Συζήτηση - εκτιμήσεις για το πρωτάθλημα της Α2 2008-09

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό scoReR » Τετ Φεβ 11, 2009 7:48 pm

Θεωρώ οτι κάποιοι εδω μαλλον θα πρέπει να δημοσιογραφούν μιας και τα πράγματα που γράφουν ...τα γράφουν πριν καλα-καλα τα μάθουν οι των ομάδων εμπλεκόμενοι....μπράβο. Αλλά μερικές φορές έχω την εντύπωση δεν θα πρέπει να παρασύρονται και να γίνονται βαπορακια κάποιων που τους βολεύει να διοχετέυουν ειδήσεις...ο νοων νοειτω.... :wink:
scoReR
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 12:34 pm

Δημοσίευσηαπό silkmoth » Πέμ Φεβ 12, 2009 10:18 am

scoReR έγραψε:Θεωρώ οτι κάποιοι εδω μαλλον θα πρέπει να δημοσιογραφούν μιας και τα πράγματα που γράφουν ...τα γράφουν πριν καλα-καλα τα μάθουν οι των ομάδων εμπλεκόμενοι....μπράβο. Αλλά μερικές φορές έχω την εντύπωση δεν θα πρέπει να παρασύρονται και να γίνονται βαπορακια κάποιων που τους βολεύει να διοχετέυουν ειδήσεις...ο νοων νοειτω.... :wink:


Αγαπητέ scorer οι άνθρωποι ( σχεδόν όλοι) γεννιούνται με κάποιο είδος τσιπάκι φυτευμένο στο μυαλό που προγρασμματίζει τα μέλλοντα να γίνουν , θα λέγαμε όπως τα προγράμματα σε ένα σκληρό δίσκο. Κάποια στιγμή το τσιπάκι χάνεται και ο άνθρωπος αυτός χάνει τον προσανατολισμό του και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Αυτή η κατηγορία ανθρώπων λέγονται ξεΤΣΙΠωτοι επειδή .... έχασαν το τσιπάκι. ( ο νοών νοείτο)
silkmoth
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιουν 27, 2008 11:34 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Φεβ 12, 2009 2:46 pm

+1.

Α, καλοοοοοοοοοοο
:lol: :lol: :lol: 8) :wink:

ΥΓ BY THE WAY. Εχεις καμια σχεση με...SILK-CUT???
8) :wink: :o :lol:
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό kukuruku » Πέμ Φεβ 12, 2009 9:36 pm

ρε παλικαρια αφηστε την ορολογια, εδω ο κοσμος καιγεται (αυστραλια), χιονιζεται (μεγ. βρετανια), πειναει κ δε δουλευει, η αν παιζει πολο παιρνει 150 ευρω κ σεις ψαχνετε να βρειτε τα τσιπακια καθυστερημενων...ΤΣΙΠικο
Καλα ειναι εκει στον κοσμο τους κ ονειρευονται οτι κατι ειναι...
kukuruku
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 25, 2008 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Παρ Φεβ 13, 2009 10:06 am

silkmoth έγραψε:
scoReR έγραψε:Θεωρώ οτι κάποιοι εδω μαλλον θα πρέπει να δημοσιογραφούν μιας και τα πράγματα που γράφουν ...τα γράφουν πριν καλα-καλα τα μάθουν οι των ομάδων εμπλεκόμενοι....μπράβο. Αλλά μερικές φορές έχω την εντύπωση δεν θα πρέπει να παρασύρονται και να γίνονται βαπορακια κάποιων που τους βολεύει να διοχετέυουν ειδήσεις...ο νοων νοειτω.... :wink:


Αγαπητέ scorer οι άνθρωποι ( σχεδόν όλοι) γεννιούνται με κάποιο είδος τσιπάκι φυτευμένο στο μυαλό που προγρασμματίζει τα μέλλοντα να γίνουν , θα λέγαμε όπως τα προγράμματα σε ένα σκληρό δίσκο. Κάποια στιγμή το τσιπάκι χάνεται και ο άνθρωπος αυτός χάνει τον προσανατολισμό του και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Αυτή η κατηγορία ανθρώπων λέγονται ξεΤΣΙΠωτοι επειδή .... έχασαν το τσιπάκι. ( ο νοών νοείτο)


Αν μπλεξουν καποιοι πολυ σχετικοι και καποιοι ημιμαθεις (αρα πολυ επικινδυνοι) καπου, τοτε η φλογα που ξεκιναει να αναβει, θα γινει συντομα φωτια και θα τα καψει ολα πολυ γρηγορα.
Ειδικα αν ο ημιμαθης ειναι οικονομικα ανωτερος του σχετικου...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Φεβ 13, 2009 1:03 pm

silkmoth έγραψε:Αγαπητέ scorer οι άνθρωποι ( σχεδόν όλοι) γεννιούνται με κάποιο είδος τσιπάκι φυτευμένο στο μυαλό που προγρασμματίζει τα μέλλοντα να γίνουν , θα λέγαμε όπως τα προγράμματα σε ένα σκληρό δίσκο. Κάποια στιγμή το τσιπάκι χάνεται και ο άνθρωπος αυτός χάνει τον προσανατολισμό του και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Αυτή η κατηγορία ανθρώπων λέγονται ξεΤΣΙΠωτοι επειδή .... έχασαν το τσιπάκι. ( ο νοών νοείτο)

Ατάκα #4 για το 2009.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Φεβ 13, 2009 2:00 pm

doom έγραψε:
silkmoth έγραψε:
scoReR έγραψε:Θεωρώ οτι κάποιοι εδω μαλλον θα πρέπει να δημοσιογραφούν μιας και τα πράγματα που γράφουν ...τα γράφουν πριν καλα-καλα τα μάθουν οι των ομάδων εμπλεκόμενοι....μπράβο. Αλλά μερικές φορές έχω την εντύπωση δεν θα πρέπει να παρασύρονται και να γίνονται βαπορακια κάποιων που τους βολεύει να διοχετέυουν ειδήσεις...ο νοων νοειτω.... :wink:


Αγαπητέ scorer οι άνθρωποι ( σχεδόν όλοι) γεννιούνται με κάποιο είδος τσιπάκι φυτευμένο στο μυαλό που προγρασμματίζει τα μέλλοντα να γίνουν , θα λέγαμε όπως τα προγράμματα σε ένα σκληρό δίσκο. Κάποια στιγμή το τσιπάκι χάνεται και ο άνθρωπος αυτός χάνει τον προσανατολισμό του και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Αυτή η κατηγορία ανθρώπων λέγονται ξεΤΣΙΠωτοι επειδή .... έχασαν το τσιπάκι. ( ο νοών νοείτο)


Αν μπλεξουν καποιοι πολυ σχετικοι και καποιοι ημιμαθεις (αρα πολυ επικινδυνοι) καπου, τοτε η φλογα που ξεκιναει να αναβει, θα γινει συντομα φωτια και θα τα καψει ολα πολυ γρηγορα.
Ειδικα αν ο ημιμαθης ειναι οικονομικα ανωτερος του σχετικου...


Τι σε χαλασε Δημητρη πιο πολυ??? Το...τσιπακι ή το...βαπορακι??? Γιατι εννοεις πολλα και δεν λες τιποτα. :shock: :? :o
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό dimakovitch » Σάβ Φεβ 14, 2009 12:40 am

''Στην έδρα του ΟΦΗ δοκιμάζεται η δεύτερη Γλυφάδα για την πέμπτη αγωνιστική της Α2 ανδρών, ενώ ο πρωτοπόρος Ποσειδώνας αναμένεται να έχει εύκολο έργο απέναντι στην Κέρκυρα στα Ιλίσια.''
Άβαταρ μέλους
dimakovitch
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 1:03 pm

Δημοσίευσηαπό scoReR » Σάβ Φεβ 14, 2009 11:29 am

COACHFK έγραψε:
doom έγραψε:
silkmoth έγραψε:
scoReR έγραψε:Θεωρώ οτι κάποιοι εδω μαλλον θα πρέπει να δημοσιογραφούν μιας και τα πράγματα που γράφουν ...τα γράφουν πριν καλα-καλα τα μάθουν οι των ομάδων εμπλεκόμενοι....μπράβο. Αλλά μερικές φορές έχω την εντύπωση δεν θα πρέπει να παρασύρονται και να γίνονται βαπορακια κάποιων που τους βολεύει να διοχετέυουν ειδήσεις...ο νοων νοειτω.... :wink:


Αγαπητέ scorer οι άνθρωποι ( σχεδόν όλοι) γεννιούνται με κάποιο είδος τσιπάκι φυτευμένο στο μυαλό που προγρασμματίζει τα μέλλοντα να γίνουν , θα λέγαμε όπως τα προγράμματα σε ένα σκληρό δίσκο. Κάποια στιγμή το τσιπάκι χάνεται και ο άνθρωπος αυτός χάνει τον προσανατολισμό του και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Αυτή η κατηγορία ανθρώπων λέγονται ξεΤΣΙΠωτοι επειδή .... έχασαν το τσιπάκι. ( ο νοών νοείτο)


Αν μπλεξουν καποιοι πολυ σχετικοι και καποιοι ημιμαθεις (αρα πολυ επικινδυνοι) καπου, τοτε η φλογα που ξεκιναει να αναβει, θα γινει συντομα φωτια και θα τα καψει ολα πολυ γρηγορα.
Ειδικα αν ο ημιμαθης ειναι οικονομικα ανωτερος του σχετικου...


Τι σε χαλασε Δημητρη πιο πολυ??? Το...τσιπακι ή το...βαπορακι??? Γιατι εννοεις πολλα και δεν λες τιποτα. :shock: :? :o

Δεν περίμενα να μπειτε τόσοι σε ενα θέμα που ..απευθυνόταν σε κ'αποιον αοριστα, και το ανέφερα χωρις να έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο πλήν του οτι με πειράζει οταν χρησιμοποιούνται κάποιοι γαι την διασπορά ειδήσεων για λόγους που νομίζουν οτι θα δημιουργήσουν αίσθηση..αγαπητέ doom οι ημιμαθείς ειναι και ανίκητοι, δεν νομίζεις?
scoReR
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 12:34 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Σάβ Φεβ 14, 2009 1:38 pm

Στον χωρο μας τοσα χρονια δεν επικρατουν οι ασχετοι, οπως πολλοι εδω μεσα ισχυριζονται, αλλα οι ημιμαθεις. Και ναι, συμφωνω οτι μεχρι τωρα δεν εχουν ουτε ισοπαλια...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό silkmoth » Κυρ Φεβ 15, 2009 10:59 am

doom έγραψε:Στον χωρο μας τοσα χρονια δεν επικρατουν οι ασχετοι, οπως πολλοι εδω μεσα ισχυριζονται, αλλα οι ημιμαθεις. Και ναι, συμφωνω οτι μεχρι τωρα δεν εχουν ουτε ισοπαλια...


Φίλε doom η αυτάρεσκη ( επιλεκτικά) προβολή κάποιων ειδήσεων απο μέρους σου δεν συνάδει με την εν γένει τετράγωνη λογική σου που τουλάχιστον συχνά φαίνεται απο αυτό εδώ τον ιστότοπο. Ομως στην διαμόρφωση της ευφυίας συμβάλλει σίγουρα η τετράγωνη λογική ( που έχεις) αλλά σε σημαντικό βαθμό και το χιούμορ( που σίγουρα στερείσαι).
Και κάτι άλλο: Δεν προφυλάσσει πάντα η σχετικότητα σε ένα θέμα κάποιον απο το να είναι άφρων.
silkmoth
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιουν 27, 2008 11:34 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Κυρ Φεβ 15, 2009 3:13 pm

Δεν ειμαι δημοσιογραφος, ουτε γραφω ολα αυτα που γνωριζω εδω μεσα. Δεν ειμαι ομως και ο μονος ετσι?
Το χιουμορ μου ειναι πραγματικα ανυπαρκτο, σε παραδεχομαι που το καταλαβες.
Σχετικοτητα και αμυαλοσυνη δεν συνδεονται μεταξυ τους. Η το ενα θα εισαι η το αλλο. Και αναφερομαι παντα σε συγκεκριμενο τομεα και οχι σε πολλους τομεις μαζεμενους.
Φυσικα η δυναμη χαρακτηρα ξεχωριζει, αλλα πολλες φορες υποκυπτεις σε σφαλματα, οταν δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι υπαρχουν κι αλλοι σαν εσενα, η καλυτερα, υπαρχουν κι αλλοι που εχουν μεγαλυτερη ικανοτητα και αναπτυσσουν καλυτερες στρατηγικες προωθησης σκεψης αλλα και επιχειρηματων.
Ιδιωματα, προαισθηματα, προβλεψεις, χιουμορ, σατιρα, τολμη κλπ, ολοι μας διαθετουμε. Η καταλληλη στιγμη παιζει ομως τον ρολο της.
Η δε, ταξινομηση των σκεψεων μας και των ενεργειων μας, δινει την δυνατοτητα στις σχεσεις μας, να διατηρηθουν σε υψηλα επιπεδα.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό ergenis » Κυρ Φεβ 15, 2009 4:23 pm

doom έγραψε:Δεν ειμαι δημοσιογραφος, ουτε γραφω ολα αυτα που γνωριζω εδω μεσα. Δεν ειμαι ομως και ο μονος ετσι?
Το χιουμορ μου ειναι πραγματικα ανυπαρκτο, σε παραδεχομαι που το καταλαβες.
Σχετικοτητα και αμυαλοσυνη δεν συνδεονται μεταξυ τους. Η το ενα θα εισαι η το αλλο. Και αναφερομαι παντα σε συγκεκριμενο τομεα και οχι σε πολλους τομεις μαζεμενους.
Φυσικα η δυναμη χαρακτηρα ξεχωριζει, αλλα πολλες φορες υποκυπτεις σε σφαλματα, οταν δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι υπαρχουν κι αλλοι σαν εσενα, η καλυτερα, υπαρχουν κι αλλοι που εχουν μεγαλυτερη ικανοτητα και αναπτυσσουν καλυτερες στρατηγικες προωθησης σκεψης αλλα και επιχειρηματων.
Ιδιωματα, προαισθηματα, προβλεψεις, χιουμορ, σατιρα, τολμη κλπ, ολοι μας διαθετουμε. Η καταλληλη στιγμη παιζει ομως τον ρολο της.
Η δε, ταξινομηση των σκεψεων μας και των ενεργειων μας, δινει την δυνατοτητα στις σχεσεις μας, να διατηρηθουν σε υψηλα επιπεδα.


πσσσσ....μιλαμε για επιπεδο το φορουμ!!!μπραβο παιδια...
ergenis
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 6:54 pm

Δημοσίευσηαπό silkmoth » Κυρ Φεβ 15, 2009 8:46 pm

doom έγραψε:Δεν ειμαι δημοσιογραφος, ουτε γραφω ολα αυτα που γνωριζω εδω μεσα. Δεν ειμαι ομως και ο μονος ετσι?
Το χιουμορ μου ειναι πραγματικα ανυπαρκτο, σε παραδεχομαι που το καταλαβες.
Σχετικοτητα και αμυαλοσυνη δεν συνδεονται μεταξυ τους. Η το ενα θα εισαι η το αλλο. Και αναφερομαι παντα σε συγκεκριμενο τομεα και οχι σε πολλους τομεις μαζεμενους.
Φυσικα η δυναμη χαρακτηρα ξεχωριζει, αλλα πολλες φορες υποκυπτεις σε σφαλματα, οταν δεν μπορεις να παραδεχτεις οτι υπαρχουν κι αλλοι σαν εσενα, η καλυτερα, υπαρχουν κι αλλοι που εχουν μεγαλυτερη ικανοτητα και αναπτυσσουν καλυτερες στρατηγικες προωθησης σκεψης αλλα και επιχειρηματων.
Ιδιωματα, προαισθηματα, προβλεψεις, χιουμορ, σατιρα, τολμη κλπ, ολοι μας διαθετουμε. Η καταλληλη στιγμη παιζει ομως τον ρολο της.
Η δε, ταξινομηση των σκεψεων μας και των ενεργειων μας, δινει την δυνατοτητα στις σχεσεις μας, να διατηρηθουν σε υψηλα επιπεδα.


Αγαπητέ doom νομίζω οτι έχουμε μπεί σε λεπτομέρειες που δεν ενδιαφέρουν τους αναγνώστες αλλά εμάς τους δύο. Η συνέχεια στη Λάρισα με Τυρναβίτικο κρασί, μόνο που αυτή τη φορά δεν σε αφήσω να το πάρεις. θα το πιούμε εδώ παρέα. Νάσαι καλά.
silkmoth
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιουν 27, 2008 11:34 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Δευτ Φεβ 16, 2009 12:08 am

Τοσο καιρο μαζι μιλαγαμε? Για αυτο και οι ορολογιες που ειπε και καποιος πιο πανω!!!
Εννοειται οτι στην επομενη επισκεψη μου, θα μεινω οσο χρειαζεται για τα περιφημα κρασια σας και τους καταπληκτικους σας μεζεδες.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Φεβ 16, 2009 12:24 am

doom έγραψε:Τοσο καιρο μαζι μιλαγαμε !!!!


A re Δημηητρη αιθεροβάμωνα ....
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό silkmoth » Δευτ Φεβ 16, 2009 10:36 am

scoReR έγραψε:
COACHFK έγραψε:
doom έγραψε:
silkmoth έγραψε:
scoReR έγραψε:Θεωρώ οτι κάποιοι εδω μαλλον θα πρέπει να δημοσιογραφούν μιας και τα πράγματα που γράφουν ...τα γράφουν πριν καλα-καλα τα μάθουν οι των ομάδων εμπλεκόμενοι....μπράβο. Αλλά μερικές φορές έχω την εντύπωση δεν θα πρέπει να παρασύρονται και να γίνονται βαπορακια κάποιων που τους βολεύει να διοχετέυουν ειδήσεις...ο νοων νοειτω.... :wink:


Αγαπητέ scorer οι άνθρωποι ( σχεδόν όλοι) γεννιούνται με κάποιο είδος τσιπάκι φυτευμένο στο μυαλό που προγρασμματίζει τα μέλλοντα να γίνουν , θα λέγαμε όπως τα προγράμματα σε ένα σκληρό δίσκο. Κάποια στιγμή το τσιπάκι χάνεται και ο άνθρωπος αυτός χάνει τον προσανατολισμό του και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι το χρήμα. Αυτή η κατηγορία ανθρώπων λέγονται ξεΤΣΙΠωτοι επειδή .... έχασαν το τσιπάκι. ( ο νοών νοείτο)


Αν μπλεξουν καποιοι πολυ σχετικοι και καποιοι ημιμαθεις (αρα πολυ επικινδυνοι) καπου, τοτε η φλογα που ξεκιναει να αναβει, θα γινει συντομα φωτια και θα τα καψει ολα πολυ γρηγορα.
Ειδικα αν ο ημιμαθης ειναι οικονομικα ανωτερος του σχετικου...


Τι σε χαλασε Δημητρη πιο πολυ??? Το...τσιπακι ή το...βαπορακι??? Γιατι εννοεις πολλα και δεν λες τιποτα. :shock: :? :o

Δεν περίμενα να μπειτε τόσοι σε ενα θέμα που ..απευθυνόταν σε κ'αποιον αοριστα, και το ανέφερα χωρις να έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο πλήν του οτι με πειράζει οταν χρησιμοποιούνται κάποιοι γαι την διασπορά ειδήσεων για λόγους που νομίζουν οτι θα δημιουργήσουν αίσθηση..αγαπητέ doom οι ημιμαθείς ειναι και ανίκητοι, δεν νομίζεις?


Αγαπητέ scorer οπωσδήποτε οι ημιμαθείς είναι ανίκητοι. Για την ημιμάθεια και ειδικά την αχαριστία θα σου συμβούλευα να έβλεπες ένα έργο το οποίο γυρίστηκε πριν περίπου 25 χρόνια. Ηταν η εποχή που ο Ελληνικός κινηματογράφος έβγαζε ακόμη κάτι. Ο σκηνοθέτης λέγεται Δήμος Αβδελιώτης( δεν ξέρω αν και αυτός κατάγεται απο την Αβδέλα), και το έργο λέγεται ' το δένδρο που πληγώναμε'. Οσο αν αυτά που γράφω είναι και αλληγορικά, ΚΑΙ ο σκηνοθέτης ΚΑΙ ο τίτλος είναι αληθινά. Οταν θα το δείς μπορείς να μου στείλεις κάποιο μήνυμα. Αν θέλεις στείλτο στο προσωπικό μου μέιλ( άλλωστε το ξέρεις)
silkmoth
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιουν 27, 2008 11:34 pm

Δημοσίευσηαπό kukuruku » Δευτ Φεβ 16, 2009 9:10 pm

Δεν περίμενα να μπειτε τόσοι σε ενα θέμα που ..απευθυνόταν σε κ'αποιον αοριστα, και το ανέφερα χωρις να έχω κάποιον ιδιαίτερο λόγο πλήν του οτι με πειράζει οταν χρησιμοποιούνται κάποιοι γαι την διασπορά ειδήσεων για λόγους που νομίζουν οτι θα δημιουργήσουν αίσθηση..αγαπητέ doom οι ημιμαθείς ειναι και ανίκητοι, δεν νομίζεις?[/quote]

Αν σε ενοχλουν τα βαπορακια των ειδησεων που εχουν ως στοχο να δημιουργησουν εντυπωσεις η εισαι περιεργος, διοτι γυρω μας βιωνουμε καθημερινα την ιντριγκα κ την κοινωνικη κακολογια σε πολυ μεγαλο βαθμο κ μαλλον δεν εχεις μαθει να το ξεπερνας( κακως ) η εισαι ενας απο τους κοινα ονομαζομενους 'κουτσομποληδες' (εκτος κ αν σου ταιριαζει καλυτερα ο τιτλος του κριτικου των κοινωνικων δρωμενων) που κατηγορεις οτι δε σου αρεσει αλλα στην ουσια εισαι αυτος που λαχταρας την ειδηση κ αν ησουν στη θεση του διαδοτη δε θα κολλαγες ουτε λεπτο να προωθησεις την ειδηση...
υγ ο ημιμαθης εχει χαρακτηριστικα που τον κανουν μοναδικο.....
kukuruku
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 25, 2008 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Φεβ 16, 2009 9:49 pm

kukuruku έγραψε:υγ ο ημιμαθης εχει χαρακτηριστικα που τον κανουν μοναδικο.....



Συνέχισε το .........με ενδιαφέρει μονο για το ημιμαθής ,μην παρεξηγηθούμε!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό kukuruku » Τρί Φεβ 17, 2009 11:02 pm

nemesis έγραψε:
kukuruku έγραψε:υγ ο ημιμαθης εχει χαρακτηριστικα που τον κανουν μοναδικο.....



Συνέχισε το .........με ενδιαφέρει μονο για το ημιμαθής ,μην παρεξηγηθούμε!



Ο ημιμαθης ειναι μοναδικος, διοτι:
ειναι αισιοδοξος
εχει αυτοπεποιθηση
η γνωμη του δεν επιφερει αμφισβητησεις
ακουει τους παντες αλλα κανει το δικο του
οι συμβουλοι του μπορει να ειναι ειδικοι, αλλα ο ιδιος τα καταφερνει καλυτερα
ο ανταγωνισμος δεν τον συγκινει, μιας κ μπορει να τον κρινει εφ' ολης της υλης
ειναι ζηλευτος ασχετα αν ο ανταγωνισμος τον αγνοει...
θες κ αλλα?????
:lol: :lol: :lol:
kukuruku
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 25, 2008 10:41 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron