Περι αλλαγής προπονητή στην Λάρισα 2010-11

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Περι αλλαγής προπονητή στην Λάρισα 2010-11

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Σάβ Νοέμ 13, 2010 11:37 pm

kukuruku έγραψε:
Lambros10 έγραψε:ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ 9-5

* στον πάγκο της Λάρισας τεχνικό δίδυμο Γ.Κακουλίδης - Κ.Σακκαλής



πετυχε κελεπουρι με τον σακαλακο η λαρισα.διελυσε την ιτεα και τωρα εχει σειρα η ομαδα του καμπου.αυτος τα εχωνε στο λωλο οτι εργαζεται τσαμπα οτι χαλαει την πιατσα και καταδεχτηκε ναπαει βοηθος του;;;πονηρος ομως ο κουρετας θα φερει καποιες παιχτριες και θα ανεβω Α1.η ιτεα ανεβηκε με τις ευλογιες αλλων και οχι με τις δηθεν ικανοτητες αυτου του τυπακου.να του δωσετε τις υποδομες να τιςφτασει ψηλα οπως στην ιτεα...σαραντα παιδια παρελαβε επτα μεινανε τεραστιο εργο :evil: :evil: :evil:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Νοέμ 13, 2010 11:52 pm

Εσυ ολα τα ξερεις!!
Ενω στον Πανιωνιο δεν λακισε κανενας!!!
Κρισεις τετοιου τυπου ειναι unfair!!
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Νοέμ 14, 2010 12:00 am

solid έγραψε:Εσυ ολα τα ξερεις!!
Ενω στον Πανιωνιο δεν λακισε κανενας!!!
Κρισεις τετοιου τυπου ειναι unfair!!
ειναι δεν ειναι η αληθεια ειναι αυτη.το ατομο ειναι με μεγαλα κομπλεξ,θα δεις σε λιγο καιρο τιεχει να γινει θα γελασει ο θεσσαλικος καμπος....
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Κυρ Νοέμ 14, 2010 3:41 pm

Einai unfair!!
Πρεπει τουλαχιστον να το αποδειξεις.
Για αρχη πες μας ποτε τον ειχες προπονητη γιατι εαν δεν τον ειχες θεωρω οτι συκοφαντεις.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Νοέμ 14, 2010 3:58 pm

solid έγραψε:Einai unfair!!
Πρεπει τουλαχιστον να το αποδειξεις.
Για αρχη πες μας ποτε τον ειχες προπονητη γιατι εαν δεν τον ειχες θεωρω οτι συκοφαντεις.
φιλαρακο μηπως θες και χαρτι απο συμβολαιογραφο;να ξερεις η αληθεια ειναι παντα σκληρη.δεν ειναι τυχαιο οτι στη πατρα δεν λεει καλημερα με κανενα,τιποτα δεν ειναι τυχαιο :twisted: :twisted: :twisted:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Κυρ Νοέμ 14, 2010 6:12 pm

Τραβα να διαβασεις κανενα λεξικο.
Αλλος ενας ξερολας.
Δεν μενει Πατρα ουτως ή αλλως !!!!
Να κοιταξεις τα του οικου σου εσυ και μετα να μιλας για αλλους.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Νοέμ 14, 2010 7:25 pm

[quote="solid"]Τραβα να διαβασεις κανενα λεξικο.
Αλλος ενας ξερολας.
Δεν μενει Πατρα ουτως ή αλλως !!!!
Να κοιταξεις τα του οικου σου εσυ και μετα να μιλας για αλλους.[/quoteεσυτι εισαι συνηγορος;μαλλον λεξικο εσυ το θελεις,κι αν ειμαι εγω ξερολας εσυ δεν ξερεις τι σου γινεται,τελος η συζητηση μαζι σου
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Νοέμ 14, 2010 10:34 pm

tsokmakitze έγραψε:...η ιτεα ανεβηκε με τις ευλογιες αλλων και οχι με...
[/quote]
NAi NAi και το ''θυμα'' ... ξερεις ποιο ήταν ... :roll:
πες το ΟΜΩΣ Ε Σ Υ ... ετσι για την ''ιστορία'' :)
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό solid » Δευτ Νοέμ 15, 2010 12:05 am

Εγω δεν ξεκινησα τιποτα .
αντιθετα εσυ ανεφερες καποια πραγματα για καποιον τοσο ευκολα .
Νομιζεις οτι το site σου δινει το βημα για να συκοφαντεις.
Το εαν ειναι καλος ή οχι το ξερει ο ιδιος και αυτοι που τον πληρωνουν,αλλα να λες καποιον κοροιδευτικα με το σακαλακο.., αυτος διελυσε την ταδε ομαδα,αυτος ειπε το ταδε ετσι...ΟΛΑ αυτα ειναι συζητησεις καφενειου .
Μην συζητησεις μαζι μου γιατι δεν σε παιρνει.
Συκοφαντες και ξερολες τους βαζω στην θεση τους.
κοιτα στον καθρεπτη σου .
που θα μου πεις αν ειμαι συνηγορος.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό GOAL4 » Δευτ Νοέμ 15, 2010 11:57 am

Φιλέ solid το forum είναι ένα καφενείο από μόνο του που ο καθένας μπορεί να λέει αυτό που πιστεύει ελευθέρα, το να ζητάς αποδείξεις δεν είναι λογικό γιατί εδώ δεν δικάζεται κανένας ,μόνο απόψεις λέγονται που σε άλλες συμφωνείς και σε άλλες όχι.
Όσο για τον φίλο tsokmakitze τον πληροφορώ ότι οι υποδομές της Λάρισας δεν εχουν να φοβηθούν κάτι από τον κ.Σακαλη γιατί πρόλαβε ο κ.Κουρετας και τις διέλυσε νωρίτερα με τις επιλογές του, δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο από ανδρικη,γυναικεια και πάει λέγοντας.
Ο κ.Σακαλης πιστεύω ότι μπορεί να βοηθήσει την γυναικεία αμάδα που είναι και το μεγάλο ενδιαφέρον του κ.Κουρετα αφού παίζει άλλωστε και η κόρη του.
ΝΑΙ ρε ΦΩΤΗ εις βάρος του ΠΑΟΚ….!!!!!!
Εκεί παίχτηκε μια πλεκτάνη που το μόνο που κατάφερε είναι πάει το Πόλο πολλά χρόνια πίσω.
Η ΠΑΟΚΑΡΑ όμως θα βρει το δρόμο της!!!!!!!!!!!!!!
Έμαθα πως ξαναγύρισε η Μικηκη και χάρηκα πολύ αφού την θεωρώ πολύ αξιόλογο άτομο ,κάνατε και εσείς στο παρελθόν τις βλακείες σας αλλά ευτυχώς που τελικά καταλάβατε πως οι αξιόπιστες λύσεις μέσα από την αμάδα σας που την αγαπανε και την πονανε είναι αυτό που χρειάζεται η αμάδα καλή επιτυχία λοιπόν………
GOAL4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2007 3:20 am
Τοποθεσία: L.A

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Δευτ Νοέμ 15, 2010 3:44 pm

GOAL4 έγραψε:1).....που είναι και το μεγάλο ενδιαφέρον του κ.Κουρετα......
2).....πονηρος ομως ο κουρετας θα φερει καποιες παιχτριες και θα ανεβω Α1.......

μορφη αυτος ο κυριος 8)
ανεβαινει - κατεβαινει
γελαει - κλαιει
τα χωνει - σταζει μελι
βριζει - καλοπιανει κλπ
αντικειμενο μελετης για ψυχογραφημα :wink:
ηταν και υποψηφιος για περιφερειαρχης :?: :P :?:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Νοέμ 15, 2010 4:14 pm

[quote="GOAL4"...ΝΑΙ ρε ΦΩΤΗ εις βάρος του ΠΑΟΚ….!!!!!!
Εκεί παίχτηκε μια πλεκτάνη που το μόνο που κατάφερε είναι πάει το Πόλο πολλά χρόνια πίσω.
Η ΠΑΟΚΑΡΑ όμως θα βρει το δρόμο της!!!!!!!!!!!!!!………[/quote]

... να δεχτω ΟΤΙ το ρε το έβαλες για να ''ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ''

ααα ασχετο αλλα ΣΧΕΤΙΚΟ με την ΝΕΟΛΑΙΑ μας !!! μια και ειμεθα στην after Day των εκλογων ....

... και μου λέει !! μάλλον μου την ''ΛΕΕΙ'' σημερα το πρωϊ ο ''απολιτικ'' ΥΙΟΣ μου || <17 years old ||
... γουσταρω ρε ''μπαμπα'' που βγηκε ο κυριος Μπουτάρης !!! και ξέρεις ΓΙΑΤΙ ???
γιατι ειναι ΝΕΟΣ 71 χρονών !!!
φοράει και σκουλαρίκ...η...
εχει και ''τατου''
ειναι και μεγαλοΑΣΤΟΣ !!!

και εν κατακλείδι ... εχει ''παθος'' για ΑΥΤΗ την ΠΟΛΗ :)

αρα δεν εχει ΑΝΑΓΚΗ να ''φαει'' ... όπως ΚΑΝΟΥΝ η Θα εκαναν οι άλλοι ...
ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ φίλοι μου ....

μας την ''ειπαν'' τα π α ι δ ι α μας ....
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Νοέμ 15, 2010 8:52 pm

solid έγραψε:Εγω δεν ξεκινησα τιποτα .
αντιθετα εσυ ανεφερες καποια πραγματα για καποιον τοσο ευκολα .
Νομιζεις οτι το site σου δινει το βημα για να συκοφαντεις.
Το εαν ειναι καλος ή οχι το ξερει ο ιδιος και αυτοι που τον πληρωνουν,αλλα να λες καποιον κοροιδευτικα με το σακαλακο.., αυτος διελυσε την ταδε ομαδα,αυτος ειπε το ταδε ετσι...ΟΛΑ αυτα ειναι συζητησεις καφενειου .
Μην συζητησεις μαζι μου γιατι δεν σε παιρνει.
Συκοφαντες και ξερολες τους βαζω στην θεση τους.
κοιτα στον καθρεπτη σου .
που θα μου πεις αν ειμαι συνηγορος.
εισαι ασχετος και εκτος θεματος.πηγαινε μια βολτα στην ΙΤΕΑ ρωτα μαθε και μετα γραψε οτι θες.οταν ενας που θελει να λεγεται προπονητης βγαζει καθε μερα τα κομπλεξ του και την αγ....μια του σε δωδεκαχροννα παιδια μονο προπονητης δεν ειναι και οοοτι και να λες εγω τα ακουω βερεσε μεγαλε.δεν ειναι τυχαιο οτι εμειναν δυο μονο ντοπιες στη γυναικεια ,δεν ειναι τυχαιο οτι δεν υπαρχυν υποδομες ουτε γιαδειγμα δεν ειναι τυχαιο οτι οι πιο πολλες μεταγραφες δηλωσαν με αυτο το πραγμα προπονητη γεια σας.κραταω την κουβεντα μιας παιχτριας,λυπαμαι αυτα τα αγορακια θα εχουν ασχημα βιωματα.αν ειναι φιλο σου αυτο το πραγμα να το χαιρεσαι.ειναι η καταντια της προπονητικης στην ελλαδιτσα :evil: :evil:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Νοέμ 15, 2010 9:13 pm

GOAL4 έγραψε:Φιλέ solid το forum είναι ένα καφενείο από μόνο του που ο καθένας μπορεί να λέει αυτό που πιστεύει ελευθέρα, το να ζητάς αποδείξεις δεν είναι λογικό γιατί εδώ δεν δικάζεται κανένας ,μόνο απόψεις λέγονται που σε άλλες συμφωνείς και σε άλλες όχι.
Όσο για τον φίλο tsokmakitze τον πληροφορώ ότι οι υποδομές της Λάρισας δεν εχουν να φοβηθούν κάτι από τον κ.Σακαλη γιατί πρόλαβε ο κ.Κουρετας και τις διέλυσε νωρίτερα με τις επιλογές του, δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο από ανδρικη,γυναικεια και πάει λέγοντας.
Ο κ.Σακαλης πιστεύω ότι μπορεί να βοηθήσει την γυναικεία αμάδα που είναι και το μεγάλο ενδιαφέρον του κ.Κουρετα αφού παίζει άλλωστε και η κόρη του.
ΝΑΙ ρε ΦΩΤΗ εις βάρος του ΠΑΟΚ….!!!!!!
Εκεί παίχτηκε μια πλεκτάνη που το μόνο που κατάφερε είναι πάει το Πόλο πολλά χρόνια πίσω.
Η ΠΑΟΚΑΡΑ όμως θα βρει το δρόμο της!!!!!!!!!!!!!!
Έμαθα πως ξαναγύρισε η Μικηκη και χάρηκα πολύ αφού την θεωρώ πολύ αξιόλογο άτομο ,κάνατε και εσείς στο παρελθόν τις βλακείες σας αλλά ευτυχώς που τελικά καταλάβατε πως οι αξιόπιστες λύσεις μέσα από την αμάδα σας που την αγαπανε και την πονανε είναι αυτό που χρειάζεται η αμάδα καλή επιτυχία λοιπόν………
ετσι νομιζει ο κουρετας,κοιτα να δεις τι εχει να γινει στο μελλον νυχτα θα φυγει .η ιτεα απο Β σε Α2 παραμονη σε αυτη και ανοδος στην Α1 εγιναν με τις ευλογιες ανωθεν και οχι με τις δηθεν ικανοτητες αυτου του κακομοιρη.και να πληρωσει αδρα καποιες παιχτριες με αυτον δεν πανε
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Νοέμ 16, 2010 2:00 am

Ουτε κολλητος μου ειναι ουτε τιποτα απο ολα αυτα.
Ελευθερα μπορεις να λες την γνωμη σου .Δεν σου αρεσει σαν προπονητης , ενταξει δικαιωμα σου.Δεν ειναι καλος?Δεν θα εχει δουλεια .Γενικως εχεις κακη γνωμη οκ , πες το εαν θες αλλα μεχρι εκει.
Αλλα να τον ειρωνευεσαι και να τον ξεφτιλιζεις ετσι δεν ειναι δικαιωμα σου.
Εαν εισαι μαγκας αφου τον ξερεις τοσο καλα βγες και πες το ονομα σου και μην κρυβεσαι πισω απο την ανωνυμια σου.
Τσαμπα μαγκας.
Ειπαμε να κρατησουμε και καποιο επιπεδο.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό GOAL4 » Τρί Νοέμ 16, 2010 11:25 am

Φιλε Φώτη το "ρε" ηταν "ρε "φιλιας γιατι μπορει εσυ να μην ξερεις ποιος ειμαι αλλα να εισαι σιγουρος οτι γνωριζομαστε και τα λεμε συχνα στο κολυμβητηριο........
Οσο για τον φιλο Solid εχει εν μερη δικαιο στο τελευταιο post του αλλα δεν νομιζω τοι ο tsokmakitze εβρισε πουθενα τον κ.Σκαλη απλως λεει αυτα που ο ιδιος ξερει και μαλλον εχει βιωσει αλλα εδω που τα λεμε και ο κ.Σακαλης δεν εχει και κανενα βιογραφικο......απεναντιας οσο παιχνιδια τον εχω παρακολουθησει να κοουτσαρει ηταν κακιστως σε ολα τα επιπεδα........και στο φιναλε δεν εχει δειξει και τιποτα ..........
Οσο για τον αλλο εταιρο Καπαδοκι κ.Σελετοπουλο ενα εχω να πω.....Αμα δεν ταιριαζανε δεν θα συμπεθεριαζανε !!!!!!!!!
GOAL4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2007 3:20 am
Τοποθεσία: L.A

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Νοέμ 16, 2010 12:16 pm

H κριτικη που κανεις ειναι τουλαχιστον μεσα στα πλαισια που πρεπει.
Εχει διαφορα η κριτικη απο την ειρωνια.
Για να κανεις κριτικη πρεπει να ξερεις, το να ειρωνευτεις ειναι το πιο ευκολο .
Το εαν εχει καποιος προσωπικα βιωματα δεν το ξερω.Για αυτον το λογο ανεφερα να μας τα πει εαν εχει απλα δεν βλεπω να εχει γενικως.
Εγω ειπα οτι τον ειρωνευεται και τον παρουσιαζει υποτιμητικα σε ολους που διαβαζουμε το forum αυτο.
Εαν εχει τα κοτσια ας του τα πει μπροστα του.
Επαναλαμβανω οτι τσαμπα μαγκες υπαρχουν πολλοι.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Τρί Νοέμ 16, 2010 8:15 pm

solid έγραψε:H κριτικη που κανεις ειναι τουλαχιστον μεσα στα πλαισια που πρεπει.
Εχει διαφορα η κριτικη απο την ειρωνια.
Για να κανεις κριτικη πρεπει να ξερεις, το να ειρωνευτεις ειναι το πιο ευκολο .
Το εαν εχει καποιος προσωπικα βιωματα δεν το ξερω.Για αυτον το λογο ανεφερα να μας τα πει εαν εχει απλα δεν βλεπω να εχει γενικως.
Εγω ειπα οτι τον ειρωνευεται και τον παρουσιαζει υποτιμητικα σε ολους που διαβαζουμε το forum αυτο.
Εαν εχει τα κοτσια ας του τα πει μπροστα του.
Επαναλαμβανω οτι τσαμπα μαγκες υπαρχουν πολλοι.
και μπροστα του τα εχω πει και πισω του και οπου θες .αλλα ρε solid δεν παιρνεις μπροστα με τιποτα,σου δινει απαντησεις ο φιλτατος goal 4 εσυ τιποτα και σου εξηγει τους λογουςαναλυτικοτατα.σου γραφω εγω παλι αναλυτικα μια απο τα ιδια .και για να κλεισει το θεμα εδω προπονητης που βγαζει τις εμπαθειες του και την αγα.....μια του σε δεκατριαχριοννα παιδια δεν ειναι προπονητης αλα ενας κοπρος και τιποτα αλλο.NEOS PROPONHTHS THS ITEAS ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ.
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τετ Νοέμ 17, 2010 12:52 am

Εννω οι αλλοι προπονητες κυριοι ολοι τους.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm


Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron