Εκτιμήσεις - Προγνωστικά για την Α2 κατηγορία 2007-08

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Οκτ 11, 2007 11:59 pm

Αυτο ειναι σαν να κλεβεις...εκκλησια!!!

1 ποντος για τον καρχαριοφατσα, 1 point for sharkface!!!

χαχαχαχαχα

Πολυ σωστα, με μια μικρη επιφυλαξη για τον Ολλανδο του ΟΦΗ. Δεν εχω καθολου πηγες εκει κατω στο νησι!!! Και αυτο το ευλογημενο το σπορτ24, να μην εχει εναν...ανταποκριτη σε ολοκληρη Κρητη;;;

Για κοιτα μηπως ο φιλος σου ο Χελακης, μπορει να κανει κατι!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 10:55 am

Την ανανεωση της συνεργασίας με τον προπονητή της ομάδας πόλο Μάνι Λούζεν αποφασισε στο χθεσινό διοικητικό συμβούλιο η διοίκηση του Ερασιτέχνη ΟΦΗ. «Το έργο του κρίνεται επιτυχημένο και για το λογο αυτό αποφασίστηκε να συνεχίσει και την επόμενη σεζόν» αναφέρει η ανακοίνωση που εξέδωσε το διοικητικό συμβούλιο του Ερασιτέχνη ΟΦΗ για το θέμα αυτό. «Είμαι ευχαριστημένος από την εξέλιξη αυτή.Βλέπω μέλλον στον ΟΦΗ και εκεί θα στοχεύσουμε το επόμενο διάστημα.Δεν είναι εύκολο αλλα πιστεύω ότι μπορεί να γίνει η δουλειά και μάλιστα με τον καλύτερο τρόπο.Θα προσπαθήσουμε με σταθερά βήματα να βάλουμε σιγά-σιγά,υψηλότερους στόχους στο μέλλον»τόνισε για το θέμα αυτό ο Ολλανδός προπονητής.

Πηρα κανενα point τι λες?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Οκτ 12, 2007 11:11 am

Την ανανεωση της συνεργασίας με καταξιωμενους διαιτητες της Α2 αποφασισε στο χθεσινό διοικητικό συμβούλιο η διοίκηση του Ερασιτέχνη ΟΦΗ. «Το έργο τους κρίνεται επιτυχημένο και για το λογο αυτό αποφασίστηκε να συνεχίσουν και την επόμενη σεζόν» αναφέρει η ανακοίνωση που εξέδωσε το διοικητικό συμβούλιο του Ερασιτέχνη ΟΦΗ για το θέμα αυτό. «Είμαι ευχαριστημένος από την εξέλιξη αυτή. Βλέπω μέλλον στον τουρισμο του Ηρακλειου και εκεί θα στοχεύσουμε το επόμενο διάστημα. Δεν είναι εύκολο αλλα πιστεύω ότι μπορεί να βρεθουν τα καταλληλα ξενοδοχεια για το επομενο καλοκαιρι και μάλιστα με τις καλύτερες παροχες διασκεδασης και φαγητου. Θα προσπαθήσουμε με σταθερά βήματα να βάλουμε σιγά-σιγά, υψηλότερους στόχους στο μέλλον. Ο Θεος να φυλαει τις υπολοιπες ομαδες της κατηγοριας» τόνισε για το θέμα αυτό ανωνυμος εκπροσωπος του γκρουπ διαιτητων "οι φιλοι του ΟΦΗ".
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Παρ Οκτ 12, 2007 11:47 am

:D :D 8)
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 12:13 pm

Ε ρε να μην εχει στοιχημα στην Α2 να παιξουμε απο τωρα το ΟΦΗ - ΟΥΚ 1.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Οκτ 12, 2007 2:49 pm

Την ανανεωση της συνεργασίας με καταξιωμενους διαιτητες της Α2 αποφασισε στο χθεσινό διοικητικό συμβούλιο η διοίκηση του Ερασιτέχνη ΟΦΗ. «Το έργο τους κρίνεται επιτυχημένο και για το λογο αυτό αποφασίστηκε να συνεχίσουν και την επόμενη σεζόν» αναφέρει η ανακοίνωση που εξέδωσε το διοικητικό συμβούλιο του Ερασιτέχνη ΟΦΗ για το θέμα αυτό. «Είμαι ευχαριστημένος από την εξέλιξη αυτή. Βλέπω μέλλον στον τουρισμο του Ηρακλειου και εκεί θα στοχεύσουμε το επόμενο διάστημα. Δεν είναι εύκολο αλλα πιστεύω ότι μπορεί να βρεθουν τα καταλληλα ξενοδοχεια για το επομενο καλοκαιρι και μάλιστα με τις καλύτερες παροχες διασκεδασης και φαγητου. Θα προσπαθήσουμε με σταθερά βήματα να βάλουμε σιγά-σιγά, υψηλότερους στόχους στο μέλλον. Ο Θεος να φυλαει τις υπολοιπες ομαδες της κατηγοριας» τόνισε για το θέμα αυτό ανωνυμος εκπροσωπος του γκρουπ διαιτητων "οι φιλοι του ΟΦΗ".


Ψηλέ έγραψες !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 11:47 pm

Ρε παιδια, θα εχει πολυ πλακα να κερδισει ο ΟΥΚ στην Κρητη. Να δουμε τι θα λεει μετα ο tootall
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό alex11 » Κυρ Οκτ 21, 2007 3:47 pm

Στην Γενική Συνελευση της ΚΟΕ που πραγματοποιήθηκε την περασμένη Κυριακή στην Αθήνα,παραβρεθηκε ο έφορος πόλο του ΟΦΗ Μιχαλης Σπαγουλάκης.Μαλιστα είχε και ξεχωριστή συναντηση με τον πρόεδρο της ΚΟΕ,Δημήτρη Διαθεσόπουλο,στην οποία ο εφορος του ΟΦΗ εθεσε στον πρόεδρο της Ομοσπονδίας το θεμα των ορφειλων,προς τον ΟΦΗ όσον αφορα το θεμα των επιχορηγησεων.Παραλληλα οι δυο παραγοντες συζητησαν και για θεματα που αφορούν το ίδιο το αθλημα και τα προβληματα που αντιμετωπίζει.Ο κ.Διαθεσοπουλος εδειξε να κατανοεί τα αιτήματα του ΟΦΗ και τόνισε ότι θα κάνει το καλύτερο δυνατό.Στο μεταξυ χωρίς ιδιαιτερα προβλήματα συνεχίζει την προετοιμασία της η ομάδα πόλο του ΟΦΗ.

apo to episomi site tou ofi...
http://www.ofi-ac.gr/news_selection.asp?id=1024
Άβαταρ μέλους
alex11
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 1:43 am

Δημοσίευσηαπό alex11 » Κυρ Οκτ 21, 2007 3:49 pm

Kai i monadiki metagrafi pou ekane fetos o OFI...
http://www.ofi-ac.gr/news_selection.asp?id=1042
Άβαταρ μέλους
alex11
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 08, 2005 1:43 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Οκτ 23, 2007 10:05 am

Εμαθα οτι 2 ομαδες της Α2 (ΟΥΚ και Καλαμακι) εχασαν ευκολα σε προπονητικο διπλο την Παρασκευη και το Σαββατο απο τον Τριτωνα Αμαρουσιου, ο οποιος παρουσιαστηκε απροσμενα ισχυρος και με πολλα νεα παιδια στην συνθεση του. Ειναι αληθεια αυτη η πληροφορια, η ειναι μια απο τις πολλες φορες που προσπαθει καποιος να δημιουργησει εντυπωσεις?
Περιμενω επιβεβαιωσεις γιατι μου εκανε πραγματικα εντυπωση (για τον Τριτωνα αναφερομαι).
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τρί Οκτ 23, 2007 10:56 am

Χαχαχαχα, κρατηθηκες και δυο μερες ε; "Εμαθες" μηπως και για το αλλο φιλικο του ΟΥΚ το ΣΚ;

Εγω ενα ξερω, οποιος μετραει σκορ τετοια εποχη μαλλον δεν παει καλα.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό defender » Τρί Οκτ 23, 2007 11:14 am

για το φιλικό του Τρίτωνα με το Καλαμάκι ισχύει 100%
defender
 
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2007 12:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Οκτ 23, 2007 11:18 am

TooTall έγραψε:Χαχαχαχα, κρατηθηκες και δυο μερες ε; "Εμαθες" μηπως και για το αλλο φιλικο του ΟΥΚ το ΣΚ;

Εγω ενα ξερω, οποιος μετραει σκορ τετοια εποχη μαλλον δεν παει καλα.



Για το αλλο φιλικο του ΟΥΚ δεν μου ειπαν. Αληθεια με ποιον παιξατε?

Για να μην μετρατε γκολ, μαλλον θα φαγατε πολλα και τις 2 μερες (εκτος κι αν δεν παιξατε το ΣΚ και μου κανεις πλακα).

Τελικα, ειναι καλος ο Τριτωνας, η ηταν μπαρουφες αυτα που μου ειπαν?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τρί Οκτ 23, 2007 11:40 am

sharkface έγραψε:Για το αλλο φιλικο του ΟΥΚ δεν μου ειπαν. Αληθεια με ποιον παιξατε?

Με μια καταπληκτικη ομαδα ενος κορυφαιου προπονητη 8)

sharkface έγραψε:Τελικα, ειναι καλος ο Τριτωνας, η ηταν μπαρουφες αυτα που μου ειπαν?

Τετοια εποχη κατα τη γνωμη μου ειναι εκτος θεματος αυτη η ερωτηση.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Οκτ 23, 2007 12:06 pm

TooTall έγραψε:
sharkface έγραψε:Τετοια εποχη κατα τη γνωμη μου ειναι εκτος θεματος αυτη η ερωτηση.



Γιατι ειναι εκτος θεματος? Διαγωνισμα γραφουμε εδω? Η φοβασαι να κρινεις?
Γιατι δεν δεχεσαι οτι ισως μια ομαδα να παρουσιαστει διαφορετικη απ'οτι την περιμενουμε? Και αυτο φαινεται απο την αρχη.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Οκτ 23, 2007 12:08 pm

TooTall έγραψε:Με μια καταπληκτικη ομαδα ενος κορυφαιου προπονητη 8)




Ρε σεις με τον αλλο Βολο παιξατε?
Τελικα θα βολευτειτε μια χαρα ολοι εκει πανω. Τσαμπα μου φαινεται τους κατηγορεις :)
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Τρί Οκτ 23, 2007 12:43 pm

sharkface ειμαι σιγουρος οτι ξερεις με ποια ομαδα επαιξε ο ΟΥΚ το Σαββατο.αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι τι προσπαθεις να αποδειξεις ή μαλλον τι προσπαθεις να κρυψεις προσποιουμενος οτι δεν γνωριζεις.
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Οκτ 23, 2007 2:54 pm

zinwn έγραψε:sharkface ειμαι σιγουρος οτι ξερεις με ποια ομαδα επαιξε ο ΟΥΚ το Σαββατο.αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι τι προσπαθεις να αποδειξεις ή μαλλον τι προσπαθεις να κρυψεις προσποιουμενος οτι δεν γνωριζεις.



Τι να κρυψουμε και τι να αποδειξουμε ρε παιδια? Λιγο πλακα κανουμε, μην εξαπτεστε.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Τρί Οκτ 23, 2007 6:10 pm

sharkface έγραψε:
zinwn έγραψε:sharkface ειμαι σιγουρος οτι ξερεις με ποια ομαδα επαιξε ο ΟΥΚ το Σαββατο.αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι τι προσπαθεις να αποδειξεις ή μαλλον τι προσπαθεις να κρυψεις προσποιουμενος οτι δεν γνωριζεις.



Τι να κρυψουμε και τι να αποδειξουμε ρε παιδια? Λιγο πλακα κανουμε, μην εξαπτεστε.


αφου ξερεις με ποια ομαδα επαιξε ο ΟΥΚ το Σαββατο.Ας μην κοροιδευόμαστε μεταξυ μας τωρα.
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Τρί Οκτ 23, 2007 6:33 pm

Ο Τρίτων είναι από τώρα..στην Α2 της επόμενης περιόδου! Πολύ νωρίς για πρόβλεψη αλλά την έχω δει την ομάδα και απέξω και από μέσα..(με κάποιες προπονήσεις μαζί τους).
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες