ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Πέμ Νοέμ 17, 2011 6:17 pm

:? :? :?
Τελευταία επεξεργασία από tsokmakitze και Πέμ Νοέμ 24, 2011 3:55 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Re: ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό lupo » Παρ Νοέμ 18, 2011 11:55 am

tsokmakitze έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ Η ΑΝΔΡΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΦΥΓΑΝ ΔΥΟ
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΧΙΛΙΑΡΑ ΕΝΑΣ 95ΑΡΗΣ ΚΙ ΕΝΑΣ 94ΑΡΗΣ.ΕΧΟΥΝΕ ΤΗΝΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ.ΜΕ ΛΥΠΗ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΣΤΗΝ
ΠΟΡΤΑ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΟΙ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΠΑΝΙΩΝΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΥΣΑ ΚΑΙ
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΙΩΝΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑ ΠΑΝΙΩΝΙΑ ΑΚΙΝΗΣΙΑ.
ΤΑ ΣΗΜΑ ΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΦΕΡΑΝ ΣΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ ΕΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΠΩΣ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ
ΣΤΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ........
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΧΟΡΗΓΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ
ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΩΝ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΤΙΚΩΝ ΤΥΠΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΘΑ
ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΧΩΣΑΝ ΧΡΗΜΑ
ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΣΤΑΣ.ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΕΛΟΝΟΝΤΑΣ
ΑΛΛΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.ΟΛΑ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΛΩΣΤΗ ΠΟΥ ΑΝ ΚΟΠΕΙ
ΟΤΙ ΧΤΙΖΟΝΤΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑΧΤΗ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ.....
Αυτα εγω τα ειχα πει και ειχα κρουσει τον κωδωνα του κινδυνου εδω και 2 χρονια. Δεν καταλαβα ποτε γιατι η Πανιωνια κινηση ακομα και αυτη τη στιγμη δεν κανει κατι. Τι περιμενουν? Να φτασει σε σημεια που μετα δεν θα διορθωνεται τιποτα? Ολοι ειδαμε που εχει φτασει ο εθνικος. Τι περιμενουν? Να δουν ετσι και τον Πανιωνιο? Αν καποιους τους βολευει γιατι οι αλλοι δεν αντιδρουν?
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Τρί Νοέμ 22, 2011 2:38 am

Αν τα συγκεκριμενα προσωπα που εφεραν σε πληρη διαλυση τον εθνικο οχι 1 αλλα 2 φορες ( την πρωτη φορα μπορεσε να ανακαμψει, αυτη την φορα ειναι πολυ αργα) παραμεινουν στον πανιωνιο, τα αποτελεσματα θα ειναι τα ιδια δυστηχως...
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Νοέμ 22, 2011 9:38 am

:evil: :evil:
Τελευταία επεξεργασία από lupo και Πέμ Νοέμ 24, 2011 6:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Τρί Νοέμ 22, 2011 6:43 pm

Μακαρι να μπορεσει η Πανιωνια Κινηση να καθαρισει ενα ιστορικο και παραγωγικο σωματειο οπως ο Πανιωνιος πριν να ειναι αργα, διοτι τα συγκεκριμενα παρασιτα ζουν και υπαρχουν στον χωρο της υδατοσφαιρισης επιβιωνοντας εις βαρος των υπολοιπων.

Εζησα αυτες τις καταστασεις απο πρωτο χερι στον Εθνικο και ειναι τραγικο αυτο που συμβαινει. Το ακομα πιο τραγικο ειναι οτι αυτα τα ατομα συνεχιζουν να υπαρχουν αντι να διωχθουν απο τον χωρο. Ειδα και εζησα την ολοκληρωτικη διαλυση ενος σωματειου με παραδοση στην παραγωγη μεγαλων αθλητων, ευχομαι να μην συμβει και δευτερη φορα αυτο.
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό krokodilos » Τρί Νοέμ 22, 2011 7:36 pm

Η καινουρια φιλοσοφια του team manager απο οτι φαινεται ειναι:οσα ποια πολλα μπορουν να μπουν στη βαθια τσεπη που εχει. οι γονεις πληρωνουν αραγε γιατι; Για ενα προπονητη που δεν ενδιαφερετε; Για τα ραβασακια με οδηγιες για το ποιος θα παιζει; Για τα παιδια των εξωδιοικητικων παραγοντων που ηρθαν ,αγορασαν μια ομαδα για να γινουν με το ζορι τα παιδια τους πολιστες στης πλατες των αλλων αθλητων και τους σπρωχνουν καθε μερα ολο και ποιο βαθια.ενας προπονητης χωρις γνωσεις και παθος για αυτο που κανει ερμεο των αρπαχτικων που ειναι γυρω του
krokodilos
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Απρ 02, 2011 12:26 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Νοέμ 23, 2011 11:44 am

Δυστυχως ετσι ακριβως ειναι και ακομα χειροτερα. Καποιοι το ζησανε στον εθνικο, εγω το εζησα στον πανιωνιο και το εζησα απο την γενεση του. Βεβαια εφυγα αμεσως γιατι διαφωνησα και ετσι θεωρω τον εαυτο μου αμετοχο στην κατρακυλα του Πανιωνιου. Ελπιζω να διορθωθει κατι πριν ερθει η καταστροφη.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Τετ Νοέμ 23, 2011 5:55 pm

Δεν γνωρίζω τι συμβαίνει με τα φυτώρια του Πανιωνίου, αλλά για όσα γράφετε για τον Εθνικό άλλη εντύπωση έχω, στον Εθνικό οι συγκεκριμένοι χρηματοδοτούσαν το τμήμα και ζήτησαν για να συνεχίσουν να γίνουν διοίκηση, τότε κάποιοι διαφώνησαν και έφυγαν, που φταίνε για τη διάλυση του Εθνικού, αν κάνω λάθος διορθώστε με.
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό lupo » Πέμ Νοέμ 24, 2011 9:43 am

:twisted: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από lupo και Πέμ Νοέμ 24, 2011 6:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό PANTHER WATER POLO » Πέμ Νοέμ 24, 2011 12:59 pm

Για κοιτάχτε και αυτό, τι άποψη έχει ενας φανατικός ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ που μάλλον ασχολείτε με το συγκεκριμένο άθλημα πολύ λίγο για να κρίνει και να ξέρει αλλά ακούει ότι αραδιάζουν ...................................
http://www.blogger.com/comment.g?blogID ... 3600321810

Ας ανατρέξει και σε πιο παλιά topic ( Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ κ.α.) να δει πως σιγά σιγά καταστρέφονται τα φυτώρια που κάποτε ανθούσαν και ήταν υπόδειγμα
Ας ελπίσουμε οτι η καινούρια διοίκηση θα καταλάβει σύντομα το τι γίνεται και να εξυγιάνει το τμήμα .
PANTHER WATER POLO
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Αύγ 20, 2010 11:01 am
Τοποθεσία: RED BLUE LAND

Δημοσίευσηαπό lupo » Πέμ Νοέμ 24, 2011 4:14 pm

Επειδη καποιος παρεξηγηθηκε με τα γραφομενα μου και με πηρε τηλεφωνο να μου ζητησει τον λογο , σε ωρα που ημουν στην δουλεια μου και δεν μπορουσα να μιλησω , ενημερωνω ολους τους συνομιλητες οτι δεν ξαναμπαινω στην διαδικασια να κριτικαρω την συγκεκριμενη ομαδα και αν καποιοι θιχτηκαν γιατι νομιζουν οτι μιλαω προσωπικα απλα τους ζηταω συγγνωμη , οχι γιατι ειπα ψεμματα, αλλα επειδη δεν επρεπε να ανακατευτω επειδη δεν μου πεφτει λογος. Δεν πηρα ποτε ενα ευρω απο τον Πανιωνιο και δεν εχω κανενα κερδος απο οποιαδηποτε εξελιξη. Εξακολουθω να εχω τις αποψεις μου επι του θεματος και ΟΠΟΙΟΣ θελει να μαθει για το τι εγινε καποτε στον Εθνικο ας παει στα γραφεια του εθνικου να ενημερωθει.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Πέμ Ιαν 12, 2012 9:25 pm

lupo έγραψε:Επειδη καποιος παρεξηγηθηκε με τα γραφομενα μου και με πηρε τηλεφωνο να μου ζητησει τον λογο , σε ωρα που ημουν στην δουλεια μου και δεν μπορουσα να μιλησω , ενημερωνω ολους τους συνομιλητες οτι δεν ξαναμπαινω στην διαδικασια να κριτικαρω την συγκεκριμενη ομαδα και αν καποιοι θιχτηκαν γιατι νομιζουν οτι μιλαω προσωπικα απλα τους ζηταω συγγνωμη , οχι γιατι ειπα ψεμματα, αλλα επειδη δεν επρεπε να ανακατευτω επειδη δεν μου πεφτει λογος. Δεν πηρα ποτε ενα ευρω απο τον Πανιωνιο και δεν εχω κανενα κερδος απο οποιαδηποτε εξελιξη. Εξακολουθω να εχω τις αποψεις μου επι του θεματος και ΟΠΟΙΟΣ θελει να μαθει για το τι εγινε καποτε στον Εθνικο ας παει στα γραφεια του εθνικου να ενημερωθει.



Τελικα ηρθε η επιβεβαιωση λιγο πριν τις γιορτες. Ο μανατζερ-προπονηταρα- παιχταρα- μελος της LEN την εκανε με τα λεφτα και στον Πανιωνιο εμειναν με την... βουρτσα στο χερι!

Το μονο που τους ενοιαξε ηταν να λογοκρινουν το forum. Καλα κρασα που λενε και στο χωριο μου :twisted:
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Παρ Ιαν 13, 2012 11:23 am

monahous-monahous έγραψε:
lupo έγραψε:Επειδη καποιος παρεξηγηθηκε με τα γραφομενα μου και με πηρε τηλεφωνο να μου ζητησει τον λογο , σε ωρα που ημουν στην δουλεια μου και δεν μπορουσα να μιλησω , ενημερωνω ολους τους συνομιλητες οτι δεν ξαναμπαινω στην διαδικασια να κριτικαρω την συγκεκριμενη ομαδα και αν καποιοι θιχτηκαν γιατι νομιζουν οτι μιλαω προσωπικα απλα τους ζηταω συγγνωμη , οχι γιατι ειπα ψεμματα, αλλα επειδη δεν επρεπε να ανακατευτω επειδη δεν μου πεφτει λογος. Δεν πηρα ποτε ενα ευρω απο τον Πανιωνιο και δεν εχω κανενα κερδος απο οποιαδηποτε εξελιξη. Εξακολουθω να εχω τις αποψεις μου επι του θεματος και ΟΠΟΙΟΣ θελει να μαθει για το τι εγινε καποτε στον Εθνικο ας παει στα γραφεια του εθνικου να ενημερωθει.



Τελικα ηρθε η επιβεβαιωση λιγο πριν τις γιορτες. Ο μανατζερ-προπονηταρα- παιχταρα- μελος της LEN την εκανε με τα λεφτα και στον Πανιωνιο εμειναν με την... βουρτσα στο χερι!

Το μονο που τους ενοιαξε ηταν να λογοκρινουν το forum. Καλα κρασα που λενε και στο χωριο μου :twisted:
Δεν ηταν λογοκρισια ακριβως. Μου φανηκε περισσοτερο σαν επιθεση για να σταματησω να κριτικαρω. Αλλα πραγματι ειναι μικρος ο χωρος και καπου θα βρεθουμε. :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Παρ Ιαν 13, 2012 11:35 am

Λαθος καταχωριση :-(
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό krokodilos » Παρ Ιαν 13, 2012 2:21 pm

Εμαθα οτι καποιοι προσπαθουν να δημιουργισουν και αλλα προβληματα αναμεσα στους γονεις και αναμεσα στους αθλητες των ακαδημιων με το να καλουν στο πρωταθλημα και στις προπονησεις μικροτερης ηλικιας αθλητες . Οσο και αξιοι αθλητες στην ηλικια τους αν ειναι, δεν ειναι λογικο να παιζουν αυτοι σε πρωταθλημα 3και4 χρονια μεγαλυτερης ηλικιας εκτος εαν ειναι το ΤΑΛΕΝΤΟ!!!!!!!!!παραδειγμα:Θεο...............
:wink: :wink: :wink: :wink:
krokodilos
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Απρ 02, 2011 12:26 pm


Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron