ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ-ΕΝ(Σ)ΤΑΣΕΙΣ-ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Ιαν 30, 2009 1:28 pm

Lambros10 έγραψε:Αν ο στόχος μας είναι να βάλουμε ένα λιθαράκι στο να βοηθήσουμε αυτό το άθλημα να πάει ένα βήμα μπροστά με την ευκαιρία που μας δίνεται να συζητήσουμε και να ανταλάξουμε τις απόψεις μας και αυτές να γίνουν ορατές (γιατί πιστέψτε με, παρακολουθούμαστε..) τότε θα έχουμε και ένα επίπεδο....

Αν στοχεύουμε στο να γκρινιάξουμε, να μιζεριάσουμε, και να μετατρέψουμε σε οπαδική και ποδοσφαιρίκού τύπου αρρένα , τότε πάλι είμαστε υπόλογοι των λεγόμενων μας και των πράξεων μας
και δεν έχουμε τύχη και μέλλον ως άθλημα....

Λογικό να υπάρχουν κάποιοι κανονισμοί στο φόρουμ και μια γενικότερη φιλοσοφία οι οποιοι κατα καιρούς έχουν γίνει σαφείς από την μεριά μου.

Το επίπεδο του φόρουμ το κτίζουμε όλοι μας με το προσωπικό μας επίπεδο και τις διαθέσεις μας.


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό Neronas » Παρ Ιαν 30, 2009 4:05 pm

χαίρομαι που ο Λάμπρος το ξεκαθάρισε!

απλά αν μερικούς τους ενοχλεί η γνώμη κάποιου που δεν είναι μέσα στα πράγματα καλό θα είναι να σιωπήσουν.

κύριοι πάνω από όλα μετράει η αγάπη σε αυτό που κάνεις και όχι πόσα χρόνια είσαι σε αυτό ΜΟΝΟ!

εγώ λοιπόν για να σας λύσω τις απορίες η μόνη πισίνα που έχω πέσει είναι η πισίνα του Αστέρα της Βουλιαγμένης για να βρούμε γκόμενες με τους κολιτους μου...

η αγάπη όμως για την ομάδα μου και με την κατάντια που επικρατεί στα διοικητικά ( ΟΧΙ του ερασιτέχνη αλλά ΠΑΕ και ΚΑΕ ) αποφάσισα με παρότρυνση του ΣΦΗ (σύλλογος φίλων Ηλυσιακου) να ακολουθήσω την ομάδα μου στο πόλο για 2 λόγους. 1) τα παιδιά και οι παράγοντες σέβονται εμπράκτως το σήμα της ομάδας. και 2) γιατί μερικά από τα παιδιά είναι και φίλοι μου.

το συμπέρασμα μου λοιπόν είναι απλό αλλά πολύ δύσκολο για πολλούς. Ξεκολλήστε τα μυαλά σας γιατί το άθλημα είναι στα αζήτητα. δεν διανοείται το πρώτο ομαδικό σε συμμετοχές στους Ολυμπιακούς Αγώνες να ΠΕΡΙΒΑΛΛΕΤΑΙ από τόση ΜΙΖΕΡΙΑ και κακομοιριά.
είναι αδιανόητη αυτή η κατάσταση!

έχω διαβάσει πάρα πολύ από το φόρουμ. πολλοί λέτε "αααα η Χ ομάδα θα την σκαπουλάρει επειδή έχει διασυνδέσεις στην Ομοσπονδία..." ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά ΕΛΕΟΣ! και μετά σας φταίω εγώ που δεν έχω ασχοληθεί με το άθλημα!??

τι να πω.
αυτό που ξέρω είναι ότι αν θέλουμε να αλλάξουμε κάτι αλλάζουμε πρώτα τον εαυτό μας και μετά τα υπόλοιπα!

ΥΓ: BIGMAN αν υπάρχει προκατάληψη για τον Η άστο καλύτερα επειδή αν κάτσω να βρω τα ποστ θα παίσει ο server...
ΥΓ2 : δεν έκρινα κανέναν για το τρόπο παιχνιδιού και ανάπτυξης συστημάτων για να με κρίνετε!
ΥΓ3 : πάρτε σοβαρά τις γνώμες άσχετων με εσάς μήπως και αλλάξετε και τίποτα προς το καλό...

αυτά! καλή συνέχεια και ραντεβού την ΚΥΡΙΑΚΗ στο παιχνίδι με την Γλυφάδα
Neronas
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Ιαν 28, 2009 9:21 pm

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Παρ Ιαν 30, 2009 4:54 pm

BIGMAN αν υπάρχει προκατάληψη για τον Η άστο καλύτερα επειδή αν κάτσω να βρω τα ποστ θα παίσει ο server...


Θα ηθελα να μου πεις που ειδες προκαταληψη για τον Η στα γραφομενα μου
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό Neronas » Παρ Ιαν 30, 2009 6:34 pm

BIGMAN έγραψε:
BIGMAN αν υπάρχει προκατάληψη για τον Η άστο καλύτερα επειδή αν κάτσω να βρω τα ποστ θα παίσει ο server...


Θα ηθελα να μου πεις που ειδες προκαταληψη για τον Η στα γραφομενα μου


το ΥΓ δεν απευθυνόταν σε εσένα προσωπικά επειδή είχα δει ότι προσωπικά εσύ ασχολείσαι με μικρές ηλικίες και γυναικείο πόλο κατά κύριο λόγο. απλά ήταν απάντηση σε εσένα λόγο του προηγούμενου ποστ περί προκατάληψης για το Η.

αν σου έδωσα την εντύπωση ότι αναφέρθηκα σε εσένα προσωπικά περί προκατάληψης ΕΚΑΝΑ λάθος διατύπωση τότε.

στο φόρουμ όμως από πολλούς υπάρχει που τα ποστ τους τότε θα ρίξουν το server αν ξανά-ποσταριστουν...
Neronas
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Ιαν 28, 2009 9:21 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Ιαν 30, 2009 8:50 pm

χαίρομαι που δόθηκαν αμοιβαίες εξηγήσεις και αν θέλετε μπορείτε να το συνεχίσετε σε PMs :wink:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Σάβ Ιαν 31, 2009 1:20 am

τι δε θα έχει ξύλο?
μια συνάντηση έξω από το κολυμβητήριο με παρέες?

έστω απειλητικά μυνήματα ρε παιδί μου... :P
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Ιαν 31, 2009 2:47 am

Πάει ... φλώρεψε το φόρουμ :shock:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό monahous-monahous » Σάβ Ιαν 31, 2009 6:04 pm

vs έγραψε:Πάει ... φλώρεψε το φόρουμ :shock:


τι ειναι αυτο το πραγμα φετος?? ουτε μια σταγονα αιματος δεν εχει πεσει ακομα... :twisted:
Άβαταρ μέλους
monahous-monahous
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 20, 2007 11:54 am

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Φεβ 03, 2009 1:36 pm

Ήρθα.... :twisted:
Πάλι ροντέο τα έκανε ο bigman???
Τσακωθήτε λίγο ακόμα!!!
Πλάκα έχει.... :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Φεβ 06, 2009 3:47 pm

Αναβληθηκε η εκδικαση της υποθεσης της διακοπης του αγωνα Ηλυσιακου-Ιωνικου, καθως ο δικηγορος της ομαδας του Ιωνικου δεν καταφερε να προσελθει.

Η εκδικαση μετατεθηκε για την ερχομενη Παρασκευη 13/2 την ιδια ωρα.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Φεβ 06, 2009 8:05 pm

Υπάρχουν βασιμες εκτιμήσεις ότι θα τα καταφέρει τότε ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Παρ Φεβ 06, 2009 11:53 pm

έβρεχε σήμερα. μην είσαι τόσο σκληρός
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Μαρ 03, 2009 3:10 pm

Klaydios2009 έγραψε:Eκει κατω στην Νικαια ΠΑΝΥΓΙΡΙΖΟΥΝ για την ενσταση. γνωριζει καποιος περισσοτερα.


Η αποφαση για το παιχνιδι ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ εχει ως εξης:

1ον) Το παιχνιδι κατοκυρωνεται στον Ηλυσιακο με σκορ 6-4
2ον) Ο Ιωνικος μηδενιζεται στο συγκεκριμενο παιχνιδι και του αφαιρειται και 1 βαθμος
3ον) Ο Ηλυσιακος τιμωρειται με 1 αγωνιστικη "Κεκλεισμενων"

*Η αποφαση εκτος της τιμωριας εδρας, ειναι εφεσιμη.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

cron