Aποτελέσματα αγώνων Α2 2007

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Κυρ Φεβ 25, 2007 12:59 am

xaxaxaxaxaxa... lew kai egw... den 8a skasei myth kai o pshlos... ??? :P :P
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Κυρ Φεβ 25, 2007 1:03 am

synopsizontas loipon... o eforos tis larisa einai fygomyalos, o proponitis myrwdias kai o proedros foukaras... eutyxws yparxeis kai esy re tootall kai anebazeis to epipedo tou forum... stin telikh omws esy afthn tn stigmh tin larisa tin koitazeis me ta kiala... etsi den einai? to ti 8a ginei me tn larisa einai allo 8ema... ase o xronos na deixei.. mexri tote esy mporeis na f8oneis... filika panta..
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Κυρ Φεβ 25, 2007 9:43 am

Συνοψιζοντας λοιπον αν καταλαβες οτι αναφερομουν στην Λαρισα, βοηθεια μας :lol: Ειδικα το μυρωδιας προπονητης θα επρεπε να σε βαλει στο κλιμα αλλα... :lol: Γενικα μιλαω και οι φοβοι μου εχουν να κανουν καταρχην με τον ΟΥΚ και μετα με ολους τους υπολοιπους. Βλεπεις το εχω περασει κανα δυο φορες το μαρτυριο και δεν ειμαι σιγουρος πλεον για κανεναν. Αλλα σιγουρα θα κανω οτι περναει απο το χερι μου για να προστατεψω την ομαδα μου απο αυτες τις οδους και το ιδιο θεωρω οτι πρεπει να κανουν ολοι. Και να βιδωσεις κατι αλλο στο μυαλο σου, για εμας της περιοχης της Θεσσαλιας ειναι πολυτιμο να υπαρχουν πολλες ομαδες σε καλη κατασταση, οι λογοι ειναι αυτονοητοι σε αυτους που μπορουν να καταλαβουν δυο πραγματα.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Κυρ Φεβ 25, 2007 3:04 pm

file panthira gi'ayto eipa "akougetai"...sthn ellada zoume.ta misa apo ayta pou akougontai gia na mhn pw parapanw apo ta misa einai mpourdes...
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό scoReR » Κυρ Φεβ 25, 2007 3:06 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΥΚ -ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ- TOOTAL, TQ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΠΑΙΡΝΩ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ.
ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΛΕΜΕ , ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Η ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΡΕΦΕΡΙΣ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ -ΣΥΓΝΩΜΗ , ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ-ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΤΗΣ ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ , ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ , ΒΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ. ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΕΘΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟΥ. ΑΥΤΑ ...
scoReR
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 12:34 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Κυρ Φεβ 25, 2007 3:26 pm

Μου αρέσει το γεγονός οτι όλοι - τελικά - λέτε τα ίδια πράγματα και συμφωνείτε.
Απλώς τα λέτε με διαφορετικό τρόπο και φαίνεται να διαφωνείτε...

Χε χε... αθάνατο διαδίκτυο.

Πάντως, καλά τα λέτε όλοι.

φιλιάααα
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό T.Q » Κυρ Φεβ 25, 2007 9:18 pm

ze_elias έγραψε:Μπορει ο too tall να ειναι αντικειμενικος, αλλα μην ξεχνας φιλτατε t.q. οτι ο ιδιος ειναι κ παιχτης του ουκ, γεγονος που εκ προοιμιου σημαινει οτι για ζητηματα που αφορουν την ομαδα του σε συζητησεις με αλλα μελη του φορουμ δεν ειναι δυνατον να ειναι 100% αντικειμενικος ειτε επειδη θελει να προασπισει τα συμφεροντα τις ομαδος του ειτε ακομα ακομα επειδη η αποψη του αντικειται σε αυτες των συνομιλητων του, κατι το οποιο δεν ειναι αρνητικο αφου μεσα απο αντιρρησεις κ διαφωνιες πραγματωνεται ενα γονιμος διαλογος..
Για τους πιτσιρικαδες που λες, πρεπει να σου θυμισω οτι ζουμε σε μια καθ'ολα δημοκρατικη κοινωνια κ ολοι μα ολοι ανεξαρτητου ηλικιας εχουν το θεμελειωδες δικαιωμα του λογου, ακομα κ αν εκφραζονται ακραιες αποψεις με τις οποιες καποιοι απο μας, ο καθενας για τους λογους του, δε συμφωνουμε.
Αλλωστε, απο μικρο κ απο τρελο μαθαινουμε την αληθεια :)
Σε οτι αφορα τωρα την ομαδα της Λαρισας, το μονο νομιζω που εχουν να κερδισουν οι παραγοντες των Αθηνων απο την πορεια της ειναι αναγνωριση κ δοξα, διοτι ολες οι προσπαθειες τους για την αποκεντρωση του αθληματος μας φαινεται να πιανουν τοπο κ αυτο φαινεται ξεκαθαρα απο τη δομη της φετινη Α2 κατηγοριας που οι επαρχιακες ομαδες εχουν τον πρωτο λογο. Γιατι λοιπον να μη στηριξουν αυτη την ομαδα?Ας βρεθουν κ αλλες ομαδες επαρχιακες που θελουν να επενδυσουν σε βαθος χρονου με σωστες επιλογες κ κινησεις κ ειναι σιγουρο οτι οι παραγοντες που λες θα ειναι αρωγοι σε αυτη την προσπαθεια.
Για τα ευρω τελος που λες, δε νομιζω οτι η συγκεκριμενη ομαδα με την ποιοτητα που εχει σε υλικο, τη συνοχη κ την μεχρι τωρα παρουσια της εχει αναγκη να πληρωσει για να κερδισει ενα ντερμπι. Με αυτο που λες ειναι σα να υποτιμας την προσπαθεια των παιδιων που αγωνιζονται εκει. Μακαρι ολες οι ομαδες να ειχαν το δεσιμο κ τη διαθεση για προπονηση που εχει αυτη η ομαδα! Ξερεις κατι t.q.? Τα ζηλευω αυτα τα παιδια εκει στον καμπο,
διοτι δινουν σαρκα κ οστα σε αυτο που λεμε ΟΜΑΔΑ, κατι που φαινεται κ στο παιχνιδι τους. Μακαρι να φτασουν πολυ ψηλα αυτοι εκει στη Λαρισα. Εχει αναγκη το ελληνικο πολο απο τετοιες προσπαθειες κ ειθε να βρεθουν κ αλλοι μιμιτες.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΦΙΛΕ ΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΟ ΚΛΙΜΑ, ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ, ΠΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΑΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΛΑ>>>
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ( ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΑΝ ΔΕΙΣ)-ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΨΗΛΟΣ , ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 3-4 ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ, ΟΠΟΥ ΔΟΥΝ ΛΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ- ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΑ ...
ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟΝ ΝΗΡΕΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ...
ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΡΤΖΗΛΙΚΩΝΕΤΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ...
ΓΛΟΥΠ ΛΕΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
T.Q
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τρί Ιαν 09, 2007 2:37 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Κυρ Φεβ 25, 2007 11:38 pm

scoReR έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΥΚ -ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ- TOOTAL, TQ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΠΑΙΡΝΩ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ.
ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΛΕΜΕ , ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Η ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΡΕΦΕΡΙΣ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ -ΣΥΓΝΩΜΗ , ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ-ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΤΗΣ ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ , ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ , ΒΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ. ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΕΘΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟΥ. ΑΥΤΑ ...

Λιγα παλι καταλαβες, ο TQ δεν παιζει ΟΥΚ δυστυχως για εμας και ευτυχως για την ομαδα του. Ξαναπροσπαθησε ομως :lol:

Α και noseman εννοειται οτι ο ze και ο TQ ειναι της ιδιας φιλοσοφιας οπως και οι περισσοτεροι που παιζουν σε αυτη την ηλικια εχοντας σοβαρες δουλειες ή ακομη πιο σημαντικα εχοντας οικογενεια γιατι απλα τους αρεσει. Να περναμε καλα θελουμε εχοντας παρεα ή αντιπαλους φιλους παιδικους αλλα και νεους με την ιδια τρελα και σε δευτερη μοιρα μπαινουν τα αποτελεσματα.

ΥΓ Αρης - ΟΥΚ 9-9 αλλα νικητης του αγωνα ανακυρησεται ο Αρης στα σημεια αφου καποιος παιχτης του καταφερε χτυπημα σε αντιπαλο που χρειαστηκε τρια ραματακια και πηρε δωρο προσφορα-σετ ενα ραγισμενο σαγονι. Ο Νακος δεν ειδε τιποτα γιατι μονο ονειρευοταν καμια τουρτα παγωτο και ο Δαμιανακης... ε, αυτος ειναι Δαμιανακης, που να δει; :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Φεβ 26, 2007 3:18 am

χρειαστηκε τρια ραματακια και πηρε δωρο προσφορα-σετ ενα ραγισμενο σαγονι


Αυτά είναι που μου τη δίνουν με τις [λογοκρισία] διαιτησίες. Το ποιός το ξεκίνησε τον καυγά ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. Ο διαιτητής πρέπει να έχει την ικανότητα να τον σταματάει ΑΜΕΣΩΣ.
Αν θέλουν να ευνοήσουν μια ομάδα, ας το κάνουν... να πηγαίνει ο άλλος νοσοκομείο όμως.... τι να πω?
Για μένα φταίνε 1000000% οι διαιτητές, οι παρατηρητές, ο ΣΕΔΥ και... για στάσου, ο κυρ. Γιάννης και η παρέα του δεν είναι όλοι αυτοί...???
Ξύλο που θέλουν...

Σταματάω γιατί θα αρχίσω τα μπινελίκια για Νάκους, Δαμιανάκηδες (το έχει κάνει πολλές φορές αυτό, να αφήσει αγώνα να εξελιχθεί σε κάτς)...
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Φεβ 26, 2007 11:19 am

Ετσι ειναι :( Καυγας δεν εγινε βεβαια, απλα το παιχνιδι απο την αρχη μεχρι το τελος ηταν κλωτσοπατιναδα. Το πιο απογοητευτικο παντως δεν ηταν οι παγωτατζιδες, οπως ειπες ειδικα για τον Δαμιανακη ειναι γνωστο. Το πιο απογοητευτικο ειναι να βλεπεις τον Καρκαλιανη να παιζει με δαχτυλιδι στο ποδι, τι να πεις δηλαδη... :roll:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Φεβ 28, 2007 9:57 pm

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής

Άρης-ΟΥΚ Βόλου 9-9
ΝΟΒΑ-Ο.Φ.Η. 15-5
Ποσειδών Ι-Κέρκυρα 7-10
ΝΟ Λάρισας-ΝΕ Πατρών 4-8
ΝΟ Πατρών-Ιωνικός 4-2
ΧΑΝΘ-Χαλκίδα 7-8

Η Βαθμολογία σε 8 αγώνες

1 ΝΕ Πατρών 14 8
2 ΝΟ Πατρών 12 8
3 ΝΟ Λάρισας 12 8
4 Κέρκυρα 11 8
5 Χαλκίδα 10 8
6 ΝΟΒΑ 9 8
7 ΟΥΚ Βόλου 8 8
8 Ιωνικός 6 8
9 Ποσειδών Ιλισίων 4 8
10 Άρης 3 7
11 Ο.Φ.Η. 3 7
12 ΧΑΝΘ 2 8
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Πέμ Μαρ 01, 2007 2:40 am

Για να ακούσω σχόλια...
ΝΟ Λάρισας-ΝΕ Πατρών 4-8

πείτε μου, πείτε μου...
:P
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Πέμ Μαρ 01, 2007 3:22 am

μπομπα καλη μου μυριζει!!! :lol:
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό ze_elias » Πέμ Μαρ 01, 2007 4:28 am

Θα μου επιτρεψετε αγαπητοι συμμετεχοντες αυτου του καθ'ολα αξιολογου forum να εκφρασω τα ειλικρινεστατα συγχαρητηρια μου στην ομαδα της ΝΕΠ, η οποια παναξια κερδισε το πρωτο αντικειμενικα καυτο παιχνιδι της Α2 κατηγοριας, που προμηνυοταν κ εξελιχθηκε εξοχως ενδιαφερον κ συναρπαστικο.
Η πατρινη ομαδα, υπο της οδηγιες του κου Κακουλιδη( εκ των διαπρεπεστερων του χωρου μας, γεγονος που επαληθευθηκε ακομη μια φορα σημερα) αντιπαραταχτηκε της πιο ενθουσιωδους φετινης ομαδος της Α2(ΝΟΛαρισας) με περισσεια συνεση κ ωριμοτητα, γεγονος που οδηγησε στην τελικα ευκολη επικρατηση της.
Ο ενθουσιασμος του ΝΟ Λαρισας καταφαινεται απο το πληθος των χαμενων δοθεισων ευκαιριων για σκοραρισμα που αντιπαρατειθεται σε μια ομαδα, οπως η ΝΕ ΠΑτρων, εμπειρη, υπομονετικη κ συγκεντρωμενη που εχοντας ασφαλως λιγοτερες εκδηλωμενες κ απειλητικες επιθεσεις, με συνεση ωστοσο κ ηρεμια κατορθωσε να επικρατησει στο ντερμπι της 8ης αγωνιστικης.
Το σημερινο παιχνιδι αποτελει αναμφιβολα διαφημιση του αθληματος μας, διοτι παρολης της σημαντικοτητας του για το ποια ομαδα θα επικρατησει επι του παροντος της κατηγοριας, εξελιχθηκε ομαλοτατα κ ασφαλως αποζημιωσε με τις φασεις του το πληθος κοσμου που παραβρεθηκε στο κολυμβτηριο του Αλκαζαρ.
Οι επαρχιακες ομαδες δυνανται αντικειμενικα να δωσουν ωθηση στο αθλημα μας κ οι αθλητες κ προπονητες που μοχθουν γι αυτο χρειαζονται απλοχερα την στηριξη ολων μας....
Αλλωστε ας μην ξεχναει κανεις οτι η ανατροπη του κατεστημενου ειναι αυτη που ομορφαινει το καθε αθλημα......(ποδοσφαιρο-ΑΕΛ, βολλεϋ-Ορεστιαδα,πολο-Χανια κτλ)*


*Χωρις να θελω να αδικησω καποια επαρχιακη ομαδα που εχει να επιδειξει κατι σπουδαιο στον αθλητισμο, σημειωνω οτι τα παραδειγματα εινα καθαρα ενδεικτικα.
ze_elias
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:54 am
Τοποθεσία: METAMORFWSH

Δημοσίευσηαπό scoReR » Πέμ Μαρ 01, 2007 11:48 am

ze_elias έγραψε:..........
Ο ενθουσιασμος του ΝΟ Λαρισας καταφαινεται απο το πληθος των χαμενων δοθεισων ευκαιριων για σκοραρισμα που αντιπαρατειθεται σε μια ομαδα, οπως η ΝΕ ΠΑτρων, εμπειρη, υπομονετικη κ συγκεντρωμενη που εχοντας ασφαλως λιγοτερες εκδηλωμενες κ απειλητικες επιθεσεις, με συνεση ωστοσο κ ηρεμια κατορθωσε να επικρατησει στο ντερμπι της 8ης αγωνιστικης.
Το σημερινο παιχνιδι αποτελει αναμφιβολα διαφημιση του αθληματος μας, διοτι παρολης της σημαντικοτητας του για το ποια ομαδα θα επικρατησει επι του παροντος της κατηγοριας, εξελιχθηκε ομαλοτατα κ ασφαλως αποζημιωσε με τις φασεις του το πληθος κοσμου που παραβρεθηκε στο κολυμβτηριο του Αλκαζαρ.


Ελπιζω να μην κανω λαθος αλλα οφειλω να δωσω συχγαρητηρια στον ze_elias για την ορθη και ειλικρινη καταγραφη των γεγονοτων αν και πικραμενος λογω της ηττας.
Απο την πλευρα μου απλα θα σας πω χαρηκα για την επιλογη μου να κανω 300 χιλιομετρα για να δω το παιχνιδι, αυτο τα λεει ολα...
scoReR
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 12:34 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Μαρ 02, 2007 10:23 am

Θά'θελα να δώσω και εγώ συγχαρητήρια στα παιδιά που αναγνωρίζουν τους καλύτερους και με αυτό τον τρόπο προβάλουν το πραγματικό επίπεδο του αθλήματός μας.

Επίσης θα ήθελα σε αυτό το σημείο να σας υπενθυμίσω ότι υπηρετούμε ένα αθλημα που ουσιαστικά το κάνουμε μόνο για την τρέλα μας.

Γι' αυτό και μόνο ας κοιτάξουμε να γινόμαστε καλύτεροι για να περνάμε καλά στην...τρέλα μας και μην κοιτάμε δεξιά και αριστερά τι κάνουν τα...φαντάσματα και οι άλλοι.

Ας ευχαριστηθούμε την στιγμή, ας ευχαριστηθούμε το ταξίδι και μην κοιτάμε μόνο τον προορισμό.

Αλλωστε μετά από αυτόν έρχεται ο...επόμενος. Γιατί αν τύχει και σταθούμε θα μας περάσουν οι...άλλοι από πάνω σαν τρένο.

Με μια ευχή να γινόμαστε πάντα καλύτεροι και καλή συνέχεια, τελειώνει εδώ το...παραλήρημά μου.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό alex11 » Κυρ Μαρ 04, 2007 3:50 pm

Κανείς που να ξέρει τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της 9ης αγωνιστικής;; Δε βλέπω μεγάλη κινητικότητα στο forum τώρα τελευταία... :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
alex11
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 1:43 am

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Κυρ Μαρ 04, 2007 3:53 pm

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής, εχόυς ως εξής:

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΟΒΑ: 16-11
ΟΦΗ-ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛ.: 10-4
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ- ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ: 18-3
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ-ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ: 6-10
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΛΑΡΙΣΑ: 13-13
ΚΕΡΚΥΡΑ-ΧΑΝΘ: 12-4

Περιμένω τα σχόλιά σας.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό alex11 » Κυρ Μαρ 04, 2007 4:25 pm

Δε μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με τον Ο.Φ.Η, εκτός έδρας χάνει με 10 γκολ , ενώ εντός παρουσιάζει μία τοσο βελτιωμένη εικόνα;; Πώς γίνεται η απόδοση του να μεταβάλλεται τόσο έντονα σχεδόν κάθε σαββατοκύριακο;; Αλλά κάτι μου λέει πως η πραγματική εικόνα της ομάδας είναι αυτή που φαίνεται στα εκτός έδρας παιχνίδια κι όχι στα εντός, κάτι μου λέει πως κάποιοι θέλουν να κρατήσουν τον Ο.Φ.Η στη κατηγορία πάση θυσία... Όλα αυτά, όμως, τα αναφέρω με κάθε επιφύλαξη μιας και δεν έχω ιδέα για το τι συνέβει χθες στη Κρήτη, ας μας πει κάποιος. :roll:
Άβαταρ μέλους
alex11
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 1:43 am

Δημοσίευσηαπό waterpoloislife » Κυρ Μαρ 04, 2007 6:02 pm

Ο.Φ.Η-Κ.Ο.Π.Ι =Σφαγή τα παιδιά δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα στα ίσα και έτσι οι referee mission impossible (Βασιλείου-Μοίραλης)είπαν να τους βοηθήσουν λίγο ,το μάτς δεν είχε λάιζμαν είχε και παρατηρητή και αλητάρχη όμως.....φυσικά η βαθμολογία άριστη .
αρχές τρίτου Μπουμπούκης αμυντικός και Τρελλόπουλος περιφέρεια με 3 ποινές έξω.Οι ποινές 10-3 εκ των οποίων οι 2 στο τέλος όπου όλα είχαν τελειώσει.

Θα δείτε τον Ο.Φ.Η όταν παίξει με αυτές της ομάδες εκτός έδρας....
waterpoloislife
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 08, 2006 1:07 am

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron