A2 κατηγορία- Εκτιμήσεις.... II

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό zinwn » Σάβ Φεβ 03, 2007 3:19 pm

paidia pantws an kerdisei h larissa tote thetei sovarh ypopsifiothta gia thn anodo...kai egw file noseman se ayto to paixnidi me thn larissa eimai...
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό dokken » Σάβ Φεβ 03, 2007 8:49 pm

megali alitia egine sto kolimvitirio tou volou ston agwna oyk - kopi.enw se oli ti diarkeia tou paixnidiou itan mprosta to kopi sto telos tou 3ou 8leptou kanan fasaria sti kerkida kai diekopike to paixnidi gia arketi wra kai aposintonistike to kopi kai exase telika 9-8. aksizei na simeiwthei oti to skor tou teleutaiou 8leptou irthe 5-1 iper tou oyk. xairw poli etsi. sinexizw na pisteuw oti o oyk den einai omada gia a2.ntropi gia auti tous ti niki.mono etsi mporoun na pernoun apotelesmata
dokken
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 23, 2007 2:42 pm
Τοποθεσία: ilisia

Δημοσίευσηαπό giogias » Σάβ Φεβ 03, 2007 9:22 pm

zinwn έγραψε:paidia pantws an kerdisei h larissa tote thetei sovarh ypopsifiothta gia thn anodo...kai egw file noseman se ayto to paixnidi me thn larissa eimai...



h larisa file zinwn kerdise... 7-5 ton NOP patrwn..alla prepei na tonisw oti oi pextes einai mia kalh parea kai pezoun gia na efxaristiounte ta paixnidia...ayth einai h ousia tou athlitismou...pistevw... 8)
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

Δημοσίευσηαπό zinwn » Σάβ Φεβ 03, 2007 11:18 pm

dokken έγραψε:megali alitia egine sto kolimvitirio tou volou ston agwna oyk - kopi.enw se oli ti diarkeia tou paixnidiou itan mprosta to kopi sto telos tou 3ou 8leptou kanan fasaria sti kerkida kai diekopike to paixnidi gia arketi wra kai aposintonistike to kopi kai exase telika 9-8. aksizei na simeiwthei oti to skor tou teleutaiou 8leptou irthe 5-1 iper tou oyk. xairw poli etsi. sinexizw na pisteuw oti o oyk den einai omada gia a2.ntropi gia auti tous ti niki.mono etsi mporoun na pernoun apotelesmata



kati eixa pei ligo pio panw gia manoura...

@giogias
to pio shmantiko einai ayto...makari na synexhsete etsi.to eyxomai
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Κυρ Φεβ 04, 2007 2:53 am

Συγχαρητήρια στην Λάρισα, κέρδισε δίκαια σε ένα πολύ δυνατό παιχνίδι
με πάρα πολλούς θεατές και πολύ ένταση. Οι διαιτητές για μένα ήταν αρκετά καλοί παρόλο που υπέπεσαν σε κάποια σφάλματα εκατέρωθεν χώρις όμως να ευνοήσουν κάποια ομάδα.

Καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες της κατηγορίας και πιστέψτε με υπάρχει
πολύ συνέχεια ακόμα και θα δούμε πολλές εκπλήξεις !!

Ήταν ένα πραγματικό ντέρμπυ - διαφήμιση για το άθλημα...
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Κυρ Φεβ 04, 2007 5:03 am

dokken έγραψε:megali alitia egine sto kolimvitirio tou volou ston agwna oyk - kopi.enw se oli ti diarkeia tou paixnidiou itan mprosta to kopi sto telos tou 3ou 8leptou kanan fasaria sti kerkida kai diekopike to paixnidi gia arketi wra kai aposintonistike to kopi kai exase telika 9-8.

Στερεοφωνικο εισαι ρε μεγαλε και αποσυντονιστηκες; :lol:

dokken έγραψε:aksizei na simeiwthei oti to skor tou teleutaiou 8leptou irthe 5-1 iper tou oyk.

Αν παιζατε και στο υπολοιπο παιχνιδι τον Δελακα ζωνη και τα υπολοιπα 8λεπτα τοσο θα χανατε :wink:


Μπραβο στη Λαρισα, μπραβο στη ΝΕΠ!! Αυτο το πρωταθλημα εχει τις προδιαγραφες να γινει ενα απο τα καλυτερα των τελευταιων χρονων. 8)
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Κυρ Φεβ 04, 2007 5:43 am

Από αυτό που είπε ο TooTall, συμπεραίνω οτι στο τέλος παίξανε οι ΚΟΠΙτες τον Ζήση ζώνη.
χμμμ... μεγάλο σφάλμα. Από όλες τις ομάδες της Α2, το ΚΟΠΙ θα έπρεπε να γνωρίζει καλύτερα. Μόνο ένας τερματοφύλακας μπορεί να κάνει τον Ζήσιμο λεβέντη, και αυτός είναι στό Λονδίνο τώρα...
ωπ!
εγώ είμαι στο Λονδίνο! :wink:

ο νοών, νοήτω.

Ζήσης - εμού = ΠΡΕΣΣ
Ζήσης + εμού = άστοννασουτάρειτονέχωχαλαρά...
χε χε χε
:P
χωρίς παρεξήγηση... έ?
Υ.Γ. όλα αυτά... μόνο αν τον έπαιξαν ζώνη...
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Κυρ Φεβ 04, 2007 6:17 am

Κατ' αρχήν, συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες.

Στην ουσία τώρα:
Οι διαιτητές για μένα ήταν αρκετά καλοί παρόλο που υπέπεσαν σε κάποια σφάλματα εκατέρωθεν χώρις όμως να ευνοήσουν κάποια ομάδα


Λάμπρο μου, βαρέθηκα να το ακούω αυτό. Τι θα πει "υπέπεσαν σε κάποια σφάλματα"? Γιατί θα πρέπει να θεωρούμε οτι τα "κάποια σφάλματα" δεν είναι τραγικά? (για να μην παρεξηγηθώ, δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα σε μάτς της αγωνιστικής, αλλά γενικά).
Ξέρω πολύ καλά πως η διαιτησία είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ πράγμα, διότι, ναι μεν δεν είμαι διαιτητής, αλλά έχω σφηρίξει σε πολλά ανεπίσημα τουρνουά και φιλικά, με αρκετή επιτυχία (και εντάσεις όμως) εδώ και αρκετά χρόνια, και πιστεύω πως, ενώ το να κάνεις λάθος είναι ανθρώπινο, το να μην παραδέχεσαι το λάθος σου, είναι μ****ία και ηλιθιότητα.
Δεν έχω δεί κανέναν διαιτητή (και αν έχω δεί ήταν τόσο σπάνιο που δεν το θυμάμαι), να παίρνει επάνω του φάση επειδή άλλος έκανε γκάφα. Συνήθως (πολύ συχνά έως συχνότατα) βλέπουμε συντεχνιακές τάσεις μεταξύ διαιτητών, λες και είναι κακό να υποδείξεις στον συνάδελφο διαιτητή οτι έσφαλε.
Στη δική μου συνείδηση, έχει μεγαλύτερη αξία να παραδέχεσαι το σφάλμα σου, παρά να το παραβλέπεις και να προσπαθείς να πείσεις τους πάντες οτι δεν το έπραξες.
Δυστυχώς, βλέποντας τις βαθμολογίες των διαιτητών (στο αντίστοιχο post) αναρωτιέμαι, πως μερικοί "γνωστοί-για-τις-[αν]ικανότητές-τους" διαιτητές μπορούν και σκοράρουν πάνω από -3 (αισιόδοξα).

Ξέρω οτι ανοίγω μεγάλο θέμα, που σηκώνει πολύ κουβέντα και αντίλογο, σε σχέση με αυτά που είπα. Ας αρχίσουν οι χοροί, λοιπόν...
Όσοι με γνωρίζουν ξέρουν οτι έχω απαντήσεις σε όλα.....
:twisted:

Υ.Γ. (όπως πάντα έχω υστερόγραφο)
μερικές φορές και οι διαιτητές έχουν τα δίκια τους, όχι σε ότι αφορά την απόδοσή τους, αλλά στο οτι κακοποιούνται από μερικούς προπονητές και παράγοντες (κατά καιρούς).
Ξέρω τι λέω! :shock:
βαράτε βιολιτζήδες...
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Κυρ Φεβ 04, 2007 12:46 pm

Επείδη δεν θέλω να ακολουθήσω κατά γράμμα τους κανόνες λειτουργίας του FORUM και να αναγκαστώ να προβώ σε διαγραφές μηνυμάτων
(κάτι που το απεχθάνομαι)
κάνω μια τελευταία έκκληση στους χρήστες που έχουν "ξεφύγει των ορίων" να σταματήσουν να προσβάλλουν άλλους χρήστες.

επισυνάπτω στο συγκεκριμένο topic τους κανονισμούς λειτουργίας του forum αι για να κρατήουμε ένα επίπεδο σας παρακαλώ σεβαστείτε τους...

Είναι τελευταία ειδοποίηση, καθώς έχω ενημερώσει και μέσω PM....



ΚΑΝΟΝΕΣ - ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ FORUM

1. Η πρόσβαση στο Φόρουμ είναι ελεύθερη για όλους.

2. Για να γράψει κάποιος την άποψη του απαιτείται εγγραφή με δήλωση σωστής διεύθυνσης email για σκοπούς στοιχειώδους ελέγχου. Η διεύθυνση email ή άλλα στοιχεία των μελών δεν θα γνωστοποιηθούν σε τρίτο πρόσωπο ή φορέα.

3. Κάθε μέλος δικαιούται να χρησιμοποιεί μόνο ένα όνομα ή ψευδώνυμο.

4. Από τη στιγμή της εγγραφής του, το κάθε μέλος έχει το δικαίωμα ελεύθερης έκφρασης.

5. Από τη στιγμή της εγγραφής του, το κάθε μέλος έχει την υποχρέωση να σέβεται τον διαδικτυακό τόπο που τον φιλοξενεί καθώς και όλους τους κανόνες του Φόρουμ.

6. Μηνύματα με περιεχόμενο το οποίο δεν συνάδει με τους σκοπούς της λειτουργίας του www.h2opolo.gr θα διαγράφονται μόλις γίνονται αντιληπτά χωρίς άλλη προειδοποίηση.

Δεν επιτρέπονται:
α) Βρισιές ή χρήση απρεπούς γλώσσας
β) Ρατσιστικά σχόλια
γ) Διαμάχες, προκλήσεις και αντιδικίες σε προσωπικό επίπεδο
δ) Υποτιμητικά σχόλια προς άλλα μέλη του forum
ε) Μηνύματα που μπορεί να προκαλέσουν διένεξη μεταξύ δύο ή περισσοτέρων μελών
ζ) Πολλαπλά μηνύματα από τον ίδιο χρήστη με το ίδιο ακριβώς περιεχόμενο

7. Μην δημιουργείτε νέα threads για να απευθυνθείτε στους moderators. Υπάρχει ειδική ενότητα για παράπονα, επισημάνσεις και εισηγήσεις.

8. Μην δημιουργείτε νέα threads για να απευθυνθείτε σε ένα συγκεκριμένο μέλος του Φόρουμ. Μπορείτε να στείλετε προσωπικό μήνυμα.

9. Μην δημιουργείτε νέα threads για θέματα τα οποία ήδη συζητούνται. Μπορείτε να λετε τη γνώμη σας στα υπάρχοντα threads με το ίδιο θέμα.

10. Μην γράφετε με κεφαλαία γράμματα στους τίτλους ή στα μηνύματα. Επίσης, όσοι έχουν τη δυνατότητα παρακαλούνται να γράφουν με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με λατινικούς.

11. Λαμβάνοντας υπόψη ότι η λειτουργία του forum γίνεται σε "ζωντανό" χρόνο, είναι αδύνατο να ελέγχουμε όλα τα μηνύματα που γράφονται. Το www.h2opolo.gr δεν είναι υπεύθυνο για τις απόψεις που εκφράζονται ούτε κατ' ανάγκη συμμερίζεται τα γραφόμενα. Σε περίπτωση που κάποιος νομίζει ότι το περιεχόμενο ενός μηνύματος πρέπει να διαγραφεί, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στη διεύθυνση info@h2opolo.gr

12. Το www.h2opolo.gr διατηρεί το δικαίωμα διαγραφής όποιου χρήστη παραβιάζει τους κανόνες ή δεν συμμορφώνεται με τις υποδείξεις των moderators οι οποίοι είναι υπεύθυνοι για την ομαλή λειτουργία του forum και την τήρηση των κανόνων.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Κυρ Φεβ 04, 2007 2:53 pm

noseman έγραψε:Από αυτό που είπε ο TooTall, συμπεραίνω οτι στο τέλος παίξανε οι ΚΟΠΙτες τον Ζήση ζώνη.
χμμμ... μεγάλο σφάλμα. Από όλες τις ομάδες της Α2, το ΚΟΠΙ θα έπρεπε να γνωρίζει καλύτερα.

Τον επαιξαν ζωνη απο τη διακοπη και μετα. Αυτο μαζι με το πρες που γυρισαμε την αμυνα και μας επετρεψε να βγαλουμε κοντρες ηταν που αλλαξαν το παιχνιδι. Ο Ζησης ειναι μεγαλος παιχτης και ειναι μεγαλη χαρα για ολους μας να τον βλεπουμε να ανεβαζει στροφες. Το αξιζει μετα απο οσα εχει περασει γενικως.

noseman το φιλι μεταφερθηκε αν και με ειχες προλαβει απο το τηλεφωνο. Τωρα που εμαθα τα υπολοιπα καταλαβα για εχεις τοσο πλουσια image bank. Να εισαι καλα εκει στα ξενα :)
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό GOAL4 » Κυρ Φεβ 04, 2007 11:34 pm

Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος στην παρέα,πιστεύω πως εχώ και εγώ κατι να πω για το αθλημα μας που τόσο μας αρέσει.Από εβδομάδα θα σας λέω και τους 12 σκορερς της Α2.
GOAL4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2007 3:20 am
Τοποθεσία: L.A

Δημοσίευσηαπό GOAL4 » Κυρ Φεβ 04, 2007 11:55 pm

Θα συμφωνησω με τον Γιογια ουι στην Λαρισα ειναι ολοι μια παρεα και περνανε καλα.....Αλλα δεν μπορω να συμφωνησω οτι το ματς με τον ΝΟΠ ηταν ντερπι.Εμαθα οτι το σκορ ηταν και 6-2 και μονο στο τέλος εκανε (οπως ηταν φησικο) την προσπαθεια του ο ΝΟΠ.Αν το πιστευε νωριτερα μπορει να το γυρναγε το ματς.
GOAL4
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2007 3:20 am
Τοποθεσία: L.A

Δημοσίευσηαπό polistas_ » Κυρ Φεβ 04, 2007 11:58 pm

megalh adikia to apotelesma tou agwna tou kopi sto volo.

adikia.
afto exw na pw mono.
kai stous filous admins ...
oxi pia toso logokrisia. den epitrepetai se ena tetoio forum.
file lambro perimenw apanthsh.
Άβαταρ μέλους
polistas_
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Ιαν 09, 2007 9:55 pm
Τοποθεσία: n.p.

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Φεβ 05, 2007 12:36 am

Πρέπει να καταλάβεις πολίστα, οτι αν ο admin αφήσει να εξελιχθεί οποιαδήποτε κουβέντα σε προσωπικό επίπεδο, το μόνο σίγουρο είναι πως το φόρουμ θα γίνει καμφούζιο.
Μην το παίρνεις, ούτε εσύ, ούτε κανείς άλλος προσωπικά.
Ο Λάμπρος κάνει μια πολύ δύσκολη δουλειά, και όπως φαίνεται, την κάνει και άριστα.
Άλλο οι διαφωνίες και η συζήτηση (τα οποία είναι αναγκαία) και άλλο η μανούρα.

Στο άλλο θέμα τώρα. Αδικία?, ατυχία? ή σφάλμα?
Δεν τον είδα τον αγώνα, αλλά από τις αντιδράσεις, μάλλον δεν υπήρξε θέμα αδικίας. Αν εννοείς "αδικία της ζωής", τότε θα σου πω, πως την ζωή την ορίζουμε από μόνοι μας. Σου ελπίζω, στα χρόνια που έρχοναι, να μοχθήσεις, να δυναμώσεις, να μορφωθείς και με μυαλό, δύναμη και καλή τεχνική, να γίνεις πολύ καλός και επιτυχημένος παίκτης. Κάποια μέρα μπορεί και εσύ να "κλείσεις κάποιο σπίτι" (να κερδίσεις έναν αγώνα παίζοντας καλύτερα από όλους).

"Γηράσκω αει διδασκόμενος" - "Τα αγαθά, κόποις κτώνται" (και άλλα παλαιά ρητά)

8)
Καλή συνέχεια.
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό waterpoloislife » Δευτ Φεβ 05, 2007 2:00 am

who am i??? noseman=drakoulinos


o oyk exei omadara kai fetos ton adikisan kai me kopi kai me ioniko kai termatofylakara iso o kalyteros stin A2...
den troei goal me tipota eidika tis xoristres. ego pantos ton paradexomai giati einai alani kai tsampoykas.....
elpizo o Oyk na meinei katigoria aneta kai o nova na anevei A1. to axizoyn oi omades tou volou giati panta epaizan me kontra diaitisia.
waterpoloislife
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 08, 2006 1:07 am

Δημοσίευσηαπό T.Q » Δευτ Φεβ 05, 2007 10:33 am

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5Ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΙΣ.
-Η ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΥΚΟΛΑ-Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ,
-Η ΛΑΡΙΣΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΝΟΠ 5 ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ??????
-Η ΝΕΠ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΝΟΒΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΤΕΡΜΠΙ , Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ 2ο 8λεπτο ΕΤΣΙ ΑΚΟΥΣΑ!!!
-ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΤΟΠΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΝΘ ΚΑΙ 2 ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟ ΣΑΚΟΥΛΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ!
-Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΤΟΝ ΟΦΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ!
- ΤΕΛΟΣ Ο ΟΥΚ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΟΠΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΕΔΡΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ...
T.Q
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τρί Ιαν 09, 2007 2:37 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Φεβ 05, 2007 12:15 pm

"drakoulinos", Αυτός είμαι!
χε χε. Αυτό είχα χρόνια να το ακούσω.

Τι μου θύμισες τώρα... αχχχ ζηλεύω. Θέλω να έρθω να παίξω πόλο... :cry:

Φιλιά σε όλους.
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό scoReR » Δευτ Φεβ 05, 2007 12:47 pm

waterpoloislife έγραψε:

o oyk exei omadara kai fetos ton adikisan kai me kopi kai me ioniko kai termatofylakara iso o kalyteros stin A2...
den troei goal me tipota eidika tis xoristres. ego pantos ton paradexomai giati einai alani kai tsampoykas.....
elpizo o Oyk na meinei katigoria aneta kai o nova na anevei A1. to axizoyn oi omades tou volou giati panta epaizan me kontra diaitisia.


Εδω θα πρεπει να ειμαστε καπως αντικειμενικοι για να βγαζουμε οσο το δυνατον σωστα συμπερασματα. Οταν διαβαζω οτι ο ΟΥΚ εχει ομαδαρα και τερματοφυλακαρα και ο ΝΟΒΑ πρεπει να ανεβει και αδικιες και και δειχνει οτι εισαι οπαδος και τα βλεπεις ολα ΒΟΛΟΣ.
Ο ΟΥΚ εχει καλη ομαδα και πιστευω οτι θα σωθει ,μεχρι τωρα εισπρατει αυτο που πρέπει -απο βαθμούς εννοω- στο χθεσινό παιχνιδι επρεπε να χασει -το λεει η λογική ,οταν μια ομαδα χανει 3ο 8αλεπτο με 3 γκολ,δημιουργει επεισοδια,σταματάει το ματς και στο 4 8αλεπτο κερδιζει , κατι σημαίνει- ο τερματοφύλακας ειναι μετριοτατος για την Α2 και ο ΝΟΒΑ στο παιχνιδι με την ΝΕΠ -το ειδα- εμεινε απο καυσιμο. Γιατι καλοι παικτες αλλα οταν προπονουνται οταν θυμουνται δεν βγαινει πρωτάθλημα Α2. Βλέπω αρκετα ματς και εχω βγαλει καποια συμπερασματα τα οποια δεν υποχρεωνω κανενα να τα ασπασθει απλα ειναι αποψεις μου.
Οσο για το αλλο ντερμπυ αν το αφηναν οι διαιτητές το ματς να φύγει και ο φουνταριστος της Λάρισας ηταν πιο τυχερος το σκορ δεν θα τιμουσε καθολου τον ΝΟΠ, απλά στο τέλος ...επρεπε να κλεισει λιγο η ψαλίδα για λογους που δεν καταλαβαίνω. :?: :?: :wink:
scoReR
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 12:34 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Φεβ 05, 2007 1:09 pm

Τώρα που βγήκε θετική ο απόφαση για τους κοινοτικούς, τι σκέφτεται να κάνει ο ΝΟΠ?
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες

cron