Τελική φάση Μινι Παίδων (γεν'96) 2008

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Φαβορί για την κατακτιση τοΥ Πρωταθλήματος 2008 μινι παιδων('96)

Ολυμπιακος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γλυφάδα
2
8%
Νηρέας Γέρακα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βουλιαγμένη
9
38%
Χανιά
3
13%
ΠΑΟΚ
2
8%
ΗΡΑΚΛΉΣ
1
4%
ΦΑΛΗΡΟ
7
29%
 
Σύνολο ψήφων : 24

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Δεκ 15, 2008 5:47 pm

eva5 έγραψε:Γενικά πιστεύω ότι (1) στις επιλογές των παικτών όσα ξέρει ο προπονητής δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος και (2) ότι κανένας προπονητής δεν θέλει το κακό της ομάδας του βάζοντας να παίζουν χειρότεροι από αυτούς που έχει.


μόνο θεωρητικά.
Έχω αναφερθεί ξανά σε περίπτωση που πρόεδρος ομάδας πήρε τηλέφωνο τον προπονητή την προηγούμενη ημέρα του πρωταθλήματος μίνι παίδων και του είπε οτι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ πρέπει να παίξει ο ανηψιός του...
Εννοείται οτι του έριξα γαμοσταυρίδια... (εγώ ήμουν ο προπονητής)
άλλοι προπονητές μπορεί να μην θέλουν να κοντραριστούν με τη διοίκηση και κάνουν οτι τους πούνε. Δεν το κατηγορώ, αλλά απλώς διαφωνώ.
8)
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό nemesis » Δευτ Δεκ 15, 2008 9:58 pm

Γιαυτο σε πάω !!!!Ετσι πρεπει αγόρι μου, έχεις αρχές και αξίες που σου έδωσε ο μπαμπάς σου ,κράτα της απο τα αρχ....ια!! :lol: Αντε να βρεισ δουλεία εδώ έτσι.....χααααααααα!! :lol: Και εγω μια απο τα ίδια είμαι. :wink: Δεν γαμ....τε το βράδυ πάντως κοιμάμαι μια χαρά!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Τρί Δεκ 16, 2008 12:00 am

ΝOSEMAN μηπως εισαι ο προπονητης που κυνηγαγε ο πατερας στον αγ.κοσμα
να σε δειρει :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τρί Δεκ 16, 2008 12:18 am

Μηπωσ αυτοσ κυνηγαγε τον μπαμπα :?: :lol:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Τρί Δεκ 16, 2008 2:18 pm

Το καλό με το να είσαι δίκαιος είναι οτι σε κυνηγάνε για νε αγκαλιάσουνε και να σε φιλήσουνε, όχι για να σε δείρουν. Όχι, δεν ήμουν αυτός.
Και πιστέψτε με, ΟΛΟΙ οι γονείς εκείνων των παιδιών με εκτιμούν και τους εκτιμώ. Ακόμα και οι γονείς του παιδιού που προανέφερα με υποστήριξαν απέναντι στον συγγενή τους.
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που κατα τη διάρκεια της (μικρής μου) θητείας ως προπονητής, συνεργάστηκα με τόσο καλή πάστα γονέων.
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Δεκ 16, 2008 2:24 pm

noseman έγραψε:Το καλό με το να είσαι δίκαιος είναι οτι σε κυνηγάνε για νε αγκαλιάσουνε και να σε φιλήσουνε, όχι για να σε δείρουν. Όχι, δεν ήμουν αυτός.
Και πιστέψτε με, ΟΛΟΙ οι γονείς εκείνων των παιδιών με εκτιμούν και τους εκτιμώ. Ακόμα και οι γονείς του παιδιού που προανέφερα με υποστήριξαν απέναντι στον συγγενή τους.
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που κατα τη διάρκεια της (μικρής μου) θητείας ως προπονητής, συνεργάστηκα με τόσο καλή πάστα γονέων.

Σωστος ο παιχτης. Με αυτο το σκεπτικο φιλε μου πιστευω θα πας καλα στην καριερα σου. Αγαπητος σημαινει πολλες φορες και καλος στη δουλεια του. Εγω παντα εκτιμω αυτους τους προπονητες που σκεπτονται ετσι. Σε κανουν να παιζεις για αυτους και οχι για την ομαδα.
Εισαι ωραιος.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron