ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α2 2008 (Β' ΓΥΡΟΣ)

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Κυρ Μαρ 30, 2008 11:52 pm

ΧΑΛΚΙΔΑ - ΝΟΠ 2-9

Τα 8λεπτα: 1-4, 0-2, 1-1, 0-2
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό Douglas » Κυρ Μαρ 30, 2008 11:58 pm

Ν.Ο.Λ.-Ν.Ο.Β.Α. 18-7
Τα γκολ για τον Ν.Ο.Λ.: Μπαριωτάκης 4, Βαμβουνάκης 4, Λάππας 3, Βλαζάκης 1, Παύλου 1, Θεοφίλου 1, Γαβριάς 1, Ντόοσας 1, Έξαρχος 1, Κατής 1
Τελευταία επεξεργασία από Douglas και Παρ Απρ 04, 2008 12:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Douglas
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 14, 2008 9:30 pm
Τοποθεσία: Larissa

Δημοσίευσηαπό ale3is » Δευτ Μαρ 31, 2008 12:36 am

ΚΟΠΙ - Καλαμακι 17 - 8 :?
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Μαρ 31, 2008 12:40 am

OYK - Περιστερι 7-7
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό NO FOUL » Δευτ Μαρ 31, 2008 12:46 am

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΗΡΕΑΣ 17-9
NO BALL, NO FOUL?
NO FOUL
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 11:51 am
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Δευτ Μαρ 31, 2008 12:49 am

17-9????? :? :?:

έχουμε τα οκτάλεπτα ???
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό KAGELOS » Δευτ Μαρ 31, 2008 2:44 am

ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΣΑΤΕ ΕΞΩ ΟΣΟΙ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΣΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ!!!ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ Ο ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΕΛΙΚΑ......
SSSSSS
KAGELOS
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 31, 2008 2:24 am

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Δευτ Μαρ 31, 2008 5:03 pm

Βγαινω αληθινος ... Μετα τον Ολυμπιακο και ο Νηρεας αρπαξε σφαλιαρες ...
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Δευτ Μαρ 31, 2008 5:44 pm

Ο Ηρακλης για μια ακομη φορα ηταν πολυ καλος και εδειξε ,αυτο που υποστηριζω απο καιρο, οτι ειναι η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας.
Αυτη την φορα αξιοποιησε την κοντρα του. Οι παικτες του για πρωτη φορα φετος παιρνανε τοσο καλες θεσεις στα τελειωματα της, με αποτελεσμα να παρουν πολλα γκολ με αυτο τον τροπο. Το παραξενο ειναι οτι αυτο εγινε με την πιο κολυμπημενη ομαδα που περασε απο το ποσειδωνιο.
Ο Ηρακλης ξεφυγε απο την αρχη με 3-4 γκολ και σε κανενα σημειο δεν αγχωθηκε.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τρί Απρ 01, 2008 12:17 am

ο φιλος μου ο τελης τα κατεβασε τα ρολα?
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό KAGELOS » Τρί Απρ 01, 2008 1:30 am

TA ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ....ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΗΡΕΑΣ ΦΙΛΕ ΗΤΑΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ!!!!!!
SSSSSS
KAGELOS
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 31, 2008 2:24 am

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Τρί Απρ 01, 2008 3:05 am

Συγχαρητήρια στον Ηρακλή για την νίκη του ! Έπαιξε πάρα πολύ καλά ! Ήταν πολύ διαβασμένος (σπάνιο φαινόμενο ακόμα και για Α1 επίπεδο ) και λειτούργησε σε όλα τα επίπεδα άψογα ! Πιστεύω βρέθηκε σε πάρα πολύ καλή μέρα και ο Νηρέας στην χειρότερη του (το λέω αυτό χωρίς να θέλω να μειώσω την αξία τις νίκης του Ηρακλή ) ! Ακόμα και αν χάσαμε τον αγώνα ήταν ένα ευχάριστο παιχνίδι σε επίπεδο αγώνα ! Καλός αντίπαλος , καθαρό παιχνίδι και καλό κλίμα στην κερκίδα !
Συγνώμη δεν ξέρω πως βάζουν τα κείμενα στο άσπρο πλαίσιο . Ο φίλος w.p.4 έγραψε : Στην κερκίδα δεν υπήρχε πολύ κόσμος αφού την ίδια ώρα έπαιζε και στο ποδόσφαιρο η ομάδα, αγώνα ζωής και θανάτου. Από τον Ηρακλή υποστηρίζουν ότι ζήτησαν να αλλάξει η ώρα και δεν δέχθηκε ο Νηρέας, πράγμα που δεν ξέρω αν ισχύει . Δεν έγινε καμία τέτοια συζήτηση για αλλαγή ώρας ! πίστεψε με ο Νηρέας ήθελε περισσότερο να αλλάξει η ώρα γιατί δεν είναι ότι καλύτερο να περνάς 4 ώρες σε μια καφετερία πριν παίξεις έναν σημαντικό αγώνα ! Άρα για να μην την αλλάζει μάλλον δεν θα έγινε καμία συζήτηση περί αυτού του θέματος ! Καλό γενικά είναι να γράφουμε μόνο πράγματα που ξέρουμε και όχι διάφορες φήμες γιατί χαλάμε το επίπεδο αυτού του forum ( δεν είναι προσωπικό φίλε w.p.4 , το λέω γενικά ) !

Όσο για το θέμα Σκαλοχωρίτη και οι δύο πλευρές είχαν τα παράπονα τους ! Έκανε τραγικά λάθη κατά του Νηρέα αλλά και του Ηρακλή . Απλά ο διαιτητής αυτός έκανε κακό παιχνίδι (μην ξεχνάμε ότι και οι διαιτητές άνθρωποι είναι και λάθη κάνουν , ποιος από όλους εμάς έχει παίξει διαιτητής στην προπόνηση και ήταν αλάνθαστος ? πόσο μάλλον σε ένα δύσκολο αγώνα που έχει και ανεβασμένους σφυγμούς ) ! Δεν τα λέω αυτά για να δικαιολογήσω κανέναν , απλά στην Ελλάδα πρέπει να σταματήσουμε να ψάχνουμε φαντάσματα πίσω από μία κακή διαιτησία !
Για το θέμα Γιακουμάτου (μεγάλου ακατανόμαστου αν κατάλαβα καλά ) που παντού είναι και οργανώνει το κακό όπως λέτε , μάλλον του έχετε δώσει παραπάνω αξία από ότι πρέπει ! Σίγουρα έχει κάνει αρκετές πιστολιές σε θέματα κακής διαχείρισης των αντρικών ομάδων του Νηρέα (μιλάω ως παθών και εγώ ) ! Τα λάθη του τα πληρώνει και με το παραπάνω !!! Αλλά στο θέμα τις διαιτησίας μόνο δύναμη δεν έχει ! Εδώ μπορούν να με υποστηρίξουν και παλιοί προπονητές του Νηρέα που έχουν ζήση την κατάσταση και εγώ εδώ μιλάω πάλι ως παθών ! Έχασα την άνοδο στην Α1 γυναικών και πόσα μετάλλια σε πρωταθλήματα κατηγοριών στα κορίτσια από πολύ κακή διαιτησία ! Ε, στην τελική άμα είχε τόση δύναμη όση λέτε θα την χρησιμοποιούσε για να σώσει την ομάδα του γιου του ! Τέλος πάντων η άποψη κάθε ανθρώπου σεβαστή , το μόνο που ζητάω είναι να μην ψάχνουμε την εύκολη λύση αλλά να το σκεφτόμαστε και λίγο διαφορετικά το θέμα ! Οι ισχυροί μεγαλοπαράγοντες είναι λίγοι και έχουν και πολλά λεφτά ! Άρα μόνο στον Νηρέα δεν θα τους βρείτε ( Γιακουμάτος και καλαματιανός πρόεδρος )!
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Τρί Απρ 01, 2008 3:07 am

Το μισθοφόροι είναι μία κουβέντα που αδικεί πάρα πολύ αυτά τα παιδιά που παλεύουν και με το παραπάνω για την ομάδα του Νηρέα ! Στην ομάδα ήρθαν φέτος 8 καινούργια παιδιά και είμαστε σύνολο 15 παίκτες ! Οι 4 πληρώνονται και μάλιστα πολύ λίγα σύμφωνα με την αξία τους ! Όλοι οι άλλοι στο τσάμπα (μερικοί λόγω φιλίας προς τον προπονητή και άλλοι αγάπη προς την ομάδα) ! Υπό αυτές τις συνθήκες δεν νομίζω ότι μπορούμε να τους κρίνουμε ως μισθοφόρους αυτούς τους αθλητές ! Που στην τελική ήρθαν για να βοηθήσουν να μην πέσει η ομάδα κατηγορία (γιατί ο Νηρέας ποτέ δεν είχε κάνει δηλώσεις περί ανόδου εν αντιθέσει με άλλες ομάδες που το διαλαλούσαν παντού και τώρα βρίσκονται στην μέση τις βαθμολογίας ) και έχουν καταφέρει να είμαστε 2οι στην βαθμολογία !

Θα παρακαλούσα σε όποιον θέλει να συνεχίσει το θέμα αυτό ας το κάνουμε στο topic Νηρέας ή αν θέλετε σε pm ( Ευχαρίστως να απαντήσω σε οτιδήποτε )! Το λέω απλά και μόνο για να μην ξεφύγουμε εντελώς από το θέμα αυτού του topic .
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό roupi » Τρί Απρ 01, 2008 1:21 pm

water-poloholic έγραψε: (γιατί ο Νηρέας ποτέ δεν είχε κάνει δηλώσεις περί ανόδου εν αντιθέσει με άλλες ομάδες που το διαλαλούσαν παντού και τώρα βρίσκονται στην μέση τις βαθμολογίας )
.


μπορεις απλα να αναφερθεις σε ποια ή ποιες ομαδες αναφερεσαι?γιατι δε νομιζω να ειπε καποια ομαδα απο τις μεσαιες στη βαθμολογια οτι ηθελε να ανεβει.και για να σε προλαβω εχει διαφορα το τι λεγαν τριτοι για ομαδες με το τι ελεγε η ιδια η ομαδα και με το τι ειχε σκοπο για φετος
Άβαταρ μέλους
roupi
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 04, 2008 3:34 pm
Τοποθεσία: vouliagmeni

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Τρί Απρ 01, 2008 6:08 pm

Φιλε water-poloholic, το μονο που ειπα ειναι οτι δεν ξερω αν ο Νηρεας αρνηθηκε την αλλαγη της ωρας. Αρα μην μου λες οτι σπερνω φημες. Το μονο σιγουρο ειναι οτι, ο Ηρακλης εκανε αιτημα στην ομοσπονδια για αλλαγη της ωρας, πραγμα που δεν εγινε δεκτο. (για αυτο ρωτουσα μηπως ξερει καποιος κατι παραπανω)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Τρί Απρ 01, 2008 6:12 pm

Οσο για τον Σκαλοχωριτη που λες οτι εκανε τραγικα λαθη σε βαρος του νηρεα.... Ελεος ,μαλλον τα ματακια σου πειραχτηκαν απο την διαφορα στο σκορ. Εγω δεν ειπα οτι εκανε εγκληματα σε βαρος του ηρακλη, απλως μολις μεγαλωσε η διαφορα αρχισε να σφυριζει ενα 60-40 Νηρεα.... Αλλα εστω και ενα σοβαρο λαθος σε βαρος του Νηρεα δεν θυμαμε.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό waterfighter » Τετ Απρ 02, 2008 12:44 am

Ολα αυτα που ισχυριζονται ομως για διαιτησιες υπερ του Νηρεα δ νομιζω οτι ισχυουνε ... Μονο να δει καποιος το βιντεο του Πατρα-Νηρεας κ θα καταλαβει ... Οσο για τον αγωνα Ηρακλης - Νηρεας συγχαρητηρια για την νικη του Ηρακλη,αλλα μια ασχημη εμφανιση του Νηρεα δεν ξεγραφει τον αηττητο πρωτο γυρο του ...
waterfighter
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 2:35 am

Δημοσίευσηαπό waterfighter » Τετ Απρ 02, 2008 12:46 am

Το πρωταθλημα εχει πολυ ψωμι ακομη για το ποιος θα ανεβει ... Κ αυτο θα φανει στην πορεια ...
waterfighter
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2008 2:35 am

Δημοσίευσηαπό GEO » Τετ Απρ 02, 2008 1:21 am

waterfighter έγραψε:Ολα αυτα που ισχυριζονται ομως για διαιτησιες υπερ του Νηρεα δ νομιζω οτι ισχυουνε ... Μονο να δει καποιος το βιντεο του Πατρα-Νηρεας κ θα καταλαβει ... Οσο για τον αγωνα Ηρακλης - Νηρεας συγχαρητηρια για την νικη του Ηρακλη,αλλα μια ασχημη εμφανιση του Νηρεα δεν ξεγραφει τον αηττητο πρωτο γυρο του ...

Λοιπον οποιος και να δει τι βιντεο θα πει οτι χαρη στους διαιτιτες ο Νηρεας δεν εφαγε 23 με 25 γκολ στο κεφαλι και χαση στον κ.Μαυροτα που εβαλε τους μικρους στο τελος.για το ποιοσ θα ανεβει μελετα λιγο το προγραμμα.ποιος εχει το ποιο δισκολο?
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Απρ 02, 2008 1:38 am

waterfighter έγραψε:Ολα αυτα που ισχυριζονται ομως για διαιτησιες υπερ του Νηρεα δ νομιζω οτι ισχυουνε ... Μονο να δει καποιος το βιντεο του Πατρα-Νηρεας κ θα καταλαβει ...


Το είδα εγω.... για πες μου.... :) καταρχήν ποιοι ήταν διαιτητές ? θυμάσαι ?? Φάσεις θέλω να μου πεις συγκεκριμένες !!! όχι αοριστολογίες.....
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες