ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ-ΕΝ(Σ)ΤΑΣΕΙΣ-ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό pzozef » Κυρ Ιαν 18, 2009 11:06 pm

pepe έγραψε:Ποσο βγηκεΗλυσιακος-Ιωνικος?????????Ας πει Καποιος

Στο 7-4 διεκοπη αν εμαθα καλα γιατι υπηρχαν φιλαθλοι του Ηλυσιακου, οταν τους βγηκαν/τους εβγαλαν ?? δεν υπηρχε αστυνομικη δυναμη κ μαλλον γι'αυτο τον λογο αποχωρησαν οι του Ιωνικού. Αν κανω λαθος ας διορθωθω
Τελευταία επεξεργασία από pzozef και Κυρ Ιαν 18, 2009 11:14 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό pepe » Κυρ Ιαν 18, 2009 11:12 pm

Δηλαδη μιλαμε για βαρυτερη τιμωρια ηλυσιακου τωρα!!!ηταν τιμωριμενη η εδρα του!!!!!!!!
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό RadioVeteran » Δευτ Ιαν 19, 2009 1:16 am

pepe έγραψε:Δηλαδη μιλαμε για βαρυτερη τιμωρια ηλυσιακου τωρα!!!ηταν τιμωριμενη η εδρα του!!!!!!!!


Συμφωνα με τις κειμενες νομικες διαταξεις ο Ηλυσιακος ειχε κανει ως γηπεδουχος αυτα που επρεπε να κανει,δλδ ειχε ενημερωσει την αστυνομια για να υπαρχει καλυψη,η αστυνομια ομως ουδεποτε εκανε την εμφανιση της στην πισινα..Απο εκει και μετα ηταν θεμα του κ.Αλυταρχη εαν θα επετρεπε την εναρξη του αγωνα παρουσια καμια 70ρια φιλαθλων στις κερκιδες,και αυτος το επετρεψε με την σταση αποδοχης και του Ιωνικου..Οσο ο Ιωνικος προηγειτο (εως και το μεσον της τριτης περιοδου),οι παραγοντες του δεν φανηκαν να ενοχλουνται ιδιαιτερα απο την παρουσια των φιλαθλων στις κερκιδες,στις οποιες ας σημειωθει ηταν και δικοι τους φιλαθλοι οι οποιοι και πανηγυριζαν τα γκολ που πετυχαινε η ομαδα τους..Οταν ομως το ματς γυρισε και ο Ηλυσιακος προηγηθηκε 5-4 διεκοψαν το παιχνιδι..Οι παραγοντες του Ηλυσιακου ξαναενοχλησαν την Αστυνομια(η οποια εκανε την εμφανιση της λιγη ωρα μετα με ενα περιπολικο εν υπηρεσια) και οι οποιοι φιλαθλοι δεν ηταν γραμμενοι στην επιτρεπομενη λιστα εφυγαν απο το κολυμβητηριο..Ετσι το παιχνιδι ξαναρχισε με την συμφωνη γνωμη Ηλυσιακου-Ιωνικου και Αλυταρχη..ομως το σκορ εγινε 6-4 και τοτε ο εφορος της ομαδας της Νικαιας απεσυρε την ομαδα του απο την πισινα διοτι ξαναθυμηθηκε πως δεν υπηρχε αστυνομικη δυναμη στο κολυμβητηριο!!!!!Οσον αφορα στην πιθανη τιμωρια του Ηλυσιακου,τετοιο ενδεχομενο δεν νομιζω να υπαρξει καθ'οτι οπως εγραψα στην αρχη ο συλλογος ειχε προβει σε ολες τις απαραιτητες ενεργειες..Ιδιωτικη αστυνομια δεν εχει για να βγαλει εξω απο τις κερκιδες τους φιλαθλους..
RadioVeteran
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 10, 2008 10:28 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιαν 19, 2009 1:20 am

Αλήθεια, ποια αρχή είναι υπεύθυνη για να μπουν αυτοί που πρέπει (και να μην μπουν αυτοί που δεν πρέπει) όταν ένας αγώνας είναι "κεκλεισμένων των θυρών" ; Μιλάω για Α2 και κάτω, στην Α1 είναι οι αστυνομικές αρχές.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιαν 19, 2009 3:23 am

Για το θέμα του Ηλυσιακού - Ιωνικού...
Από τη στιγμή που ξεκινήσει ο αγώνας και υπάρχει κόσμος στις εξέδρες, πάει να πει οτι το έχουν αποδεχτεί οι ομάδες και ο αλυτάρχης. Άρα το λογικό είναι οτι ο Ηλυσιακός δε κινδυνέυει. Αντε πες οτι το διακόπτεις γιατί καταλαβαίνεις οτι δεν υπάρχει αστυνομία. Ήρθε και το μάτς ξαναξεκίνησε. Μετά με τι δικαιολογία μαζεύεις την ομάδα σου και σηκώνεσαι να φύγεις. Δεν ήταν αρκετα ζεστό το νερό της πισίνας?

Κρίμα για τα παιδιά του Ιωνικού που μπλέξαν με τη συγκεκριμένη διοίκηση. Ο έφορος είναι τραγικός. Το λογικό είναι οτι θα τιμωρηθεί ο Ιωνικός, αφού στο Φ.Α. γράφτηκε οτι καλέστηκε η ομάδα του Ιωνικού να συνεχίσει τον αγώνα και δε το έκανε. Δηλαδή αν είχαν μια ευκαιρία να παλέψουν για την παραμονή στη κατηγορία, με πιθανή τιμωρία... βράστα Χαράλαμπε!

Στα του αγώνα, όσο παίχτηκε, το σκορ πήγε κάπως έτσι.
0-3
3-3
3-4
5-4
διακοπή
6-4
διακοπή
σπίτια μας
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:01 am

Πολύ σημαντική η διακύμανση του σκορ :wink:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Ιαν 19, 2009 11:56 am

Καλημερα σας και απο μενα.

Συγνωμη κατ' αρχην που δεν σας ενημερωσα πιο γρηγορα για οτι συνεβη χθες, αλλα οπως καταλαβατε, επρεπε να κοιταξουμε ολες τις πτυχες του θεματος.
Ακομα υπαρχει δρομος μεχρι να βγει η αποφαση και οποιαδηποτε τοποθετηση πριν την οποια εκδικαση της υποθεσης, ειναι πρωϊμη.

Θα αναφερθω στα γεγονοτα, οπως τα ειδα και οπως τα κατεγραψα προσωπικα. Δεν περιμενω να πειτε αν εχουμε δικιο ή οχι, απλα θα αναφερω αυτο που ειδα απο την δικια μου σκοπια.

Το παιχνιδι αρχισε κανονικα και αφου στην αρχη ο Αλυταρχης με δικη του πρωτοβουλια και χωρις να με συμβουλευτει για την απουσια Αστυνομικης δυναμης. Η Αστυνομια ειχε ειδοποιηθει(υπαρχει το σχετικο εγγραφο με σφραγιδα της Αστυνομιας) το οποιο ειδε και ο Αλυταρχης. Σε καμια περιπτωση δεν μου ειπε πως αρχιζω το παιχνιδι και αν δεν ερθει το διακοπτω.

Ακομα να πω πως συμφωνα με το αρθρο 2 παρ.1 της προκηρυξης της ΚΟΕ, την ευθυνη για το δικαιωμα εισοδου στον αγωνιστικο χωρο, αυτων που συμφωνα με τις λιστες των ομαδων μπορουν να βρισκονται στις κερκιδες και στον αγωνιστικο χωρο, "εχουν ο Αλυταρχης, ο οποιος προβαινει στον ακριβη ελεγχο...., συνεπικουρουμενος κατα περιπτωση απο τον υπευθυνο της αρμοδιας αστυνομικης αρχης".

Πουθενα δεν αναφερει πως υπευθυνος ειναι ο γηπεδουχος. Οταν μου ζητηθηκε να βοηθησω να περασουν εξω(στο τελος της 3ης περιοδου), αυτοι που δεν ηταν στην λιστα, το επραξα(οπως αλλωστε και οι του Ιωνικου). Και ταυτοχρονα (κατοπιν απο αλλεπαλληλα τηλεφωνηματα)μετα απο λιγα λεπτα της ωρας ηρθαν και (αρχικα 1 και στην συνεχεια) 3 περιπολικα. Και το παιχνιδι ξεκινησε και παλι κανονικα.

Τωρα γιατι η ομαδα του Ιωνικου απεσυρε τους παικτες και ενω ειχε ερθει η Αστυνομια, ειχαν αποχωρησει οι...παρεισφρησαντες και εφ' οσον ολα ηταν ομαλα, αυτο ειναι κατι που θα κληθουν να το πουν στα αρμοδια οργανα.

Οπως και εμεις, αλλωστε για οτι ερωτηθουμε. Δεν νομιζω πως εχουμε να φοβηθουμε οτιδηποτε, αφου σε οτι μας ζητηθηκε το καναμε με προθυμια και μαλιστα χωρις να ειναι στις αρμοδιοτητες μας.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Ιαν 19, 2009 12:36 pm

COACHFK έγραψε:Για το παιχνιδι τωρα, που αυτο ειναι ουσιωδες, να πουμε καποια πραγματα.

Στο φυλλο αγωνα γραφτηκε: "Πριν την εναρξη του αγωνα, η ομαδα του Ηλυσιακου κατεθεσε ενσταση για αντικανονικη συμμετοχη δυο παικτων απο την ομαδα του Ιωνικου. Στο 6'26" της 4ης περιοδου και μετα την διαμορφωση του αποτελεσματος 6-4, υπερ του Ηλυσιακου, η ομαδα του Ιωνικου αποσυρθηκε του αγωνιστικου χωρου για το υπολοιπο του αγωνα. Μετα την διακοπη του αγωνα ο Ιωνικος κατεθεσε ενσταση για αντικανονικη παρουσια φιλαθλων του Ηλυσιακου στον περιβαλοντα χωρο. Κατετεθει παραβολο (150,00 Ευρω) για καθε μια απο τις ενστασεις. Ακολουθει η εκθεση του Αλυταρχη".



Γεια σου Φίλλιπα ... ΣΩΣΤΟΣ :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό doom » Δευτ Ιαν 19, 2009 12:40 pm

Η ενσταση του Ηλυσιακου ποιους παικτες αφορουσε?
Ο Ιωνικος ετσι ξαφνικα αποφασισε να φυγει? Δεν συνεβει τιποτα στον αγωνιστικο χωρο? Ουτε στις κερκιδες?
Δεν μπορει ρε παιδια, κατι θα εγινε και εφυγαν. Αν εφυγαν επειδη εβλεπαν οτι χανοταν ο αγωνας, τοτε οτι και να πουμε θα ειναι λιγο...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Ιαν 19, 2009 12:59 pm

Η ενσταση αφορουσε τους: Καζουλη και Εντμοντς και ας μου επιτραπει να μην προχωρησω πιο πολυ, καθως πρεπει να διατηρησουμε και τα οποια αποδεικτικα εχουμε, κρυφα :wink:

Νομιζω πως ο Ιωνικος δεν ειχε ιδιαιτερο λογο να φυγει. Δεν υπηρχε καθολου ενταση, ουτε στις κερκιδες, ουτε στον αγωνιστικο χωρο και μαλιστα παρα την κρισιμοτητα του αγωνα και την απουσια Αστυνομικης δυναμης, ολα κυλουσαν πολυ ομαλα.
Η ατμοσφαιρα ηταν μαλιστα πολυ ενθουσιωδεις.
Ειναι αποριας αξιο, γιατι εφυγαν. :( :o
Και ολοι οσους μιλησα, ουδετεροι, μετα την ληξη μου ειπαν πως καλυτερα να περιμεναν να τελειωσει το παιχνιδι, να εκαναν ενσταση και εκει να τοποθετουσαν τις ελπιδες τους για επαναληψη του παιχνιδιου.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Δευτ Ιαν 19, 2009 3:39 pm

COACHFK έγραψε:Η ενσταση αφορουσε τους: Καζουλη και Εντμοντς και ας μου επιτραπει να μην προχωρησω πιο πολυ, καθως πρεπει να διατηρησουμε και τα οποια αποδεικτικα εχουμε, κρυφα :wink:


δε θεωρω εκ μερους σας καθολου σωστο το να κανετε ενσταση για τους δυο συγκεκριμενους παιχτες απο τη στιγμη που πριν κλεισουν στον ιωνικο ειχαν κανει συζητησεις με υπευθυνους του Ηλυσιακου για να ενισχυαν την ομαδα σας!!!!! ειδικα ο κουζελης ειχε κανει συζητησεις ο ιδιος!!!! οποτε απο τη στιγμη που δεν ειστε ουτε εσεις 100% σωστοι βαση νομου δεν ειναι καθολου ωραιο.και επιτρπεψτε μου να βλεπω τη συγκεκριμενη κινηση ως ΄΄εκδικητικη΄΄ επειδη δεν ηρθαν στην ομαδα σας πρωτον και δευτερον επειδη εχετε σιγουρα παραπανω ανησυχια για την ΄΄κοντρα΄΄με τον ιωνικο για τη παραμονη στη κατηγορια.
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Ιαν 19, 2009 3:51 pm

Δεν ήξερα οτι ο Κουρτίδης σφυράει Α2. Καλό αυτό. Πώς τα πήγε?

Μήπως η κίνηση του Ηλυσιακου (ένσταση), αιφνιδίασε τόσο τον έφορο του Ιωνικού που τα έχασε και έψαχνε τρόπο να τη σκαπουλάρει :P

Ότι να 'ναι! ο τύπος είναι μόνο για να πουλάει τυρόπιτες
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:05 pm

gtaktt έγραψε:οποτε απο τη στιγμη που δεν ειστε ουτε εσεις 100% σωστοι βαση νομου δεν ειναι καθολου ωραιο.

Για την ακριβεια ειναι σωστοι, δεν απαγορευεται απο τον κανονισμο/νομο να συζητας.

Και κατι ακομη: ηθικος αυτουργος στην κατασταση με τα δυο παιδια ειναι καποιος αλλος που ακομη και κακως δεν εχει αναφερθει.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό N.13 » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:07 pm

doom έγραψε:Η ενσταση του Ηλυσιακου ποιους παικτες αφορουσε?
Ο Ιωνικος ετσι ξαφνικα αποφασισε να φυγει? Δεν συνεβει τιποτα στον αγωνιστικο χωρο? Ουτε στις κερκιδες?
Δεν μπορει ρε παιδια, κατι θα εγινε και εφυγαν. Αν εφυγαν επειδη εβλεπαν οτι χανοταν ο αγωνας, τοτε οτι και να πουμε θα ειναι λιγο...


Η αλήθεια είναι οτι κάτι έγινε στον αγωνιστικό χώρο..... έχανε με 6-4, οπότε η τελευταία σου πρόταση ανικατοπτρίζει όλη την αλήθεια.
N.13
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 8:36 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:12 pm

TooTall έγραψε:
gtaktt έγραψε:οποτε απο τη στιγμη που δεν ειστε ουτε εσεις 100% σωστοι βαση νομου δεν ειναι καθολου ωραιο.

Για την ακριβεια ειναι σωστοι, δεν απαγορευεται απο τον κανονισμο/νομο να συζητας.

Και κατι ακομη: ηθικος αυτουργος στην κατασταση με τα δυο παιδια ειναι καποιος αλλος που ακομη και κακως δεν εχει αναφερθει.


ναι αλλα αν ομως συμφωνουσε ο κουζελης με τον ηλυσιακο;;; τοτε θα ειχαν κανει παρανομια!!! τωρα θα μου πεις οτι δεν εγινε και δε μπορουμε να μεινουμε στο αν!!!! συμφωνω αλλα επειδη ειμαστε σε ενα χωρο σχετικα μικρο και επειδη κατα καιρους ολοι θελουμε να ειμαστε δικαιοι και εκφραζουμε γνωμες, ετσι και εγω το ανεφερα απλα για να μαθουν οσοι δε ξερουν ακριβως πως εχουν τα πραγματα!!! και στη τελικη ουτε η πρωτη φορα ειναι που εγινε κατι τετοιο ουτε η τελευταια!!!!

οσο για τον ηθικο αυτουργο πραγματικα δε καταλαβα ποιον θες να πεις!!! αν αναφερθει απο καποιον και γνωριζω κατι να εισαι σιγουρος οτι θα αναφερθω!!
Τελευταία επεξεργασία από gtaktt και Δευτ Ιαν 19, 2009 4:14 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό N.13 » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:20 pm

gtaktt έγραψε:ναι αλλα αν ομως συμφωνουσε ο κουζελης με τον ηλυσιακο;;; τοτε θα ειχαν κανει παρανομια!!! τωρα θα μου πεις οτι δεν εγινε και δε μπορουμε να μεινουμε στο αν!!!! συμφωνω αλλα επειδη ειμαστε σε ενα χωρο σχετικα μικρο και επειδη κατα καιρους ολοι θελουμε να ειμαστε δικαιοι και εκφραζουμε γνωμες, ετσι και εγω το ανεφερα απλα για να μαθουν οσοι δε ξερουν ακριβως πως εχουν τα πραγματα!!! και στη τελικη ουτε η πρωτη φορα ειναι που εγινε κατι τετοιο ουτε η τελευταια!!!!

οσο για τον ηθικο αυτουργο πραγματικα δε καταλαβα ποιον θες να πεις!!! αν αναφερθει απο καποιον και γνωριζω κατι να εισαι σιγουρος οτι θα αναφερθω!!


Τουλάχιστον καταλαβαίνεις και μόνος σου οτι αυτό που λές δεν έχει και πολύ νόημα οπότε την σταματάω εδώ την κουβέντα. Επίσης όπως λές επειδή ο χώρος όντως είναι μικρός θα έπρεπε να γνώριζες οτι τα συγκεκριμένα παιδιά (που δεν φταίνε σε τίποτα) είχαν μιλήσει με άλλες ομάδες της Αθήνας.

Λίγη προσοχή σε αυτά που γράφουμε παιδιά
N.13
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 8:36 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:26 pm


Τουλάχιστον καταλαβαίνεις και μόνος σου οτι αυτό που λές δεν έχει και πολύ νόημα οπότε την σταματάω εδώ την κουβέντα. Επίσης όπως λές επειδή ο χώρος όντως είναι μικρός θα πρέπει να ήξερες οτι τα συγκεκριμένα παιδιά (που δεν φταίνε σε τίποτα) είχαν μιλήσει με άλλες ομάδες της Αθήνας.

Λίγη προσοχή σε αυτά που γράφουμε παιδιά


εχει και πολυ νοημα μαλιστα.ειναι πολυ απλο νομιζω να καταλαβει κανεις τι θελω να πω!!!! οσο για τα συγκεκριμενα παιδια να εισαι σιγουρος οτι ξερω πολυ καλυτερα απο σενα αν και με ποιες ομαδες ειχαν μιλησει!!! και εγω αναφερθηκα συγκεκριμενα στον εφορο του ηλυσιακου και ειπα οτι κατα τη γνωμη μου δε θεωρω εντιμο απο τη στιγμη που και οι ιδιοι ειχαν ενδιαφερθει τωρα να τους περιμενουν στη γωνια!!!! ας προσεχουμε τι γραφουμε παιδια οταν δε καταλαβαινουμε ακριβως τα λεγομενα του καθενος
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Ιαν 19, 2009 4:57 pm

N.13 έγραψε:... που δεν φταίνε σε τίποτα ...

Σε αυτο να συμφωνησω 100%.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό N.13 » Δευτ Ιαν 19, 2009 5:07 pm

Ναι φίλε μου αλλά ο έφορος του Ηλυσιακού δεν μίλησε ποτέ με τα παιδιά, αυτό θα έπρεπε να το ξέρεις αφου γνωρίζεις πρόσωπα και πράγματα (αν οχι τότε ρώτα να μάθεις). Αν θέλεις να συζητήσουμε κάτι απο το χθεσινό παιχνίδι αυτο που θα έπρεπε να σε νοιάζει είναι οτι μια ομάδα αποχώρησε απο τον αγώνα.

Νομίζω οτι το εξαντλήσαμε το θέμα....
N.13
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 06, 2008 8:36 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Δευτ Ιαν 19, 2009 5:35 pm

N.13 έγραψε:Ναι φίλε μου αλλά ο έφορος του Ηλυσιακού δεν μίλησε ποτέ με τα παιδιά, αυτό θα έπρεπε να το ξέρεις αφου γνωρίζεις πρόσωπα και πράγματα (αν οχι τότε ρώτα να μάθεις). Αν θέλεις να συζητήσουμε κάτι απο το χθεσινό παιχνίδι αυτο που θα έπρεπε να σε νοιάζει είναι οτι μια ομάδα αποχώρησε απο τον αγώνα.

Νομίζω οτι το εξαντλήσαμε το θέμα....


ναι φιλε μου αλλα εγω δεν ειπα ποτε οτι μιλησανε συγκεκριμενα με τον εφορο.ειπα μιλησανε με υπευθυνους του ηλυσιακου. οποτε λογικο ειναι να το εχει μαθει και ο εφορος. εκτος και αν δε μιλανε μεταξυ τους οι παραγοντες του ηλυσιακου!!!(ποσο πιο απλα να στο πω για να το καταλαβεις;;;;) και αν κοιταξεις ξανα τους διαλογους, δε ξεκινησα εγω τη συγκεκριμενη συζητηση.οσο για την αποχωρηση της ομαδας του ιωνικου, δε με απασχολει καθολου.ετσι θεωρησαν σωστο να πραξουν και το εκαναν.η μονη αρμοδια για να δωσει λυση ειναι η κοε.
νομιζω αυτη τη φορα δε θα εχεις προβλημα στο να καταλαβεις τα λεγομενα μου!!!!! :twisted:
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Επόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες