ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 95-96 ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Δευτ Ιουν 22, 2009 4:37 pm

Αλλα ξεχασες να τονισεις οτι θα πρεπει στον προπονητη της καθε ομαδας να δοθουν οι απαραιτητες πιστωσεις χρονου και ευκολιες απο την καθε διοικηση για να κανει σωστα τη δουλεια του. Αλλιως .........[/quote]

100% Σωστος
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Ιουν 23, 2009 12:43 am

την πιστωση χρονου την κερδιζεις μονος σου δεν σου τη χαριζει κανεις... αν κανεις τη δουλεια σου σωστα, κερδιζεις σεβασμο και ... χρονο, μεχρι να ερθουν τα αποτελεσματα... δηλαδη οσοι πετυχαινουν με τις ομαδες τους , εχουν διοικησεις που δινουν πιστωση χρονου? αυτα τα λενε οσοι δεν μπορουν να κανουν σωστη δουλεια και θελουν κι αλλο χρονο μπας και γινει κανα θαυμα... εγω προσωπικα τοσα χρονια δεν εχω δει προπονητες να μην προχωρησαν εξαιτιας καποιας διοικησης... οι καλοι την βρισκουν την ακρη... οι αλλοι... ψαχνουν δικαιολογιες
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό BIGMAN » Τρί Ιουν 23, 2009 1:50 am

Δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα. Μη ξεχνας οτι ΄΄τρωγονται΄΄ προπονητες επειδη δε κανουν χατηρια σε παραγοντες - γονεις. Χωρις ομως να εχεις αδικο για τις περιπτωσεις που αναφερεσαι περι δικαιολογιων.
BIGMAN
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2007 9:49 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Ιουν 23, 2009 8:30 am

DIOGO έγραψε:την πιστωση χρονου την κερδιζεις μονος σου δεν σου τη χαριζει κανεις... αν κανεις τη δουλεια σου σωστα, κερδιζεις σεβασμο και ... χρονο, μεχρι να ερθουν τα αποτελεσματα... δηλαδη οσοι πετυχαινουν με τις ομαδες τους , εχουν διοικησεις που δινουν πιστωση χρονου? αυτα τα λενε οσοι δεν μπορουν να κανουν σωστη δουλεια και θελουν κι αλλο χρονο μπας και γινει κανα θαυμα... εγω προσωπικα τοσα χρονια δεν εχω δει προπονητες να μην προχωρησαν εξαιτιας καποιας διοικησης... οι καλοι την βρισκουν την ακρη... οι αλλοι... ψαχνουν δικαιολογιες
Οταν λεω πιστωση χρονου εννοω υπομονη απο την διοικηση να δει τα αποτελεσματα σε κανα 2 χρονια και οχι αμεσα. Γιατι οταν εισαι προπονητης σε ακαδημιες δεν δινεις εργο σημερα. Δεν εχεις να κανεις με ετοιμους πολιστες. Αλλωστε και εγω τοσα χρονια εχω δει δυστυχως πολλα ευτραπελα με διαφορους παραγοντες μπαμπαδες που φαγανε προπονητες με διαφορες ηλιθιες δικαιολογιες.
Οσο για το θεμα διοικησης εννοω οτι οταν σε βαζουν να προπονεις 70 παιδια σε 5 διαδρομες οπως κανει η διοικηση του ολυμπιακου στους προπονητες στα βοτσαλακια θεωρεις εσυ οτι ειναι οι καταλληλες προυποθεσεις για να ανεβασεις αυτη την ομαδα? Οταν δεν εχεις χωρο για φιλικα γιατι αν κανεις φιλικο θα μεινει χωρις τερεν η ομαδα των αγοριων η αντιθετως των κοριτσιων θεωρεις εσυ οτι αυτες ειναι οι καταλληλες προυποθεσεις για να ανεβει μια ομαδα? Ολυμπιακος ειμαι και στεναχωριεμαι για αυτο που γινεται. Αρα ειναι και θεμα της διοικησης να βρει και καπου αλλου χωρο για την ακαδημια της. Αυτο εννοω λεγοντας για διοικηση! :( :( :(
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Καινούριος και ψάχνω να βρω πώς λειτουργεί. SORRY!!

Δημοσίευσηαπό wildman » Τρί Ιουν 23, 2009 1:55 pm

fotis2310 έγραψε:
BIGMAN έγραψε:Αγνωστο βεβαια αν ολα τα κοριτσακια ηταν 95 και 96 γιατι δεν ζητηθηκανε δελτια.

lupo έγραψε:Φιλε lupo τα δελτια ειναι στη διαθεση καθε ενδιαφερομενου και πρεπει να σε πληροφορησω οτι εκτος απο 95, 96 επαιζε και 98αρα. πιστευω στο καλοπροαιρετο της παρατηρησης ...

Αρα μετα τα κοριτσια του ''Γηραιού'' & τα κορίτσια της ''πλατείας'' μιλαμε για την ΝΕΑ ανερχόμενη ΔΥΝΑΜΗ στην γυν. Υδατοσφαίριση.
Καινούριος και ψάχνω να βρω πώς λειτουργεί. Βλέπω πολύ ενδιαφέρον σε αυτά που λέτε.Για να δούμε!!
wildman
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 22, 2009 10:48 am

Δημοσίευσηαπό wildman » Τρί Ιουν 23, 2009 2:01 pm

είπαμε,είμαι καινούριος και το ψάχνω. Γ΄ρφω λοιπόν στο μεγάλο τετράγωνο και σβήνω ότι άλλο γράφει εδώ μέσα όταν πρόκειται για απάντηση; Αν υπάρχει έστω και ένας "καλός" ας μου απαντήσει και εμένα του "φτωχού"
wildman
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 22, 2009 10:48 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Ιουν 23, 2009 2:05 pm

wildman έγραψε:είπαμε,είμαι καινούριος και το ψάχνω. Γ΄ρφω λοιπόν στο μεγάλο τετράγωνο και σβήνω ότι άλλο γράφει εδώ μέσα όταν πρόκειται για απάντηση; Αν υπάρχει έστω και ένας "καλός" ας μου απαντήσει και εμένα του "φτωχού"
Οταν θες να απαντησεις σε καποιον πατας στο "quote" και συνεχιζεις απο κει που εχει μεινει ο αλλος μετα το [/quote]. Οταν θες να γραψεις κατι καινουριο γενικα πατας στπ "post reply" και κανεις πρωτα preview να δεις το μηνημα σου αν ειναι οπως το θες και μετα πατας το submit και φευγει. Και να φυγει ομως μπορεις να το διορθωσεις με το edit πανω δεξια. Οκ? :roll:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό nemesis » Τρί Ιουν 23, 2009 4:42 pm

lupo έγραψε:Αλλωστε και εγω τοσα χρονια εχω δει δυστυχως πολλα ευτραπελα με διαφορους παραγοντες μπαμπαδες που φαγανε προπονητες με διαφορες ηλιθιες δικαιολογιες.
(


Καθολου ηλίθιες ,αυτοί ξέρουν πολυ καλα τι κανουν γιαυτο τουσ τρώνε τουσ
προπονητεσ, ειναι ηλίθιες μόνο για τουσ άσχετους που δεν ξερουν ,αλλα στην
ουσία οι λόγοι συνήθως ειναι γιατι δεν παίζουν τα παιδια τουσ οπότε σου λεει
ο γονιός ειναι καλύτερα να έρθει άλλος μπασ και παιξει το κανακάρη μου! :wink:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό ale3is » Τρί Ιουν 23, 2009 4:59 pm

lupo έγραψε:Οταν θες να απαντησεις σε καποιον πατας στο "quote" και συνεχιζεις απο κει που εχει μεινει ο αλλος
Οχι ομως οταν είσαι ο επομενος που γραφει...Και σε μικρα ποστ εινια οκ, οταν ομως ειναι κατεβατα, και ο επομενος τα κανει quote :twisted:
Άβαταρ μέλους
ale3is
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 16, 2005 5:55 pm
Τοποθεσία: Stockholm

Δημοσίευσηαπό wildman » Τετ Ιουν 24, 2009 1:43 am

lupo έγραψε:
wildman έγραψε:είπαμε,είμαι καινούριος και το ψάχνω. Γρaφω λοιπόν στο μεγάλο τετράγωνο και σβήνω ότι άλλο γράφει εδώ μέσα όταν πρόκειται για απάντηση; Αν υπάρχει έστω και ένας "καλός" ας μου απαντήσει και εμένα του "φτωχού"
Οταν θες να απαντησεις σε καποιον πατας στο "quote" και συνεχιζεις απο κει που εχει μεινει ο αλλος μετα το Οταν θες να γραψεις κατι καινουριο γενικα πατας στπ "post reply" και κανεις πρωτα preview να δεις το μηνημα σου αν ειναι οπως το θες και μετα πατας το submit και φευγει. Και να φυγει ομως μπορεις να το διορθωσεις με το edit πανω δεξια. Οκ? :roll:
Τελευταία επεξεργασία από wildman και Δευτ Μάιος 03, 2010 12:46 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
wildman
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 22, 2009 10:48 am

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Τετ Ιουν 24, 2009 9:45 am

wildman έγραψε:
lupo έγραψε:
wildman έγραψε:είπαμε,είμαι καινούριος και το ψάχνω. .....Και να φυγει ομως μπορεις να το διορθωσεις με το edit πανω δεξια. Οκ? :roll:
....ΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΟΣ, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΝΩ!!! ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!!!! ΕΡΧΕΤΑΙ Ο WILDMAN


...και μην ΞΕΧΝΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ και το preview ... πριν ΠΑΤΗΣΕΙΣ το submit !!!
welcome friend ΑαααααααααγρΙΕ ;-)
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Ιουν 24, 2009 11:45 am

Ναι και, πριν αγριέψεις περισσότερο, κοίτα το preview ώστε να αποδίδεις τα λεγόμενα των πρηγούμενων σε αυτούς που τα είπαν. Με τον Βigman και τον Lupo τα έγραψες ... ανάποδα ! Καλωσήρθες.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron