A2 κατηγορία- Εκτιμήσεις.... II

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Ιαν 29, 2007 3:36 pm

Προς το παρόν "μυτάνθρωπε" είσαι είσαι ΟΚ....

Αν δω να "μεγαλώνει η μύτη σου" θα σε επαναφέρω στην τάξη... :D :!:

έχεις καταφέρει πάντως να δημιουργήσεις αναβρασμό στα μέλη του φόρουμ :? :shock: :idea:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Ιαν 29, 2007 3:38 pm

T.Q έγραψε:Ο ΝΟΠ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΕ ΑΝΩΜΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΗ Η ΗΤΤΑ ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΛΑΡΙΣΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ !!!

Δε θα παιζει και ο ***** ε, ειναι τραυματιας; :lol: Ευκαιρια για την Λαρισα να κανει μια σπουδαια νικη τωρα που ο ΝΟΠ ειναι στην πιεση :wink:

T.Q έγραψε:Ο ΝΟΒΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΚ-ΚΡΙΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 1 ΒΑΘΜΟ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ...

Οχι, οχι δεν επρεπε να παρει βαθμο, απο ενα αρκουδακι καθε παιχτης επρεπε να παρει. Τοσες φορες πετυχαμε το γ..μοδοκαρο, ουτε στο λουνα παρκ να ειμασταν.. :cry:

ΥΓ Η νικη της Χαλκιδας στην Κρητη δεν ειναι φυσιολογικη, για την ακριβεια δεν ειναι φυσιολογικο τον ΟΦΗ να μην τον σφυριζει κανας Μπιρακης, Δαμιανακης κλπ κλπ κλπ
Τελευταία επεξεργασία από TooTall και Δευτ Ιαν 29, 2007 3:52 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Ιαν 29, 2007 3:46 pm

A και κατι αλλο ωραιο που πηρε το ματι μου εδω:
http://www.imeranews.gr/detail.php?id=21815

Στους σκορερς λοιπον εχουμε τον Στερνοβασίλη (ο τελευταιος Βασιλης?, βοηθεια μας :lol: ) και φυσικα ολα τα λεφτα η τελευταια παρατηρηση
* Ο Ντίνος Γεωργαράς αγωνίστηκε μόλις για ένα λεπτό αφού αμέσως ένιωσε έντονες ενοχλήσεις στο ….και επέστρεψε στο πάγκο.

Ρε, τι ειναι αυτο που σε ενοχλει, δεν μπορει να γραφτει δημοσια και στη θεση του μπαινουν τρεις τελιτσες?!!!! :lol: :lol: :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό ze_elias » Δευτ Ιαν 29, 2007 4:58 pm

noseman έγραψε:
scoReR έγραψε:Απο τα λιγα που διαβασα γιατι μου κανεις για τελειως .σχετο του αθληματος ?




Υ.Γ.
Μου φαίνεται οτι γεμίσαμε "παρεξηγιάρηδες" στο χώρο του πόλο.
Μου λείπει η πατρίδα (σε οτι αφορά το πόλο) και οι φίλοι μου (25 χρόνια στις πισίνες, γνώρισα τους καλύτερους φίλους μου εκεί). Το οτι τους πειράζω ηλεκτρονικά δεν σημαίνει οτι δεν του αγαπάω. Γι'αυτό ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ! :P

exw parexigithei sfodra sir noseman.... :lol: :lol: :lol:
entos ths evdomados anameinate klisi tu dikigoru mu, pu einai ypeythinos gia thn oloklirwsi twn diadikasiwn pu aforun th minisi mu pros esas.... :lol: :lol:
noseman, eyxaristw gia ta compliments, alla otan mas ertheis, se paw ena stoiximataki xalaraaaaaa...... 8)
ze_elias
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:54 am
Τοποθεσία: METAMORFWSH

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Ιαν 29, 2007 6:37 pm

Lambros10 έγραψε:έχεις καταφέρει πάντως να δημιουργήσεις αναβρασμό στα μέλη του φόρουμ :? :shock: :idea:

Αυτό είναι φυσικό ταλέντο :) και φροντίζω να το προπονώ τακτικά!

COACHFK έγραψε:Ο πολύ αγαπητός φίλος και παλιός συναθλητής noseman, είναι ένα πειραχτήρι από τα πολύ λίγα, και δεν πρέπει να τον παρεξηγείτε.


Μιλάει ο COACHFK, ο μεγαλύτερος πλακατζής στην ιστορία της πισίνας. Με τα γέλια που κάναμε τότε, δεν χρειαζόταν να κάνουμε κοιλιακούς... δεν έμενε "άντερο" 8)

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Εικόνα

ze_elias έγραψε:exw parexigithei sfodra sir noseman.... :lol: :lol: :lol:
entos ths evdomados anameinate klisi tu dikigoru mu, pu einai ypeythinos gia thn oloklirwsi twn diadikasiwn pu aforun th minisi mu pros esas....

θα κάνω ένσταση...:shock:

Καλή συνέχεια.
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τρί Ιαν 30, 2007 8:04 pm

kopi paei gia to diplo mesa sto volo.exei oti xreiazete gia na kerdisei tin "omada" oyk volou.ante na doume
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

Δημοσίευσηαπό dokken » Τρί Ιαν 30, 2007 8:07 pm

gtaktt έγραψε:kopi paei gia to diplo mesa sto volo.exei oti xreiazete gia na kerdisei tin "omada" oyk volou.ante na doume


simfwnw apolita.kata tin gnwmi mou o oyk den aksizei ti niki.arketous pontous pire.ftanei.kopi gera gia to diponto mesa sto volo
dokken
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 23, 2007 2:42 pm
Τοποθεσία: ilisia

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 31, 2007 12:47 am

Αισιοδοξια πριν την προπονηση ε; :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Τετ Ιαν 31, 2007 2:40 pm

dokken, αν είσαι Βολιώτης και ξέρεις τον Νίκο Μαμούρη, δώστου ένα φιλάκι και πες του χαιρετίσματα από τον noseman!
:D

Ο Νίκος είναι αγαπημένος μου φίλος! (και αυτός, όπως και πολλοί άλλοι)

Υ.Γ.
αγαπάω και τον TooTall, για να μην παρεξηγηθούμε
(πολλή αγάπη έχει πέσει τελευταία)
8)
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 31, 2007 3:42 pm

dokken έγραψε:de se evrisa sto pm.apla se evala sti thesi sou giati ksafnika poli gnwstis tin exeis deikai min sou poun tipota gia tton oyk amesws na peis tin eksipnada.les kai exeis tin iperomada.

Ααααααα, τωρα καταλαβα, το βλακας δεν το εγραψες για να με βρισεις αλλα για να με βαλεις στη θεση μου. Ρε και το παρεξηγησα :oops: :lol:

Επισης να σε ενημερωσω οτι δεν παω Galea, νομιζω οτι εχω παιξει παλιοτερα σε σοβαρες ομαδες (του Βολου απο οτι καταλαβα δε σου γεμιζουν το ματι, δεν ξερω γιατι, συνηθως κερδιζουν το ΚΟΠΙ 8) ) και σιγουρα η κοιλαρα μου δε κολακευται απο τα φανελακια του παππου. Κοινως τα εχεις κανει θαλασσα, δεν ειμαι αυτος που νομιζεις. Δεν πειραζει ομως, οταν ο φιλος σου ο gtaktt μετρησει σωστα τις μεταγραφες της "ομαδας" μας, μπορει να δεις και εσυ το φως το αληθινο :idea:

ΥΓ noseman θα μεταβιβαστουν τα φιλια :wink:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Τετ Ιαν 31, 2007 3:45 pm

ΥΓ noseman θα μεταβιβαστουν τα φιλια


τα έχω μπλέξει με το ποιός είναι ποιός.
Θάνκς ψηλέ!

Υ.Γ. στο λαιμό φίλα τον.
:P
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό gtaktt » Τετ Ιαν 31, 2007 6:43 pm

tootall exeis kollisei mou fenete kai de ksereis ti les.telos pantwn de tha to sinexisw.tha pliroforisw opws les to "filo" mou dokken.asxeta oti de to kserw.ta leme se prosexes filiko tootall!!!
Άβαταρ μέλους
gtaktt
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 20, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: palaio faliro

diplo mesa sto volo???

Δημοσίευσηαπό dokken » Παρ Φεβ 02, 2007 2:59 pm

paidia pws sas fenete to diplo mesa sto volo? to kopi exei proetoimastei katallila kai an i diaitisia sfiriksei swsta kai de paiksei edra tote to xeirotero apotelesma pou mporei na parei to kopi einai i isopalia.
dokken
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 23, 2007 2:42 pm
Τοποθεσία: ilisia

Re: diplo mesa sto volo???

Δημοσίευσηαπό ze_elias » Παρ Φεβ 02, 2007 3:38 pm

dokken έγραψε:paidia pws sas fenete to diplo mesa sto volo? to kopi exei proetoimastei katallila kai an i diaitisia sfiriksei swsta kai de paiksei edra tote to xeirotero apotelesma pou mporei na parei to kopi einai i isopalia.


krata logia file dokken, dioti omades twn athinwn den pernane k tis kalyteres stigmes tus sthn eparxia, eidika me th morfi pu exei to fetino prwtathlhma ths a2....allwste o oyk den einai k amelitea posothta...
exei paixtes me empeiria sthn kathgoria, proponhth epishs empeiro k ola deixnun pws tha diexaxthei ena idiaitera endiaferon mats....
o kalyteros as kerdisei....
ze_elias
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:54 am
Τοποθεσία: METAMORFWSH

Δημοσίευσηαπό dokken » Παρ Φεβ 02, 2007 6:36 pm

file ze elias gnwrizzontas tis dinamikotites kai twn dio omadwn milaw kai vgazw simperasmata.telospantwn opws eipes kai esi as ginei kalo paixnidi kai o kaliteros (pou gia mena einai to kopi) as kerdisei. :P
dokken
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 23, 2007 2:42 pm
Τοποθεσία: ilisia

Δημοσίευσηαπό zinwn » Παρ Φεβ 02, 2007 6:57 pm

kalhspera se olous...eimai neos sthn parea...
to mono sigouro einai oti ston volo tha ginei manoura...panta ginetai!eite paizei o oyk eite o nova.
kai otan erthei kai h kourash apo to meros tou oyk (giati to kopi koolympaei poly kala) tote tha pesoun kai oi psiles mes to nero...an to kopi mpei sto rythmo tou oyk apo thn arxh kai den tous kolymphsei den exei kamia tyxh...filika panta :D
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό ze_elias » Σάβ Φεβ 03, 2007 2:02 am

Mia omada neanikh opws to kopi prepei anamfivola na kolymphsei k na wthhsei ton antipalo tu se grigoro tempo, wste na valei eykola goal sthn kontra......
OMWS.....neanikh omada synepagetai k apeirh k tuto shmainei pws an tyxon xathun oi eykairies gia goal sthn kontra tote to grhgoro tempo gyrnaei bumerang....k i antipali omada mporei na antapodwsei, poso mallon an einai pepeirameni opws o oyk..
Anyway, makari na ginei ena mats antaxio twn prosdokiwn twn 2 omadwn....
proswpikh ektimhsh einai oti o oyk exei to panw xeri kyriws logw edras....
alla....to apotelesma tha deixei....
ze_elias
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 2:54 am
Τοποθεσία: METAMORFWSH

Δημοσίευσηαπό giogias » Σάβ Φεβ 03, 2007 2:06 am

polu swsta ta leei o filos ze hlias...kai egw thn idia apopsh exw...peri tou thematos.. :lol:
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

Δημοσίευσηαπό scoReR » Σάβ Φεβ 03, 2007 1:55 pm

ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ. ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ (ΕΧΕΙ?) ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ. ΘΕΩΡΩ ΦΑΒΟΡΙ ΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ . ΕΣΕΙΣ?
scoReR
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 29, 2007 12:34 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Σάβ Φεβ 03, 2007 2:06 pm

Σίγουρα θα είναι αμφίρροπο το ματς, και ΕΛΠΙΖΩ η διαιτησία να είναι δίκαιη. Και στις δύο ομάδες έχω φίλους και ελπίζω να κερδίσει ο καλύτερος.

Καλή επιτυχία σε όλους!
:wink:

Υ.Γ. μεταξύ μας, υποστηρίζω τη Λάρισα, αλλά μην το πείτε πουθενά :twisted:
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες