Τουρνουα Βουλιαγμενης για κοριτσια του 96 και μικροτερα.

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Τουρνουα Βουλιαγμενης για κοριτσια του 96 και μικροτερα.

Δημοσίευσηαπό lupo » Δευτ Οκτ 12, 2009 8:50 am

Το Σαββατοκυριακο 10 και 11 Οκτωμβριου εκανε η Βουλιαγμενη ενα τουρνουα για κοριτσακια απο 96 και μικροτερα. Παιρνανε μερος η Βουλιαγμενη, η Γλυφαδα, ο Πανιωνιος και ο Ολυμπιακος.
Η ομαδα που ξεχωρισε για την ομοιογενεια της και την καλη της αμυνα ηταν ο Πανιωνιος. Βγηκε πρωτος και αητητος και ο προπονητης του (Τοροσιαδης) χρησιμοποιησε ολα τα κοριτσακια που ειχε στη διαθεση του. Τρομερη βελτιωση για αυτα τα κοριτσακια που πανε να φερουν τις επιτυχιες που ειχαν και οι προκατοχες τους.
Μεγαλη βελτιωση ειδα και στα κοριτσακια του Ολυμπιακου που εχει μαζεψει πολυ λαο. Ο προπονητης του (Μπενοπουλος) φαινεται οτι κανει καλη δουλεια και θα φανει πιστευω σε λιγα χρονια.
Η Βουλιαγμενη σταθερη δυναμη στις ακαδημιες. Δουλευει αργα και σταθερα.
Εκει που απογοητευτηκα ηταν η ομαδα της Γλυφαδας που αλλιως ειχα συνηθισει τοσα χρονια την Γλυφαδα και αλλιως την βλεπω τωρα πια. Χωρις να ξερω τι γινεται τελικα εκει, στεναχωριεμαι να βλεπω να χανει απο τον φοβερο Πανιωνιο 25 - 3, η ομαδα που οταν επαιρνε μερος σε τουρνουα υποδομων εψαχνες τον δευτερο.
Παντως εκανε ωραιες μερες και το χαρηκαν ολοι οσοι παρεβρεθηκαν στο Λαιμο αυτο το Σαββατοκυριακο.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό pzozef » Δευτ Οκτ 12, 2009 11:40 am

Οι μεγαλες ηττες μπορει κ να τους συνεφερουν λιγο εκει στην Γλυφαδα....ο καιρος θα δειξει!
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Re: Τουρνουα Βουλιαγμενης για κοριτσια του 96 και μικροτερα.

Δημοσίευσηαπό xymaola » Δευτ Οκτ 12, 2009 2:04 pm

lupo έγραψε:Το Σαββατοκυριακο 10 και 11 Οκτωμβριου εκανε η Βουλιαγμενη ενα τουρνουα για κοριτσακια απο 96 και μικροτερα. Παιρνανε μερος η Βουλιαγμενη, η Γλυφαδα, ο Πανιωνιος και ο Ολυμπιακος.
Η ομαδα που ξεχωρισε για την ομοιογενεια της και την καλη της αμυνα ηταν ο Πανιωνιος. Βγηκε πρωτος και αητητος και ο προπονητης του (Τοροσιαδης) χρησιμοποιησε ολα τα κοριτσακια που ειχε στη διαθεση του. Τρομερη βελτιωση για αυτα τα κοριτσακια που πανε να φερουν τις επιτυχιες που ειχαν και οι προκατοχες τους.
Μεγαλη βελτιωση ειδα και στα κοριτσακια του Ολυμπιακου που εχει μαζεψει πολυ λαο. Ο προπονητης του (Μπενοπουλος) φαινεται οτι κανει καλη δουλεια και θα φανει πιστευω σε λιγα χρονια.
Η Βουλιαγμενη σταθερη δυναμη στις ακαδημιες. Δουλευει αργα και σταθερα.
Εκει που απογοητευτηκα ηταν η ομαδα της Γλυφαδας που αλλιως ειχα συνηθισει τοσα χρονια την Γλυφαδα και αλλιως την βλεπω τωρα πια. Χωρις να ξερω τι γινεται τελικα εκει, στεναχωριεμαι να βλεπω να χανει απο τον φοβερο Πανιωνιο 25 - 3, η ομαδα που οταν επαιρνε μερος σε τουρνουα υποδομων εψαχνες τον δευτερο.
Παντως εκανε ωραιες μερες και το χαρηκαν ολοι οσοι παρεβρεθηκαν στο Λαιμο αυτο το Σαββατοκυριακο.



Επιτέλους ένας άνθρωπος που ξέρει από αυτόν τον χώρο, φίλε lupo και εγώ μαζί σου, αυτά βλέπω και τρελαίνομαι ,δηλαδή πως ήταν τα πράγματα, και πως γίνανε σε όλες τις κατηγορίες των υποδομών όχι μόνο στα κορίτσια αλλά και στα αγόρια, και επειδή ξέρω τι γίνετε εκεί κάτω όλα αρχίζουν από τους διοικούντες που ανέχονται μια χούφτα γονείς που πρέπει να πάρουν πόδι και στην συνέχεια οι προπονητές(μερικοί) που δεν είναι για αυτές τις κατηγορίες γιατί δεν ξέρουν από που να αρχίσουν και από που να τελειώσουν
xymaola
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2009 4:12 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τρί Οκτ 13, 2009 12:08 am

Απωθημενο εχεις εσυ με την Γλυφαδα..... μαλλον εφυγες νυχτα !! :lol:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Οκτ 13, 2009 8:37 am

wp_insider έγραψε:Απωθημενο εχεις εσυ με την Γλυφαδα..... μαλλον εφυγες νυχτα !! :lol:
Φιλε μου δεν ειναι θεμα απωθημενου. Εγω προσωπικα που το ξεκινησα δεν εχω παιξει ποτε στη Γλυφαδα. Κατα Ολυμπιακο μερια και πιο κατω. Αλλα πραγματικα με λυπει το φαινομενο Γλυφαδα γιατι αλλως τη θυμαμαι και αλλιως τη βλεπω. Ακουω αυτες τις αγωνιωδεις φωνες συνεχεια τα τελευταια χρονια και τελικα το αποτελεσμα επιβεβαιωνει τις οποιες θεωριες ακουγοντουσαν τοσα χρονια. Δεν ειμαι σε θεση να κατηγορω κανεναν, απλα ξαφνιαζομαι με την σημερινη μορφη της Γλυφαδας. Ας μην αναθεματιζουμε λοιπον αυτους που τοσα χρονια προειδοποιουσαν για το αποτελεμα, γιατι αν και τωρα αυτοι που αγαπανε την Γλυφαδα δεν εχουν τα αυτια τους ανοιχτα για συμβουλες, τα πραγματα θα χειροτερεψουν.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό xymaola » Τρί Οκτ 13, 2009 1:29 pm

Φίλε lupo δεν χρειάζεται να δικαιολογηθείς στον τύπο γιατί ήταν ,και είναι ένας από αυτούς που βαλαν το λιθαράκι τους να γκρεμιστεί αυτό που εμείς κτίζαμε τόσα χρόνια ,άστο λοιπόν να πάει .....μην ασχολιέσαι μαζί του δεν βλέπεις που ψάχνετε ...και όχι δεν είμαι αυτός που νομίζεις και ούτε με ενδιαφέρει που το ψάχνεις και εσύ μαζί με τον φίλο σου.
xymaola
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2009 4:12 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τρί Οκτ 13, 2009 6:38 pm

Lupo... φιλε μου το σχολιο δεν ηταν για σενα αλλα για τον xymaola...
Τον ειδες πως τσιμπησε !!! :lol:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τρί Οκτ 13, 2009 6:47 pm

xymaola... και διαβασε τα σχολια μου στο Γυναικεια Υδατοσφαιριση - Γλυφαδα στις 7/10 και θα καταλαβεις !!! :idea:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό xymaola » Τρί Οκτ 13, 2009 11:19 pm

Μεγάλη σου η χάρη που ασχοληθήκαμε μαζί σου τόσο πολύ ,συνέχισε να πίνεις το αίμα των άλλων βδέλλα ,δεν αξίζεις τον χρόνο μου με τίποτα.
xymaola
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2009 4:12 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τετ Οκτ 14, 2009 12:43 am

Ποιο χρονο σου..... αφου εισαι γνωστος αργοσχολος και προπακιας !!! :P
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό koydoyni » Τετ Οκτ 14, 2009 11:39 pm

lupo έγραψε: Ας μην αναθεματιζουμε λοιπον αυτους που τοσα χρονια προειδοποιουσαν για το αποτελεμα, γιατι αν και τωρα αυτοι που αγαπανε την Γλυφαδα δεν εχουν τα αυτια τους ανοιχτα για συμβουλες, τα πραγματα θα χειροτερεψουν.


Και εγώ έτσι νομίζω ,κύριος :wink:
koydoyni
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Οκτ 14, 2009 2:07 pm


Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron