Ν.Ο. ΠΑΤΡΩΝ 2007-08

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Μάιος 31, 2008 9:28 am

Ψυχραιμία, παιδιά ... ψυχραιμία !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 31, 2008 9:44 am

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΩ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑΣ ΠΛΕΥΡΑΣ. ΕΣΥ ΡΕ Νο 7 ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ & ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΟΥ & ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ. ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΑΡΕ & ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 31, 2008 9:47 am

ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΩΛΟ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο Νο 7 Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ.ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΩ ΟΥΤΕ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΨΕΜΑΤΑ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 31, 2008 9:52 am

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΥΠΙΚΑ ΑΥΡΙΟ & Ο ΝΟΠ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ. ΜΙΑ ΠΡΩΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ Νο 7 ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΝΑΚΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΦΟΡΣΕ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΝΟΠ. ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ & ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ.ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΠ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Σάβ Μάιος 31, 2008 10:55 am

delfos έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΩ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑΣ ΠΛΕΥΡΑΣ. ΕΣΥ ΡΕ Νο 7 ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ & ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΟΥ & ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ


Συνεχίζεις βλέπω...
Δεν σου αρνήθηκα την διαφορετικότητα των απόψεων σου,αλλά τα όσα γράφεις ως γεγονότα για την Ομάδα που δεν ισχύουν...
Επίσης δεν διάβασα στο forum καμία πρόταση σου για την ομάδα,ούτε μία κριτική επί της ουσίας.
Διαβάζω μόνο αναλήθειες και ανακρίβιες οι οποίες καταρρίπτονται με τον καιρό...
Όπως για τον μεγάλο προπονητή που θα φέρναμε,όπως έγραφες και πήραμε τον Λάμπρο...
ΠΡΑΓΜΑΤΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΝΟΠ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ. ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΝΕΛΑΒΕ ΟΝΤΟΣ Ο ΛΑΜΠΡΟΣ (ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ). ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΝΟΠ ΠΕΡΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΙΣΩΣ ΣΤΗ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΜΠΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΛΗΜΑΤΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΝΟΠ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ & ΜΗΝ ΕΚΠΛΑΓΗΤΕ
ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ.

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ Ο ΝΟΠ ΕΚΛΕΙΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ & ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΙΣΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ............

ΓΝΩΣΤΟΣ-ΕΠΩΝΥΜΟΣ-ΤΟ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΩ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ & ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ. ΚΡΑΤΩ ΠΑΝΤΩΣ & ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ''ΠΑΡΕΙ'' ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ & ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.


Στην πραγματικότητα η Ομάδα συνέχιζε με Λάμπρο και τα αποτελέσματα τα βλέπετε...


ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΝΟΠΑΤΖΗΔΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΙ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΤΟΠΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΝΕΠ κ. ΜΑΝΕΤΑΣ & ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΟΤΙ ΟΜΙΛΟΣ (ΝΟΠ ΔΗΛΑΔΗ) ΚΑΤΑΡΕΕΙ & ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ & ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.ΠΡΩΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΥΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΗΛΩΣΗ ΧΘΕΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΝΕΠ κ. ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΣΤΑΘΜΟ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΗ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΩΜΑΤΙΕΩΝ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ & Ο ΝΟΠ ΕΧΕΙ ΚΡΙΣΙΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗ.

Συγχώνευση δεν έγινε,ο Ν.Ο.Π. δεν διαλύθηκε αλλά ανέβηκε Α1,ανακαίνισε την ιδιόκτητη πισίνα του κι αυτή την στιγμή έχει 340 παιδιά στην μικρή πισίνα και 250 στην πισίνα στο Πεπανός...

ΛΟΙΠΟΝ ΦΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο Νο 7 ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΝΑ ΤΟΥ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ & ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΛΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

...ακόμα γνώμη και πληροφορίες σωστές που να σου βγήκαν δεν έχω διαβάσει...


ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ & ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ & ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ''ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ '' ΠΟΥ ΥΠΑΙΝΙΣΕΣΑΙ. ΚΟΛΟΤΟΥΜΜΠΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΚΟΜΑ & ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΝΟΠ, & ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΤΡΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.

Ούτε αυτό είναι ...
Φωτογραφίες με την ομάδα εκτός εμού και του Λάμπρου-που μας επιτρέπεις φαντάζομαι-έχει βγεί κι ο Μπόκαρης Λευτέρης που σου απάντησε σε post χτές...


ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΑΝ ΤΟ ΓΕΦΤΟΒΙΤΣ ΑΚΟΜΑ & ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ & ΕΛΕΓΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ. ΤΕΛΟΣ Νο 7 ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΟΥ ΝΟΠ ΑΠΟ ΤΟ 1988 ΑΝΕΛΕΙΠΩΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΟΥΤΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΜΕ ΑΠΟΨΗ.

Πάλι δεν γράφεις ονόματα για να σου απαντήσω,αλλά αν φωτογραφίζεις εμένα,να σε πληροφορήσω ότι από τον Αύγουστο ο Πρόεδρος είχε επιστολή μου στα χέρια του,στην οποία έγραφα με ημερομηνία και ενυπόγραφα,τους λόγους που έπρεπε να αλλάξουμε προπονητή...
Ο Λάμπρος μπορεί να στο επιβεβαιώσει κι αυτό...


ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ . ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΡΟΥΣΗ ΣΤΟ ΛΩΛΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΟΥ ΝΟΠ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΠ.Ο ΛΩΛΟΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ & Ο ΟΜΙΛΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΤΗΣ ΝΕΟΤΕΡΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.

Ούτε αυτό ισχύει...
Την νέα χρονιά υπεύθυνος Ακαδημιών θα είναι ο Λάμπρος Αναστασόπουλος.


No 7 AN ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΟΥΝ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΠ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ; ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ.

...ήμουν στην ομάδα τότε σαν παίκτης,στην δεκατριάδα ο νεότερος της ομάδας...
Την επόμενη χρονιά σταμάτησα το πόλο (βασικός υπαίτιος ο κ.Κακουλίδης) και αναζήτησα δουλειά για να κερδίσω τα ως προ το ζειν.
Έβλεπα και παρακολουθούσα όλα τα παιχνίδια του Ν.Ο.Π.,εκτός από ορισμένα στην αρχή που ήμουν στεναχωρημένος και πικραμένος λόγω της αποχώρησης μου-μου το επιτρέπεις?-


ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ & ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ (& ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ) ΑΥΤΑ ΟΛΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΟΠ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗ ΞΕΧΝΑΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΠ ΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟ ΛΑΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ & ΤΑ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΕΚΕΙ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ.

Ήμουν στο πρώτο πρωτάθλημα Εφήβων στην Κέρκυρα,στο δεύτερο συνεχόμενο χρυσό με τους Νέους στην Θεσσαλονίκη και καπάκι στο τρίτο χρυσό με τους Νέους και την επόμενη χρονιά.
Ήμουν με την Ανδρική ομάδα 3 χρονιές που έβγαινε 4-5 και πρρώτη επαρχιακή ομάδα και ήμουν μέλος της ομάδας στον Τελικό Κυπέλλου στο πρώτο παιχνίδι πόλο που έγινε στο Ο.Α.Κ.Α. με τον Ολυμπιακό το 1992.
Άρα πρέπει να γνωρίζω την Ιστορία του Συλλόγου μου τον οποίο υπηρέτησα κι εξακολουθώ να υπηρετώ ακόμα...
Στην δική σου Ιστορία με τους τρελλούς χορούς και τα πάρτυ δεν θα με βρείς...

ΑΥΤΟ ΡΕ ΣΕΙ ΤΑΚΙS ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ (Νο7) ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ & ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΕΙΡΩΝΕΥΤΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ. ΤΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ & ΨΕΥΤΙΚΟ. ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΠ ΟΤΑΝ ΑΓΩΝΙΖΩΤΑΝ & Ο ΙΔΙΟΣ. ΚΑΙ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΠ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΧΡΟΝΙΑ.

Τον Λυκούδη τον είχα 3 χρόνια προπονητή στον Νηρέα που πήγα για να κάνω το hobby μου,του κατασκευάζω το σπίτι και του έκανα μια δελεαστική πρόταση το καλοκαίρι που μας πέρασε...
Με τον Μπιτσάκο κάνουμε προπόνηση στο Πεπανός σχεδόν κάθε μέρα,πάμε για καφέ στο Βara,και μου έκανε πρόταση να πάω να παίξω Κεφαλλονιά που είναι προπονητής...
Με τον Μάκη Γεωργαρά επίσης έχουμε μια χαρά σχέση,τον είχα καλέσει μάλιστα και στον γάμο του αδερφού μου πρίν από ένα μήνα περίπου...
Με τον Φίλιπα Καραμπέτσο μιλάμε συχνά στο τηλέφωνο,όποτε ανεβαίνα Αθήνα θα βρεθούμε και θα τα πούμε,μάλιστα του έκανα πρόταση να έρθει στον Ν.Ο.Π. και μου είπε ότι είναι πολύ ακριβός... :D
Άρα δεν ισχύει ούτε αυτό που λές...
Αλήθεια μήπως με περνάς για κάποιον άλλον...?

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΛΩΛΟΥ & ΘΑ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΟΤΙ ΚΙ'ΑΝ ΚΑΝΕΙ. ΕΙΜΑΙ FUN ΤΟΥ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΛΟ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ. ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΝΟΠ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ.

Και με τον Λώλο μιλάμε και δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί του,παρόλο που μου έκοψε το πόλο...


ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΩ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑΣ ΠΛΕΥΡΑΣ. ΕΣΥ ΡΕ Νο 7 ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ & ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΟΥ & ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ. ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΠΑΡΕ & ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ.

Δεν έχω κατακτήσει τον κόσμο,αλλά ότι πρόταση έκανα -ενυπόγραφη πάντα-,βγήκε επιτυχημένη και το αποτέλεσμα θα το απολαύσουμε όλοι του χρόνου που η ομάδα μας θα παίζει στα σαλόνια της Α1...


ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΥΠΙΚΑ ΑΥΡΙΟ & Ο ΝΟΠ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ. ΜΙΑ ΠΡΩΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ Νο 7 ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΝΑΚΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΦΟΡΣΕ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΝΟΠ. ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ & ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ.ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΠ.

Το πρωτάθλημα για μένα έχει τελειώσει όταν εξασφαλίσαμε και μαθηματικά την Άνοδο.
Πρόταση δεν έχει γίνει σε κανέναν παίκτη ακόμα,γιατί δεν έχει έρθει ο νέος προπονητής μας ο οποιος είναι ο υπεύθυνος για τις μεταγραφές της ομάδας...
Άρα ούτε αυτό ισχύει που έγραψες...


Τελειώνοντας,θα ήθελα να σου θυμίσω ακόμα μια φορά την πρότασή μου για να τα πούμε από κοντά...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Σάβ Μάιος 31, 2008 11:36 am

delfos έγραψε:ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ROITER ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ & ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙΣ ΤΗ ΕΝΟΕΙΣ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ; ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ Η ΣΤΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ; ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ & Ο ΛΑΜΠΡΟΣ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.



ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΙΕΞΑΓΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ Ο ΛΑΜΠΡΟΣ)…ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΝΝΟΕΙΣ …
ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΔΙΕΚΔΙΚΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΠ (ΣΟΥ) ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΘΛΗΤΗΣ ΧΟΜΠΙΣΤΑΣ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ…
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 31, 2008 12:34 pm

ΛΟΙΠΟΝ Ν07 ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΝΟΠ ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ.ΕΑΝ ΑΓΑΠΑΓΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΜ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΣ ΑΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΩΡΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΜ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 31, 2008 1:14 pm

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΑΘΛΗΤΗ ΤΟΥ ΝΟΠ ΧΑΡΗ ΤΣΙΜΑΡΑ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΝΟΠ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΕ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΤΥΠΟ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ & ΑΛΛΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Μάιος 31, 2008 3:20 pm

Παιδιά, επειδή έχω περάσει κι εγώ τα 30 και επειδή παρακολουθώ τουλάχιστον 20 χρόνια και ποδόσφαιρο και μπάσκετ και πόλο, επιτρέψτε μου να πω ότι η έλευση ενός ανθρώπου με όραμα και χρήμα δεν είναι πάντοτε αρκετή για να φέρει την άνοιξη.

Το πώς θα διατεθεί το χρήμα αλλά και το υπόλοιπο δυναμικό της ομάδας εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από αυτούς (μάνατζερ και προπονητή) που θα κληθούν να αναλάβουν ή να συνεχίσουν.

Η ιστορία δείχνει ότι όπου έρχεται χρήμα, έρχονται και τα μεγάλα αρπαχτικά που κερδίζουν την εμπιστοσύνη των "εχόντων", κάνουν στην άκρη όλους τους άλλους (που κατά κανόνα είναι πιο ικανοί και μεγαλύτεροι γνώστες του αντικειμένου και του χώρου) και μετά επέρχεται η πτώση, η παρακμή και η απογοήτευση του προέδρου "που μάτωσε για την ομάδα και εισέπραξε αχαριστία" κλπ. κλπ.

Το πιο βασικό είναινα υπάρχει η τεχνογνωσία και να στηθούν όλα σωστά, βάσει ανθρώπων που έχουν αποδεδειγμένα γνώση, όρεξη και μεράκι. Και ας μην έχουν "όνομα". Κανείς δε γεννήθηκε με φήμη άλλωστε.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μάιος 31, 2008 3:26 pm

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ VS ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟ ΝΟΠ ΑΛΛΑ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ & ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΟΥ ΤΩΡΙΝΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΝΟΠ. ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό vs » Σάβ Μάιος 31, 2008 3:26 pm

Τον κ. Χάρη Τσιμάρα και τον κάθε κύριο Τσιμάρα δεν τους γνωρίζω. Αν έχω καταλάβει καλά θα πρόκειται για κάποιον από τους γόνους της οικογενείας με τα ξενοδοχεία.

Το ότι δεν τον γνωρίζω, φυσικά, δε σημαίνει κάτι. Μάλλον ούτε κι εκείνος θα με γνωρίζει άλλωστε. Αλλά από το να δημοσιοποιήσει τις προθέσεις του (δωρεάν διαφήμιση) μέχρι να αναλάβει, να βάλει το χρήμα και στην πράξη (όχι μόνο στα συμβόλαια) και να αναθέσει σε σωστούς ανθρώπους τη διαχείριση της ομάδας (επαναλαμβάνω, είτε καινούριους είτε τους ίδιους), υπάρχει μεγάλος δρόμος.

Καθίστε και λογαριάστε, π.χ., πόσες φορές "πωλήθηκε" ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟΚ, πόσοι έκαναν τζάμπα διαφήμιση μέσα από τις "πωλήσεις" αυτές, ποιοι ανέλαβαν κατά καιρούς, πόσα ξόδεψαν, πού πήγαν τα χρήματα κλπ.

Αν θέλετε κι άλλα παραδείγματα μπορώ εύκολα να σκεφτώ και 2-3 ακόμα. Γι αυτό μην ενθουσιάζεστε από κουβέντες, θεωρώ πιο ασφαλές να κρίνετε από έργα και ιδιαίτερα από τα έργα όσων στήριξαν το σύλλογο όταν υπήρχε πρόβλημα. "Στήριξαν" όχι κατ'ανάγκη οικονομικά.

Και μια πρόταση ακόμα. Πρέπει να δείτε μπροστά. Ο Λώλος πέτυχε ό,τι πέτυχε, ειναι γνωσή η εμπειρία, η ιστορία και οι ικανότητές του αλλά ίσως δεν είναι η μόνη ικανή περίπτωση για το μέλλον. Σίγουρα να μην ξεχνάει κάποιος την ιστορία του αλλά η ιστορία είναι παρελθόν. Το θέμα είναι το μέλλον.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό makedonia » Σάβ Μάιος 31, 2008 5:54 pm

Ετοιμοπόλεμοι οι «δαίμονες»
Ημ/νία έκδοσης: 31 Μαϊου 2008

ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΥ http://www.imeranews.gr

Πέφτει αύριο η αυλαία του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας πόλο ανδρών.
Ο ΝΟΠ, που έχει πλέον κατοχυρώσει την επιστροφή του στα μεγάλα σαλόνια της Α1 Εθνικής, έπειτα από το «ταξίδι» του στην Α2 για δύο χρόνια, θα υποδεχτεί στο φινάλε τον Ηρακλή για την 22η αγωνιστική, στις 11:00 το πρωί, στο κολυμβητήριο της Ακτής Δυμαίων, και θα επιδιώξει να πάρει τη νίκη με τέσσερα τέρματα διαφορά, προκειμένου να σηκώσει και την «κούπα» του πρωταθλητή.

Οι «δαίμονες» θα επιδιώξουν να πετύχουν την ενδέκατη συνεχόμενη νίκη τους. Ωστόσο, όμως, θέλουν να έχουν τον κόσμο δίπλα τους, προκειμένου να γίνει ο όγδοος παίκτης και να βοηθήσει από τη μεριά του, την προσπάθεια των αθλητών του Λάμπρου Αναστασόπουλου.

Η ψυχολογία των αθλητών είναι σε πολύ καλό σημείο, ωστόσο θα πρέπει να παραμείνουν σοβαροί μέχρι και το τέλος της αναμέτρησης, προκειμένου η φιέστα που θα ακολουθήσει, έπειτα από τη λήξη της αναμέτρησης, να συνοδευτεί και από την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας.



ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ: «Πρώτα η νίκη και μετά η διαφορά»

Ο πατρινός τεχνικός του ΝΟΠ μίλησε για την αναμέτρηση κόντρα στον Ηρακλή, λέγοντας τα εξής: «Ο στόχος μας, που ήταν η άνοδος, επετεύχθη και τώρα αυτό που θέλουμε είναι να βάλουμε το κερασάκι στην τούρτα στο ματς με το Γηραιό. Θα προσπαθήσουμε αρχικά να πάρουμε τη νίκη και μετά και τη διαφορά για να στεφθούμε γιατί όχι και πρωταθλητές. Θέλουμε τον κόσμο στο πλευρό μας, να μας εμψυχώσει και να μας στηρίξει σε αυτό το τελευταίο παιχνίδι».
Άβαταρ μέλους
makedonia
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Απρ 17, 2008 1:59 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Δευτ Ιουν 02, 2008 5:42 pm

ΠΡΟΣ DOOM: ΑΠΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ:
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Ιουν 02, 2008 6:25 pm

delfos έγραψε:ΠΡΟΣ DOOM: ΑΠΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ:


Νέος προπονητής των "Δαιμόνων" αναλαμβάνει ο ...
Η ανακοίνωση το βράδυ στην εκπομπή της Ρούλας Στίγκας στο Patra TV...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Δευτ Ιουν 02, 2008 10:30 pm

apo sport24

Την άνοδό τους στην Α1 εξασφάλισαν και τυπικά ο Ηρακλής και ο Ναυτικός Όμιλος Πατρών αφού ολοκληρώθηκε το Πρωτάθλημα της Α2 ανδρών με τον "Γηραιό" στην πρώτη θέση και τους "Αχαιούς" στη δεύτερη.

Όσον αφορά στις ομάδες που υποβιβάστηκαν πρόκειται για τον Ναυτικό Όμιλο Βόλου Αργοναύτες και τη Χαλκίδα. Ανοιχτό παραμένει το ενδεχόμενο να ανέβει στην Α1 και ο Νηρέας Χαλανδρίου αφού υπάρχει συζήτηση για συγχώνευση ανάμεσα στον ΝΟΠ και τη ΝΕΠ που είναι ήδη στην Α1. ???

Μαλλον γραφουν οτι θελουν ε?
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιουν 02, 2008 11:07 pm

Θα είναι ο ΝΕΟΠ, ο νέοπας της κατηγορίας
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Zindan » Τρί Ιουν 03, 2008 4:42 pm

Μην ξανα γραψετε για συγχωνευση,γιατι δεν υπαρχει καμια τετοια περιπτωση..
Zindan
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Απρ 22, 2008 11:51 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Τρί Ιουν 03, 2008 4:42 pm

συμφωνα με εγκυρες πληροφοριες ο Σελετοπουλος (doom,shark) θα ειναι ο νεος προπονητης του ΝΟΠ. :twisted: :twisted: :twisted:
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιουν 03, 2008 5:58 pm

Η εγκυρότητα αναφέρεται στο ότι ο doom είναι ο shark ή στο ότι ο Σελετόπουλος θα είναι ο προπονητής του ΝΟΠ ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Ιουν 03, 2008 6:28 pm

Και επίσημα πλέον, νέος προπονητής του Ν.Ο.Π. από σήμερα είναι ο Δημήτρης Σελετόπουλος.
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες

cron