Συζήτηση για ΠΑΟΚ

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Μαρ 28, 2008 5:30 pm

Υποδομές στο μείον !!!
Εφηβοι
Διασυλλογικό 2006 8η θέση
Διασυλλογικό 2007 7η θέση
Διασυλλογικό 2008 6η θέση
''τέως'' παίκτης ... στον Ν.Ο.Β. εντάξει αν είναι μείον Ο.Κ.[/quote]



Φωτη, αν και ειμαι σιγουρος οτι το ξερεις αλλα το ξεπερνας καθαρα απο οπαδισμο, θα σου θυμισω οτι απο τον ομιλο της θεσσαλονικης στα διασυλλογικα περνανε σχεδον παντα τα τελευταια χρονια, οΠΑΟΚ και ο Ηρακλης (ελλειψη αλλων). Το αποτελεσμα ειναι να βγαινει ο ΠΑΟΚ 7ος η 8ος, γιατι απλως δεν υπαρχει πιο κατω. Αυτο δεν σημενει οτι δεν υπαρχουν ομαδες που δεν περασαν απο αλλους ομιλους που ειναι σαφως καλυτερες.
Οι υποδομες φαινονται κατα την γνωμη μου ποσο καλες ειναι απο το ποσα παιδια προοθουνται στο ανδρικο. Και στον ΠΑΟΚ τα τελευταια χρονια ειναι μονο ενας.
Υ.Γ. Μηπως ο "τεως" παικτης ειναι αυτος που εφαγε ξυλο απο τους συμπαικτες του ?
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Τετ Απρ 02, 2008 9:03 am

w.p.4 έγραψε:Υποδομές στο μείον !!!
Εφηβοι
Διασυλλογικό 2006 8η θέση
Διασυλλογικό 2007 7η θέση
Διασυλλογικό 2008 6η θέση
''τέως'' παίκτης ... στον Ν.Ο.Β. εντάξει αν είναι μείον Ο.Κ.




Φωτη, αν και ειμαι σιγουρος οτι το ξερεις αλλα το ξεπερνας καθαρα απο οπαδισμο, θα σου θυμισω οτι απο τον ομιλο της θεσσαλονικης στα διασυλλογικα περνανε σχεδον παντα τα τελευταια χρονια, οΠΑΟΚ και ο Ηρακλης (ελλειψη αλλων). Το αποτελεσμα ειναι να βγαινει ο ΠΑΟΚ 7ος η 8ος, γιατι απλως δεν υπαρχει πιο κατω. Αυτο δεν σημενει οτι δεν υπαρχουν ομαδες που δεν περασαν απο αλλους ομιλους που ειναι σαφως καλυτερες.
Οι υποδομες φαινονται κατα την γνωμη μου ποσο καλες ειναι απο το ποσα παιδια προοθουνται στο ανδρικο. Και στον ΠΑΟΚ τα τελευταια χρονια ειναι μονο ενας.
Υ.Γ. Μηπως ο "τεως" παικτης ειναι αυτος που εφαγε ξυλο απο τους συμπαικτες του ?[/quote]

Η απάντηση σε φωτο λογω πρ.δεδομενων(ανηλίκων)!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό takis » Πέμ Απρ 03, 2008 5:20 pm

w.p.4 έγραψε:
vs έγραψε:Δηλαδή, συγγνώμη : αυτή τη στιγμή, 3 μέρες (παρά 2 ώρες) πριν το τυπικό κλείσιμο της σαιζόν, τι ακριβώς έχουν πληρώσει ;


Εχουν πληρωσει 4 φετινα μηνιατικα, απο τα δεκα. Βεβαια αμα ρωτησεις τους διοικουντες θα σου πουν οτι εχουν πληρωσει 8 μηνιατικα, γιατι υπολογηζουν και τα 4 περσινα (Παοκτζιδικη φιλοσοφια διοικησης)


επειδη τωρα ειδα αυτο το thread και επειδη ειμαι παιχτης του παοκ δεν μπορω να καταλαβω ρε wp4 γιατι λες αυτες τις..μην πω τωρα τι...
και τα λες με 100% σιγουρια,λες και εισαι μεσα στην ομαδα..απιστευτος....
λοιπον ξαναλεω οτι η ομαδα εχει πληρωσει ΚΑΙ τον φεβρουαριο...4 μηνες περσινους που μας χρωστουσαν τους πηραμε ολους αλλα χασαμε καποια παλια...
στον παοκ ειμαι 6 χρονια και αν βαλεις οτι πληρωνομαστε 10 μηνες καθε χρονο απο τους 60 μηνες εχω πλρωθει τους 57(και αυτο γιατι χασαμε τα..καποια παλια που ειπα παραπανω)...καθολου ασχημα ε wp4?

Κλασικα , αφου βαλανε μερικα προστιμα στην διαρκεια της χρονιας και φαγανε γυρο στο 15% απο τον καθε παικτη


και αλλη μια ανακριβεια..ελεος...δεν μας εφαγαν 15% του μισθου μας την χρονια που περασε οπως αφηνεις να εννοηθει αλλα το 13% ΜΟΝΟ του δεκεμβριου...


Απο τον ΠΑΟΚ τα τελευταια 8 χρονια δεν εχει φυγει αθλητης, ελληνας η ξενος, που να μην του χρωστανε τουλαχιστον 4 μηνιατικα.


σοβαρα ε;για ρωτα τον ευαγγελο,τον σιλβις,τον μπορος και και...

ειπαμε μην γινεσαι απολυτος χανεις το δικιο σου και λες ανακριβειες και παραπληροφορεις κοσμο..σε πολλα εχεις δικιο αλλα συγκρατησου man... :wink:
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 7:03 pm

Λοιπον μου αναφερεις τρεις παικτες , απο τους οποιους λες ψεματα για τοω Μπορος. Και τωρα η σειρα μου να αναφερω καποιους που χασανε λεφτα...
Βουκανιτς, Κοπ, Μπομπιεν, Αποστολου, Μαντζουριδης, Ντονγκας, Ποποφσκι, (αυτοι εναι λιγοι οι οποιοι ειναι στα δικαστηρια). Θελεις και αλλους.... Παρασκευοπουλος, Σταθοπουλος, Βλαζακης νομιζω, ........
Οχι και λιγοι για 6 χρονια. Τι λες?
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 7:20 pm

ok
Τελευταία επεξεργασία από w.p.4 και Τρί Ιουν 03, 2008 5:21 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Πέμ Απρ 03, 2008 7:28 pm

w.p.4 έγραψε:Και να σου πω και κατι αλλο. Αμα ψαχνουμε να δουμε ποιοι φυγανε πληρωμενοι ηδη ειναι μεγαλη ψεφτιλα. Το αυτονοητο (να πληρωθουν οι παικτες για αυτα που προσφερανε) εμεις το ψαχνουμε. Και τρελενομαι γιατι οι ιδιοι ανθρωποι διοικουν , με τον ιδιο τροπο εδω και 8-10 χρονια. Πουλοντας παπα....


σε ολα τα παραπανω εχεις απολυτο δικιο!και θελω να καταλαβεις οτι δεν τους υποστηριζω αλλα να μην λεμε και οτι θελουμε!θα λεμε τα αρνητικα αλλα θα λεμε και τα θετικα τα οποια βεβαια ειναι πολυυυ πιο λιγα...
εισαι ενας..απο εμας...απλα την βρισκεις πισω απο την ανωνυμια σου και λες και μερικα οτι ναναι αφου κανεις δεν μπορει να ξερει ποιος εισαι..καλη μαγκια...
Τελευταία επεξεργασία από takis και Τρί Ιουν 03, 2008 5:20 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Απρ 03, 2008 7:47 pm

Τελικά τι συμβαίνει στον ΠΑΟΚ ; Πώς γίνεται κάποιοι να πληρώνονται και άλλοι να μην πληρώνονται ; Και ειδικά οι ξένοι που υποτίθεται ότι έχουν καλύτερες (πιο κατοχυρωμένες) συμφωνίες από τους Έλληνες ;

Ρωτάω σοβαρά : υπάρχει κριτήριο που κάποιοι εξοφλούνται και κάποιοι όχι ; Και το λέω διότι συνήθως οι ομάδες ή είναι καλοπληρώτριες σε όλους ή δεν είναι ... αλλά πάλι σε όλους.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Πέμ Απρ 03, 2008 7:51 pm

vs έγραψε:Τελικά τι συμβαίνει στον ΠΑΟΚ ; Πώς γίνεται κάποιοι να πληρώνονται και άλλοι να μην πληρώνονται ;

Ρωτάω σοβαρά : υπάρχει κριτήριο που κάποιοι εξοφλούνται και κάποιοι όχι ; Και το λέω διότι συνήθως οι ομάδες ή είναι καλοπληρώτριες σε όλους ή δεν είναι ... αλλά πάλι σε όλους.


βασικα αυτοι που δεν πληρωνονται ειναι αυτοι που φευγουν στο τελος της χρονιας..και εννοειται οτι ολοι μαζι πληρωνομαστε και σε ολους μας,μας χρωστανε...δεν υπαρχουν διακρισεις.
εγω πχ αν φυγω του χρονου απο τον παοκ και μου χρωστανε 2 μισθους αποκλειεται να τους παρω..αν μου χρωστουσαν 4 μισθους παλι το ιδιο...:roll:
εγω βεβαια εχω συμβολαιο και μπορω να παω δικαστικως αλλα ολοι οι αλλοι αν εξαιρεσεις τους ξενους και προπονητη, δεν εχουν τιποτα στα χερια τους που να τους εξασφαλιζει..
βασικα στον παοκ οταν δεν σε εχουν αναγκη φερνονται πολυ..σουστικα...οπως βεβαια και σε σχεδον ολες τις ομαδες
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Απρ 03, 2008 7:54 pm

Μού 'φυγες στην κόντρα και δε σε προλαβαίνω !

Το θέμα είναι ακριβώς αυτό : αν όντως χρωστάνε σε 5 ξένους (τόσους ανέφερε ο wp4, δεν ξέρω πόσοι είναι), τότε θα τα δώσουν θέλουν δε θέλουν. Καθυστερημένα, αλλά με τόκο συν δικαστικά έξοδα. Αυτό ακριβώς είναι που μου φαίνεται περίεργο.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Πέμ Απρ 03, 2008 7:57 pm

vs έγραψε:Το θέμα είναι ακριβώς αυτό : αν όντως χρωστάνε σε 5 ξένους (τόσους ανέφερε ο wp4, δεν ξέρω πόσοι είναι), τότε θα τα δώσουν θέλουν δε θέλουν. Καθυστερημένα, αλλά με τόκο συν δικαστικά έξοδα. Αυτό ακριβώς είναι που μου φαίνεται περίεργο.


μα αυτο ειναι το κουφο..βεβαια οταν ερχεται η ωρα του δικαστηριου τα δινουν..οπως εκαναν και με εναν ..παλιο απο αυτους που ανεφερε ο wp4...
ασε δεν βγαζεις ακρη...μιζερια..
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 8:04 pm

Τα πραγματα ειναι σχεδον οπως τα λεει ο τακης. Βεβαια φιλε vs σου πω οτι σε καποιους απο τους ξενους τα συμβολαια που υποτηθεται οτι ειχαν ηταν παπας.. Ενω οι ξενοι τα υπογραφανε, ο ΠΑΟΚ ποτε δεν εστελνε τα ιδια στην ομοσπονδεια αλλα, εστελνε αλλα με πολυ μικροτερα νουμερα.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 8:07 pm

Οσο για τα δικαστηρια , ολοι ξερουν οτι στην ελλαδα με τις αναβολες και τις εφεσεις μια αποφαση (οικονομικη ) για να τελεσιδικησει κανει 10 χρονια. Οποτε εχε να παιρνεις. Μονο ο Μαντζουριδης καταφερε να παρει απο τους παραπανω που αναφερα τα λεφτα του.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Απρ 03, 2008 8:12 pm

w.p.4 έγραψε:Βεβαια φιλε vs σου πω οτι σε καποιους απο τους ξενους τα συμβολαια που υποτηθεται οτι ειχαν ηταν παπας.. Ενω οι ξενοι τα υπογραφανε, ο ΠΑΟΚ ποτε δεν εστελνε τα ιδια στην ομοσπονδεια αλλα, εστελνε αλλα με πολυ μικροτερα νουμερα.


Δε λέω ότι δε γίνεται, στην Ελλάδα ζούμε, αλλά τα ψεύτικα συμβόλαια που κατετίθεντο ήταν υπογεγραμμένα και απ'τις δυο μεριές ; Και έπειτα τι θα είχαν να λένε από τιη στιγμή που υπήρχαν και τα πραγματικά ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 8:14 pm

Ο Γουιλτζερ που επαιζε στην μπασκετικη ομαδα του αρη μαζι με τον Γκαλη, ακομα στα δικαστηρια κυνηγαει τα λεφτα του. Για να καταλαβεις.....
Ετσι οι διοικουντες κανουν τους μαγκες και μια ζωη οταν βγενουν οι αποφασεις τα πληρονουν αλλοι.
Αυτο που με παραξενευει με τον ΠΑΟΚ, και που με κανει να βγαζω το καπελο στους διοικουντες του ειναι οτι καθε χρονο βρισκουν νεα κοροιδα.
Βεβαια θα πρεπει να ξερεται οτι σοβαροι αμερικανοι και σερβοι δεν ερχονται πια στον ΠΑΟΚ, γιατι η βρομα εχει κυκλοφορησει στις χωρες τους.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 8:19 pm

Για την συγκεκριμενη περιπτωση που ξερω με διπλο συμβολαιο, τον αθλητη του ειπανε πανω στα παζαρια οτι θα υπογραψει το συμβολαιο της ομοσπονδειας με λιγοτερα λεφτα, για να γλητωσει φορους ο ΠΑΟΚ και να τα παρει αυτος.
Βεβαια του ειπανε οτι το επισημο θα ειναι το αλλο, και τον εφαγε τον παπα.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Απρ 03, 2008 8:29 pm

Φίλε wp4, ο Τάκης είχε δίκιο. Πρέπει να μάθεις τα pm ...
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Απρ 03, 2008 8:41 pm

Λοιπον αμα θελω να στειλω PM σε σενα , παταω το PM που βρισκετε στο μηνυμα σου, μπαινω και γραφω το μηνυμα που θελω .... και μετα παταω το submit ? Η κανω κατι αλλο?
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Πέμ Απρ 03, 2008 9:10 pm

wp4 οτι και να σου πω ειναι λιγο....εχε χαρη που σεβομαι το forum..υποψιαζομαι ποιος μπορει να εισαι γιατι λιγοι ειναι τοσο κατινες και κομπλεξικοι με τον παοκ..πολυ απωθημενο μωρε παιδακι μου...
πες τα επωνυμα αυτα που λες και φερσου σαν αντρας...ουτε 15χρονα δεν μιλανε με αυτο το στυλ
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Απρ 03, 2008 9:19 pm

w.p.4 έγραψε:Λοιπον αμα θελω να στειλω PM σε σενα , παταω το PM που βρισκετε στο μηνυμα σου, μπαινω και γραφω το μηνυμα που θελω .... και μετα παταω το submit ? Η κανω κατι αλλο?


Αυτό ακριβώς κάνεις. Η διαδικασία είναι ανάλογη με το να γράψεις ένα μήνυμα στο forum.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Απρ 03, 2008 11:34 pm

vs έγραψε:
w.p.4 έγραψε:Λοιπον αμα θελω να στειλω PM σε σενα , παταω το PM που βρισκετε στο μηνυμα σου, μπαινω και γραφω το μηνυμα που θελω .... και μετα παταω το submit ? Η κανω κατι αλλο?


Αυτό ακριβώς κάνεις. Η διαδικασία είναι ανάλογη με το να γράψεις ένα μήνυμα στο forum.


για να αποσταλεί το PM θα πρέπει να έχεις βάλει και ένα ΤΙΤΛΟ !!!
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες