ΝΟΠ 2010-11

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

ΝΟΠ 2010-11

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Ιούλ 09, 2010 2:45 pm

Τα νέα της ομάδας του Ναυτικού Ομιλου ΠΑΤΡΩΝ για την αγωνιστική περίοδο 2010-11.
Τελευταία επεξεργασία από Lambros10 και Πέμ Αύγ 18, 2011 12:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Ιούλ 10, 2010 12:09 am

Ο Κολόμβος πάει Ολυμπιακό στη θέση του Αφρουδάκη
Ο πατρινός αθλητής συνεχίζει την επιτυχημένη καριέαρα του στον Πειραιά


Πέρυσι ήταν η χρονιά των τερματοφυλάκων, αυτό το καλοκαίρι σειρά παίρνουν οι φουνταριστοί για να πρωταγωνιστήσουν στο μεταγραφικό παζάρι. Και ήδη η πρώτη μετακίνηση είναι στα σκαριά. Αναφερόμαστε στον Χριστόδουλο Κολόμβο, τον 22χρονο φουνταριστό του ΝΟΠ, ο οποίος οδεύει προς τον Πειραιά και τον Ολυμπιακό.

Ο πατρινός αθλητής από τη στιγμή που έγινε γνωστό ότι θέλει να συνεχίσει σε άλλη ομάδα την καριέρα του ήταν βέβαιο ότι θα μπει στο στόχαστρο ομάδων της Αθήνας, καθώς εκτός από τον Ολυμπιακό τις προηγούμενες ημέρες είχε συζητήσει το ενδεχόμενο παραμονής του με τους παράγοντες του Πανιώνιου και της Βουλιαγμένης, ομάδες που έχουν ανάγκη απόκτησης φουνταριστού. Όμως, ο Ολυμπιακός φαίνεται να μην έχει αντίπαλο, καθώς οι πληροφορίες αναφέρουν ότι ο παίκτης δεν έμεινε ικανοποιημένος από την προσφορά του Πανιώνιου, ενώ από τη Βουλιαγμένη του διεμήνυσαν ότι δεν μπορούν να μπουν στο συναγωνισμό με τον Ολυμπιακό. Ο Χριστόδουλος Κολόμβος μαζί με τον Κωνσταντίνο Μουρίκη αποτελούν από πέρυσι το βασικό σχήμα των φουνταριστών στην εθνική ομάδα.

Στη θέση του Γιώργου Αφρουδάκη

Εφόσον κάτι στραβώσει την τελευταία στιγμή, η μεταγραφή του Χριστόδουλου Κολόμβου στον Ολυμπιακό θα σημαίνει και το οριστικό «αντίο» από τους «ερυθρόλευκους» για τον Γιώργο Αφρουδάκη. Ο «Αφρού» πέρυσι ήταν ο μοναδικός που είχε υπογράψει μονοετή ανανέωση με τον Ολυμπιακό και ήδη θα πρέπει να θεωρείται παρελθόν για τους πρωταθλητές. Αυτό που απομένει για τον «Αφρού» είναι να δούμε εάν θα έχουμε τη μεγάλη επιστροφή στο «σπίτι» του, τη Βουλιαγμένη.



Πηγή: sentragoal.gr

Δημοσιεύτηκε: 09/07/2010 15:42


Από: www.thebest.gr

thebest.gr © 2010
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Σάβ Ιούλ 10, 2010 9:45 am

Ο ΝΟΠ απο αυτη τη μετακινηση εχει κερδισει κατι.

Ειναι μεταγραφη η με καποιο τροπο ο παικτης εχει το δελτιο του και ποιος ειναι αυτος ο τροπος, αυτα
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Ιούλ 10, 2010 9:53 am

ΑΠΑΝΤΗΣΗ PEREZ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΙΔΙΟΣ.ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΤΥΠΟ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΟΧΙ & ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΟΠ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό pistolis » Σάβ Ιούλ 10, 2010 11:44 am

Κατά πάσα πιθανοτητά φεύγει με μετοίκιση. Έτσι έχει το δελτίο ο ΝΟΠ αλλά για 3 νομίζω χρόνια μπορεί να φύγει.
pistolis
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 10, 2008 5:08 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Ιούλ 10, 2010 5:55 pm

«Είμαι πιο κοντά στον Ολυμπιακό»

Το σήριαλ Κολόμβου καλά κρατεί στον ΝΟΠ, καθώς ο διεθνής πατρινός φουνταριστός επιβεβαίωσε χθες το ενδιαφέρον του Ολυμπιακού για την απόκτησή του. «Είχα προτάσεις και από την Βουλιαγμένη και από τον Πανιώνιο, όμως η αλήθεια είναι ότι είμαι πιο κοντά στον Ολυμπιακό», αποκάλυψε χθες ο Κολόμβος από την Χίο στην οποία βρίσκεται για τον γάμο του Γιώργου Ντόσκα. «Δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε με τον ΝΟΠ, ούτε με τον προπονητή μου Λάμπρο Αναστασόπουλο, όπως κάποιοι ψευδώς διαδίδουν, ούτε έθεσα ποτέ οικονομικό θέμα. Είμαι πλέον βασικό στέλεχος της Εθνικής ομάδας πόλο και θεωρώ ότι θα είναι προς όφελος τόσο της καριέρας μου, όσο και του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος, να αλλάξω επίπεδο και να αγωνιστώ σε μια ομάδα που πρωταγωνιστεί στην Ελλάδα και την Ευρώπη», διευκρίνισε ο 22χρονος φουνταριστός.

ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΣ.
ΣΧΟΛΙΟ.ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό ale » Τρί Αύγ 03, 2010 7:33 pm

Αληθευει οτι στην Πατρα ειναι πιο εντονο απο ποτε το σεναριο της συγχωνευσης?Μπορει καποιος να μας πει δυο πραγματα γιαυτο?
ale
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 01, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Τρί Αύγ 03, 2010 8:00 pm

ΝΟΠ: Θα παίξει στο Λεν Τρόφι!

Όλα τα απαραίτητα έγγραφα για τη συμμετοχή του στην Ευρώπη και το Λεν Τρόφι κατέθεσε ο Ναυτικός όμιλος Πατρών, σε συνεργασία με την Κολυμβητική ομοσπονδία, στην Ευρωπαϊκή ομοσπονδία (LEN) και έτσι τη νέα χρονιά η πατρινή ομάδα θα αγωνιστεί στο Λεν Τρόφι.

Για το Ναυτικό όμιλο Πατρών η συμμετοχή του στην Ευρώπη είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για να αποκομίσουν εμπειρίες όλοι οι παίκτες ενώ όλοι μαζί ενωμένοι θα παλέψουν και για μια Ευρωπαϊκή διάκριση.

Χαρακτηριστικά είναι τα λόγια του πρόεδρου του ΝΟΠ, Αλέξανδρου Καλλέργη ο οποίος λίγες ώρες μετά τη δήλωση συμμετοχής του ομίλου στο Λεν Τρόφι, τόνισε: «Θεωρώ ότι όλοι μαζί ενωμένοι θα πρέπει να δουλέψουμε για να μπορέσει ο όμιλος να σταθεί επάξια στην Ευρώπη. Για όλους εμάς στο όμιλο, θεωρώ ότι η συμμετοχή στην Ευρώπη και το Λεν Τρόφι είναι μια ακόμα πρόκληση και για το λόγο αυτό από την πρώτη κιόλας στιγμή ήμουν θετικός στο να επιστρέψει ο ΝΟΠ στα Ευρωπαϊκά σαλόνια. Έχω εμπιστοσύνη στον προπονητή μας και τους παίκτες και είμαι σίγουρος ότι θα δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό τόσο στο Ελληνικό πρωτάθλημα όσο και στην Ευρώπη».

Ο πρόεδρος του ΝΟΠ, Αλέξανδρος Καλλέργης αναφέρθηκε και στις μεταγραφικές κινήσεις που γίνονται στην ομάδα για τη νέα χρονιά: « Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο σε ότι αφορά στον σχεδιασμό της ομάδας μας για τη νέα χρονιά. Πολύ σύντομά θα είμαστε σε θέση να ανακοινώσουμε και τους υπόλοιπους παίκτες που θα ενισχύσουν την προσπάθεια μας και πιστεύω ότι τη νέα σεζόν θα δημιουργήσουμε ένα ανταγωνιστικό σύνολο και θα καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας.


πηγη . ΣΠΟΡ FM ΠΑΤΡΑΣ
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό delfos » Τρί Αύγ 03, 2010 8:10 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΧΩΝΕΥΣΗ

ΔΕΙΠΝΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΓΡΟ ΣΤΙΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

Μια σημαντική εξέλιξη είχαμε την Παρασκευή το βράδυ, για θέματα που αφορούν τον ναυταθλητισμό της περιοχής μας. Με πρωτοβουλία του προέδρου της διοικούσας επιτροπής του ΠΕΑΚ, Γιώργου Τελώνη, έγινε συνάντηση των προέδρων του ΝΟΠ, Αλέξανδρου Καλλέργη και της ΝΕΠ, Αλέκου Γαϊτανάρου. Οι τρεις άνδρες είχαν την ευκαιρία να δειπνήσουν και να συζητήσουν για πρώτη φορά από κοινού. Πρώτο ζητούμενο ήταν το "Αντώνης Πεπανός", για το οποίο ο Γιώργος Τελώνης μίλησε αναλυτικά για το πως πρέπει να λειτουργήσει τον Σεπτέμβριο, οπότε και θα ξανανοίξει μετά τις εργασίες ετήσιας συντήρησης που βρίσκονται σε εξέλιξη. Είναι σαφές πως θα συνεχιστεί η συνδρομή των σωματείων που έχει ξεκινήσει από πέρυσι, λογικά δεν θα πρέπει να αποκλειστεί αύξηση στο ποσό, ανάλογα με τις ανάγκες χρήσης που έχει κάθε σωματείο (το θέμα αφορά όλες τις εγκαταστάσεις του ΠΕΑΚ).


ΠΗΓΗ, ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ 2/7/2010)
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό delfos » Τρί Αύγ 03, 2010 8:13 pm

"Εμπλοκή" στο θέμα Ευρώπης για ΝΟΠ;

Νεα δεδομένα προκύπτουν στην συμμετοχή του Ομίλου στο Len Trophy


Εμπλοκή φαίνεται πως προκύπτει στο θέμα του ΝΟΠ και της συμμετοχής του στο Len Trophy, μιας και το best.gr επικοινώνησε με συναδέλφους στην Λάρισα και η είδηση ότι η θεσσαλική ομάδα δήλωσε συμμετοχή στην εν λόγω διοργάνωση... δείχνει να μπλέκει τα πράγματα, για τους Πατρινούς.

Οι ιθύνοντες του ΝΟΠ, ψάχνουν να δουν όλα τα ενδεχόμενα αφού δεν αποκλείεται να υπάρχουν δυο θέσεις και έτσι να μπορεί και η Λάρισα και ο ΝΟΠ να συμμετάσχουν στον ευρωπαϊκό θεσμό... σε διαφορετική περίπτωση τα πράγματα θα είναι δύσκολα για τους "δαίμονες".

Βεβαίως σήμερα ο ΝΟΠ (και έτσι όπως ενημερώνει το δελτίου Τύπου) έχοντας όλα τα απαραίτητα έγγραφα τα κατέθεσε, σε συνεργασία με την Κολυμβητική Ομοσπονδία, στην Ευρωπαϊκή ομοσπονδία (LEN) και έτσι τη νέα χρονιά η πατρινή ομάδα θα αγωνιστεί στο Len Trophy. Για το Ναυτικό Όμιλο Πατρών η συμμετοχή του στην Ευρώπη είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για να αποκομίσουν εμπειρίες όλοι οι παίκτες ενώ όλοι μαζί ενωμένοι θα παλέψουν και για μια Ευρωπαϊκή διάκριση.

Χαρακτηριστικά είναι τα λόγια του πρόεδρου του ΝΟΠ, Αλέξανδρου Καλλέργη ο οποίος λίγες ώρες μετά τη δήλωση συμμετοχής του ομίλου στο Len Trophy, τόνισε: «Θεωρώ ότι όλοι μαζί ενωμένοι θα πρέπει να δουλέψουμε για να μπορέσει ο όμιλος να σταθεί επάξια στην Ευρώπη. Για όλους εμάς στο όμιλο, θεωρώ ότι η συμμετοχή στην Ευρώπη και το Λεν Τρόφι είναι μια ακόμα πρόκληση και για το λόγο αυτό από την πρώτη κιόλας στιγμή ήμουν θετικός στο να επιστρέψει ο ΝΟΠ στα Ευρωπαϊκά σαλόνια. Έχω εμπιστοσύνη στον προπονητή μας και τους παίκτες και είμαι σίγουρος ότι θα δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό τόσο στο Ελληνικό πρωτάθλημα όσο και στην Ευρώπη».

Ο πρόεδρος του ΝΟΠ, Αλέξανδρος Καλλέργης αναφέρθηκε και στις μεταγραφικές κινήσεις που γίνονται στην ομάδα για τη νέα χρονιά: «Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο σε ότι αφορά στον σχεδιασμό της ομάδας μας για τη νέα χρονιά. Πολύ σύντομά θα είμαστε σε θέση να ανακοινώσουμε και τους υπόλοιπους παίκτες που θα ενισχύσουν την προσπάθεια μας και πιστεύω ότι τη νέα σεζόν θα δημιουργήσουμε ένα ανταγωνιστικό σύνολο και θα καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας".

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΙΑ ΝΟΡΑ ΔΡΑΚΟΥ

Τέλος, ο Αλέξανδρος Καλλέργης ευχήθηκε στην κολυμβήτρια του ΝΟΠ, Νόρα Δράκου καλή επιτυχία για τη συμμετοχή της στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα της Βουδαπέστης: «Η Νόρα είναι μια αθλήτρια που έχει δουλέψει πάρα πολύ και έχει κάνει το ΝΟΠ πολλές φορές υπερήφανο με τις διακρίσεις της. Τόσο εγώ όσο και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ομάδας, της ευχόμαστε καλή επιτυχία και είμαστε σίγουροι ότι και σε αυτό το πρωτάθλημα θα καταφέρει να διακριθεί και να πετύχει τους στόχους της».


thebest.gr © 2010
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό ale » Τρί Αύγ 03, 2010 9:03 pm

Δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι οταν η ΚΟΕ{συμφωνα με το δημοσιευμα}εκανε χαρτια μαζι με την Πατρα για συμμετοχη στο LEN,ταυτοχρονα δεν ηξερε οτι ειχε δηλωσει συμμετοχη η Λαρισα? :shock: :shock: :shock: :!:
ale
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 01, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό pistolis » Τρί Αύγ 03, 2010 11:36 pm

Η Λαρισσα δεν ηθελε να παιξει στην Ευρωπη
pistolis
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 10, 2008 5:08 pm

Δημοσίευσηαπό ale » Τετ Αύγ 04, 2010 1:26 am

Ευτυχως που ειναι πολυ καλα ενημερωμενο το site της ΚΟΕ κ μπορουμε να ανατρεξουμε εκει για να μας λυθουν οι αποριες :D :D :D
ale
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 01, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό ale » Παρ Αύγ 06, 2010 2:26 am

pistolis έγραψε:Η Λαρισσα δεν ηθελε να παιξει στην Ευρωπη




Κ γιατι δηλωσε συμμετοχη?
ale
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 01, 2010 9:50 pm

Δημοσίευσηαπό pistolis » Παρ Αύγ 06, 2010 10:14 am

http://www.postgame.gr/index.php/2008-1 ... 1--qq.html

Εγω αυτα ειχα διαβασει, αυτα γραφω. Αν κατι αλλαξε δεν το ξερω γιατι δεν ειχε γραφτει τιποτα.
pistolis
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 10, 2008 5:08 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Αύγ 07, 2010 8:18 pm

Στη Γερμανία και συγκεκριμένα στο Έσλιγκεν πρόκειται να ξεκινήσει το φετινό Ευρωπαϊκό του "ταξίδι" ο Ναυτικός Όμιλος Πατρών, καθώς έγιναν γνωστοί οι αντίπαλοί του για τη διοργάνωση του "Len Trophy".

Οι "δαίμονες" θα βρουν στο δρόμο τους την οικοδέσποινα Esslingen (Γερμανία), την Fisher Clima Budapest (Ουγγαρία), την Dinamo SHVSM Moscow (Ρωσία) και την Belfast Wolfhounds (Ιρλανδία).

Στο μεταξύ να σημειώσουμε ότι οι αγώνες θα διεξαχθούν το διάστημα 8 με 10 Οκτωβρίου, στη Γερμανική πόλη.

πηγη. mats.gr
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό delfos » Πέμ Αύγ 19, 2010 7:13 pm

Πήρε τον Αναστασιάδη ο ΝΟΠ


Τον Ζάχο Αναστασιάδη απέκτησε η ομάδα πόλο του ΝΟΠ, όπως ανακοινώθηκε κι επίσημα από τον πρόεδρο της πατρινής ομάδας, Αλέξανδρο Καλλέργη. Ο 29χρονος, Ζάχος Αναστασιάδης, μέχρι πρότινος παίκτης της Βουλιαγμένης, αγωνίζεται στη θέση του περιφερειακού, και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας για ένα χρόνο με το Ναυτικό Όμιλο Πατρών.

Ο έμπειρος πολίστας μιλώντας για τη μεταγραφή του στους «δαίμονες», είπε: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα σε μια ιστορική ομάδα η οποία στο παρελθόν έχει πάρει τίτλους. Σημαντικό κίνητρο για μένα αποτέλεσε η απόφαση του προέδρου του ΝΟΠ, Αλέξανδρου Καλλέργη, η ομάδα τη νέα χρονιά να συμμετάσχει την Ευρώπη και το Λεν Τρόφι».

Και συμπλήρωσε: «Εύχομαι να δημιουργήσουμε ένα ανταγωνιστικό σύνολο και να υλοποιήσουμε το στόχο που θα θέσουμε τη νέα χρονιά που δε είναι άλλος από την έξοδο του ΝΟΠ στην Ευρώπη. Πιστεύω ότι με την εμπειρία μου θα βοηθήσω και εγώ στον παραπάνω στόχο. Ευχαριστώ πολύ τον πρόεδρο και τον προπονητή, Λάμπρο Αναστασόπουλο που με εμπιστεύτηκαν».

Από την πλευρά του, ο πρόεδρος της πατρινής ομάδας είπε: «Είναι μεγάλη μας χαρά που ο Ζάχος Αναστασιάδης αποφάσισε να αγωνιστεί τη νέα χρονιά στο Ναυτικό όμιλο Πατρών. Είναι ένας καταξιωμένος παίκτης που πιστεύω ότι θα μας βοηθήσει να πραγματοποιήσουμε μια πολύ καλή πορεία σε Ελλάδα και Ευρώπη. Έγινε το ξεκίνημα των μεταγραφών μας, με την απόκτηση του Ζάχου Αναστασιάδη και τις επόμενες ημέρες αναμένεται να ανακοινωθούν και τα υπόλοιπα μεταγραφικά αποκτήματα του ομίλου ενόψει της νέας σεζόν».

Ικανοποιημένος από την προσθήκη του Ζάχου Αναστασιάδη στον ΝΟΠ εμφανίστηκε και ο προπονητής της ομάδας, Λάμπρος Αναστασόπουλος. «Είμαστε πολύ χαρούμενοι για τη συνεργασία μας με τον Ζάχο Αναστασίαδη. Πρόκειται για ένα παίκτη εγνωσμένης αξίας που θα βοηθήσει τη νέα σεζόν την οικογένεια του Ναυτικού ομίλου Πατρών, στις υποχρεώσεις που θα έχει τόσο στην Ευρώπη και το Λεν Τρόφι όσο στο Ελληνικό πρωτάθλημα και το Κύπελλο».

πηγη.novasportfm
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό babakida » Τρί Αύγ 24, 2010 3:22 pm

Ο Μιτελουδης στον ΝΟΠ
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό babakida » Πέμ Αύγ 26, 2010 2:43 am

Πολύ κοντά στον θηριώδη Κροατη με σκοπιανό διαβατήριο φουνταριστο Daniyel Benic βρίσκεται ο ΝΟΠ.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Αύγ 26, 2010 1:12 pm

Στη φωτογραφία ο Μπένιτς είναι ο American για ο Mavrovounian ?
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron