεν και το κλεμενο αμαξι δεν μιλας ε;για το τι εκαναν στον παπαγιαννακη και επεσαν οι μπουνιες παλι δεν μιλας ε;εισαι φοβερος...
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Απρ 13, 2008 1:41 am

Τάκη, τι έχει γίνει τελικά ; Αναφέρεσαι που αναφέρεσαι στα γεγονότα αυτά, πες και κάτι παραπάνω. Δεν είναι ντροπή, άλλωστε άλλοι τα προκάλεσαν και όχι εσύ.

Ούτε το πρόβλημα είναι αν είναι περισσότερο ασυνεπής ο ΠΑΟΚ ή ο Ηρακλής (ή άλλος σύλλογος) , το θέμα είναι να κυκλοφορούν και τα καλώς αλλά και τα κακώς κείμενα ώστε να μην πιάνονται οι συνάδελφοί σου κορόιδα. Έτσι δεν είναι ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Κυρ Απρ 13, 2008 1:45 am

vs έγραψε: το θέμα είναι να κυκλοφορούν και τα καλώς αλλά και τα κακώς κείμενα ώστε να μην πιάνονται οι συνάδελφοί σου κορόιδα. Έτσι δεν είναι ;


ok να στο πω απλα;
στην ελλαδα αν εξαιρεσεις τον ολυμπιακο,τον..τωρινο εθνικο,τον πανιωνιο και αντε αλλες ενα-δυο ομαδες ολες οι αλλες ζουν με παπατζιλικια και ψεμματα..τι πιο απλο;
δηλαδη να αρχισουμε ολοι να λεμε τις ιστοριες του καθε σωματειου;γιατι ειναι παρα πολλες για το καθενα απο αυτα..
300 ατομα ειναι ο χωρος και ολοι ξερουμε τι παιζεται..εκτος ισως απο καποιους αφελεις...τουλαχιστον εγω με τοσο παπα που εφαγα 3 χρονια στον εθνικο απο γαρυφαλλους και σια ειμαι ποια εξπερ απο αυτα.. :lol:
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 13, 2008 2:13 pm

Μα φιλε vs για το συγκεκριμενο ζητημα ο Τακης δεν εχει τιποτα να πει (Ηρακλης) γιατι πολυ απλα τα τελευταια 8 χρονια δεν εχει συμβει "σχεδον" τιποτα.
Ο Μπομπιεν θεωρησε σωστο επειδη ο Ηρακλης του εξοφλησε τα δυο τελευταια μηνιατικα με επιταγη, να παρει το αυτοκινητο που του νοικιαζε η ομαδα ολη την χρονια, και να το εξαφανισει, αντι να το παραδωσει φευγοντας απο την ομαδα. Τι επρεπε δηλαδη να κανει ο Ηρακλης? Αφου δεν τους ελεγε που το παρατησε αναγαστηκανε να τον κανουνε μυνηση για κλοπη. και μολις τους το ειπε την αποσυρανε.
Για τον Τσικαρη δεν ξερν αν του χρωστανε λεφτα ,αλλα δεν νομιζω (σιγουρα ομως ηταν ανεντιμο οτι τον φαγανε μεσα σε ενα βραδυ)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 13, 2008 2:16 pm

Και μια και μιλαμε για θεσσαλονικη, και ο Αρης εχει φαει πολλα λεφτα απο πολλους, αλλα τα δυο τελευταια χρονια ειναι λιρα εκατο.(με πολυ ποιο μικρα νουμερα ποσων βεβαια)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Κυρ Απρ 13, 2008 2:25 pm

επειδη με τον λειν ειμαστε πολυ φιλοι και μιλαμε πολυ..
...ετοιμαζεται να φυγει ο λειν για ταξιδι 2 εβδομαδων για αμερικη αφου το πρωταθλημα ειχε καποια διακοπη.του λενε απο την διοικηση να αφησει το αμαξι στο αεροδρομιο και να αφησει τα κλειδια σε ενα συγκεκριμενο σημειο για να ερθουν να το παρουν αυτοι(2 απο την διοικηση του ηρακλη).ο λειν απορει και του φαινεται περιεργο και επικυνδυνο να αφηνε το αμαξι ετσι και του λενε να μην ανυσηχει.
αφου αφηνει λοιπον τα κλειδια νομιζω κατω απο το αμαξι σε ενα συγκεκριμενο σημειο και φευγει για αμερικη μιλαει με τους ανθρωπους του ηρακλη που των ρωτανε ..που αφησε το αμαξι γιατι δεν το βρισκουν...
ο λειν τους εξηγει και του λενε οτι το αμαξι δεν υπαρχει πουθενα και οτι μαλλον το εκλεψαν...
με το που γυρναει ο λειν αρχιζει και το ψαχνει και βρισκει μια παλια αποδειξη απο το ..μαγαζι που νοικιαζε το αμαξι ο ηρακλης..τους παιρνει τηλεφωνο και τι του λενε;οτι το αμαξι το εχει επιστρεψει κανονικα η διοικηση του ηρακλη εδω και ενα μηνα...
με λιγα λογια για να του κοψουν 9000€(οσα περιπου του χρωστανε μεχρι και τωρα τα φιλαρακια σου στον ηρακλη),εκαναν ολοκληρο σκηνικο με ..και καλα κλεμμενο αμαξι..
για να μην λεω ανακριβειες για τα γεγονοτα και το ακριβες ποσο που ακομα του χρωστανε θα του στειλω μειλ τωρα και θα ξαναποσταρω...
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 13, 2008 2:35 pm

Καταρχειν αυτα γινανε οταν τελειωσε το πρωταθλημα. Γιατι αλλιως πες πως γυρισε πισω και επαιξε μετα (με δεδωμενο οτι επαιξε ολους τους αγωνες).
Οσο για την ιστορια που λεει την αφηνω στην κριση των τριτων, για το ποιο ειναι το περισσοτρο πιστευτο.(αυτη ηταν η απολογια του στον εισαγγελεα μετα την μηνυση του Ηρακλη) Αυτα που λεει ρε Τακη δεν γινοντε ουτε στ εργα.
Και τελος οι επιταγες ειναι κατατειθεμενες στο παρακαταθηκων και δανειων γιατι αυτος δεν τις δεχτηκε (για αυτο αλλωστε δεν τον ανελαβε δικαστικα κανεις ελληνας δικηγορος, αφου αυτοι ξερουν οτι στην ουσια εχει πληρωθει, και μπορει οποτε θελει να παει να τις παρει)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 13, 2008 2:38 pm

Δηλαδη θελει να μας πει ο Μπομπιεν οτι δεν μπορουσε να αφησει το αμαξι στα γραφεια του Ηρακλη και να παει με ταξι στο αεροδρομειο. Δεν γινονται αυτα ρε Τακη. Ειπαμε εισαι ψυχουλα και χαφτας, αλλα εως ενος σημειου ρε φιλε.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Κυρ Απρ 13, 2008 3:00 pm

καλα εχεις φαει και εσυ πολυ χαψιμο και παπα ολα αυτα τα χρονια γιαυτο μην τρελλαινεσαι... :lol:
αλλα εισαι μαγκας γιατι στο τελος τους τα πηρες ολα.... :wink:
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό veneto » Κυρ Απρ 13, 2008 5:51 pm

w.p.4 έγραψε:Μα φιλε vs για το συγκεκριμενο ζητημα ο Τακης δεν εχει τιποτα να πει (Ηρακλης) γιατι πολυ απλα τα τελευταια 8 χρονια δεν εχει συμβει "σχεδον" τιποτα.


χμ χμ δεν εχω καταλάβει ποιός είσαι αλλα για το 8 κάνεις λάθος.Σίγουρα είναι λιγότερα τα χρόνια. Εκτός αν το σχεδόν που έχεις βάλει σε εισαγωγικά αφορά εμένα!!!!! :lol: :lol: :cry: :cry: :wink:
veneto
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Απρ 13, 2008 6:09 pm

Νικολα εχεις δικιο. Δυστηχως εισαι εσυ και ο Λιλιοπουλος αυτοι που ξερω οτι εχουν χασει λεφτα τα τελευταια χρονια. Και για σενα ειδικα ειναι ντροπη τους μεγαλη (αλλωστε οποιος δεν τιμαει την ιστορια του δεν εχει μελλον) Πολυ θα ηθελε να πιστευω οτι καποια στιγμη θα καταλαβουν το λαθος τους (ειδικα τωρα που εχουν φυγει οι δυο μαλ.....ς)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό veneto » Δευτ Απρ 14, 2008 3:00 am

w.p.4 έγραψε:Νικολα εχεις δικιο. Δυστηχως εισαι εσυ και ο Λιλιοπουλος αυτοι που ξερω οτι εχουν χασει λεφτα τα τελευταια χρονια. Και για σενα ειδικα ειναι ντροπη τους μεγαλη (αλλωστε οποιος δεν τιμαει την ιστορια του δεν εχει μελλον) Πολυ θα ηθελε να πιστευω οτι καποια στιγμη θα καταλαβουν το λαθος τους (ειδικα τωρα που εχουν φυγει οι δυο μαλ....ς)



Φίλε μου (σίγουρα είσαι) αν το "μαλ...ς" το λες για τους Παπαδόπουλους θέλω να σου πώ οτι αυτοί δεν έχουν μεγάλο μερίδιο ευθύνης , άλλα ήταν τα λαμόγια.Το θέμα το δικό μου δεν είναι κυρίως το οικονομικό (μόνο 7 χιλιάρικα ήταν η δαγκωματιά του Λεώνη) αλλά η όλη αντιμετώπιση της διοίκησης της ομάδας. Απο τότε δεν θέλω να ακούω τίποτα για τον Ηρακλή και τους "κυρίους" αυτούς.Το μόνο που μ'ενδιαφέρει και ρωτάω συχνά είναι για τους αθλητές της ομάδας που είναι όλοι πολύ καλά παιδιά με φιλότιμο και αγάπη για το άθλημα.

Υ.Γ θα τα πούμε σύντομα απο κοντά :wink:
veneto
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Δευτ Απρ 14, 2008 3:04 am

veneto έγραψε:Υ.Γ θα τα πούμε σύντομα απο κοντά :wink:


good news... 8)
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Δευτ Απρ 14, 2008 6:17 pm

Το εβγαλες το συμπερασμα Τακη μου.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Δευτ Απρ 14, 2008 6:23 pm

αυτο που γουσταρω πιο πολυ ειναι που σε εμπνεω να ασχολεισαι μαζι μου...και εγω σε αγαπαω ρε .....ο μου... :)
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες