Ν.Ο. ΠΑΤΡΩΝ 2007-08

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό delfos » Σάβ Μαρ 15, 2008 10:49 pm

ΓΝΩΣΤΟΣ-ΕΠΩΝΥΜΟΣ-ΤΟ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΩ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ & ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ. ΚΡΑΤΩ ΠΑΝΤΩΣ & ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ''ΠΑΡΕΙ'' ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ & ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Κυρ Μαρ 16, 2008 5:25 am

Πειτε μας και μας ρε παιδια να ξερουμε.Δε θα πουμε τιποτα πουθενα :wink:
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Κυρ Μαρ 16, 2008 11:40 am

delfos έγραψε:ΓΝΩΣΤΟΣ-ΕΠΩΝΥΜΟΣ-ΤΟ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΩ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ & ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ. ΚΡΑΤΩ ΠΑΝΤΩΣ & ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ''ΠΑΡΕΙ'' ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ & ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.



Είσαι σαφέστατος...
Ποιά μου θυμίζεις,ποιά...?
Α,ναι την Πυθία...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Δευτ Μαρ 17, 2008 4:30 pm

delfos έγραψε:ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ Ο ΝΟΠ ΕΚΛΕΙΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ & ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΙΣΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ............


Δευτέρα σήμερα...
Είχαμε κανα νέο ?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Δευτ Μαρ 17, 2008 7:58 pm

Νο7 ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΣΟΥ. ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ Ο ΝΟΠ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΠ.ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ ΑΛΗΛΟΥΙΑ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Μαρ 18, 2008 1:00 am

delfos έγραψε:Νο7 ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΗ ΠΑΓΙΔΑ ΣΟΥ. ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ Ο ΝΟΠ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΟΠ.ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ ΑΛΗΛΟΥΙΑ.



Γιατί βλέπετε φαντάσματα παντου?
Τι παγίδα να σου στήσω ?
Εσύ γράφεις ότι ξέρεις για τον νέο προπονητή του Ν.Ο.Π. κι εγώ σε ρωτάω να μας πείς ποιός είναι...
Αυτή είναι η ουσία του forum,να μαθαίνουμε τα νέα...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Τρί Μαρ 18, 2008 1:40 am

Ο νεος προπονητης ειναι ο Λαμπρος Αναστασόπουλος. Τον ξέρει κανεις να ανεβασει καμμια φωτογραφία του?

Wanted dressed or naked...xaxaxaxa
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Μαρ 18, 2008 9:52 am

pzozef έγραψε:Ο νεος προπονητης ειναι ο Λαμπρος Αναστασόπουλος. Τον ξέρει κανεις να ανεβασει καμμια φωτογραφία του?


Αμάν Λάμπρο...!
Πέταξέ τον έξω...!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Μαρ 18, 2008 10:26 am

No 7, ως άλλη "σφίγγα" και εσύ μας μιλούσες για μεταγραφή
κορυφαίου αριστερόχειρα στην ομάδα το Φθινόπωρο ο οποιος
δεν εμφανίστει ποτέ σε αγώνες..... :roll:

Pzozef ?? βάσει των κανονισμών του forum απαγορεύονται οι υβριστικοί χαρακτηρισμοί .... πρόσεχε... !!!
ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ :wink:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Μαρ 18, 2008 1:04 pm

Απ'ό,τι 'εμαθα εγώ, πάντως, το θέμα του αριστερόχειρα αρχικά κόλλησε στο ότι η ομοσπονδία της πατρίδας του δεν έστελνε το δελτίο. Μάλλον υπήρχε κάποιο πρόβλημα με την προηγούμενη ομάδα του.

Τώρα, μετά τη φυγή του Σέρβου, τα πράγματα είναι πάρα πολύ δύσκολα για τον παίκτη :lol: Μάλλον δε θα τον δούμε φέτος.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Μαρ 19, 2008 2:42 pm

vs έγραψε:Απ'ό,τι 'εμαθα εγώ, πάντως, το θέμα του αριστερόχειρα αρχικά κόλλησε στο ότι η ομοσπονδία της πατρίδας του δεν έστελνε το δελτίο. Μάλλον υπήρχε κάποιο πρόβλημα με την προηγούμενη ομάδα του.

Τώρα, μετά τη φυγή του Σέρβου, τα πράγματα είναι πάρα πολύ δύσκολα για τον παίκτη :lol: Μάλλον δε θα τον δούμε φέτος.


Κι ομως!!! Θα παιξει!!! Δεν σας ειπε σε ποιο πρωταθλημα ακομη!!!!!

Πονηρος ο...αριστερος!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό Feredino » Πέμ Μαρ 20, 2008 2:50 pm

delfos έγραψε:ΓΝΩΣΤΟΣ-ΕΠΩΝΥΜΟΣ-ΤΟ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΩ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ & ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ. ΚΡΑΤΩ ΠΑΝΤΩΣ & ΜΙΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ''ΠΑΡΕΙ'' ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ & ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.


ΑΡΒΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ;; 'Η ΠΕΣ ΜΑΣ Ή ΜΗΝ ΠΕΤΑΣ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ !! ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΡΑΧΤΗΣ ΜΕΓΑΛΟ ΟΝΟΜΑ;;
ΠΟΙΟΣ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ;;
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΠΑΡΡΕΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ :lol:
Άβαταρ μέλους
Feredino
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2007 6:31 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Πέμ Μαρ 20, 2008 7:08 pm

ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΠΡΩΕΙΝΕΣ ΠΑΡΕΕΣ;.ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.ΛΟΠΟΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΠ.ΚΑΙ ΚΑΛΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΑΝΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ;
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Μαρ 21, 2008 1:37 am

Ποιοι είναι αυτοί και πώς κάνουν ζημιά στο ΝΟΠ ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Παρ Μαρ 21, 2008 2:13 am

delfos έγραψε:ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΠΡΩΕΙΝΕΣ ΠΑΡΕΕΣ;.ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.ΛΟΠΟΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΠ.ΚΑΙ ΚΑΛΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΑΝΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ;



1. Τα συνεχόμενα ορθογραφικά σου λάθη μας δυσκολεύουν αφάνταστα στο να καταλαβαίνουμε τι λές και πώς το λές.
2. Αν είσαι ΝΟΠατζής,γιατί δεν λές αυτά που σε βασανίζουν τώρα σε αυτούς που πρέπει,παρα περιμένεις το παιχνίδι με τον Ηρακλή?Μήπως ΝΟΠατζή θα σε βολεύσει και σένα ενδεχόμενη ήττα της ομάδας?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 2:23 am

No 7 έγραψε:
delfos έγραψε:ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΠΡΩΕΙΝΕΣ ΠΑΡΕΕΣ;.ΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.ΛΟΠΟΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΠ.ΚΑΙ ΚΑΛΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΑΝΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ;



1. Τα συνεχόμενα ορθογραφικά σου λάθη μας δυσκολεύουν αφάνταστα στο να καταλαβαίνουμε τι λές και πώς το λές.
2. Αν είσαι ΝΟΠατζής,γιατί δεν λές αυτά που σε βασανίζουν τώρα σε αυτούς που πρέπει,παρα περιμένεις το παιχνίδι με τον Ηρακλή?Μήπως ΝΟΠατζή θα σε βολεύσει και σένα ενδεχόμενη ήττα της ομάδας?


ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΓΟΜΑΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ,ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΗΤΤΑ ΠΑΛΙ ΗΡΕΜΙΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΓΚΕΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛHΜΑ.
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Παρ Μαρ 21, 2008 2:29 am

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΓΟΜΑΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ,ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΗΤΤΑ ΠΑΛΙ ΗΡΕΜΙΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΓΚΕΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΙΜΑ.


Φιλαράκι δεν υπάρχει καμία φαγωμάρα στην Πάτρα.Απλά είναι κάτι όρνεα που περιμένουν να επωφεληθούν καταστάσεις άσχημες...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 2:34 am

No 7 έγραψε:
ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΓΟΜΑΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ,ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΗΤΤΑ ΠΑΛΙ ΗΡΕΜΙΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΓΚΕΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΙΜΑ.


Φιλαράκι δεν υπάρχει καμία φαγωμάρα στην Πάτρα.Απλά είναι κάτι όρνεα που περιμένουν να επωφεληθούν καταστάσεις άσχημες...


ΟΚ ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ FORUM ΛΕΩ ΑΣ ΑΦHΣΟΥΜΕ ΤHΝ ΟΜΑΔΑ ΓΑΛHΝΙΑ OΜΟΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 2ΑΡΙ ΑΣ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό delfos » Παρ Μαρ 21, 2008 4:11 pm

ΛΟΙΠΟΝ Νο7 ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ & ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΕΤΟ.ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΥΗ ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΝΟΠ.ΙΣΩΣ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΝΟΠ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΠΟΣΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΣΥ ΚΑΝΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ & ΑΣΕ ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ ΣΟΥ & ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΕΡΙ ''ΠΟΥΛΙΩΝ'' ΕΓΩ ΔΕ ΠΕΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΠ ΑΠΛΑ ΔΙΝΩ. ΕΝΤΑΞΕΙ. ΑΝΤΕ & ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΡΑΙΟ.
delfos
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 11:40 am

Δημοσίευσηαπό No 7 » Παρ Μαρ 21, 2008 5:57 pm

delfos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ Νο7 ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ & ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΕΤΟ.ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΥΗ ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΝΟΠ.ΙΣΩΣ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΝΟΠ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΠΟΣΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΣΥ ΚΑΝΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ & ΑΣΕ ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ ΣΟΥ & ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΕΡΙ ''ΠΟΥΛΙΩΝ'' ΕΓΩ ΔΕ ΠΕΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΠ ΑΠΛΑ ΔΙΝΩ. ΕΝΤΑΞΕΙ. ΑΝΤΕ & ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΡΑΙΟ.


1. Αν είσαι 12 χρόνια ,εγώ είμαι 28,οπότε δεν στέκει αυτό το επιχείρημά σου.
2. Δεν σε μπερδεύω με κανέναν,απλά σχολιάζω αυτά που γράφεις στο forum.
3. Δεν ρωτάω τον Λάμπρο να μου πείς ποιός είσαι γιατί δεν με ενδιαφέρει.Αλλά για να το λές αυτό σημαίνει ότι εσύ ξέρεις ποιός είμαι,οπότε έλα να μου μιλήσεις εσύ...
4. Οι δικές μου φαντασιώσεις ποιές είναι ?
5. Οι χαρακτηρισμοί περί πουλιών που είναι και πότε τους έκανα ?
8. Εγώ παίρνω τίποτα από τον Ν.Ο.Π. ?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες