ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α2 2008 (Α' ΓΥΡΟΣ)

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Παρ Μαρ 21, 2008 3:27 am

Συμφωνώ με το φίλο allabouthegame1 για τις υποδομές ! και συγχαρητήρια στον Ιωνικό για αυτό που έχει πετύχει !!! Που πιστεύω κατά ένα μεγάλο κομμάτι ευθύνεται ο Σάκης Κεχαγιάς . Έτσι θα έπρεπε να είναι πολλές ομάδες για να πάει κάποια στιγμή το άθλημα μπροστά !
Και ευτυχώς τα τελευταία 2 χρόνια ο Νηρέας κινείτε προς αυτή την κατεύθυνση ! Γι’ αυτό και έχει 80 παιδιά στις υποδομές του . Δυστυχώς το υλικό στις υποδομές του ξεκινάει από γεννημένους το 93 (ναι υπάρχουν και αυτές οι χρονολογίες :oops: :lol: ) και είναι πολύ δύσκολο για ένα προπονητή να χρησιμοποίηση αυτούς τους παίκτες . Το σίγουρο είναι ότι με μια καλή διαχείριση σε 2 χρόνια θα μπορούν να είναι έτοιμοι να βοηθήσουν την ομάδα και με τις παραστάσεις που παίρνουν από τους μεγάλους τις ομάδας θα μπορέσουν να γίνουν ακόμα καλύτεροι ! πλέον ότι κίνηση γίνεται στο Νηρέα , γίνεται με γνώμονα να αξιοποιηθούν καλύτερα οι μικροί αθλητές του !
Άρα λογικό το να παίζουν 9 σε κάθε αγώνα αλλά και πολύ τυχεροί οι μπόμπιρες που ζούνε μέσα σε τέτοιο περιβάλλον πρωταθλητισμού ! Εύχομαι τα καλύτερα σε κάθε ομάδα που δουλεύει στα πρότυπα αυτά !!!
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό pocomac7 » Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 pm

No 7 έγραψε:
ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΑΜΠΡΟ?1Χ2?


Ξερό 2πλό !!!


Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΣΟΥΝ Κ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ. ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟ (Χ)
pocomac7
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 3:09 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Μαρ 21, 2008 6:46 pm

pocomac7 έγραψε:
No 7 έγραψε:
ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΑΜΠΡΟ?1Χ2?


Ξερό 2πλό !!!


Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΣΟΥΝ Κ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ. ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟ (Χ)


Με διαιτησια Μπιρακη-Κουρτιδη, δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι προαποφασισμενο, οπως αφηνεις να εννοηθει φιλε ποκεμον.
Αλλωστε στην Θεσσαλονικη σπανια εχουν γινει εγκληματα σε βαρος των φιλοξενουμενων. (Σε αντιθεση με αλλα κολυμβητηρια της Ελλαδας.)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Παρ Μαρ 21, 2008 6:47 pm

water-poloholic έγραψε:Συμφωνώ με το φίλο allabouthegame1 για τις υποδομές ! και συγχαρητήρια στον Ιωνικό για αυτό που έχει πετύχει !!! Που πιστεύω κατά ένα μεγάλο κομμάτι ευθύνεται ο Σάκης Κεχαγιάς . Έτσι θα έπρεπε να είναι πολλές ομάδες για να πάει κάποια στιγμή το άθλημα μπροστά !
Και ευτυχώς τα τελευταία 2 χρόνια ο Νηρέας κινείτε προς αυτή την κατεύθυνση ! Γι’ αυτό και έχει 80 παιδιά στις υποδομές του . Δυστυχώς το υλικό στις υποδομές του ξεκινάει από γεννημένους το 93 (ναι υπάρχουν και αυτές οι χρονολογίες :oops: :lol: ) και είναι πολύ δύσκολο για ένα προπονητή να χρησιμοποίηση αυτούς τους παίκτες . Το σίγουρο είναι ότι με μια καλή διαχείριση σε 2 χρόνια θα μπορούν να είναι έτοιμοι να βοηθήσουν την ομάδα και με τις παραστάσεις που παίρνουν από τους μεγάλους τις ομάδας θα μπορέσουν να γίνουν ακόμα καλύτεροι ! πλέον ότι κίνηση γίνεται στο Νηρέα , γίνεται με γνώμονα να αξιοποιηθούν καλύτερα οι μικροί αθλητές του !
Άρα λογικό το να παίζουν 9 σε κάθε αγώνα αλλά και πολύ τυχεροί οι μπόμπιρες που ζούνε μέσα σε τέτοιο περιβάλλον πρωταθλητισμού ! Εύχομαι τα καλύτερα σε κάθε ομάδα που δουλεύει στα πρότυπα αυτά !!!


Για την δουλεια του σακη στον ιωνικο δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης ... Θεωρω ομως πιο σωστο να δινει εμφαση σε αυτα τα 3-4 νεαρα παιδια που ηταν στον παγκο που σιγουρα δ ηταν του '93 κ ας χασει κ ενα ματς παρα αυτο που γινεται ... Ο Αλεκος για παραδειγμα στο 6-6 εβγαλε το #6 τον φουνταριστο του για να βαλει εναν '89 στον φουνταριστο ... Κ πως εχασε το ματς τι εγινε ?
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Δημοσίευσηαπό GEO » Παρ Μαρ 21, 2008 7:28 pm

pocomac7 έγραψε:
No 7 έγραψε:
ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΑΜΠΡΟ?1Χ2?


Ξερό 2πλό !!!


Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΣΟΥΝ Κ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ. ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟ (Χ)
ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΣΦΑΧΤΙΚΕ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ ΣΦΑΧΤΙΚΕ ΒΛΕΠΕ ΝΗΡΕΑ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΚΑΤΑΙΛΙΜΕΝΕΙ
GEO
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 19, 2008 8:25 pm

Δημοσίευσηαπό Roiter » Παρ Μαρ 21, 2008 9:33 pm

Lambros10 έγραψε:
Roiter έγραψε:
w.p.4 έγραψε:
Roiter έγραψε:
No 7 έγραψε:ΗΡΑΚΛΗΣ - Ν.Ο.ΠΑΤΡΩΝ Ξερό 2πλό την Κυριακή !

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Νο 7! ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ Ο Ν.Ο.Π ΣΤΗ ΘΕ
ΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ :lol:


Αυτα φιλε ροιτερ δεν γινονταν ουτε τις παλιες καλες εποχες που ο ΝΟΠ εφτανε στους τεσσερις της ευρωπης. Σιγα μην γινουν την κυριακη. το πολυ πολυ ,να υπαρχουν τιποτα φοιτητες πατρινοι στην κερκιδα ,οπως γινετε συνηθως.


ΑΓΑΠΗΤΕ...ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!! ΤΟ 'ROITER' ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ!!


ROITER, αν και είσαι δίμετρος κανόνισε να σε τουλουμιάσουν στο ξύλο
με το ρόπαλο :lol: :lol:

ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΑΜΠΡΟ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ!! :( ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟ ΣΟΥ :P
Roiter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 20, 2008 8:32 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Μαρ 21, 2008 10:17 pm

AllAboutTheGame1 έγραψε:Για την δουλεια του σακη στον ιωνικο δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης ... Θεωρω ομως πιο σωστο να δινει εμφαση σε αυτα τα 3-4 νεαρα παιδια που ηταν στον παγκο που σιγουρα δ ηταν του '93 κ ας χασει κ ενα ματς παρα αυτο που γινεται ... Ο Αλεκος για παραδειγμα στο 6-6 εβγαλε το #6 τον φουνταριστο του για να βαλει εναν '89 στον φουνταριστο ... Κ πως εχασε το ματς τι εγινε ?


Μπορεί η διοίκηση του Νηρέα να έχει θέσει ως στόχο την άμεση άνοδο και του Ιωνικού να δίνει και περιθώριο ενός χρόνου. Αυτό πού το πας ; Μην ξεχνάς ότι η εκάστοτε διοίκηση καθορίζει τους στόχους, ο προπονητής είναι πιο "περαστικός" από το σύλλογο.

Επίσης, ο Ασημάκης (ο φουνταριστός με το 6), μπορεί απλώς να ... έσκασε. Να μην τον κάνει αλλαγή δηλαδή ;

Έπειτα μην ξεχνάς ότι οι νέοι παίκτες πρέπει να μπουν στο σωστό χρόνο και στο σωστό αγώνα, αλλιώς καίγονται. Και πάει λέγοντας.

Έχω την αίσθηση ότι εννοείς και κάτι ακόμα, όμως. Αν είναι έτσι, πέστο. Μου φαίνεται ότι ένα πολύ γενικότερο θέμα (στο οποίο έχεις απόλυτο δίκιο) το πηγαίνεις σε συγκεκριμένα πρόσωπα και συγκεκριμένες ομάδες, για αυτό το λέω.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Σάβ Μαρ 22, 2008 12:34 am

vs έγραψε:
AllAboutTheGame1 έγραψε:Για την δουλεια του σακη στον ιωνικο δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης ... Θεωρω ομως πιο σωστο να δινει εμφαση σε αυτα τα 3-4 νεαρα παιδια που ηταν στον παγκο που σιγουρα δ ηταν του '93 κ ας χασει κ ενα ματς παρα αυτο που γινεται ... Ο Αλεκος για παραδειγμα στο 6-6 εβγαλε το #6 τον φουνταριστο του για να βαλει εναν '89 στον φουνταριστο ... Κ πως εχασε το ματς τι εγινε ?


Μπορεί η διοίκηση του Νηρέα να έχει θέσει ως στόχο την άμεση άνοδο και του Ιωνικού να δίνει και περιθώριο ενός χρόνου. Αυτό πού το πας ; Μην ξεχνάς ότι η εκάστοτε διοίκηση καθορίζει τους στόχους, ο προπονητής είναι πιο "περαστικός" από το σύλλογο.

Επίσης, ο Ασημάκης (ο φουνταριστός με το 6), μπορεί απλώς να ... έσκασε. Να μην τον κάνει αλλαγή δηλαδή ;

Έπειτα μην ξεχνάς ότι οι νέοι παίκτες πρέπει να μπουν στο σωστό χρόνο και στο σωστό αγώνα, αλλιώς καίγονται. Και πάει λέγοντας.

Έχω την αίσθηση ότι εννοείς και κάτι ακόμα, όμως. Αν είναι έτσι, πέστο. Μου φαίνεται ότι ένα πολύ γενικότερο θέμα (στο οποίο έχεις απόλυτο δίκιο) το πηγαίνεις σε συγκεκριμένα πρόσωπα και συγκεκριμένες ομάδες, για αυτό το λέω.


Δ εχεις κ αδικο σε αυτα που λες ...
Αυτο που εννοω ειναι οτι μου φαινεται περιεργο πως μια ομαδα σαν τον νηρεα με πρωταθληματα σε '87 , '89 , '90 να καταληγει αυτη τη στιγμη κ να εχει τοσα λιγα παιδια απο αυτες τις ηλικιες .... εκει βλεπω κ φταιξιμο της διοικησης ...
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Δημοσίευσηαπό water-poloholic » Σάβ Μαρ 22, 2008 3:32 am

Δεν έχεις άδικο φίλε μου ! Καθαρά λάθος τις διοίκησης είναι αυτό ! Γι’ αυτό και σου είπα ότι τα τελευταία 2 χρόνια κάνει προσπάθεια και ξεκινάνε οι ηλικίες μας από 93 .
Γιατί από λάθος πολιτική τις διοίκησης κατάστρεψε πάρα πολύ καλούς παίκτες !!! Το καλό είναι ότι το κατάλαβαν αυτοί που έπρεπε και τώρα κάνουν βήματα μπροστά !
Και κάτι που θα πρέπει να καταλάβουν πολλοί πρόεδροι και διοικούντες είναι ότι τα πρωταθλήματα στις παιδικές κατηγορίες δεν κάνουν πάντα τους καλούς παίκτες και τις ισχυρές αντρικές ομάδες !!! Γιατί στην δίψα του μεταλλίου ξεχνάνε το μέλλον πολλών παιδιών που στη συνέχεια θα επανδρώσουν την αντρική ομάδα !

Όσο για το παιχνίδι Νηρέας – Ιωνικός νομίζω με κάλυψε ο φίλος VS . Ήταν ένα παιχνίδι με καλή τακτική και οργάνωση από τους δύο προπονητές .
water-poloholic
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Τρί Ιαν 22, 2008 3:26 am

Δημοσίευσηαπό kiro » Σάβ Μαρ 22, 2008 10:25 pm

water-poloholic έγραψε:Δεν έχεις άδικο φίλε μου ! Καθαρά λάθος τις διοίκησης είναι αυτό ! Γι’ αυτό και σου είπα ότι τα τελευταία 2 χρόνια κάνει προσπάθεια και ξεκινάνε οι ηλικίες μας από 93 .
Γιατί από λάθος πολιτική τις διοίκησης κατάστρεψε πάρα πολύ καλούς παίκτες !!! Το καλό είναι ότι το κατάλαβαν αυτοί που έπρεπε και τώρα κάνουν βήματα μπροστά !
Και κάτι που θα πρέπει να καταλάβουν πολλοί πρόεδροι και διοικούντες είναι ότι τα πρωταθλήματα στις παιδικές κατηγορίες δεν κάνουν πάντα τους καλούς παίκτες και τις ισχυρές αντρικές ομάδες !!! Γιατί στην δίψα του μεταλλίου ξεχνάνε το μέλλον πολλών παιδιών που στη συνέχεια θα επανδρώσουν την αντρική ομάδα !

Όσο για το παιχνίδι Νηρέας – Ιωνικός νομίζω με κάλυψε ο φίλος VS . Ήταν ένα παιχνίδι με καλή τακτική και οργάνωση από τους δύο προπονητές .


Πανω σε αυτο πιστευω οτι εχεις αδικο.Αν ειδες το παιχνιδι ο Ιωνικος εκανε αρκετα λαθη στον παιχτη λιγοτερο. Δεν ξερω αν ηταν εντολη απο τον παγκο αλλα εκανε σοβαρα λαθη.Επισης παρολο που εφευγε αρκετες κοντρες δεν μπορουσε να τις εκτελεσει. Κατα την γνωμη μου δεν ηταν σε καλη ημερα ολοκληρος ο Ιωνικος.Βεβαια αυτο δεν απαξιωνει καθολου την νικη του Νηρεα.
kiro
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 10, 2008 3:11 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Μαρ 23, 2008 3:20 pm

Ηρακλης-ΝΟΠ 9-6
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Μαρ 23, 2008 4:05 pm

Νομιζω οτι το σκορ θα ηταν πολυ μεγαλυτερο αν οι παικτες του Ηρακλη τελειωναν πιο καλα τις πολλες κοντρες που εφυγαν.
Με βαση το σημερινο ματς, υπαρχει τεραστια διαφορα αναμεσα στις δυο ομαδες, και κολυμβητικα και απο αποψη τεχνικης και τακτικης.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Κυρ Μαρ 23, 2008 9:32 pm

Χαλκιδα - ΝΟΒΑ 6-7 με γκολ του φριδα στο τελευταιο λεπτο. μαλλον βρεθηκε ο πρωτος για την β εθνικη. ξαχνουμε τον δευτερο.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό Carlito » Κυρ Μαρ 23, 2008 10:55 pm

Περιστέρι-ΝΟΛ: 5-8
Carlito
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Δεκ 06, 2006 10:06 pm

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Κυρ Μαρ 23, 2008 11:05 pm

Kiro Το ματς το ειδα ... Μη κοιτας ομως μονο την μια μερια ... Κ ο Νηρεας ειχε σημαντικες ευκαιριες ... Νομιζω ο φετινος Νηρεας δ εχει αντιπαλο ... Μπορει να μην παιρνει ευκολα τα ματς,αλλα αυτο οφειλεται στο οτι η ομαδα δ βρισκεται ποτε μαζι για προπονηση αποτι ξερω ... Αν παρει το ματς με τον Ηρακλη νομιζω οτι απο κει κ υστερα ψαχνουμε για τον δευτερο ... Αλλα κ σε διαφορετικη περιπτωση δ νομιζω οτι αυτη η Πατρα μπορει να κοντραρει τον Νηρεα ... Αλλα αυτο δ αλλαζει τα λεγομενα μου για την δουλεια που γινεται απο πισω στους μικρους ...
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Δημοσίευσηαπό AllAboutTheGame1 » Κυρ Μαρ 23, 2008 11:08 pm

ΚΟΠΙ-Νηρεας 6-11 κ Περιστερι-Λαρισα 5-8 ...
AllAboutTheGame1
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μαρ 21, 2008 1:13 am

Δημοσίευσηαπό melahrinos » Κυρ Μαρ 23, 2008 11:12 pm

Ιωνικος-Καλαμακι 11-5.Ευκολη επικρατηση του Ιωνικου καθως οι παικτες του εδειξαν τις διαθεσεις τους απο την αρχη αφου δεν κινδυνεψαν σε κανενα σημειο.Κακο παιχνιδι απο το Καλαμακι ειδικα στην επιθεση.Καλη συνεχεια στον Ιωνικο και συγχαρητηρια για την νικη.
melahrinos
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2007 3:05 pm

Δημοσίευσηαπό Douglas » Κυρ Μαρ 23, 2008 11:36 pm

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής

Ηρακλής-ΝΟ Πατρών 9-6
ΟΥΚ Βόλου-Ο.Φ.Η. 11-7
Περιστέρι-ΝΟ Λάρισας 5-8
Χαλκίδα-ΝΟΒΑ 6-7
Ποσειδών Ιλισίων-Νηρέας Χαλανδρίου 6-11
Ιωνικός-ΝΟ Καλαμακίου 11-5

Βαθμολογία Α2 (μετά την ολοκλήρωση του 1ου γύρου)

1. Νηρέας Χαλανδρίου 21
2. Ηρακλής 19
3. ΝΟ Λάρισας 17
4. ΝΟ Πατρών 16
5. Ιωνικός 14
6. Ποσειδών Ιλισίων 12
7. ΝΟ Καλαμακίου 9
8. ΟΥΚ Βόλου 9
9. Περιστέρι 7
10. Ο.Φ.Η. 4
11. ΝΟΒΑ 4
12. Χαλκίδα 0
Douglas
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 14, 2008 9:30 pm
Τοποθεσία: Larissa

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μαρ 24, 2008 1:16 am

Πώς τα καταφέρνω έτσι στην Α2 και τα κάνω μούτι στην Α1, ακόμα δεν το έχω καταλάβει !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μαρ 24, 2008 1:42 am

Επίσης, βλέπω ότι μιλάμε για Πάτρα, Νηρέα, Ηρακλή και αγνοούμε τη Λάρισα. Πλέον δε θα έπρεπε να το κάνουμε. Όσο για την Πάτρα, έχει νεανική ομάδα που έρχεται για πρώτη φορά αντιμέτωπη με τέτοιες απαιτήσεις, προέκυψε και η αλλαγή προπονητή, λογικό είναι να χρειάζεται κάποιο χρόνο.

Ας μην την ξεγράφουμε ακόμα. Οι εμεπιρίες που μπορεί να αποκομίσει παιχνίδι με παιχνίδι είναι πολύτιμες. Επιπλέον, ας μην ξεχνάμε ότι δεν υπάρχουν μόνο τα ντέρμπι. Η συγκομιδή βαθμών αυξάνεται και αθόρυβα, όταν κερδίζεις τα εύκολα ματς, εκεί που μπορεί να σκοντάψουν οι άλλοι.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες

cron