Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2007-08

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό statler » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:20 am

Ας πω και ενα περιστατικο που εχω ζησει με τον κ. Μοιραλη.
Είμαστε στη Καλαματα σε τελικη φαση Γ' Εθνικής. Εγώ έπαιζα τότε στο Αργοστόλι. Το Καλαμάκι βεβαια ήταν το φαβορί. Ηταν η μόνη κολυμπημένη ομάδα (ας μη ξεφεύγουμε ομως)... Τότε είχαμε προπονητη τον Μπιτσάκο. Παμε λοιπόν και καθόμαστε δίπλα του για να του μιλήσει ο Δημήτρης. Παει να του δώσει το χέρι του, ο κ. Μοιραλης ουτε που το εβγαλε απο τσέπη του. Για να μη κουράζω, ο κ. Μοίραλης αντιμετώπισε με πολύ μπλαζέ τύπο τον Μπιτσάκο. Για αυτα που έλεγε δε το συζητάω. Μεχρι και που είπε 'τι κάνω εγω σε αυτη τη κατηγορία'...
Εγω δεν τον είχα ξανασυναντήσει ποτε αλλα μετά απο αυτη τη συζήτηση καταλαβα πολλα...
Τελοσπάντων, μαγκιά του για οτι εχει κάνει. όλοι μας εχουμε τις συμπαθειες και αντιπάθειες στο χώρο. Ε, ισως αυτος εχει καποιες παραπάνω αντιπαθειες...
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό Savvas h2o » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:32 am

friendpolo έγραψε:ρε παιδια αυτος ο "τελειωμενος" ο χαμπερτ που λεγατε μαθαινετε τι κανει?αυτα για αυτους που λεγανε πολλα..τελοσπαντων για να μην γινω κακος θα πω οτι το καλαμακι κερδισε σημερα εκτος εδρας την χαλκιδα 6-10 χωρις να πιασει ψηλη αποδοση..νομιζω οτι αρχιζει να αποδεικνυει σε οσους λεγανε διαφορα..καλη συνεχεια..


ρε φίλε δε μιλούσαμε για τον Αμερικάνο για τον Τάκη μιλούσαμε.Για τον Αμερικάνο έχω γράψει σε άλλο μου ποστ οτι αν κάνει δύο μπάνια τη βδομάδα το "Πουρουφάν" ανεβαίνει κατηγορία :wink: Εσυ σιγά σιγά θα μας πείς οτι ο Τάκης έμαθε στον Αμερικάνο να παίζει πόλο!!!!
Savvas h2o
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 1:28 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Σάβ Δεκ 15, 2007 11:36 am

Savvas h2o έγραψε:
friendpolo έγραψε:ρε παιδια αυτος ο "τελειωμενος" ο χαμπερτ που λεγατε μαθαινετε τι κανει?αυτα για αυτους που λεγανε πολλα..τελοσπαντων για να μην γινω κακος θα πω οτι το καλαμακι κερδισε σημερα εκτος εδρας την χαλκιδα 6-10 χωρις να πιασει ψηλη αποδοση..νομιζω οτι αρχιζει να αποδεικνυει σε οσους λεγανε διαφορα..καλη συνεχεια..


ρε φίλε δε μιλούσαμε για τον Αμερικάνο για τον Τάκη μιλούσαμε.Για τον Αμερικάνο έχω γράψει σε άλλο μου ποστ οτι αν κάνει δύο μπάνια τη βδομάδα το "Πουρουφάν" ανεβαίνει κατηγορία :wink: Εσυ σιγά σιγά θα μας πείς οτι ο Τάκης έμαθε στον Αμερικάνο να παίζει πόλο!!!!


Ενας παικτης ρε παιδια δεν μπορει να ανεβασει κατηγορια μονος του μια ομαδα. Πρεπει να υπαρχουν κι αλλοι που θα τον βοηθησουν. Για μενα το αποτελεσμα και μαλιστα οπως κυλησε (ντερμπακι μεχρι το τελος), μου εκανε εκπληξη. Περιμενα με μια απο τις χειροτερες ομαδες της κατηγοριας να κερδισει το Καλαμακι πολυ πιο ευκολα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:37 pm

αμα το εβλεπες το παιχνιδι θα εβλεπες τη διαφορα που υπηρχε στις 2 ομαδες σε ολους τους τομεις.μονο ο χαμπερτ εκανε 4 γυριστα τα οποια πηγαν τα 2 δοκαρι και τα 2 πανω στο τερματοφυλακα.και το ιδιο συνεβει και με αλλους παιχτες.το σκορ κανονικα επρεπε να ειναι γυρω στο 6_14.και εκτος ολων αυτων που πραγματικα δεν ειναι δικαιολογιες μην ξεχναμε οτι ηταν και πρωτο επισημο παιχνιδι της χρονιας....γιαυτο ολοι οι καλοθελητες πρωτα να μαθενετε ακριβως τα πραγματα και μετα να σχολιαζετε...αυτα. :shock:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό friendpolo » Σάβ Δεκ 15, 2007 4:21 pm

ρε savva h2o εχεις διαβασει ολα τα ποστ???διαβασε κ μετα ελα να μιλησεις..καποιοι κανουν αναφορα για τον χαμπερτ κ λενε οτι εχει παρει 40 κιλα κ τετοια..ο ανθρωπος κανει πλακα κ καποιοι πηγαν να τον βγαλουν σκαρτο..τι μου λες τωρα?
friendpolo
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 06, 2007 8:24 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Δεκ 16, 2007 2:06 am

friendpolo έγραψε:ρε savva h2o εχεις διαβασει ολα τα ποστ???διαβασε κ μετα ελα να μιλησεις..καποιοι κανουν αναφορα για τον χαμπερτ κ λενε οτι εχει παρει 40 κιλα κ τετοια..ο ανθρωπος κανει πλακα κ καποιοι πηγαν να τον βγαλουν σκαρτο..τι μου λες τωρα?



Ο Χαμπερτ ηταν παικταρα πριν 5-6 χρονια και πραγματικα δεν παιζοταν. Τον ειχα δει πριν απο 2 μηνες και ειχε παχυνει πολυ. Τον ειδα παλι πριν απο λιγες ημερες αρκετα αδυνατισμενο, αλλα και εντελως απροπονητο. Μου ειπε οτι κανει προπονηση στο κολλεγιο οπου ειναι προπονητης.
Η αποψη μου ειναι οτι ο Χαμπερτ, κανοντας την πλακα του, θα οδηγησει το Καλαμακι αρκετα ψηλα. Χωρις αυτον πιστευω οτι θα ηταν απο τα φαβορι για υποβιβασμο.
Αυτα για λυση καθε παρεξηγησης. Και μπραβο στο Καλαμακι που δουλευει πλεον τις υποδομες του στο φουλ και αρχισε να βγαζει και μερικους πολυ καλους παικτες (Δανδολος, Διαρεμες κλπ)...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Δεκ 16, 2007 3:23 am

sharkface έγραψε:Και μπραβο στο Καλαμακι που δουλευει πλεον τις υποδομες του στο φουλ και αρχισε να βγαζει και μερικους πολυ καλους παικτες (Δανδολος, Διαρεμες κλπ)...

:twisted:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό friendpolo » Κυρ Δεκ 16, 2007 1:48 pm

ρε vs πλακα μας κανεις????????????πες μου μια ομαδα στην α2 χωρις 2-3 εμπειρους παιχτες...γιατι κοιτας αυτους ομως κ δεν κοιτας τουσ υπολοιπους????η ομαδα εχει μεσο ορο ηλικιας 23 χρονων...εχει 8 παιχτες 20 χρονων,2 παιχτες 21,2 παιχτες 24,τον χαμπερτ,τον δανδολο κ τον διαρεμε...δηλαδη τι ηθελες???να κατεβει να παιξει με μινι παιδων?????μονο αυτο θα σου πω...εχει στηριχτει σε τερματοφυλακες που ειναι κ οι δυο 20 χρονων...
friendpolo
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 06, 2007 8:24 pm

Δημοσίευσηαπό friendpolo » Κυρ Δεκ 16, 2007 1:52 pm

k sharkface βλεπω οτι κανεις σε ολα τα τοπικ κρισεις κ νομιζεις τι εχεις παντα δικιο..απο οτι καταλαβαινω πρεπει να εισαι,αν εισαι προπονητης,ο σταμενιτς η,αν εισαι παιχτης,ο φαραγκο...ΣΙΓΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ..........
friendpolo
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 06, 2007 8:24 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Δεκ 16, 2007 3:04 pm

Ρε φίλε, εγώ έβαλα το εικονιδιάκι για να υπογραμμίσω τη σπόντα του sharkface. Γενικά είμαι άσχετος με τη φετινή Α2 και μάλιστα αν δεν ήταν και το forum (να μου εξάψουν την περιέργεια οι κόντρες σας) μπορεί να μην την έβλεπα κιόλας.

Επίσης, έχω την αίσθηση ότι o shakrface σε τσιγκλάει και τσιμπάς. Δικαίωμά σου είναι βέβαια, απλώς στο λέω διότι βλέπω ότι τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς, ακόμα και αυτά που το δίκαιο είναι προφανέστατο. Π.χ. όπως αυτό που ανέφερες περί συσχετισμούς ηλικιών κλπ.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Δεκ 16, 2007 4:02 pm

friendpolo έγραψε:k sharkface βλεπω οτι κανεις σε ολα τα τοπικ κρισεις κ νομιζεις τι εχεις παντα δικιο..απο οτι καταλαβαινω πρεπει να εισαι,αν εισαι προπονητης,ο σταμενιτς η,αν εισαι παιχτης,ο φαραγκο...ΣΙΓΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ..........


Ειμαι ο Φαραγκοεστιαρτοσταμενιτσιδης ο ηρωικος.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Τετ Ιαν 09, 2008 5:06 am

πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Ιαν 09, 2008 4:54 pm

melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τετ Ιαν 09, 2008 5:45 pm

sharkface έγραψε:
melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...
#

μαλλον οι πληροφοριοδοτες σου θα σου μιλαγαν για αλλη ομαδα.γιατι στο καλαμακι συνολο δεν καναμε 4 μερες μεσα σε χριστουγεννα +πρωτοχρονια.οποτε μαλωσε τους για τις λαθος πληροφοριες γιατι σου χαλανε την εικονα...!!!! :D
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Ιαν 09, 2008 6:48 pm

gtaktt έγραψε:
sharkface έγραψε:
melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...
#

μαλλον οι πληροφοριοδοτες σου θα σου μιλαγαν για αλλη ομαδα.γιατι στο καλαμακι συνολο δεν καναμε 4 μερες μεσα σε χριστουγεννα +πρωτοχρονια.οποτε μαλωσε τους για τις λαθος πληροφοριες γιατι σου χαλανε την εικονα...!!!! :D


Προφανως οι πληροφοριοδοτες μου με ενημερωσαν για συγκεκριμενους παικτες και φυσικα οχι για ολους.
Η εικονα μου ειναι τοσο χαλασμενη που δεν μπορει κανεις να την κανει χειροτερη...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τετ Ιαν 09, 2008 8:33 pm

sharkface έγραψε:
gtaktt έγραψε:
sharkface έγραψε:
melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...
#

μαλλον οι πληροφοριοδοτες σου θα σου μιλαγαν για αλλη ομαδα.γιατι στο καλαμακι συνολο δεν καναμε 4 μερες μεσα σε χριστουγεννα +πρωτοχρονια.οποτε μαλωσε τους για τις λαθος πληροφοριες γιατι σου χαλανε την εικονα...!!!! :D


Προφανως οι πληροφοριοδοτες μου με ενημερωσαν για συγκεκριμενους παικτες και φυσικα οχι για ολους.
Η εικονα μου ειναι τοσο χαλασμενη που δεν μπορει κανεις να την κανει χειροτερη...


τωρα μιλας σωστα.οντως 2 ατομα ηταν εκτος 15 μερες αλλα μεταξυ μας δε νομιζω να χρειαζονται και πολυ προπονηση για να παιξουν σε αυτη τη κατηγορια ανετα.αλλωστε σε λιγες μερες ξεκιναει το πρωταθλημα και αυτο θα φανει πρωτα ο θεος...σε περιμενουμε στο πρωτο μας παιχνιδι να ερθεις να μας απολαυσεις... :shock:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Ιαν 10, 2008 1:18 am

gtaktt έγραψε:
sharkface έγραψε:
gtaktt έγραψε:
sharkface έγραψε:
melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...
#

μαλλον οι πληροφοριοδοτες σου θα σου μιλαγαν για αλλη ομαδα.γιατι στο καλαμακι συνολο δεν καναμε 4 μερες μεσα σε χριστουγεννα +πρωτοχρονια.οποτε μαλωσε τους για τις λαθος πληροφοριες γιατι σου χαλανε την εικονα...!!!! :D


Προφανως οι πληροφοριοδοτες μου με ενημερωσαν για συγκεκριμενους παικτες και φυσικα οχι για ολους.
Η εικονα μου ειναι τοσο χαλασμενη που δεν μπορει κανεις να την κανει χειροτερη...


τωρα μιλας σωστα.οντως 2 ατομα ηταν εκτος 15 μερες αλλα μεταξυ μας δε νομιζω να χρειαζονται και πολυ προπονηση για να παιξουν σε αυτη τη κατηγορια ανετα.αλλωστε σε λιγες μερες ξεκιναει το πρωταθλημα και αυτο θα φανει πρωτα ο θεος...σε περιμενουμε στο πρωτο μας παιχνιδι να ερθεις να μας απολαυσεις... :shock:


Ποτε παιζετε και που? Εχει βγει το προγραμμα με τις ωρες?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Πέμ Ιαν 10, 2008 5:21 pm

1η Αγωνιστική 20/1 (30/3)
ΝΟΒΑ – Λάρισα
ΝΟ Πατρών – Χαλκίδα
Νηρέας Χαλανδρίου – Ηρακλής
Καλαμάκι – Ποσειδών Ιλισίων
ΟΦΗ – Ιωνικός Νίκαιας
Περιστέρι – ΟΥΚ Βόλου

2η Αγωνιστική 27/1 (2/4)
ΝΟΒΑ – ΝΟ Πατρών
Λάρισα – ΟΥΚ Βόλου
Ιωνικός – Περιστέρι
Ποσειδών Ιλισίων – ΟΦΗ
Ηρακλής – Καλαμάκι
Χαλκίδα – Νηρέας

3η Αγωνιστική 3/2 (6/4)
Περιστέρι – Ποσιεδών Ιλισίων
ΟΥΚ Βόλου – Ιωνικός
ΝΟ Πατρών – Λάρισα
Νηρέας – ΝΟΒΑ
Καλαμάκι – Χαλκίδα
ΟΦΗ – Ηρακλής

4η Αγωνιστική 10/2 (13/4)
Χαλκίδα – ΟΦΗ
ΝΟΒΑ – Καλαμάκι
ΝΟ Πατρών – Νηρέας
Λάρισα – Ιωνικός
Ποσειδών Ιλισίων – ΟΥΚ Βόλου
Ηρακλής – Περιστέρι

5η Αγωνιστική 13/2 (20/4)
Περιστέρι – Χαλκίδα
ΟΥΚ Βόλου – Ηρακλής
Ιωνικός – Ποσειδών Ιλισίων
Νηρέας – Λάρισα
Καλαμάκι – ΝΟ Πατρών
ΟΦΗ – ΝΟΒΑ

6η Αγωνιστική 17/2 (30/4)
Χαλκίδα – ΟΥΚ Βόλου
ΝΟΒΑ – Περιστέρι
ΝΟ Πατρών – ΟΦΗ
Νηρέας – Καλαμάκι
Λάρισα – Ποσειδών Ιλισίων
Ηρακλής – Ιωνικός

7η Αγωνιστική 24/2 (4/5)
ΟΦΗ – Νηρέας
Περιστέρι – ΝΟ Πατρών
ΟΥΚ Βόλου – ΝΟΒΑ
Ιωνικός – Χαλκίδα
Ποσειδών Ιλισίων – Ηρακλής
Καλαμάκι – Λάρισα

8η Αγωνιστική 5/3 (14/5)
Λάρισα – Ηρακλής
Χαλκίδα – Ποσειδών Ιλισίων
ΝΟΒΑ – Ιωνικός
ΝΟ Πατρών – ΟΥΚ Βόλου
Νηρέας – Περιστέρι
Καλαμάκι – ΟΦΗ

9η Αγωνιστική 9/3 (18/5)
Ηρακλής – Χαλκίδα
ΟΦΗ – Λάρισα
Περιστέρι – Καλαμάκι
ΟΥΚ Βόλου – Νηρέας
Ιωνικός – ΝΟ Πατρών
Ποσειδών Ιλισίων – ΝΟΒΑ

10η Αγωνιστική 16/3 (25/5)
Καλαμάκι – ΟΥΚ Βόλου
ΟΦΗ – Περιστέρι
Λάρισα – Χαλκίδα
ΝΟΒΑ – Ηρακλής
ΝΟ Πατρών – Ποσειδών Ιλισίων
Νηρέας – Ιωνικός

11η Αγωνιστική 23/3 (1/6)
Ποσειδών Ιλισίων – Νηρέας
Ηρακλής – ΝΟ Πατρών
Χαλκίδα – ΝΟΒΑ
Περιστέρι – Λάρισα
ΟΥΚ Βόλου – ΟΦΗ
Ιωνικός – Καλαμάκι

οι ωρες δεν εχουν οριστικοποιηθει ακομα
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τετ Ιαν 16, 2008 4:18 am

sharkface έγραψε:
melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...


Φιλε shark καταρχην καλη χρονια σου ευχομαι και παντα με υγεια.

Οντως απ οσο γνωριζω το 90% της ομαδας του καλαμακιου δεν εχασε καθολου προπονησεις.
Τωρα αν μιλας για τους 2 συγκεκριμενους,εχω να σου πω πως και οι 2 εχουν ξεκινησει να κανουν οσο προπονηση τους επιτρεπουν οι επαγγελματικες τους ασχολιες και θα ειναι σε μια καλη κατασταση για το επιπεδο της Α2 , ειμαι ενας απ τους 2 αυτους και στο λεω με μεγαλη βεβαιοτητα αυτο.
Και για ποια καφενεια και μπουζουκια μιλας? Δεν ειναι κακια να λες τετοια πραγματα?

Για τον Μοιραλη ως προπονητης εχω να πω το εξης,καθως δεν τον εχω ζησει ακομα σε αγωνιστικη περιοδο και δεν μπορω να κρινω. Καταφερνει κατι , που οι περισσοτεροι προπονητες αμελουν,ισως λογω αγχους αποτελεσματων. Κραταει την ομαδα σε ενα πολυ ευχαριστο κλιμα και μ αυτο τον τροπο ο καθε ενας θελει να παιξει και για τον προπονητη του. Ειναι πολυ μεγαλο θεμα αυτο,αν θες απο την 20ετη εμπειρια μου,πολυ καλοι παιχτες απετυχαν ως προπονητες επειδη απλα δεν εκαναν αυτο που σου λεω.

Και να πω κατι σε ολους :
Τωρα,ο σκοπος του forum δεν ειναι να κονταροχτυπιουνται ολοι μεταξυ τους,ουτε να βγαζουν τις προσωπικες αδικιες η τα βιωματα τους. Ειναι να υπαρχει μια ενημερωση και μια ευγενικη αμιλλα για μας τους ρομαντικους που αγαπαμε το αθλημα αυτο.
Το αν ο χαμπερτ εχει παχυνει 40 κιλα δε νομιζω οτι ειναι θεμα χλευασμου απο κανεναν,σαν αθλητης εχει λαβει μερος σε 3 Ολυμπιαδες και αγωνιστηκε στις κορυφαιες ομαδες του κοσμου οπως η Πεσκαρα και ο Ολυμπιακος. Ειχε συμπαιχτες οπως ο Σιλιπο,ποιος δηλαδη θα κρινει την αποφαση του να κανει αθλητισμο (και οχι πρωταθλητισμο) σε μια ομαδα της Α2 που ειναι κοντα στο σπιτι του και σε ενα περιβαλλον ευχαριστο (οπως αυτο που εχει δημιουργησει ο Μοιραλης)
Και ο Μαυρωτας αποοφασισε να ξαναγωνιστει φετος,θα χλευασουμε κι αυτον?
Οσοι τον κατακρινετε,θα γινετε και σεις 40 χρονων και μακαρι τοτε να εχετε τη διαθεση και την ικανοντητα που εχει αυτος.
Το σαββατο ξεκιναει το πρωταθλημα , και ολοι θα κριθουν για τις επιλογες τους.
Καλη επιτυχια σε ολους
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τετ Ιαν 16, 2008 11:01 am

five έγραψε:Και ο Μαυρωτας αποοφασισε να ξαναγωνιστει φετος,θα χλευασουμε κι αυτον?

Και αυτον τον χλευασαν μερικοι στο αντιστοιχο Thread... :roll:
Επισης,για το κλιμα που λες,συμφωνω απολυτα,καθε χρονο αλλαζουν αρκετα ατομα και παρ'ολα αυτα το κλιμα ειναι σε παρα πολυ καλο επιπεδο πραγμα που σημαινει πολλα...Καλη επιτυχια σε ολους! :lol:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες