Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2007-08

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Ιαν 16, 2008 5:29 pm

five έγραψε:
sharkface έγραψε:
melahrinos έγραψε:πανετοιμο το καλαμακι για την εναρξη του πρωταθληματος!!!ετοιμοπολεμοι ολοι οι παικτες απ'οτι ξερω και χωρις τραυματισμους.


Καλα πως θα τραυματιστουν οι παικτες του Καλαμακιου? Στα μπουζουκια η στα καφενεια? Γιατι απο προπονηση ηταν εξω 15 μερες αποτι εμαθα...


Φιλε shark καταρχην καλη χρονια σου ευχομαι και παντα με υγεια.

Οντως απ οσο γνωριζω το 90% της ομαδας του καλαμακιου δεν εχασε καθολου προπονησεις.
Τωρα αν μιλας για τους 2 συγκεκριμενους,εχω να σου πω πως και οι 2 εχουν ξεκινησει να κανουν οσο προπονηση τους επιτρεπουν οι επαγγελματικες τους ασχολιες και θα ειναι σε μια καλη κατασταση για το επιπεδο της Α2 , ειμαι ενας απ τους 2 αυτους και στο λεω με μεγαλη βεβαιοτητα αυτο.
Και για ποια καφενεια και μπουζουκια μιλας? Δεν ειναι κακια να λες τετοια πραγματα?

Για τον Μοιραλη ως προπονητης εχω να πω το εξης,καθως δεν τον εχω ζησει ακομα σε αγωνιστικη περιοδο και δεν μπορω να κρινω. Καταφερνει κατι , που οι περισσοτεροι προπονητες αμελουν,ισως λογω αγχους αποτελεσματων. Κραταει την ομαδα σε ενα πολυ ευχαριστο κλιμα και μ αυτο τον τροπο ο καθε ενας θελει να παιξει και για τον προπονητη του. Ειναι πολυ μεγαλο θεμα αυτο,αν θες απο την 20ετη εμπειρια μου,πολυ καλοι παιχτες απετυχαν ως προπονητες επειδη απλα δεν εκαναν αυτο που σου λεω.

Και να πω κατι σε ολους :
Τωρα,ο σκοπος του forum δεν ειναι να κονταροχτυπιουνται ολοι μεταξυ τους,ουτε να βγαζουν τις προσωπικες αδικιες η τα βιωματα τους. Ειναι να υπαρχει μια ενημερωση και μια ευγενικη αμιλλα για μας τους ρομαντικους που αγαπαμε το αθλημα αυτο.
Το αν ο χαμπερτ εχει παχυνει 40 κιλα δε νομιζω οτι ειναι θεμα χλευασμου απο κανεναν,σαν αθλητης εχει λαβει μερος σε 3 Ολυμπιαδες και αγωνιστηκε στις κορυφαιες ομαδες του κοσμου οπως η Πεσκαρα και ο Ολυμπιακος. Ειχε συμπαιχτες οπως ο Σιλιπο,ποιος δηλαδη θα κρινει την αποφαση του να κανει αθλητισμο (και οχι πρωταθλητισμο) σε μια ομαδα της Α2 που ειναι κοντα στο σπιτι του και σε ενα περιβαλλον ευχαριστο (οπως αυτο που εχει δημιουργησει ο Μοιραλης)
Και ο Μαυρωτας αποοφασισε να ξαναγωνιστει φετος,θα χλευασουμε κι αυτον?
Οσοι τον κατακρινετε,θα γινετε και σεις 40 χρονων και μακαρι τοτε να εχετε τη διαθεση και την ικανοντητα που εχει αυτος.
Το σαββατο ξεκιναει το πρωταθλημα , και ολοι θα κριθουν για τις επιλογες τους.
Καλη επιτυχια σε ολους


Πες τα Κωνσταντινε, γιατι τα ιδια ακουσα κι εγω και μερικοι αλλοι 40+ που παιζαμε για την πλακα μας στις χαμηλοτερες κατηγοριες.
Παντως εγω τον Χαμπερτ τον ειδα καμμια 20αρια κιλα πιο βαρυ και οχι 40. Εσυ ρε θηριο πως καταφερνεις και διατηρεισαι? Πεφτει παντοφλα ε?
Εισαι ετοιμος για το Σαββατο? Θα σε αφηνουμε συνεχεια να σουταρεις απο τα 5-6 μετρα!!!!
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τετ Ιαν 16, 2008 5:33 pm

Πες τα Κωνσταντινε, γιατι τα ιδια ακουσα κι εγω και μερικοι αλλοι 40+ που παιζαμε για την πλακα μας στις χαμηλοτερες κατηγοριες.
Παντως εγω τον Χαμπερτ τον ειδα καμμια 20αρια κιλα πιο βαρυ και οχι 40. Εσυ ρε θηριο πως καταφερνεις και διατηρεισαι? Πεφτει παντοφλα ε?
Εισαι ετοιμος για το Σαββατο? Θα σε αφηνουμε συνεχεια να σουταρεις απο τα 5-6 μετρα!!!![/quote]

Χαχαχαχα να με αφηνετε να με αφηνετε,και επειδη οι η παραδοση λεει οτι ο αντιπαλος προπονητης επειδη με ξερει καλα στηνει σωστα την ομαδα του και με εξουδετερωνει,αλλα επειδη κι ολας οι παραδοσεις ειναι για να καταρριπτονται,λες να εχουμε καταρριψη το σαββατο?
Κοντος ψαλμος αλληλουια.......

Παιζω χωρις αγχος πια μην το ξεχνας!
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Ιαν 16, 2008 5:38 pm

Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τετ Ιαν 16, 2008 5:54 pm

doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.


Χαχαχαχα ναι το στοιχημα θα μας εσωνε!

Θα δειξει θα δειξει,παντως αν κοψουμε την κοντρα να μας πεις πως θα μπουν τα 12 γκολακια,αν σκεφτεις οτι απο το φουνταριστο δεν θα μπει κανενα (γενικα σε ολο το πρωταθλημα δεν θα μπει γκολ απο φουνταριστο οχι στο μεταξυ μας ματς...)
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Ιαν 16, 2008 6:03 pm

five έγραψε:
doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.


Χαχαχαχα ναι το στοιχημα θα μας εσωνε!

Θα δειξει θα δειξει,παντως αν κοψουμε την κοντρα να μας πεις πως θα μπουν τα 12 γκολακια,αν σκεφτεις οτι απο το φουνταριστο δεν θα μπει κανενα (γενικα σε ολο το πρωταθλημα δεν θα μπει γκολ απο φουνταριστο οχι στο μεταξυ μας ματς...)


Ρε συ πως θα αντεξεις 4 οκταλεπτα? Σε βλεπω να πηγαινεις για υπνο και οχι στο μαγαζι το βραδυ. Ασε που οταν κουραστει ο ψηλος, σε βλεπω να περνας και απο τα 2 μετρα, οποτε αστα καλυτερα...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τετ Ιαν 16, 2008 6:10 pm

doom έγραψε:
five έγραψε:
doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.


Χαχαχαχα ναι το στοιχημα θα μας εσωνε!

Θα δειξει θα δειξει,παντως αν κοψουμε την κοντρα να μας πεις πως θα μπουν τα 12 γκολακια,αν σκεφτεις οτι απο το φουνταριστο δεν θα μπει κανενα (γενικα σε ολο το πρωταθλημα δεν θα μπει γκολ απο φουνταριστο οχι στο μεταξυ μας ματς...)


Ρε συ πως θα αντεξεις 4 οκταλεπτα? Σε βλεπω να πηγαινεις για υπνο και οχι στο μαγαζι το βραδυ. Ασε που οταν κουραστει ο ψηλος, σε βλεπω να περνας και απο τα 2 μετρα, οποτε αστα καλυτερα...


Θα αντεξω θα αντεξω μην ανησυχεις! Και οσο για το φουνταριστο που λες,στο δευτερο γυρο θα παιζει και ο Χρηστος ο Δημου,καλος νομιζω οτι ειναι για δευτερος φουνταριστος...
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Ιαν 16, 2008 6:13 pm

five έγραψε:
doom έγραψε:
five έγραψε:
doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.


Χαχαχαχα ναι το στοιχημα θα μας εσωνε!

Θα δειξει θα δειξει,παντως αν κοψουμε την κοντρα να μας πεις πως θα μπουν τα 12 γκολακια,αν σκεφτεις οτι απο το φουνταριστο δεν θα μπει κανενα (γενικα σε ολο το πρωταθλημα δεν θα μπει γκολ απο φουνταριστο οχι στο μεταξυ μας ματς...)


Ρε συ πως θα αντεξεις 4 οκταλεπτα? Σε βλεπω να πηγαινεις για υπνο και οχι στο μαγαζι το βραδυ. Ασε που οταν κουραστει ο ψηλος, σε βλεπω να περνας και απο τα 2 μετρα, οποτε αστα καλυτερα...


Θα αντεξω θα αντεξω μην ανησυχεις! Και οσο για το φουνταριστο που λες,στο δευτερο γυρο θα παιζει και ο Χρηστος ο Δημου,καλος νομιζω οτι ειναι για δευτερος φουνταριστος...


Ρε φιλε τον Φιλιππο πως και δεν τον ψησατε τελικα? Πως σας ξεφυγε?
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τετ Ιαν 16, 2008 7:11 pm

doom έγραψε:
five έγραψε:
doom έγραψε:
five έγραψε:
doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.


Χαχαχαχα ναι το στοιχημα θα μας εσωνε!

Θα δειξει θα δειξει,παντως αν κοψουμε την κοντρα να μας πεις πως θα μπουν τα 12 γκολακια,αν σκεφτεις οτι απο το φουνταριστο δεν θα μπει κανενα (γενικα σε ολο το πρωταθλημα δεν θα μπει γκολ απο φουνταριστο οχι στο μεταξυ μας ματς...)


Ρε συ πως θα αντεξεις 4 οκταλεπτα? Σε βλεπω να πηγαινεις για υπνο και οχι στο μαγαζι το βραδυ. Ασε που οταν κουραστει ο ψηλος, σε βλεπω να περνας και απο τα 2 μετρα, οποτε αστα καλυτερα...


Θα αντεξω θα αντεξω μην ανησυχεις! Και οσο για το φουνταριστο που λες,στο δευτερο γυρο θα παιζει και ο Χρηστος ο Δημου,καλος νομιζω οτι ειναι για δευτερος φουνταριστος...


Ρε φιλε τον Φιλιππο πως και δεν τον ψησατε τελικα? Πως σας ξεφυγε?


Δεν τον ξερεις τον Φιλιππο? Εδω παλια μας ελεγε να παμε για καφε παρεα,εμεις πηγαιναμε κι αυτος δεν ερχοτανε!!!!!
Τον ειχαμε ψησει αλλα καπου μας ξεφυγε!!!
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Ιαν 22, 2008 11:16 am

Το ρόστερ του ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


Τερματοφύλακες:
Πάνης Γιώργος (1987)
Κουνδουράκης Αλέξανδρος (1987)

Αμυντικοί:
Δάνδολος Κων/νος (1974)
Κουζέλης Ανδρόνικος (1987)

Περιφερειακοί:
Βασιλόπουλος Ευθύμης (1987)
Μεζίλης Γιώργος (1988)
Μαράσογου Ανδρέας (1988)
Πρωτοπαπαδάκης Γιώργος (1982)
Κοντογιώργος Βαγγέλης (1983)
Παπαγεωργίου Οδυσσέας (1984)
Έντμονς Άγγελος (1984)
Διαρεμές Παύλος (1986)

Φουνταριστοί:
Humbert Chris
Αρνοκούρος Χρήστος (1970)
Βλαστός Αλέξανδρος (1983)

Προπονητής: Μοιράλης Τάκης
Βοηθός:
Έφορος:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τρί Ιαν 22, 2008 2:36 pm

doom έγραψε:
five έγραψε:
doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε οβερ.


Χαχαχαχα ναι το στοιχημα θα μας εσωνε!

Θα δειξει θα δειξει,παντως αν κοψουμε την κοντρα να μας πεις πως θα μπουν τα 12 γκολακια,αν σκεφτεις οτι απο το φουνταριστο δεν θα μπει κανενα (γενικα σε ολο το πρωταθλημα δεν θα μπει γκολ απο φουνταριστο οχι στο μεταξυ μας ματς...)


Ρε συ πως θα αντεξεις 4 οκταλεπτα? Σε βλεπω να πηγαινεις για υπνο και οχι στο μαγαζι το βραδυ. Ασε που οταν κουραστει ο ψηλος, σε βλεπω να περνας και απο τα 2 μετρα, οποτε αστα καλυτερα...


Οπως ειδες φιλε doom δεν κλαταρα τελικα!!! Μια χαρα κρατηθηκα μεχρι να με βγαλουν οι διαιτητες απολυτα δικαια!!!Ξεκουραστος εφυγα να φανταστεις

Για να μην μιλησω για τον Κρις που μου πες θα κλαταρει,κι αυτον τον ξεπαστρεψαν οταν ειδα τι ζημια εκανε γενικα!!

Η αληθεια ειναι οτι εχετε πολυ καλη ομαδα,το πιστευω πραγματικα! Ομως θεωρω οτι το Καλαμακι ως νεοφωτιστο δεν ειχε την αντιμετωπιση που επρεπε , ουτε απο τους διαιτητες,ουτε απο την ομοσπονδια που ορισε διαιτητες τριτης διαλογης , εναν κουβα και εναν περαστικο που περναγε απ εξω.

Παντως,καλη επιτυχια στη συνεχεια,γενικα μου ειναι πολυ συμπαθης σαν ομαδα το ΚΟΠΙ και ευχομαι να παει καλα.
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τρί Ιαν 22, 2008 5:17 pm

Η προβλεψη μου τελικα επαληθευτηκε. 12 γκολακια χρειαζομασταν 12 βαλαμε. Ο τροπος βεβαια που δεχτηκαμε τα 11 δεν ηταν και τοσο αναμενομενος.
Μου αρεσαν οι χαρακτηρισμοι σου για τους διαιτητες. Εχε βεβαια υποψιν σου οτι αυτοι οι 2 συγκαταλεγονται στους 5-6 καλυτερους νεους που διαθετουμε ως αθλημα. Επισης, επειδη η εμπειρια της Α2 ειναι πραγματικα μεγαλη, προσπαθησε να προσαρμοστεις, και ξεχνα τις διπλωματικες διαιτησιες της Α1. Εδω οτι βλεπουν το σφυριζουν, ειδικα οι μικροτεροι, και κατα την αποψη μου πολυ καλα κανουν. Σκεψου μονο ποιος απο τους διεθνεις Ελληνες διαιτητες θα τολμουσε να δωσει στον Χαμπερτ αποβολη χωρις αντικατασταση την 1η αγωνιστικη, οσο φανερη κι αν ηταν. Βεβαια, υπαρχουν και καποιοι που κανουν καθαρα δημοσιες σχεσεις. Ευτυχως δεν συγκαταλεγονται στους μικρους που σου ανεφερα πιο πανω, αλλα ειναι τρομερα επικινδυνοι.Αυτοι θελουν μεγαλη προσοχη. Ειδικα σε ματς που βρισκονται εκτος Αθηνας.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τρί Ιαν 22, 2008 8:03 pm

doom έγραψε:Η προβλεψη μου τελικα επαληθευτηκε. 12 γκολακια χρειαζομασταν 12 βαλαμε. Ο τροπος βεβαια που δεχτηκαμε τα 11 δεν ηταν και τοσο αναμενομενος.
Μου αρεσαν οι χαρακτηρισμοι σου για τους διαιτητες. Εχε βεβαια υποψιν σου οτι αυτοι οι 2 συγκαταλεγονται στους 5-6 καλυτερους νεους που διαθετουμε ως αθλημα. Επισης, επειδη η εμπειρια της Α2 ειναι πραγματικα μεγαλη, προσπαθησε να προσαρμοστεις, και ξεχνα τις διπλωματικες διαιτησιες της Α1. Εδω οτι βλεπουν το σφυριζουν, ειδικα οι μικροτεροι, και κατα την αποψη μου πολυ καλα κανουν. Σκεψου μονο ποιος απο τους διεθνεις Ελληνες διαιτητες θα τολμουσε να δωσει στον Χαμπερτ αποβολη χωρις αντικατασταση την 1η αγωνιστικη, οσο φανερη κι αν ηταν. Βεβαια, υπαρχουν και καποιοι που κανουν καθαρα δημοσιες σχεσεις. Ευτυχως δεν συγκαταλεγονται στους μικρους που σου ανεφερα πιο πανω, αλλα ειναι τρομερα επικινδυνοι.Αυτοι θελουν μεγαλη προσοχη. Ειδικα σε ματς που βρισκονται εκτος Αθηνας.


Φιλε doom δεν νομιζω οτι ειναι θεμα δημοσιων σχεσεων.
Οπως εσυ που εχεις ενα μεγαλο ειδικο βαρος στο αθλημα εχοντας παιξει σε ολυμπιαδες και εχονταςε υπαρξει ενας απο τους καλυτερους επιθετικους στη χωρα μας και εχεις την απαιτηση να σε σεβονται σαν προπονητη περισσοτερο απο εναν αλλον προπονητη σχετικα πιτσιρικα,ανεξαρτητα απο ποια κατηγορια εισαι,ετσι και εγω εχω την απαιτηση να με σεβονται λαμβανοντας υποψιν την μικρη (και πολυ μικροτερη απο τη δικη σου) πορεια που εχω διαγραψει στο χωρο ολα αυτα τα χρονια. Και δεν θελω να με ευνοει κανεις,απλα δεν θελω και να με αδικει (σου θυμιζω πως η 1η ποινη μου ηταν εκτος φασης σε αμυνα ζωνης ενω παλευε τοσο ο αμυντικος οσο και ο φουνταριστος,η 2η ηταν διπλη ανουσια αποβολη που δεν επρεπε να δοθει ουτε για μενα ουτε για τον αντιπαλο μου και παιχτη σου στην κοντρα,και η 3η προηλθε απο κλεψιμο σε μενα που ειναι φαουλ καθαρο)

Δεν νομιζω λοιπον να ειναι παραλογο να αισθανομαι αδικημενος μετα απο ενα ματς οπου χασμε ενα γκολ ενω σφυριχτηκαν 3 πεναλτυ εις βαρος μας,αποβολη χωρις αντικατασταση στον Χαμπερτ για ενα πολυαυστηρο σφυριγμα (δεν ηταν μπουνια εξω απ το νερο και το ξερεις) και ενα γκολ που ακυρωσαν σε μας (πουουτε εσυ καν διαμαρτυρηθηκες οταν μπηκε).

Αν ολα αυτα λοιπον δεν ειναι δημοσιες σχεσεις (που περνανε απο τους μπαμπαδες των διαιτητων στους γιους τους ) τοτε τι ειναι ?

Και αν αυτοι ειναι οι καλυτεροι νεοι διαιτητες μας,τοτε πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα,να ξερεις οτι ηδη πολυ γελανε μαζι τους και αμφιβαλλω πολυ για την εξελιξη τους. Ηδη μετα τον αγωνα,στο λογο της τιμης μου,2 παιχτες του ΚΟΠΙ με πιασανε και μου ειπαν ποσο τυχεροι και ευνοημενοι απο τη διαιτησια σταθηκαν στο ματς αυτο!!!

Βεβαια εχεις απολυτο δικιο,δεν εχω εμπειρια στην Α2 και ολοι μου λενε πως αυτα που θα συναντησω και εκτος αθηνας θα ειναι ακομα πολυ χειροτερα! Εμενα προσωπικα,λιγο που εχω ασχοληθει με την Α2 την θεωρω πιο ενδιαφερουσα ακομα κι απ την Α1 ,που ξερουμε πριν καν ξεκινησει ποιος θα βγει 1ος,ποιος 2ος ποιος 3ος και ποιος 4ος.

Μην με παρεξηγησεις,δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου,
εκτιμω τοσο εσενα οσο και την ομαδα σου,και εχουμε συνηπαρξει σε ολα τα ειδη σχεσης (παιχτης - προπονητης / συμπαιχτες) αλλα τα λεω αυτα γιατι αισθανομαι αδικημενος απλα.
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό giorgaras » Τρί Ιαν 22, 2008 8:40 pm

doom έγραψε:Κοιτα, αντε να βαλεις 5-6 γκολακια. Ο ψηλος αντε να βαλει 1-2 γιατι θα ξεμεινει, κι αλλο 1-2 οι υπολοιποι, παμε για 10-12 εμεις να βαλουμε και βλεπουμε. Κι οχι τιποτα αλλο, αλλα δεν το εχει στο στοιχημα να το παιξουμε

ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΜΙΣΟ ΓΚΟΛ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΙΠΟΙ....
giorgaras
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 03, 2007 10:45 am

Δημοσίευσηαπό vassilis » Κυρ Φεβ 24, 2008 5:27 pm

Lambros10 έγραψε:Το ρόστερ του ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


Τερματοφύλακες:
Πάνης Γιώργος (1987)
Κουνδουράκης Αλέξανδρος (1987)

Αμυντικοί:
Δάνδολος Κων/νος (1974)
Κουζέλης Ανδρόνικος (1987)

Περιφερειακοί:
Βασιλόπουλος Ευθύμης (1987)
Μεζίλης Γιώργος (1988)
Μαράσογου Ανδρέας (1988)
Πρωτοπαπαδάκης Γιώργος (1982)
Κοντογιώργος Βαγγέλης (1983)
Παπαγεωργίου Οδυσσέας (1984)
Έντμονς Άγγελος (1984)
Διαρεμές Παύλος (1986)

Φουνταριστοί:
Humbert Chris
Αρνοκούρος Χρήστος (1970)
Βλαστός Αλέξανδρος (1983)

Προπονητής: Μοιράλης Τάκης
Βοηθός:
Έφορος:


ο βλαστος φουνταριστος???? τι αλλο θα ακουσουμε...
vassilis
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2007 6:37 pm

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Κυρ Φεβ 24, 2008 5:56 pm

vassilis έγραψε:
Lambros10 έγραψε:Το ρόστερ του ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


Τερματοφύλακες:
Πάνης Γιώργος (1987)
Κουνδουράκης Αλέξανδρος (1987)

Αμυντικοί:
Δάνδολος Κων/νος (1974)
Κουζέλης Ανδρόνικος (1987)

Περιφερειακοί:
Βασιλόπουλος Ευθύμης (1987)
Μεζίλης Γιώργος (1988)
Μαράσογου Ανδρέας (1988)
Πρωτοπαπαδάκης Γιώργος (1982)
Κοντογιώργος Βαγγέλης (1983)
Παπαγεωργίου Οδυσσέας (1984)
Έντμονς Άγγελος (1984)
Διαρεμές Παύλος (1986)

Φουνταριστοί:
Humbert Chris
Αρνοκούρος Χρήστος (1970)
Βλαστός Αλέξανδρος (1983)

Προπονητής: Μοιράλης Τάκης
Βοηθός:
Έφορος:


ο βλαστος φουνταριστος???? τι αλλο θα ακουσουμε...


Κρυφο χαρτι ο Βλαστος...Τον κραταμε να τον βαζουμε στα παιχνιδια που θα χουμε προβλημα να βοηθαει και το Chris :wink:
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες

cron