ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α2 2008 (Α' ΓΥΡΟΣ)

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Μαρ 20, 2008 8:44 pm

Roiter έγραψε:
No 7 έγραψε:ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.Ο.ΠΑΤΡΩΝ Ξερό 2πλό την Κυριακή !

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Νο 7! ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο Ν.Ο.Π ΣΤΗ ΘΕ
ΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ :lol:[/quote

Αυτα φιλε ροιτερ δεν γινονταν ουτε τις παλιες καλες εποχες που ο ΝΟΠ εφτανε στους τεσσερις της ευρωπης. Σιγα μην γινουν την κυριακη. το πολυ πολυ ,να υπαρχουν τιποτα φοιτητες πατρινοι στην κερκιδα ,οπως γινετε συνηθως.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Πέμ Μαρ 20, 2008 9:08 pm

w.p.4 έγραψε:
Roiter έγραψε:
No 7 έγραψε:ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.Ο.ΠΑΤΡΩΝ Ξερό 2πλό την Κυριακή !

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Νο 7! ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο Ν.Ο.Π ΣΤΗ ΘΕ
ΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ :lol:[/quote

Αυτα φιλε ροιτερ δεν γινονταν ουτε τις παλιες καλες εποχες που ο ΝΟΠ εφτανε στους τεσσερις της ευρωπης. Σιγα μην γινουν την κυριακη. το πολυ πολυ ,να υπαρχουν τιποτα φοιτητες πατρινοι στην κερκιδα ,οπως γινετε συνηθως.


ΑΓΑΠΗΤΕ...ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! ΤΟ 'ROITER' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ!!
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Πέμ Μαρ 20, 2008 9:13 pm

Επιμενω οτι μου φαινεται στην σφαιρα της φαντασιας αυτο που υποστηριζεις. Αλλωστε ειναι απαγορευτικη και η ωρα, στις 12 το μεσημερι (θα πρεπει να ξεκινησουν απο την Πατρα τα μεσανυχτα). Τελος παντων, ολοι ειναι καλοδεχουμενοι. Καλως να ερθουν.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 12:53 am

w.p.4 έγραψε:Αυτο το παιχνιδι , οπως και το επομενο με τον νηρεα, ειναι απο αυτα που θα ερθουν οι οπαδοι της ομαδας. Αλλωστε με τον ΝΟΠ υπαρχουν προηγουμενα απο πολυ παλια.
ΞΕΣ ΠΟΛΛΑ ΕΣΘ W.P.4 ΑΠΟ ΠΟΘ ΤΑ ΜΑΘΕΝΕΙΣ ΑΡΑΓΕ?
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 12:57 am

Roiter έγραψε:
w.p.4 έγραψε:
Roiter έγραψε:
No 7 έγραψε:ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.Ο.ΠΑΤΡΩΝ Ξερό 2πλό την Κυριακή !

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Νο 7! ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο Ν.Ο.Π ΣΤΗ ΘΕ
ΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ :lol:[/quote

Αυτα φιλε ροιτερ δεν γινονταν ουτε τις παλιες καλες εποχες που ο ΝΟΠ εφτανε στους τεσσερις της ευρωπης. Σιγα μην γινουν την κυριακη. το πολυ πολυ ,να υπαρχουν τιποτα φοιτητες πατρινοι στην κερκιδα ,οπως γινετε συνηθως.


ΑΓΑΠΗΤΕ...ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! ΤΟ 'ROITER' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ!!
ΟΙ ΘΕΣΣΟΛΟΝΙΚΟΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΙ ΑΛΟΣΤΕ ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΙΣΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΠΛΟ :D
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Μαρ 21, 2008 1:40 am

Κοίτα να δεις τι μαθαίνω ! Είκοσι χρόνια βλέπω μπάλα και πάντοτε είχα την εντύπωση ότι οι οπαδοί του ... Ηρακλέους ούτε κατά διάνοια δε φτάνουν τους 100 !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Νηρεας-Ιωνικος 9-6

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Παρ Μαρ 21, 2008 1:42 am

Γεια σας παιδια ... Καινουριος στο forum ... Ημουνα την Δευτερα στο κολυμβητηριο του οακα κ εβλεπα τον αγωνα Νηρεας-Ιωνικος κ με αφορμη αυτο το ματς γραφτηκα εδω κ θελω να θεσω ενα ερωτημα ... Βλεποντας το ματς προσπαθουσα να καταλαβω ποιος ηταν στο τελος ο κερδισμενος της υποθεσης ... Ο Νηρεας που ανεβαινει τρενο στην α1,αλλα με μια ομαδα που του χρονου δεν θα ειναι επ΄ουδενι ιδια κ τον προπονητη του να χρησιμοποιει 9 παικτες χωρις να δινει καμια ευκαιρια στους μικρους που ειχε στον παγκο ή ο Ιωνικος που μπορει μεν να εχασε το ματς,αλλα με τουλαχιστον 10 παιδια ηλικιας 17-20 χρονων μπορει να χτυπησει ανοδο σε 2-3 χρονια με ενα πολυ καλο μεσο ορο ηλικιας ??
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Συνεχεια ...

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Παρ Μαρ 21, 2008 1:43 am

Μπορει ο Νηρεας να κερδιζει μια κατηγορια,αλλα αποψη μου ειναι οτι χωρις εμφαση στις υποδομες του χρονου θα ειναι τελευταιος κ καταιδρωμενος στην α1 κ θα γυρισει παλι στα ιδια ...
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Μαρ 21, 2008 1:49 am

Roiter έγραψε:
w.p.4 έγραψε:
Roiter έγραψε:
No 7 έγραψε:ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.Ο.ΠΑΤΡΩΝ Ξερό 2πλό την Κυριακή !

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Νο 7! ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο Ν.Ο.Π ΣΤΗ ΘΕ
ΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ :lol:


Αυτα φιλε ροιτερ δεν γινονταν ουτε τις παλιες καλες εποχες που ο ΝΟΠ εφτανε στους τεσσερις της ευρωπης. Σιγα μην γινουν την κυριακη. το πολυ πολυ ,να υπαρχουν τιποτα φοιτητες πατρινοι στην κερκιδα ,οπως γινετε συνηθως.


ΑΓΑΠΗΤΕ...ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! ΤΟ 'ROITER' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ!!


ROITER, αν και είσαι δίμετρος κανόνισε να σε τουλουμιάσουν στο ξύλο
με το ρόπαλο :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 1:56 am

vs έγραψε:Κοίτα να δεις τι μαθαίνω ! Είκοσι χρόνια βλέπω μπάλα και πάντοτε είχα την εντύπωση ότι οι οπαδοί του ... Ηρακλέους ούτε κατά διάνοια δε φτάνουν τους 100 !
ΑΠΛΑ ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΘΕΣ ΜΕ ΟΣΦΠ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΧΑΝΑΝ 2-0 ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΙΑΖΟΝΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΗΡΑΚΛΙΔΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΥΤΟ ΤΟ ΠΩΣΕΙΔΟΝΙΟ.Ε?ΡΩΤΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΙ ΤΟΥ ΠΑΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΙΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΩ ΗΤΑΝ?
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 2:01 am

Lambros10 έγραψε:
Roiter έγραψε:
w.p.4 έγραψε:
Roiter έγραψε:
No 7 έγραψε:ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.Ο.ΠΑΤΡΩΝ Ξερό 2πλό την Κυριακή !

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Νο 7! ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο Ν.Ο.Π ΣΤΗ ΘΕ
ΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ :lol:


Αυτα φιλε ροιτερ δεν γινονταν ουτε τις παλιες καλες εποχες που ο ΝΟΠ εφτανε στους τεσσερις της ευρωπης. Σιγα μην γινουν την κυριακη. το πολυ πολυ ,να υπαρχουν τιποτα φοιτητες πατρινοι στην κερκιδα ,οπως γινετε συνηθως.


ΑΓΑΠΗΤΕ...ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! ΤΟ 'ROITER' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ!!


ROITER, αν και είσαι δίμετρος κανόνισε να σε τουλουμιάσουν στο ξύλο
με το ρόπαλο :lol: :lol:
ΟΧΙ ΡΕ ΛΑΜΠΡΟ ΤΑ ΗΡΑΚΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΥΠΟΙ 8) 8)
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Re: Συνεχεια ...

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 2:03 am

AllAboutTheGame1 έγραψε:Μπορει ο Νηρεας να κερδιζει μια κατηγορια,αλλα αποψη μου ειναι οτι χωρις εμφαση στις υποδομες του χρονου θα ειναι τελευταιος κ καταιδρωμενος στην α1 κ θα γυρισει παλι στα ιδια ...
ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΒΓΕΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΧΑΜΕΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΗΡΕΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Μαρ 21, 2008 2:05 am

GEO έγραψε:ΟΧΙ ΡΕ ΛΑΜΠΡΟ ΤΑ ΗΡΑΚΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΥΠΟΙ 8) 8)


Το ξέρω GEO.... απλά θέλω να αγχώσω τον "ψηλό" για να μην ξανοίγεται !!
:lol:
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 2:08 am

Lambros10 έγραψε:
GEO έγραψε:ΟΧΙ ΡΕ ΛΑΜΠΡΟ ΤΑ ΗΡΑΚΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΥΠΟΙ 8) 8)


Το ξέρω GEO.... απλά θέλω να αγχώσω τον "ψηλό" για να μην ξανοίγεται !!
:lol:
ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΑΜΠΡΟ?1Χ2?
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Μαρ 21, 2008 2:16 am

Παιδιά, τα ματς τα "βλέπουμε" οι απέξω. Οι μέσα δεν τα βλέπουν, τα "παλεύουν" ... κι ό,τι βγει.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Παρ Μαρ 21, 2008 2:17 am

Δεν λέω ότι ο Ηρακλής δεν είναι καλή ομάδα και πόσο μάλιστα μέσα στην έδρα του.
Απλώς έχω ένα προαίσθημα και το καταθέτω στο forum μας χωρίς να θέλω να ενοχλήσω κανέναν...
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Re: Νηρεας-Ιωνικος 9-6

Δημοσίευσηαπό No 7 » Παρ Μαρ 21, 2008 2:19 am

AllAboutTheGame1 έγραψε:Γεια σας παιδια ... Καινουριος στο forum ... Ημουνα την Δευτερα στο κολυμβητηριο του οακα κ εβλεπα τον αγωνα Νηρεας-Ιωνικος κ με αφορμη αυτο το ματς γραφτηκα εδω κ θελω να θεσω ενα ερωτημα ... Βλεποντας το ματς προσπαθουσα να καταλαβω ποιος ηταν στο τελος ο κερδισμενος της υποθεσης ... Ο Νηρεας που ανεβαινει τρενο στην α1,αλλα με μια ομαδα που του χρονου δεν θα ειναι επ΄ουδενι ιδια κ τον προπονητη του να χρησιμοποιει 9 παικτες χωρις να δινει καμια ευκαιρια στους μικρους που ειχε στον παγκο ή ο Ιωνικος που μπορει μεν να εχασε το ματς,αλλα με τουλαχιστον 10 παιδια ηλικιας 17-20 χρονων μπορει να χτυπησει ανοδο σε 2-3 χρονια με ενα πολυ καλο μεσο ορο ηλικιας ??



Προσωπική μου άποψη είναι ότι ο Ιωνικός παρόλο που έχει πολλή καλή ομάδα,με αυτόν τον απαράδεκτο πρόεδρο που έχει δεν θα πάει πουθενα !
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Παρ Μαρ 21, 2008 2:22 am

vs έγραψε:Παιδιά, τα ματς τα "βλέπουμε" οι απέξω. Οι μέσα δεν τα βλέπουν, τα "παλεύουν" ... κι ό,τι βγει.


έτσι είναι... ελπίζω να γίνει ωραίος αγώνας και να νικήσει ο καλύτερος
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Παρ Μαρ 21, 2008 2:24 am

GEO έγραψε:ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΑΜΠΡΟ?1Χ2?


Ε μααααα τι ζητατε κ εσεις ρε παιδια? Ας γινουμε λιγο πιο λογικοι στα ερωτηματα μας! :P
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 2:27 am

Lambros10 έγραψε:
vs έγραψε:Παιδιά, τα ματς τα "βλέπουμε" οι απέξω. Οι μέσα δεν τα βλέπουν, τα "παλεύουν" ... κι ό,τι βγει.


έτσι είναι... ελπίζω να γίνει ωραίος αγώνας και να νικήσει ο καλύτερος
ΟΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΜΑ ΣΕ ΕΦΕΡΑ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΟΝΤΟΣ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες

cron