Λάρισα-ΟΥΚ // και οι κοκορομαχίες....

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό tyson » Τρί Ιαν 29, 2008 11:02 am

COACHFK έγραψε:
giogias έγραψε:
COACHFK έγραψε:
giogias έγραψε:
TooTall έγραψε:
stavros έγραψε:Δηλαδή το ματς ο ΟΥΚ το έχασε λόγω εσφαλμένης ερμηνίας της λέξης "γροθιά" από έναν εκ των δύο διατητών ρε παιδιά;

Οχι, κανεις απο μας δε λεει αυτο. Απλα χαλασε τοσο η συγκεκριμενη φαση οσο και ο τραυματισμος του Γκαραγκουνη το παιχνιδι. Θα μπορουσε να ειχε γινει μια χαρα παιχνιδι μεχρι το τελος το οποιο ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα θα εκανε καλο και στις δυο ομαδες, πιο πολυ στην Λαρισα που εχει ενα πολυ σημαντικο παιχνιδι την επομενη αγωνιστικη.


δεν ξερω τι λετε εσεις για φασεις και για ποινες και για ανατροπες του αγωνα ενω ΘΑ μπορουσε...εμενα απλα μου φανηκε σαν προπονηση.... :idea:


καλη προπονηση φαινεται να κανατε και με τον ΝΟΒΑ. απο εδω και περα αρχιζουν τα δυσκολα. Τι λετε;;; θα τα καταφερετε φετος;;;



τι ακριβώς να καταφέρουμε??
και τι δεν εχουμε καταφερει για να το κανουμε τωρα?
δεν καταλαβα το υφος σου.. :lol:


ωπα, ωπα!!! κουλαρε!!!
Δεν εννοω τιποτα απολυτως.

Απλες ερωτησεις εκανα..

Δηλ. Τα δυο παιχνιδια ηταν οντως μια καλη προπονηση για την Λαρισα, μια προετοιμασια για την δυσκολη συνεχεια στο πρωταθλημα της Α2.

Για το τι να καταφερετε φετος, νομιζω πως ρωταω το αυτονοητο: αν θα ανεβειτε στην Α1.

Ειναι αυτος ο στοχος σας???

Γιατι το ροστερ σας φετος ειναι καλυτερο απο περυσι, εμπειρια η ομαδα εχει απο την περυσινη συμμετοχη της, αρα θα χτυπησετε την ανοδο???

Αυτα ρωταω και δεν ειχα καμια προθεση ουτε και υφος.


Απάντηση στο αν στόχος του Ν.Ο.Λ. είναι να ανέβουμε, δεν πρόκειται κανείς απ’ την ομάδα να δώσει. Ο μόνος στόχος είναι να διασκεδάζουμε σε όλα τα παιχνίδια, να περνάμε καλά και να γιορτάζουμε κάθε μας νίκη. Και ξέρουμε καλά να το κάνουμε!!!

Υ.Γ.: Παιδιά μη μου ταράζετε τον Γιώγια!
tyson
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2007 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό giogias » Τετ Ιαν 30, 2008 1:10 am

CyBeR_JiM έγραψε:
nikos.th έγραψε:
ο φίλος Κωστής περιέγραψε πολύ καλά τα πράγματα....μπράβο του....
και για την φάση του Ευαγγελού με τη γροθιά,μάθε λοιπόν οτι ο Σταυρίδης την είπε άσχημα στον ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗ γιατί ηταν λάθος....
και δεν είναι η απουσία του στη συνέχεια,η ψυχολογία είναι που έπαιξε ρόλο.

αυτά και μήν περιμένεις να σου απαντήσω ξανά γιατί δεν μου αρέσει να κοντράρομαι και να βγάζω χωλές εδώ μέσα..
και συγχαρητήρια και απο εμένα στη Λάρισσα για την νίκη...



ti 8es na mas peis re file??? oti den htan apobolh me antikatastash afto??? kai ase to eurosport kai malakies. edw polo paizoume... kai pes ton filo sou ton stauridh sou dinei kai anafora??????


se orismenous ashetous me to a8lhma pou prepei kapia stigmh na papsoun na milane giati laspologoyn to a8lhma...
meta to dvd toy zahopoulou ehoume kai to dvd toy evagelou!!!!
:wink:
deite kai peite twra....http://www.youtube.com/watch?v=wgqGqHz-FNc
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

Δημοσίευσηαπό kostis » Τετ Ιαν 30, 2008 1:40 am

λοιπον το λεω για τελευταια φορα...Αν ειχε φαει μπουνια το παιδι θα ειχε φυγει απο το πλανο και θα επιανε το κεφαλι του απο τον πονο..Δε θα κοιτουσε με απορια....Σας συγχαρηκαμε για την νικη σας,σας ευχηθηκαμε καλη συνεχεια,αλλα εκει....Δε βαριεσαι...Καληνυχτα...
kostis
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 24, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό five » Τετ Ιαν 30, 2008 4:40 am

kostis έγραψε:λοιπον το λεω για τελευταια φορα...Αν ειχε φαει μπουνια το παιδι θα ειχε φυγει απο το πλανο και θα επιανε το κεφαλι του απο τον πονο..Δε θα κοιτουσε με απορια....Σας συγχαρηκαμε για την νικη σας,σας ευχηθηκαμε καλη συνεχεια,αλλα εκει....Δε βαριεσαι...Καληνυχτα...


Παντως χωρις να ημουν στο ματς,βλεποντας το βιντεακι στο yοutube θεωρω οτι ηταν χτυπημα κανονικο.
Γιατι δεν μετραει η ζημια που θα γινει στον αμυνομενο,αν θα του σπασει η μυτη η αν θα του μαυρισει το ματι,παρα μετραει η προθεση αυτου που χτυπαει.

Τωρα βεβαια,αν ειχαν προηγηθει αλλα χτυπηματα απο τον αλλον,που αναγκασαν τον παιχτη να χτυπησει ετσι απ εξω και μπροστα στα ματια του διαιτητη αυτο δεν το ξερω.

Παντως εχω να παρατηρησω (και με τις 2 αποβολες χωρις αντικατασταση στα 2 ματς του Καλαμακιου),οτι τωρα πια οι διαιτητες δεν δισταζουν και τα σφυριζουν αυτα,παλαιοτερα εχω να πω οτι επρεπε να γινει κατι παρα πολυ κραυγαλεο για να το σφυριξουν,δεν συμφωνειτε?
five
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 5:07 pm

Δημοσίευσηαπό giogias » Τετ Ιαν 30, 2008 5:16 am

kostis έγραψε:λοιπον το λεω για τελευταια φορα...Αν ειχε φαει μπουνια το παιδι θα ειχε φυγει απο το πλανο και θα επιανε το κεφαλι του απο τον πονο..Δε θα κοιτουσε με απορια....Σας συγχαρηκαμε για την νικη σας,σας ευχηθηκαμε καλη συνεχεια,αλλα εκει....Δε βαριεσαι...Καληνυχτα...


Λοιπον!!!
kostis άκυρος!!
τελος δεν μου λεει κατι προσωπικα αυτο που λες...και εγω σου λεω οτι το ¨παιδι¨τον τρωει για πρωινο τον Γιαννη ετσι απλα..οποτε αυτο που λες ειναι ακυρο..αυτη ειναι η αποψη σου...το video ομως αλλο δειχνει...και μαθετε στη ζωη σας να μην ειστε κουτοπονηροι!!!
με αγαπη giogias.
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιαν 30, 2008 10:44 am

Είδα το video του αγώνα, σε πολύ καλύτερη ανάλυση από ότι το
συγκεκριμένο του Γιώγια.

Είναι πασιφανές ότι υπήρξε πρόθεση του πρώην Λαρισαίου και νυν παίκτη του ΟΥΚ να κτυπήσει τον νεαρό αθλητή-αντίπαλλο γιατί είχε το "θράσος" να τον πρεσάρει. Καλώς ο διαιτητής έδωσε την αποβολή και θα πρέπει
πάντοτε σε αντίστοιχες φάσεις να δίδεται.

Όσο αφορά τα προηγούμενα χρόνια και ιδιαίτερα τα τελευταία δύο οι διαιτητές απέφευγαν να δίνουν αποβολές, ειδικά χωρίς αντικατάσταση κατόπιν εντολής-σύστασης της ΚΕΔ με σκοπό να αποφεύγεται να διαμορφώνεται το αποτέλεσμα ενός αγώνα μόνο και μόνο από ένα κτύπημα
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 30, 2008 11:51 am

five έγραψε:Τωρα βεβαια,αν ειχαν προηγηθει αλλα χτυπηματα απο τον αλλον,που αναγκασαν τον παιχτη να χτυπησει ετσι απ εξω και μπροστα στα ματια του διαιτητη αυτο δεν το ξερω.

Θα το πω για δευτερη φορα, η ολη φαση ηταν για γελια. Απο την πρωτη επιθεση τοσο ο συγκεκριμενος παιχτης οσο και αλλοι παιχτες της λαρισας επαιζαν αντιαθλητικα με την ανοχη κυριως του Καρκαντελιδη. Το γεγονος οτι το ξεκινησαν απο την πρωτη φαση, χωρις δηλαδη να εχουν καν το αγχος πως οι διαιτητες θα αφηναν το παιχνιδι να εξελιχθει ειναι ενδεικτικο για οσους καταλαβαινουν δυο πραγματα. Σημειωση οτι ο Γιαννης ζητησε απο τον μικρο να σταματησει πριν απλωσει χερι. Βεβαια αυτο δε φαινεται απο κανενα βιντεο οπως δε φαινεται απο το στατιστικο που τοσο προθυμα μας εδωσε ο σκορερ (που οπως λεει δεν παιζει πολο) το οτι οι μισες απο τις αποβολες που κερδισε ο ΟΥΚ ηταν στα τελευταια λεπτα του αγωνα οταν η σεμνη παρασταση ειχε λαβει τελος.

Το ενδιαφερον στην πραγματικοτητα ειναι το τι εκανε ενα παιδι να συμπεριφερεται ετσι και χωρις καμια ντροπη σε εναν ανθρωπο που ξερει απο χρονια και βλεπει μπροστα του σχεδον καθε μερα; Προφανως γιαυτο δεν εχετε παρα να στρεψετε το βλεμα σας στους επικεφαλεις της ομαδας "αρμονια-ομαδικοτητα και πρασινα λιβαδια". Δηλαδη τον προεδρο αδερφο-Κουρετα με τις απαιτησεις του για +10 γκολ και φυσικα τα υπολοιπα χαρωπα καθως και στον εφορο, πατερα του συγκεκριμενου παιχτη. Σπερνουν αεριδες και το μονο σιγουρο οτι η ωρα του θερισμου θα ειναι δυσκολη.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιαν 30, 2008 1:15 pm

TooTall ??? Οτι και να είχε προηγηθεί ήταν απαράδεκτη η κινησή του
προς ένα μικρότερο αθλητή. Απαράδεκτος και ο μικρός αθλητής
αν τον προκαλούσε πριν !

Για τα άλλα που λες κανονισε να σε πάρουν κανα τηλέφωνο πάλι
και να έχουμε διαψεύσεις !!!! :D :D
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 30, 2008 1:44 pm

νομίζω τα βλέπεις κομματάκι λάθος. Απαράδεκτοι ήταν αυτοί που δημιούργησαν τις προυποθέσεις για να εξελιχθε΄΄ι έτσι το παιχνίδι.
Το τι θα κάνουν δύο παίκτεςμ πόσο μάλλον όταν ο ένας είναι σχετικά νεαρός είναι λογικό επακόλουθο.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό pan8hras » Τετ Ιαν 30, 2008 2:10 pm

ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ FORUMS ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟΧΩ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗΣ ΕΙΔΙΚΌΤΗΤΑΣ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΩ.
ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΝΟΜΙΣΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ (ΛΕΩΝΗ) ΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ.
ΤΟ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΒΟΛΗ , ΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΕ , ΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Μ!@#$%^Σ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ ΣΤΟ 3ο ΛΕΠΤΟ (ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ, ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΘΕΙ, ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΝΕΑΡΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΛΕΠΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ) ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΠΕΦΤΕ ΞΥΛΟ ΟΠΩΣ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝΑ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ -ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΘΕΤΩ-ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΞΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΛΑΜΠΡΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΣΑΙ -ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ- ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΘΕΣΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΔΕΝ ΧΩΡΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΦΙΛΕ TOOTALL ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΑΖ.
ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΤΙΔΙΚΗΣΩ.
pan8hras
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 21, 2006 8:00 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 30, 2008 2:12 pm

Την κριτικη την εκανε ο scorer (που δεν παιζει πολο) ή ο pan8iras? :lol: Επισης στην κριτικη του ο scorer βρηκε αριστη την αποδοση του pan8ira :lol:

Λαθος nickname ε? :lol:
Τελευταία επεξεργασία από TooTall και Τετ Ιαν 30, 2008 4:31 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό wpd » Τετ Ιαν 30, 2008 2:18 pm

Παρακολουθώ τώρα 3 μέρες και λέτε γράφεται τόσα για ένα παιχνίδι το όποιο έληξε 12-6.Tootall μήπως έχεις πάθει ψύχωση με την Λάρισα…
Ότι έγινε τέλειωσε καιρός να κοιτάξετε όλοι τους επομένους αγώνες και όχι να δημιουργείται μια << ατμόσφαιρα>>…
wpd
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Ιαν 29, 2008 12:01 am

Δημοσίευσηαπό giorgaras » Τετ Ιαν 30, 2008 3:45 pm

ΟΝΤΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΡΚΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΨΑΧΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ. ΣΩΣΤΑ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ....ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΚΡΙΝΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ.
giorgaras
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 03, 2007 10:45 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Ιαν 30, 2008 3:48 pm

Η διαφωνία είναι η μητέρα της Δημοκρατίας.

Δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε σε όλα και όλοι μας έχουμε άποψη και καλό να την εκφράζουμε με στόχο να καλυτερεύουμε τα πράγματα και
όχι να γυρίζουμε πίσω....

Για το συγκεκριμένο συμβάν και αυτό που είδα είπα την άποψη μου.
Οτι και αν είχε προηγηθεί που πιστεύω τον TooTall αφού το λέει
κατακρίνω και την συμπεριφόρα αυτή των ανθρώπων
που φανατίζουν.
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 30, 2008 4:35 pm

wpd έγραψε:Tootall μήπως έχεις πάθει ψύχωση με την Λάρισα…

Οχι, υπερασπιζομαι την ομαδα μου. Ουτε σχολιασα πρωτος το παιχνιδι αν το προσεξες, ουτε γραφω με δυο nicknames, ουτε αποκαλεσαν κανεναν γελιο. Αρα μου κανει εντυπωση οτι απευθυνεσαι μονο σε εμενα.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό giogias » Τετ Ιαν 30, 2008 4:55 pm

TooTall έγραψε:
wpd έγραψε:Tootall μήπως έχεις πάθει ψύχωση με την Λάρισα…

Οχι, υπερασπιζομαι την ομαδα μου. Ουτε σχολιασα πρωτος το παιχνιδι αν το προσεξες, ουτε γραφω με δυο nicknames, ουτε αποκαλεσαν κανεναν γελιο. Αρα μου κανει εντυπωση οτι απευθυνεσαι μονο σε εμενα.


Λοιπον επειδη εστειλα το video στα κεντρικα της CIA σε ενα φιλο για να το επεξεργαστει και να μου πει την γνωμη του(ειναι και μαντης συν της αλλης), μου ειπε οτι το video ειναι μονταζ..και πως προβλεπει την φοβερη και τρομερη ομαδα του λεωνη του ηπερ τερματοφυλακα που δεν κανει λαθη και πως ακομα δεν ακουσα να λεει πως η ομαδα του εχασε γιατι πολυ απλα δεν επιασε τιποτα...μονο ενα σουτ δικο μου θυμαμαι που το αποκρουσε με την μυτη, να ανεβαινει στην Α1!!!και με αρχηγο τον τερματορο...
οπως καταλαβαινεις φιλε λεωνη το να εισαι καυστικος και ειρωνας σε αυτα που λες...το μονο που κανεις ειναι να στρεφεις ολο τον υπολοιπο κοσμο εναντιων σου.Ειπαμε να πενεψουμε το σπιτι μας αλλα και αυτο εχει ενα οριο...φιλικα παντα
giogias
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 30, 2008 5:05 pm

Οπως ξαναεγραψα δεν τραβηξα πρωτος την σκανδαλη. Αν λοιπον ο οποιος ανωνυμος scorer ή pan8hras ή οτιδηποτε αρχιζει με ειρωνια, θα εισπραξει ειρωνια. Επισης θα δεχομουν την κριτικη σου αν ησουν αναμαρτητος
giogias έγραψε:εμενα απλα μου φανηκε σαν προπονηση.... :idea:

που προφανως δεν εισαι.

Φιλικα
Λεωνης
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό giogias » Τετ Ιαν 30, 2008 5:48 pm

TooTall έγραψε:Οπως ξαναεγραψα δεν τραβηξα πρωτος την σκανδαλη. Αν λοιπον ο οποιος ανωνυμος scorer ή pan8hras ή οτιδηποτε αρχιζει με ειρωνια, θα εισπραξει ειρωνια. Επισης θα δεχομουν την κριτικη σου αν ησουν αναμαρτητος
giogias έγραψε:εμενα απλα μου φανηκε σαν προπονηση.... :idea:

που προφανως δεν εισαι.

Φιλικα
Λεωνης


απλα ειπα την αληθεια...5 λεπτα επεξα συνολο 3 μπαλακια εφαγες..
σαν προπονηση ηταν..ψεματα να πω?
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Ιαν 30, 2008 6:07 pm

Ε τοτε αφου πιασαμε τις αληθειες να σου πω και εγω οτι θαυμασα το πρωτο σου γκολ που μονο με τα ποδια και το κορμι σου καταφερες να ξεφυγεις απο τον αμυντικο. Πραγματικα εκπληκτικο.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό giogias » Τετ Ιαν 30, 2008 6:32 pm

TooTall έγραψε:Ε τοτε αφου πιασαμε τις αληθειες να σου πω και εγω οτι θαυμασα το πρωτο σου γκολ που μονο με τα ποδια και το κορμι σου καταφερες να ξεφυγεις απο τον αμυντικο. Πραγματικα εκπληκτικο.


ναι το θυμαμαι που ειχες σηκωθει μεχρι τα αυτια για να το πιασεις.και θυμαμαι επισης και το γυριστο που σου σφυριξε στο δεξι αυτι αλλα μονο να το ακουσεις προλαβες.η συνεχεια μεσα στον βολο...κανε προπονηση ομως γιατι δεν σε βλεπω καλα. :lol: :lol: :lol:
giogias
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 07, 2006 7:04 am
Τοποθεσία: xania

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα Α2 κατηγορίας παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες

cron