ΕΧΕΙ WATERPOLO Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό KAGELOS » Τετ Απρ 23, 2008 9:14 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ FOTIS.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΣΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ .....ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΥΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΛΟΣ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ.ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΖΩ.ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΟΦΘ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ .....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ.ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΤΕΛΟΣ ........ ΓΕΝΙΚΩΣ!!!!
SSSSSS
KAGELOS
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 31, 2008 2:24 am

Δημοσίευσηαπό KAGELOS » Τετ Απρ 23, 2008 9:33 am

ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ....ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ ΔΕΝ ΧΟΡΕΥΕΙ!!!!Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ !!! ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ !!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ........ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
SSSSSS
KAGELOS
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 31, 2008 2:24 am

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Απρ 25, 2008 11:16 am

Καποτε οι προπονητες στην Θεσσαλονικη, συνεχιζανε την προπονηση το βραδυ για μιση ωρα μετα απο το σβησιμο των προβολεων.
Καποτε οι προπονητες στην Θεσσαλονικη πηδουσαν τα καγελα, μαζι με τους αθλητες τους, για να κανουν προπονηση Κυριακη που ηταν κλειστα τα κολυμβητηρια.
Σημερα οι πιο πολλοι, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, μεχρι τις δεκα και μιση που τελειωνει η προπονηση, εχουν κοιταξει καμοια δεκαρια φορα το ρολοι τους, μηπως και δουλεψουν λιγο παραπανω και κουραστουν.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Απρ 25, 2008 11:17 am

Καποτε οι προπονητες στην Θεσσαλονικη, συνεχιζανε την προπονηση το βραδυ για μιση ωρα μετα απο το σβησιμο των προβολεων.
Καποτε οι προπονητες στην Θεσσαλονικη πηδουσαν τα καγελα, μαζι με τους αθλητες τους, για να κανουν προπονηση Κυριακη που ηταν κλειστα τα κολυμβητηρια.
Σημερα οι πιο πολλοι, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, μεχρι τις δεκα και μιση που τελειωνει η προπονηση, εχουν κοιταξει καμοια δεκαρια φορα το ρολοι τους, μηπως και δουλεψουν λιγο παραπανω και κουραστουν.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Παρ Απρ 25, 2008 11:20 am

Και οσο για αυτο που λες καγγελε, για το οτι τους χρωστανε λεφτα, και παλια γινοτανε αυτο αλλα δεν μειωνοτανε η ορεξη των προπονητων (χωρις αυτο να σημενει οτι εγκρινω το να υπαρχουν καθηστερισεις στις πληρωμες)
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες