Ο.Φ.Η. - OLD

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Πέμ Δεκ 24, 2009 2:37 pm

Ειλικρινα δεν εχω τιποτα με το παιδι ισα ισα κιολλας αλλα ρε sifi σε βλεπω τοσο καιρο να τον υποστηριζεις φανατικα και μακαρι να εχεις δικιο και να πινουμε νερο στο ονομα του σε λιγα χρονια...αλλα ειλικρινα αυτην την στιγμη του κανεις κακο και χαλας την εικονα αυτου του ανθρωπου καθως μεχρι στιγμης δεν εχει αποδειξει κατι ωστε να εχουμε μια αποψη για τις ικανοτητες του..και μην θαβεις πισω απο το ψευδωνημο σου εναν προπονητη που βρισκετε ακομα στο ποστο μιας ομαδας και εχει αποδειξει την αξια του αλλα και τις ικανοτητες του...τελοσπαντων....
....Χρονια πολλα καλες γιορτες και καλα χριστουγεννα...
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Πέμ Ιαν 07, 2010 10:40 am

vs έγραψε:Ακόμα κι αν υποθέσω ότι ο Κουνδουράκης είναι ένας γραφικός χαρακτήρας και άχρηστος προπονητής, σίγουρα δεν είναι ο μόνος. Γύρω μας υπάρχουν πολλοί, στη γειτονιά μας, στην εργασία μας, στην πισίνα κ.ο.κ. Οπότε, αναρωτιέμαι, γιατί ασχολείστε συγκεκριμένα μαζί του ;

Τόσο συναρπαστική είναι η ζωή σας που δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε Χριστουγεννιάτικα ; Μήπως τελικά αυτό είναι το όλο θέμα ;
Εγω προσωπικα εχω ξαναεξηγησει οτι δεν ανεχομαι να βλεπω χριστουγεννιατικα φιλους μου προπονητες με ονομα στο χωρο χωρις δουλεια, και με αξιοπρεπεια, χωρις να κανουν αυτοδιαφημηση στο internet και την ιδια στιγμη να βλεπω καποιους να εξακολουθουν να αυτοδιαφημιζονται σαν κορυφαιοι προπονητες στην Ελλαδα με ανυπαρκτη βεβαια καριερα ειτε σα παιχτες ειτε σα προπονητες, και χωρις ουτε μια επιτυχια στο ενεργητικο τους. Βλεπε προπονητης εθνικης Κινας και πολλα αλλα παρομοια. Επισης δεν ειναι συναδελφικο να παραιτεις, στα λογια, εν ενεργεια προπονητες ομαδων για να ανεβασεις το image σου. Κανω καπου λαθος?
Επειδη μουχες πει οτι τον εχεις γνωρισει πες του οτι αντι να καθεται να ψαχνει ποιος ειναι ο lupo, να σταματησει να επιτρεπει να γραφονται αυτες οι βλακειες και να βαλει το κεφαλι κατω και να βρει ομαδα να δουλεψει. Αν δεν ηξερε τι γινεται πισω απο την πλατη του, οπως λες, δεν θα ρωταγε γυρω γυρω ποιος ειναι αυτος ο lupo. Δεν ειναι το θεμα ποιος ειμαι αλλα αν αυτα που του λεω τοσο καιρο ειναι σωστα η οχι.
Αν θελει ας επικοινωνησει μαζυ μου. Εχει το τηλεφωνο μου :!: :!: :!: :shock:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό watergod » Παρ Φεβ 05, 2010 12:33 am

ti egine pali? xasame! leei o spaggoulakis san proponitis? :?
watergod
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 12:17 am

Δημοσίευσηαπό mata » Κυρ Οκτ 10, 2010 1:02 pm

STELI SE THELW K FETOS MAZI MOU FILE PWS THA GINEI!!!!!DEN ANTEXONTE OI MALAKES FILE MOU!!!!!KANE KATI....
mata
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 17, 2009 10:11 pm

Δημοσίευσηαπό mata » Κυρ Οκτ 10, 2010 1:05 pm

mata έγραψε:STELI SE THELW K FETOS MAZI MOU FILE PWS THA GINEI!!!!!DEN ANTEXONTE OI MALAKES FILE MOU!!!!!KANE KATI....
APO AOUTOUS POU EXOUME STO XWRIO K OI 3 EINAI ENAS STE STA KALA TOU!!DE MILAME K GIA TON PAIXTARA POU MAS STEILATE APO KATW.BENTETA MEGALI STELI O FILOS SOU!!
mata
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 17, 2009 10:11 pm

....

Δημοσίευσηαπό caskaval » Κυρ Οκτ 10, 2010 2:11 pm

ΣΤΕΛΙ???
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ...
caskaval
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Φεβ 13, 2008 2:57 am

"Το θεώρημα της επτάδας" στο Ηράκλειο

Δημοσίευσηαπό GeorgeM » Τρί Δεκ 07, 2010 10:50 am

Το βάζω κι εδώ γιατί μπορεί να σας ενδιαφέρει:

Τη Δευτέρα 13/12 το απόγευμα, θα γίνει σε συνεργασία με το βιβλιοπωλείο Δοκιμάκη, παρουσίαση του βιβλίου μου "Το θεώρημα της επτάδας" στο Ηράκλειο, στο Παγοποιείο (μόλις μάθω ώρες θα σας πω).

Θα χαρώ να σας δω εκεί

Γιώργος Μαυρωτάς
GeorgeM
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2009 11:25 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron