ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. 2006-07

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Κυρ Δεκ 24, 2006 11:53 pm

καλα γιατι κρινετε απο ενα αποτελεσμα ? στο τελος τηw χρονιας 8α γινει ο απολογισμος. απορω ομως γιατι τοση κακια απεναντι στον πανιωνιο.. ισως γιατι ποτε δεν 8α γινετε αξιοι να παιξετε στον πανιωνιο.. λογικο το βρισκω ομως.. οσα δεν φτανει η αλεπου... δεν 8α πω τιποτα παραπανω.
και μονο οτι το τοπικ του πανιωνιου εχει την μεγαλυτερη δημοτικοτητα μου φτανει.
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Κυρ Δεκ 24, 2006 11:57 pm

α και κατι αλλο για τον φιλτατο waterlicious.. εισαι εσυ ικανος να κρινεις ενα παιχτη που εχει παιξει σε 2 πανευρωπαικα, 1 παγκοσμιο σε επιπεδο νεων και εχει παρει το τιτλο του MVP της διοργανωσης? αν ησουνα καλυτεροσ απο αυτον θα επαιζες κιολας.. και μην αρχισετε παλι ολοι την καραμελα οτι φταει το συστημα που μερικοι δεν μπορουν να παιξουν πολο. γινετε λιγο αντικειμενικοι
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Δεκ 25, 2006 12:43 am

Βρε τον Ελισαιο, τον μεγαλο παιχτη :lol: :lol: Η επιτομη της στραβωμαρας της παραγωγικης διαδικασιας στο πολο.

Ειχε πολυ πλακα ποσο οι διαιτητες αφου σφυριζαν την αποβολη που επρεπε να σφυριξουν για τους γνωστους λογους εκαναν τα στραβα ματια στο ξυλο που του εριχναν οι παντες.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό naruto » Τρί Δεκ 26, 2006 6:37 pm

oriste waterlicious...Ego to eipa 2 post pio pano..Mi les tetoia kaka pragmata tha sou poune oti vgazeis dithen komplex..Kai kala leei o panthiras!!Poios eisai esi pou tha krineis ena paikti pou exi parei meros se oles aytes tis diorganoseis?e?poios?An isoun kaliteros tha paizes kiolas!
(lol..mexri ki o aderfos tou pio poli paizei(mexri na teleiosei kai to diko tou ilikiako protathlima vevaia))

Tootall epos ayto pou eipes!!

xaxa omorfa pzozef..Na deis moli aposyrthei ti tha ginei an den analavei allos!
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Παρ Ιαν 05, 2007 10:11 pm

τι εγινε ρε παιδια? ο πανιωνιος παλι κερδισε....?
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Παρ Ιαν 05, 2007 10:28 pm

pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Σάβ Ιαν 06, 2007 12:38 am

pan8hras έγραψε:naruto, tootall ---> :evil: :evil:

Για χαρη του Ελισαιου μου εβαλες αυτη τη φατσουλα? :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Σάβ Ιαν 06, 2007 3:46 pm

pan8hras said:
εχει παρει το τιτλο του MVP της διοργανωσης?


Αυτο για ποιον πηγαινε?? Για τον Ελισσαιο? :lol: :lol: :lol:
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Σάβ Ιαν 06, 2007 3:48 pm

pan8hras έγραψε:τι εγινε ρε παιδια? ο πανιωνιος παλι κερδισε....?


Στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο φιλε μου..Μεχρι το Μαιο που ειναι τα πλειοφ τα παντα ρει !!!
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό waterlicious » Σάβ Ιαν 06, 2007 5:48 pm

πλάκα έχει ο πάνθηρας...ο Πανιώνιος ζήτημα αν θα βγει 4ος φέτος...
Άβαταρ μέλους
waterlicious
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 02, 2006 10:56 pm

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Σάβ Ιαν 06, 2007 8:30 pm

θελω να δω αν τελικα ο πανιωνιος βγει απο 3ος και πανω τι θα λετε??? αληθεια εχω απορια...
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Σάβ Ιαν 06, 2007 8:44 pm

Τελικα εχεις πολυ πλακα.. :) :)
Τριτος και πανω κιολας?? :lol: :lol: :o
Δεν εχεις το θεο σου..
Για να μπεις λιγο στο κλιμα το ταβανι του Πανιωνιου ειναι η τριτη θεση..
Αλλα και αυτη ειναι υπο αμφισβητηση..
Το οτι κερδισε χθες μπραβο του και μαγκια του..Ας ειναι καλα η Βουλιαγμενη που με τα χερακια της βγαζει τα ματακια της..Στα πλειοφ ομως που θα παιξουν μαζι εισαι σιγουρος οτι ο Πανιωνιος θα περασει? :wink:
Γι'αυτο λοιπον κρατα μικρο καλαθι..Και ασε τα περι τριτης θεσης και ανω..
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Πέμ Μάιος 17, 2007 1:21 am

Η Διοίκηση του Πανιωνίου ΓΣΣ κάνοντας δεκτό το έγγραφο αίτημα του προπονητή της ομάδας ανδρικού πόλο του Πανιωνίου ΓΣΣ κ. Γιάννη Γιαννουρή, έλυσε σήμερα - κοινή συναινέσει - το συμβόλαιο του. Προπονητής της ομάδας πόλο ανδρών του Πανιωνίου ΓΣΣ αναλαμβάνει ο κ. Αλέκος Βάσσος.

ΜΠΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό ale3is » Πέμ Μάιος 17, 2007 10:17 am

ακουγοταν εδω και καιρο οτι θα φυγει ο Γιαννουρης απο τον Πανιωνιο...Οπως και το που θα παει :wink:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Πέμ Μάιος 17, 2007 10:56 am

Παιζει Εθνικός?
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό kostaswp » Πέμ Μάιος 17, 2007 10:58 am

Δεν νομιζω..Πλεον εκτος πολυ συγκλονιστικου απροοπτου θα κλεισει σε ομαδα η οποια τρεχει μονη της στην κουρσα..
kostaswp
 
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2005 1:26 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Μάιος 17, 2007 10:59 am

ZOZEF ? Ρώτα καλύτερα τον kostaswp...
8) :lol: 8)
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Γιάννης Γιαννουρής : αποχώρησα οικειοθελώς

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Μάιος 17, 2007 4:25 pm

Ο Γιάννης Γιαννουρής αποχώρησε οικειοθελώς από την τεχνική ηγεσία του Πανιωνίου και διέψευσε τις φήμες για επαφές με τη Βουλιαγμένη. Ο έμπειρος προπονητής, αποφάσισε να υποβάλλει την παραίτησή του, καθώς η διοίκηση των κυανέρυθρων "έχει επενδύσει στον Γιάννη Θωμάκο" και ο ίδιος είχε διαφορετική άποψη για την επαγγελματική συμπεριφορά του 29χρονου περιφερειακού.


Σχετικά με την "πέτρα του σκανδάλου", ο κος Γιαννουρής ανέφερε:
"O αθλητής ήταν προκλητικά ασυνεπής από την αρχή της χρονιάς. Δεν καταλάβαινε από λόγια και δεν λειτουργούσε επαγγελματικά. Η ομάδα όμως, δεν είναι ο Θωμάκος".

Σε ερώτηση σχετική με την στάση των υπόλοιπων παικτών επεσήμανε: "Δε νομίζω ότι οι υπόλοιποι παίκτες ρωτήθηκαν", ενώ συμπλήρωσε για τη στάση της διοίκησης: "Υπήρξε μια ευαισθησία όσον αφορά στο θέμα Θωμάκος, αλλά αυτό αφορά στον Πανιώνιο, όχι εμένα. Οσο για την απόφαση της διοίκησης να υποστηρίξει τον παίκτη και όχι εμένα... Ρωτήστε τους ίδιους.".

Παράλληλα, ο έμπειρος τεχνικός που συνέβαλλε στην παρθενική εμφάνιση του Πανιωνίου στην Ευρώπη σημείωσε: "Είχαμε μία διαφορά απόψεως σε θέμα αντιμετώπισης πειθαρχικού παραπτώματος. Τιμώρησα έναν αθλητή, γιατί δίνω ιδιαίτερη σημασία στην πειθαρχία, ωστόσο, η διοίκηση αποφάσισε να υποστηρίξει τον παίκτη. Γι` αυτό το λόγο, υπέβαλα την παραίτησή μου και η διοίκηση την έκανε δεκτή".

Στο μεταξύ, ήταν κατηγορηματικός, όσον αφορά τις φήμες που τον θέλουν να έχει επαφές με τη διοίκηση της Βουλιαγμένης: "Δεν ισχύει κάτι τέτοιο και ούτε η διοίκηση του Πανιωνίου μου προέβαλε αυτό σαν επιχείρημα. Είναι πολύ νωρίς για να μιλάω για το επόμενο βήμα μου, άλλωστε δεν έχει τελειώσει ακόμη η σεζόν. Αυτό που μου είπαν (από τη διοίκηση του Πανιωνίου) ήταν ότι έχουν κάνει μια επένδυση, γι` αυτό και ο Θωμάκος πρέπει να μείνει στην ομάδα".

Τέλος, μίλησε για την πρώην ομάδα του: "Εκανα τη δουλειά μου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Θεωρώ ότι η πορεία του Πανιωνίου σε Ελλάδα και Ευρώπη ήταν εξαιρετική. Εξελίχθηκε σε καλή ομάδα που βασίστηκε σε νέα παιδιά. Ο Πανιώνιος σταθεροποιήθηκε στην τρίτη θέση και προσωπικά είμαι ευχαριστημένος από αυτή την πορεία, αλλά και από την αντιμετώπιση παραγόντων του συλλόγου που με στήριξαν".

ΠΗΓΗ: www.sport.gr
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

paniwnios-nov

Δημοσίευσηαπό gipas7 » Παρ Μάιος 25, 2007 1:32 pm

kai twra agapite pan8ira ti exeis na peis?4ada eykola kai sfina stous 2?malloon katalaves pws den prepei na les megala logia...mporei na xreiastei na katapieis ti glwssa sou...kai perez eides eixes dikio gia tin katifora tis vouliagmenis...fanike i katifora sta 2 mats...:lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από gipas7 και Σάβ Μάιος 26, 2007 4:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
gipas7
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 3:08 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Σάβ Μάιος 26, 2007 2:30 pm

Πολυ λαθος το να διωξουν τον Γιαννουρη...Χαλια ο Πανιωνιος...
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες