ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - OLD

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό statler » Σάβ Σεπ 13, 2008 10:46 pm

εν μέρη καλά τα λες. Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι πώς γίνεται οταν παίζεις σε μεγάλη ομάδα που απαιτεί διπλές και τριπλές προπονήσεις να κάνεις και άλλες δούλειές έτσι ώστε αν δε πληρώνεσαι από την ομάδα να μη σε νοιάζει. Εκτός αν μια από τις δουλειές-εισοδήματα θεωρείται και το χαρτζιλίκι του 'μπαμπά'
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Κυρ Σεπ 14, 2008 2:10 am

Τριπλή προπόνηση δεν έχει τύχη να κάνω ποτέ στη ζωή μου ! ούτε ξέρω και πολλές ομάδες να το κάνουν !
Την βουλιαγμένη μόνο θυμάμαι παλιά για μια περίοδο το έκανε . Διπλές έχω κάνει !

Είπα προηγουμένως δόξα το Θεό γιατί είχα την τύχη να ασχοληθώ με ένα επάγγελμα που είχε αρκετά λεφτά με πολύ λίγο χρόνο δουλειάς . Ευτυχώς μέχρι τώρα ακόμα μου πάει καλά ! Άρα το χαρτζιλίκι του μπαμπά δεν χρειάστηκε !!! Κάτι άλλο ? Το εκκαθαριστικό μου μήπως ? :D χαχαχα Ότι άλλες λεπτομέρειες θέλεις στείλε pm να σου απαντήσω γιατί αν συνεχίσουμε θα ξεφύγουμε από το θέμα Νηρέας !
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Σεπ 14, 2008 2:38 am

Εγώ να πω ότι δεν είναι όλοι τόσο τυχεροί να έχουν και μια δεύτερη ευκαιρία εισοδήματος όπως εσύ. Αποτέλεσμα ότι κάποιοι αθλητές ζουν κυρίως από το πόλο, τουλάχιστον μέχρι μια ορισμένη ηλικία. Αν βάλεις ότι μερικοί δεν μπορούν να ελπίζουν και στην οικογενειακή βοήθεια, αντιλαμβάνεσαι το πρόβλημα που έχουν όταν η πληρωμή καθυστερήσει ακόμη και π.χ. 2 μήνες (πολύ συνηθισμένο).

Δε λέω κάτι καινούριο, απλώς το ότι έχουμε συνηθίσει στην ιδέα οι περισσότερες ομάδες να είναι από ασυνεπείς ως αφερέγγυες δε σημαίνει ότι οι παίκτες θα πρέπει να κάνουν και κάτι άλλο παράλληλα. Σημαίνει πρώτιστα ότι οι ομάδες πρέπει να γίνουν συνεπείς και φερέγγυες και μετά όλα τα άλλα.

Το να πάρει κάποιος τα χρήματά του είναι ένα θέμα και το να τα πάρει στην ώρα τους είναι άλλο θέμα. Πρέπει να γίνονται και τα δύο. Κ.ο.κ.

Αυτά τα λέω γενικά. Το επόμενο το λέω "λιγότερο γενικά".
Το ότι π.χ. μια ομάδα πέφτει κατηγορία (και ειδικά όταν αυτό γίνει κυρίως με ευθύνη της διοίκησης) δεν αποτελεί λόγο για να κόβονται αυθαίρετα κάποια συμφωνηθέντα χρήματα. Και δη κατόπιν εορτής. Είναι πρόβλημα της διοίκησης να τα βρει και να τα εξοφλήσει μέχρι δεκάρας, όχι του παίκτη.

Ελπίζω ο Νηρέας να μείνει μακριά από αυτές τις κακές συνήθειες στο μέλλον και να στήσετε σωστά το όραμα που έχετε για τη νεανική ομάδα και τα πολυπληθή φυτώρια. Πέρα από όμορφο είναι και απαραίτητο για τον ελληνικό αθλητισμό και ιδιαίτερα το ελληνικό πόλο.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Κυρ Σεπ 14, 2008 3:00 am

Συμφωνώ απόλυτα ! Εγώ απάντησα στο φίλο Statler και αναφέρθηκα στην δική μου περίπτωση . Γενικά είναι όπως τα λες εσύ !

Ακόμα και 200 ευρώ το μήνα να έχει συμφωνήσει ένας αθλητής με μια ομάδα , είναι σεβαστό και ο αθλητής έχει κάνει κάποια πλάνα στη ζωή του για το που θα τα επενδύσει ! Άμα του τα κόψει αυτά η ομάδα τότε θα μείνει εκτεθειμένος ο αθλητής !
Πρέπει να καταλάβουν οι παράγοντες ότι όταν ζητάνε από τους αθλητές επαγγελματισμό θα πρέπει και οι ίδιοι να τον εφαρμόζουν ! Στην Ελλάδα άμα πεις ότι έχει χρέη μια ομάδα η απάντηση των υπευθύνων είναι « Αφού όλοι έχουν , εμείς είμαστε μόνο ?» . Γενικά το θέμα παράγοντες είναι πολύ μεγάλο και σίγουρα έχουμε να πούμε πάρα πολλές τραγικές ιστορίες ( και ο Νηρέας έχει φροντίσει να πρωταγωνιστήσει σε πολλές από αυτές ) !

Το τι έχει γίνει στο παρελθόν στο Νηρέα , εγώ είμαι ο πρώτος που το κατακρίνω και το έχω υποστεί καλά στο πετσί μου !!! Γι αυτό και μπαίνω μπροστά τώρα για να φτιάξω κάτι καινούργιο! Πιστεύω ότι θα τα καταφέρω !

Τώρα εδώ είμαστε και είσαστε για να δούμε στην πορεία πως θα εξελιχθεί ! Πάντως είναι καλό να υπάρχει διάλογος και να ακούω τις παρατηρήσεις σας για να μπορώ να βελτιώνομε !!! Δεν είμαι ο φωτεινός παντογνώστης ! Πάντα χρειάζονται πολλές απόψεις για να βγάλουμε κάτι καλό !
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό statler » Κυρ Σεπ 14, 2008 1:07 pm

Καλημέρα!

το σχόλιο δεν ήταν κακόβουλο. Το έγραψε καλύτερα ο vs (παρεπιπτόντως πρέπει να το προοθήσω αυτό το παιδί) και κατάλαβες πως το εννοούσα.

Το θέμα με τον Νηρέα είναι άλλο. Ωραία η ανανέωση και το 3ετες,4ετες,5ετες πλάνο που θέτεις. Όταν όμως παραμένει η ίδια διοίκηση που έχει φανεί ουκ ολίγες φορές ασυνεπείς, ποιος μου λέει οτι δε θα είναι και στο μέλλον, όταν θα χρειαστούν χρήματα... Εκτός αν έχει αλλάξει η διοίκηση και δε το γνωρίζω.
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Κυρ Σεπ 14, 2008 1:54 pm

Δίκιο έχεις ! Αλλά έχει αλλάξει η διοίκηση !

Μπήκαν άνθρωποι που δεν είναι άρρωστοι με τα παιδιά τους και το μόνο που θέλουν είναι να φτιάξουν ένα ωραίο περιβάλλον για να μεγαλώσουν μέσα τα παιδιά τους ! Όταν λέω ωραίο περιβάλλον εννοώ να υπάρχει ευγενή άμιλλα , χωρίς παρεμβάσεις διοικήσεων για το ποιος θα παίξει , ο σύλλογος να είναι υγιείς οικονομικά και να έχει τους καλύτερους δυνατούς προπονητές σε κάθε τομέα (ανάλογα με τα οικονομικά του ) και να έχει πάρα πολλά παιδιά για να υπάρχει καλός ανταγωνισμός μεταξύ τους . Γενικά δουλεύουν σε πολύ σωστή βάση ! Πρώτα κοιτάνε το συμφέρων τις ομάδας στο σύνολο (Πόλο , κολύμβηση , συνχρονισμένη , καταδύσεις ) για να πάρουν την οποιαδήποτε απόφαση !

Μόνο ο Πατέρας μου έχει μείνει από την παλιά διοίκηση αλλά πλέον έχει βάλει μυαλό γιατί τα παθήματα όλων των διοικήσεων(και των δικών του πολλών λαθών ) τα πληρώνει αυτός , γι αυτό και πλέον του έχει γίνει καλό μάθημα !
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό statler » Κυρ Σεπ 14, 2008 2:24 pm

τώρα ίσως φανώ κακός αλλά πάλι το κάνω χωρίς κακία.

Ο πατέρας σου δεν ήταν πρόεδρος όλο αυτό το καιρό? Ο πατέρας σου δεν ήταν αυτός που έκλεινε τις συμφωνίες? Βέβαια ο πατέρας σου ήταν και αυτός που ανέβασε την ομάδα Α1 και τη κράτησε ψηλά.

Τι να πω? το μέλλον θα δείξει...

Καλή δουλειά!
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Κυρ Σεπ 14, 2008 3:46 pm

Όταν λες αληθινά γεγονότα δεν γίνεσαι κακός ! Μαζί σου είμαι .

Απλά ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη (ούτε τον χειμώνα ) ! Για να κάνει λάθη ένας πρόεδρος χρειάζεται και ένα πολύ κακό συμβούλιο ! Για να κάνει σωστά πράγματα ένας πρόεδρος χρειάζεται ένα καλό συμβούλιο ! Αυτό που θέλω να πω , χωρίς να δικαιολογήσω των πατέρα μου , είναι ότι δυστυχώς μέχρι τώρα βρισκόντουσαν μόνο κακοί σύμβουλοι που κοιτάγανε να “σφάξουν” όλα τα παιδιά για να προβληθούν τα δικά τους (εξαιρέσεις πάντα υπήρχαν αλλά ήταν λίγοι για να μπορέσουν να επηρεάσουν ) .
Φαντάσου ότι ο Νηρέας έχει και 4 αθλήματα που λειτουργεί και οι σύμβουλοι είναι μέσα από όλα . όχι μόνο πόλο . Άρα καταλαβαίνεις την πολυπλοκότητα τις κατάστασης άμα ο καθένας κοιτάει το συμφέρον του !!!

Ονόματα και καταστάσεις δεν χρειάζεται να πούμε γιατί και οι πέτρες το ξέρουν πλέον !

Γι αυτό μιλάω τώρα για αλλαγή γιατί υπάρχει ένα καλό συμβούλιο με πολύ σοβαρούς ανθρώπους !
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό nemesis » Κυρ Σεπ 14, 2008 7:42 pm

water-poloholic έγραψε:Δίκιο έχεις ! Αλλά έχει αλλάξει η διοίκηση !

Μπήκαν άνθρωποι που δεν είναι άρρωστοι με τα παιδιά τους και το μόνο που θέλουν είναι να φτιάξουν ένα ωραίο περιβάλλον για να μεγαλώσουν μέσα τα παιδιά τους ! Όταν λέω ωραίο περιβάλλον εννοώ να υπάρχει ευγενή άμιλλα , χωρίς παρεμβάσεις διοικήσεων για το ποιος θα παίξει , ο σύλλογος να είναι υγιείς οικονομικά και να έχει τους καλύτερους δυνατούς προπονητές σε κάθε τομέα (ανάλογα με τα οικονομικά του ) και να έχει πάρα πολλά παιδιά για να υπάρχει καλός ανταγωνισμός μεταξύ τους . Γενικά δουλεύουν σε πολύ σωστή βάση ! Πρώτα κοιτάνε το συμφέρων τις ομάδας στο σύνολο (Πόλο , κολύμβηση , συνχρονισμένη , καταδύσεις ) για να πάρουν την οποιαδήποτε απόφαση !

Μόνο ο Πατέρας μου έχει μείνει από την παλιά διοίκηση αλλά πλέον έχει βάλει μυαλό γιατί τα παθήματα όλων των διοικήσεων(και των δικών του πολλών λαθών ) τα πληρώνει αυτός , γι αυτό και πλέον του έχει γίνει καλό μάθημα !


Φίλε τα είπες όλα τώρα σωστά ,αυτή είναι η σωστή κίνηση να φύγουν απο μέσα οι άνθρωποι που έχουν έννομο συμφέρων ,και προωθούσαν τα παιδία τους και αυτό γίνετε πάντα σε βάρος κάποιου άλλου παιδιού ,λοιπόν εάν είναι αλήθεια αυτά που λες τότε καλή επιτυχία γιατί θα την χρειαστείς και άμα τα καταφέρεις να μου πεις πως το έκανες γιατί ξέρω και μια άλλη ομάδα που βαδίζει στα ίδια χνάρια! 8)
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό naruto » Κυρ Σεπ 14, 2008 9:01 pm

Πριν απο 10 περιπου χρονια στο πρωτο καμπ Εθνικης ομαδας που πηγα υπηρχαν 8-9 παικτες του Νηρεα με τους 3 να ειναι απο τους καλυτερους που ειχαμε μαζευτει.Αν εξαιρεσετε μια ενδιαμεση προσπαθεια που εγινε απο τοτε εχει ο Νηρεας να βγαλει φυτωριο που να πρωταγωνιστει.Εννοω φυσικα να μπορει να στελεχωσει αντρικη ομαδα και οχι να παρει ενα παιδων 87' και σε 2 μηνες να διαλυθει.....

Ειδα πριν μια βδομαδα την προπονηση του Νηρεα και οντως εχει ξεκινησει μια προσπαθεια με πολλα μικρα παιδια.Διαφωνω εν μερει με τις πολλες αρμοδιοτητες του Χαρη αλλα ισως να ειναι και καλυτερα.Ακομα και αν πεσει κατηγορια παντως,αν συνεχισει ετσι ειναι σιγουρο πως δε θα εχει προβλημα ελλειψης παικτων τα επομενα χρονια.

Καλη αρχη ευχομαιι:)
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό LBoy » Δευτ Σεπ 15, 2008 11:53 am

water-poloholic έγραψε:Όταν λέω ωραίο περιβάλλον εννοώ να υπάρχει ευγενή άμιλλα , χωρίς παρεμβάσεις διοικήσεων για το ποιος θα παίξει , ο σύλλογος να είναι υγιείς οικονομικά και να έχει τους καλύτερους δυνατούς προπονητές σε κάθε τομέα (ανάλογα με τα οικονομικά του ) και να έχει πάρα πολλά παιδιά για να υπάρχει καλός ανταγωνισμός μεταξύ τους . Γενικά δουλεύουν σε πολύ σωστή βάση ! Πρώτα κοιτάνε το συμφέρων τις ομάδας στο σύνολο (Πόλο , κολύμβηση , συνχρονισμένη , καταδύσεις ) για να πάρουν την οποιαδήποτε απόφαση !


Σε θεωρητικό επίπεδο είναι ωραία όλα, στην πράξη νομίζω το "υγιείς οικονομικά" χρειάζεται δουλειά και χορηγούς. Μόνο από τις συνδρομές δεν βγαίνει ο προυπολογισμός (διορθώστε με αν κάνω λάθος....) και για να σταθεί μία ομάδα ψηλά, χρειάζονται χορηγίες...

Δυστυχώς το άθλημα αν και θεαματικό, δεν είναι τηλεοπτικό...
Άβαταρ μέλους
LBoy
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Παρ Μάιος 19, 2006 1:27 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Σεπ 15, 2008 2:34 pm

Πάντως πέρισυ ο Νηρέας ήταν μεν στην Α2 αλλά η πισίνα περιμετρικά ήταν γεμάτη από πινακίδες διαφορετικών χορηγών.

Τι αντίκρυσμα θα μπορούσε να έχει αυτό σε οικονομικό επίπεδο δεν μπορώ φυσικά να το γνωρίζω αλλά, πιστέψτε με, αριθμητικά οι πινακίδες ήταν περισσότερες από όσες έβλεπε κάποιος σε Παπαστράτειο, Νέα Σμύρνη, Βουλιαγμένη, ΟΑΚΑ και Φάληρο μαζί. Κυριολεκτώ.

Ανάμεσα στ'άλλα αυτό σημαίνει ότι όλο και κάτι παραπάνω θα μπορούσαν να έχουν κάνει και οι της Α1.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Σεπ 15, 2008 3:02 pm

Απλα τα πράγματα ,χορηγούς είχαν και θα έχουν ,δεν ειναι αυτο το πρόβλημα ,πως θα γίνει σωστή διαχείριση τον χρημάτων και να μην φεύγουν αριστερά και δεξιά για καθε λαμογιο ,αυτο ειναι το προβλημα!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό Jestered » Δευτ Σεπ 15, 2008 5:09 pm

Φίλε naruto μιας και ανέφερες την ομάδα του νηρέα στους 87άρηδες, απλά να πω πως αυτή η ομάδα μαζί με τους 86άρηδες και τους 88άρηδες θα μπορούσαν άνετα να στελεχώνουν τώρα το Νηρέα με αποτέλεσμα να μην αντιμετωπίζει τώρα προβλήματα παραμονής η ομάδα καθώς και έλλειψης παικτών. Η κακομεταχείρηση που έδειξαν οι παλαιότερες διοικήσεις του Νηρέα προς τα παιδιά αυτά είχαν ως αποτέλεσμα να μην υπάρχει πλέον κανείς απο αυτές τις τότε ομάδες στο δυναμικό της τωρινής ομάδας. Άλλωστε ακούστηκε και από άλλους πως υπήρχαν ταλέντα και όχι απλά παιδιά που μάθαιναν πόλο, και θυμίζω πως η ομάδα των 87 που λές δεν ήταν μόνο πρωταθλητές στου παίδες αλλά και αήτητοι για 2 χρόνια. Τέλος, να θυμίσω πως πέρα από τους 86άρηδες, οι 87 και 88 γεννηθέντες δεν εντάχθηκαν ποτέ στο δυναμικό και στις προπονήσεις της ανδρικής ομάδας (με ελάχιστες εξαιρέσεις) και ως εκ τούτου υπήρξε αυτή η "φυγή" των παικτών. Δεν λέω πως όλοι άξιζαν να πάνε στην ανδρική ομάδα, καλώς ή κακώς, αλλά υπήρχαν παίκτες που δεν χρησιμοποιήθηκαν και τώρα παίζουν σε αντρικές ομάδες Α2 και Β κατηγορίας...
Jestered
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 21, 2008 11:30 am

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Δευτ Σεπ 15, 2008 5:34 pm

Φιλε jestered θα σε παρακαλουσα να μου πεις την τετραδα στο πρωταθλημα παιδων γεννημενων το 1987 γιατι θυμαμε οτι τελικο επαιξαν στον Αγιο Κοσμα Χανια - Τριτων και αν θυμαμε καλα κερδισαν τα Χανια 1 γκολ στο τελος.
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό naruto » Δευτ Σεπ 15, 2008 5:36 pm

Εκτος απο την κακοδιαχειρηση του υλικου (οχι κακομεταχειρηση) η οποια δυστυχως ποτε δεν επαψε να συμβαινει τα παιδια αυτα δεν απεκτησαν ποτε σωστη νοοτροπια.Υπευθυνοι ηταν οι γονεις,οι προπονητες ο συλλογος και τελευταιοι οι ιδιοι αθλητες.Ειναι νομιζω μοναδικο φαινομενο σε μια ηλικια που η Ελλαδα εχει αισθητα ελαττωμενη "παραγωγη" μια ομαδα να ειναι αητητη 2 ολοκρηρα χρονια αλλα ξαφνικα να εξαφανιζονται οι 11 -αν δεν κανω λαθος- απο τους 13 παικτες.
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό Jestered » Δευτ Σεπ 15, 2008 6:01 pm

Αρχικά μιλάμε για το πρωτάθλημα παίδων 2001 όπου η τετράδα ήταν 1)Νηρέας 2)Χίος 3)Φάληρο 4)Τρίτωνας. Και την ίδια χρονιά οι 88άρηδες είχαν βγεί τρίτοι στους μίνι-παίδες. Με λίγα λόγια υλικό υπήρχε αλλά δεν αξιοποιήθηκε σωστά. Τέλος, δεν εξαφανίστηκαν 11 από τα 13 παιδιά. Τα 6 Ή 7 απο τα 13 ασχολούνται ακόμα και όπως είπα είναι σε ομάδες Α2 και Β κατηγορίας. Τα υπόλοιπα παιδιά είτε το σταμάτησαν είτε ασχολούνται αμυδρά λόγω σπουδών. Νοοτροπία σωστή υπήρξε καθώς τα παιδιά είχαν για πολύ καιρό πολύ καλούς προπονητές όπως τον Πασλή τον Αρμενάκη και οι 88άρηδες αργότερα τον Πρίμπα.
Jestered
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 21, 2008 11:30 am

Δημοσίευσηαπό naruto » Δευτ Σεπ 15, 2008 6:30 pm

Κοιτα...εχω ζησει την ομαδα αυτην περισσοτερο απο οποιονδηποτε αλλον,μιας ακομα και ο Χαρης απειχε για ενα διαστημα.Το φαινομενο αυτο ειναι ανηκουστο σου ξαναλεω και οι υπευθυνοι ειναι ΟΛΟΙ οπως εγραψα παραπανω.Ο λογος που λεω οτι ολη η φουρνια εξαφανιστηκε ειναι οτι δε μπορεις να εχεις ενα φυτωριο πρωταθλητων και ουτε ενας απο αυτους να παιζει τωρα Α1 η τουλαχιστον να πρωταγωνιστει σε Α2...

Το βασικοτερο προβλημα του Νηρεα ηταν παντα η λανθασμενη διοχετευση παικτων στην αντρικη ομαδα.Ποτε δε βρεθηκε η καταλληλη φορμουλα για αυτο και εχουν χαθει τοσοι παικτες. Εδω μιλαμε για μια ολοκρηρη δεκαετια 79-89 με τους 87 να αποτελουν απλως ενα ακομα παραδειγμα...Αν δεν ειχαν γινει τοσοι λανθασμενοι χειρισμοι τωρα θα μπορουσε ο Νηρεας να κανει ολη αυτην την κινηση που προσπαθει σε μια πολυ ομαλοτερη βαση.
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Δευτ Σεπ 15, 2008 9:06 pm

water-poloholic έγραψε:Το πριμ από όσο ξέρω θα δοθεί !
Έχει μιλήσει η διοίκηση με τους παίκτες και τα έχουν βρει σχετικά με το πότε !


φιλε χαρη μηπως η διοικηση εχει μιλησει με τους φετινους παιχτες γιατι με τα παιδια που επαιξαν περυσι δεν εχει μιλησει σιγουρα...
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Σεπ 15, 2008 9:10 pm

Οκ ,κατάλαβα ,σιγά-σιγά θα τον λύσουμε τον γρίφο ,να δούμε αυτό το παραμύθι έχει δράκο? :?:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες