ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Νοέμ 13, 2007 3:24 am

Συμφωνώ στο ότι ο Ελισαίος είχε κάνει εξαιρετικό πρωτάθλημα τότε (όπως και στην Α2 απ'ότι έχω μάθει) δυστυχώς όμως δε φαίνεται να συνεχίζει στα ίδια επίπεδα. Κρίμα να χαθεί ένα τέτοιο ταλέντο αλλά αν δεν προσέξει ο ίδιος τι να του κάνουμε εμείς.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό giorgaras » Τρί Νοέμ 13, 2007 10:51 am

vs έγραψε:Συμφωνώ στο ότι ο Ελισαίος είχε κάνει εξαιρετικό πρωτάθλημα τότε (όπως και στην Α2 απ'ότι έχω μάθει) δυστυχώς όμως δε φαίνεται να συνεχίζει στα ίδια επίπεδα. Κρίμα να χαθεί ένα τέτοιο ταλέντο αλλά αν δεν προσέξει ο ίδιος τι να του κάνουμε εμείς.


ΚΟΙΤΑ Ο ΕΛΙΣΑΙΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΟΛΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΝΗΡΕΑ. ΟΜΩΣ ΒΡΗΚΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΝΑΝ ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΣΤΟ ΚΟΛΥΜΠΙ ΕΧΕΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΕΚΑΨΕ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ Ο ΛΙΟΤΣΑΚΗΣ. Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟΤΕ 20.000 ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ 40.000 ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΙΟΤΣΑΚΗ Ο ΟΠΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α!!!! ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΠΝΔΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 40.000. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΕΦΕΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΔΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΥΛ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ
giorgaras
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 03, 2007 10:45 am

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τρί Νοέμ 13, 2007 4:35 pm

Αν δεν τον ειχα φαει τοσα χρονια στην μαπα τον συγκεκριμενο παιχτη μπορει και να σας πιστευα για τις "εξαιρετικες" χρονιες. Επειδη ομως στη δικια μας καμπουρα επαιρνε τις αποβολες σαν στραγαλια να με συμπαθατε αλλα δεν εκπλησομαι που εκανε μια τρυπα στο νερο στην Α1.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Νοέμ 13, 2007 4:40 pm

TooTall έγραψε:Αν δεν τον ειχα φαει τοσα χρονια στην μαπα τον συγκεκριμενο παιχτη μπορει και να σας πιστευα για τις "εξαιρετικες" χρονιες. Επειδη ομως στη δικια μας καμπουρα επαιρνε τις αποβολες σαν στραγαλια να με συμπαθατε αλλα δεν εκπλησομαι που εκανε μια τρυπα στο νερο στην Α1.



Ειναι μια ιδια περιπτωση Γουνα, με τον ενα πατερα ομως να ειναι ασχετος και τον αλλο σχετικο.
Εδω εξαλλου φαινεται το που μπορει να φτασει ενας παικτης οσο κι αν σπρωχτει. Τα παντα απο ενα σημειο και μετα εξαρτωνται απο τον ιδιο τον αθλητη και το ταλεντο του στο αθλημα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Νοέμ 13, 2007 10:10 pm

Παιδιά εγώ όταν γράφω για "εξαιρετικό πρωτάθλημα" κλπ. εννοώ ότι ένας 20χρονος χωρίς πείρα Α1 μπήκε κατευθείαν στα βαθιά δείχνοντας χαρακτήρα πρωταγωνιστή. Τώρα, μόλις 2 χρόνια μετά, δε φαίνεται καν να έχει ... διάρκεια.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Savvas h2o » Παρ Νοέμ 16, 2007 12:55 am

veneto έγραψε:Μην ξεχνάς οτι με τον Νηρέα την πρώτη χρονιά στην Α1 ο Ελλισαίος είχε κάνει παρα πολύ καλό πρωτάθλημα.


Ε βέβαια αφού έπαιζε 4χ8'' με τον Μπαμπά έφορο της ομάδας και αναντικατάστατος......... :wink: :wink:
Savvas h2o
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 1:28 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Νοέμ 16, 2007 3:10 pm

Savvas h2o έγραψε:
veneto έγραψε:Μην ξεχνάς οτι με τον Νηρέα την πρώτη χρονιά στην Α1 ο Ελλισαίος είχε κάνει παρα πολύ καλό πρωτάθλημα.


Ε βέβαια αφού έπαιζε 4χ8'' με τον Μπαμπά έφορο της ομάδας και αναντικατάστατος......... :wink: :wink:


Οπως εχω ξαναγραψει, οσο και ο γονιος να σπρωξει ενα παιδι, αυτο θα φτασει μεχρι ενα σημειο. Ειδικα ο συγκεκριμενος γονιος το εσπρωχνε και λαθος γιατι ειναι ασχετος.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό veneto » Τετ Νοέμ 28, 2007 3:21 am

Savvas h2o έγραψε:
veneto έγραψε:Μην ξεχνάς οτι με τον Νηρέα την πρώτη χρονιά στην Α1 ο Ελλισαίος είχε κάνει παρα πολύ καλό πρωτάθλημα.


Ε βέβαια αφού έπαιζε 4χ8'' με τον Μπαμπά έφορο της ομάδας και αναντικατάστατος......... :wink: :wink:


Φίλε Savvas h2o δεν καταλαβαίνω τι εννοείς?
Οτι έπαιζε λόγω του πατέρα του?
Θέλω να σου δηλώσω κατηγορηματικά οτι σαν προπονητής του Νηρέα 2 χρόνια, με τον Κωνσταντόπουλο τη πρώτη χρονιά έφορο και την δεύτερη χρονιά Πρόεδρο , δεν μου είπε το παραμικρό για τη συμμετοχές του Ελλισαίου αλλά και του μικρού.Αντίθετα πολλές φορές μου είπε να τον τιμωρήσω για κάποια μικρά παραπτώματα (αργοπορία στην προπόνηση) κτλ.
Αν είχες δεί έστω και έναν αγώνα του Νηρέα την χρονιά εκείνη πιστεύω οτι δεν θα έγραφες το παραπάνω post.
Για να τελειώσω μ'αυτό το θέμα πιστεύω πως ο Ελλισαίος έχει πάρα πολλές δυνατότητες αλλά χρησιμοποιείται σε λάθος θέση.Εγώ επιμένω οτι πρέπει να προπονηθεί κυρίως για φουνταριστός :idea:
veneto
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 12:25 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Νοέμ 28, 2007 5:59 pm

Μια και πιασαμε το θεμα 13 μερες μετα (και οχι τυχαια οπως ισως σας εχει φανει).

Απο χθες το βραδυ ειχα δυο τηλεφωνικες συνομιλιες σε πολυ εντονο υφος, με απειλες για μηνυσεις και αλλα ωραια σχετικα με το θεμα του Ελισαιου, του πατερα του, του Γιακουματου και του Νηρεα Χαλανδριου. Επειδη το ολο σκηνικο με κουρασε και με εξαιρεση των Ελισαιο που πιστευω οτι με δυο mails υπηρξε καποια συνενοηση (παρα τη διαφωνια μας), με τους υπολοιπους δε βλεπω να βγαινει ακρη θα ηθελα να πω οτι:

Για τον αθλητη Κωνσταντοπουλο αποσυρω τον χαρακτηρισμο "παλτο" δεχομενος οτι δεν ειναι κομψος παρα το οτι συνηθιζεται σε περιπτωσεις που μια μεταγραφη δε δικαιωνει τις προσδοκιες του σωματειου. Διαφωνουμε βεβαια για την πορεια του στην Α2 αλλα τελοσπαντων αποδεχομαστε οτι καθενας μπορει να βλεπει τα θεματα απο τη δικη του σκοπια. Καλη του τυχη απο εδω και περα.

Για τον πατερα Κωνσταντοπουλο τονιζω οτι ουτε η λεξη "δυναστης" ουτε καποιος αναλογος χαρακτηρισμος που υποστηριζει οτι εχω χρησιμοποιησει για τον ιδιο δεν υπαρχει πουθενα στα γραφωμενα μου. Απο αλλους μπορει να εχουν γραφτει διαφορα μειωτικα, απο εμενα οχι. Το δε ενα και μοναδικο ποστ που εχω κανει και τον αναφερει ειναι ερωτηση και οχι καταφαση, η διαφορα προφανης. Οπως φαινεται επεσε θυμα κακης πληροφορησης το οποιο ειναι ατυχες αλλα απο μερους μου δεν υπαρχει καμια συνεχεια.

Τελος αποσυρω καθε σχολιο που εχω κανει σχετικα με τον παραγοντα Γιακουματο και τον Νηρεα Χαλανδριου. Οτι εχετε διαβασει σε δικο μου ποστ για αυτα τα θεματα δεν ισχυουν, η πραγματικοτητα ειναι οπως την περιγραφουν αυτοι. Δηλαδη οι αθλητες πληρωνονται κανονικα, οι αθλητες που φευγουν απο το σωματειο παιρνουν τα δελτια τους χωρις κανενα απολυτως προβλημα ή ανταλλαγμα, στην περιπτωση Κατσιγιαννη ολα εγιναν με βαση του κανονισμους κτλ. Για την ιστορια τονιζω οτι και εδω μου χρεωθηκαν λογια και πραξεις αλλων προφανως επειδη ο κυριος που με πηρε τηλεφωνο ειχε κακη ενημερωση. Με αλλα λογια ουτε για την εξοφληση των προπονητων εχω γραψει, ουτε το κυριοτερο εχω παρει ανωνυμα τηλεφωνα σε κανεναν απο τον Νηρεα. Ειδικα για το τελευταιο ειναι ελευθεροι να το ψαξουν οσο αγαπαει η ψυχη τους.

Βεβαια ευχομαι οι παραγοντες του Νηρεα να ασχοληθουν με τον ιδιο ακριβως τροπο και για τους υπολοιπους που λενε τα ιδια ψεμματα για την ομαδα τους γιατι ειναι πραγματικα κριμα να γινεται κατι τετοιο απο τοσους πολλους αθλητες και μη.

Κωστας Λεωνης
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό kostis » Τετ Νοέμ 28, 2007 7:09 pm

Πλακα μας κανεις......Εγινε τετοιο πραγμα????

Εχουμε ξεφυγει εντελως..... :!: :!: :!:
kostis
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 24, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Νοέμ 28, 2007 7:15 pm

Μας κόβουνε το πόλο,μας ράβουνε και τα στόματα...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Τετ Νοέμ 28, 2007 8:56 pm

Δεν το πιστευω, οτι μεσω του χωρου που επικοινωνουμε ΑΝΩΝΥΜΑ (και καλα κανουμε-οσο αν και καποιοι διακαως ψαχνουν να βρουν ποιοι ημαστε) καποιοι θα λαβουν τετοια μετρα!!!! για να μην αποκαλουντε καποιοι παλτα η οτι αλλο ειναι................................ανυπαρκτοι
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Νοέμ 28, 2007 10:03 pm

Παιδιά, κοιτάξτε : ανώνυμος στην ουσία δεν είναι κανείς. Όλοι μας μπορούμε να αναγνωριστούμε (και σχετικά γρήγορα) από στοιχεία της σύνδεσής μας. Λεπτομέρειες δεν ξέρω αλλά αυτό που λέω ισχύει 100% και καλά κάνει και ισχύει ώστε να προστατεύονται οι υπολήψεις των ανθρώπων (των "ανθρώπων" είπα).

Αν κάποιος παρανομήσει κλπ. μπορεί εύκολα να βρεθεί. Το λοιπόν πέρα από το να κρατηθεί ένα επίπεδο στην επικοινωνία μας, η διαγραφή μηνυμάτων με υβριστικό ή αναξιοπρεπή χαρακτήρα έχει και αυτό το λόγο.

Άποψή μου : καλά κάνουν και υπάρχουν όλα αυτά και εννοείται ότι δεν πρόκειται για κάποιο βίτσιο του Λάμπρου αλλά για διεθνείς πρακτικές.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Νοέμ 28, 2007 10:07 pm

Σχετικά με σένα TooTall : θέλεις να πεις ότι σε απείλησαν χωρίς να γνωρίζουν τι ακριβώς έχει γράψει εσύ και τι οι υπόλοιποι ; Δηλαδή πληροφορήθηκαν γενικά τι γράφεται και στα φόρτωσαν όλα εσένα ; Δεν μπήκαν καν στον κόπο να διαβάσουν το forum ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Τετ Νοέμ 28, 2007 10:16 pm

ΔΗΛΑΔΗ Ο κος ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΟΣ..... ΓΕΡΟΛΑ.....ΤΑΓΜΑ......του χωρου sic
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:02 am

veneto έγραψε:
Savvas h2o έγραψε:
veneto έγραψε:Μην ξεχνάς οτι με τον Νηρέα την πρώτη χρονιά στην Α1 ο Ελλισαίος είχε κάνει παρα πολύ καλό πρωτάθλημα.


Ε βέβαια αφού έπαιζε 4χ8'' με τον Μπαμπά έφορο της ομάδας και αναντικατάστατος......... :wink: :wink:


Φίλε Savvas h2o δεν καταλαβαίνω τι εννοείς?
Οτι έπαιζε λόγω του πατέρα του?
Θέλω να σου δηλώσω κατηγορηματικά οτι σαν προπονητής του Νηρέα 2 χρόνια, με τον Κωνσταντόπουλο τη πρώτη χρονιά έφορο και την δεύτερη χρονιά Πρόεδρο , δεν μου είπε το παραμικρό για τη συμμετοχές του Ελλισαίου αλλά και του μικρού.Αντίθετα πολλές φορές μου είπε να τον τιμωρήσω για κάποια μικρά παραπτώματα (αργοπορία στην προπόνηση) κτλ.
Αν είχες δεί έστω και έναν αγώνα του Νηρέα την χρονιά εκείνη πιστεύω οτι δεν θα έγραφες το παραπάνω post.
Για να τελειώσω μ'αυτό το θέμα πιστεύω πως ο Ελλισαίος έχει πάρα πολλές δυνατότητες αλλά χρησιμοποιείται σε λάθος θέση.Εγώ επιμένω οτι πρέπει να προπονηθεί κυρίως για φουνταριστός :idea:



Και η δικη μου αποψη ειναι οτι θα μπορουσε να γινει καλος φουνταριστος. Ομως, γιατι δεν τον χρησιμοποιησαν εκει ο Γιαννουρης και ο Λοραντος? Προφανως δεν τον πιστευουν, η ισως προσπαθησαν (Γιαννουρης) και προσπαθουν (Λοραντος) να τον εκμεταλλευτουν λογω αριστερου χεριου, στην δεξια πλευρα της επιθεσης.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:11 am

Ελπιζω να μην επηρεαστουν οι αδελφοι Κωνσταντοπουλοι απο ολα αυτα που καταμαρτυρα ο tootall. Ειναι κριμα για τα παιδια, γιατι απ'οτι μαθαινω, ειναι καλοι χαρακτηρες. Οσον αφορα τον Γιακουματο, δεν εχω προσωπικη αποψη (δεν εχω συνεργαστει ποτε μου μαζι του). Βλεπω ομως εναν ανθρωπο, ο οποιος εφτιαξε μια νεα ομαδα στις αρχες της προηγουμενης δεκαετιας, την οποια γιγαντωσε. Τους τροπους που το πετυχε δεν τους γνωριζω, ξερω ομως οτι ουσιαστικα τα προβληματα στον Νηρεα δημιουργηθηκαν την εποχη που το κλειστο κολυμβητηριο του Χαλανδριου εκλεισε 2 χρονια. Επισης ηταν κλειστο λογω Ολυμπιακων αγωνων και το ΟΑΚΑ, οποτε ολη αυτη η γιγαντωση του συλλογου πηγε κατα διαολου. Δημιουργηθηκαν και καποιες νεες ομαδες στα Βορεια, οπως ο Τριτωνας Αμαρουσιου και ο Νηρεας Γερακα, οι οποιες, οπως και να το κανουμε ουσιαστικα βγηκαν απο τα σπαχνα του Νηρεα Χαλανδριου, και τραβηξαν μαζι τους αρκετο κοσμο απο εκει.
Ελπιζω, ολη αυτη η κατασταση που δημιουργηθηκε να ξεθυμανει πολυ γρηγορα (να ειναι μια κακη παρενθεση).
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:15 am

Ναι, αλλά άλλο αυτό και άλλο να κοροϊδεύει παίκτες τρώγοντάς τους χρήματα. Πώς θα του φαινόταν αν κάποιος π.χ. το έκανε αυτό στο γιο του ; Θα ήταν το ίδιο όμορφο ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Νοέμ 29, 2007 10:47 am

vs έγραψε:Παιδιά, κοιτάξτε : ανώνυμος στην ουσία δεν είναι κανείς. Όλοι μας μπορούμε να αναγνωριστούμε (και σχετικά γρήγορα) από στοιχεία της σύνδεσής μας. Λεπτομέρειες δεν ξέρω αλλά αυτό που λέω ισχύει 100% και καλά κάνει και ισχύει ώστε να προστατεύονται οι υπολήψεις των ανθρώπων (των "ανθρώπων" είπα).

Αν κάποιος παρανομήσει κλπ. μπορεί εύκολα να βρεθεί. Το λοιπόν πέρα από το να κρατηθεί ένα επίπεδο στην επικοινωνία μας, η διαγραφή μηνυμάτων με υβριστικό ή αναξιοπρεπή χαρακτήρα έχει και αυτό το λόγο.

Άποψή μου : καλά κάνουν και υπάρχουν όλα αυτά και εννοείται ότι δεν πρόκειται για κάποιο βίτσιο του Λάμπρου αλλά για διεθνείς πρακτικές.


Καθαρά για τον λόγο του να υπάρχει ένα επίπεδο στις συζητήσεις
χωρίς ύβρεις και απρεπείς χαρακτηρισμούς δημιουργήθηκαν οι ΚΑΝΟΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ του forum. Μηνύματα έχω σβήσει σε εξαιρετικές περιπτώσεις
και μάλιστα συνήθως ενημερώνω από πριν μέσω PMs τους χρήστες και προειδοποιώ πριν προβώ σε διαγραφή.

Δεν νομίζω να έχει αντιληφθεί κανείς κάποιου είδος λογοκρισία... απλώς προσπαθώ να προστατεύσω την κατάσταση και να κρατήσω τις ισορροπίες....

Όποιος έχει διαφορετική άποψη με χαρά να το συζητήσω...

Ο καθένας μας βέβαια είναι πάντα υπόλογος των ότι αναφέρει εδώ μέσα
και λίγο πολύ όλοι ξέρουμε ποιός είναι ποιός....
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:13 pm

Για καθαρά τυπικούς λόγους και μια και έθεσα εγώ το θέμα της "αναγνώρισης" λέω (και πάλι) ότι δε διαφωνώ σε κάτι ούτε έχω κάποιο παράπονο από τη διαχείριση των μηνυμάτων του forum ή από τους σκοπούς της ύπαρξης των κανόνων.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθληματα Α1 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες