1ο WATER POLO CAMP ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Τετ Μάιος 28, 2008 3:13 pm

Ο monsterpolo εννοει οτι θα ειναι πολυ φυσιολογικο να γινει τουρνουα στο Λακωμα ( apollo) υπο την αιγιδα του ΠΑΟΚ παντα και μετα......τα παιδια ( ορισμενα) να βρεθουν στιην αγκαλια του Ηρακλη.

Οσο για τον Δημο ξερουμε πως εγινε προπονητης......εννοωμε τις συμβουλες του Γιωτη .......αλλου εμπειρου προπονητη ( ΠΡΟΣΟΧΗ δεν αμφσβτω τις επιτυχιες του μικρου με τα κοριτσια , αλλα τετοιες πλατες ουτε ο Σταλονε!!)


κατι τετοιο δεν ηθελες να πεις φιλε monsterpolo?
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό takis » Τετ Μάιος 28, 2008 3:16 pm

αυτοι σας πειραξαν?καλα αφηστε καλυτερα ας μην αρχισουμε να λεμε για προπονητες στην ελλαδα(και για προπονητες σε ομαδες α1)...
takis
 
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό noseman » Τετ Μάιος 28, 2008 4:35 pm

takis έγραψε: μην αρχισουμε να λεμε για προπονητες στην ελλαδα(και για προπονητες σε ομαδες α1).


να πούμε, να πούμε....
και για ομοσπονδιακούς

:twisted:
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό monsterpolo » Τετ Μάιος 28, 2008 5:02 pm

fitilakias έγραψε:Ο monsterpolo εννοει οτι θα ειναι πολυ φυσιολογικο να γινει τουρνουα στο Λακωμα ( apollo) υπο την αιγιδα του ΠΑΟΚ παντα και μετα......τα παιδια ( ορισμενα) να βρεθουν στιην αγκαλια του Ηρακλη.

Οσο για τον Δημο ξερουμε πως εγινε προπονητης......εννοωμε τις συμβουλες του Γιωτη .......αλλου εμπειρου προπονητη ( ΠΡΟΣΟΧΗ δεν αμφσβτω τις επιτυχιες του μικρου με τα κοριτσια , αλλα τετοιες πλατες ουτε ο Σταλονε!!)


κατι τετοιο δεν ηθελες να πεις φιλε monsterpolo?


Συ είπας Φυτιλάκια, μη βάζεις στο στόμα μου φράσεις που δεν...ειπα, γιατί τους βλέπω αγριεμένους εδώ, θα με πλακώσουν!!!!

Θα θέσω ένα αίνιγμα όμως!!!

Π
Όποιος βρει την απάντηση κερδίζει...τυρόπιτα!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από monsterpolo και Τετ Μάιος 28, 2008 10:49 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
monsterpolo
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2008 1:24 pm

Δημοσίευσηαπό harrisakis » Τετ Μάιος 28, 2008 5:11 pm

Εσύ monster-polo και fitilakia που όλα τα ξέρετε και βάζετε και αινίγματακια, θα σας βάλω κι εγω ενα αλλα πιο ευκολο.

Ξέρετε να μου πείτε τα αποτελεσματα της ημιτελικης φασης των γεννημένων 92 τη μεγαλη εβδομαδα στη Θεσσνικη???

Αντε, να δω απαντησεις!!!!
Καραγκιοζη τέρας - υδατοσφαίρισης....
Άβαταρ μέλους
harrisakis
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευτ Απρ 14, 2008 12:36 pm
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό w.p.4 » Τετ Μάιος 28, 2008 5:41 pm

Monsterpolo θυμασε μηπως κανενα προπονητη του ΠΑΟΚ τα τελευταια δεκα χρονια (μονο ο σταυριδης μου ερχεται τωρα) που να ηταν παοκτσης.
Και τι σημασια εχει τι ομαδα ειναι ο καθε προπονητης, αμα κανει σωστα την δουλια του? Οσο για τον Τοψη εχω να πω οτι ειναι ενα φιλοτιμο παιδι , που ασφαλως και δεν εχει πολλες γνωσεις, αλλα απο οτι ξερω εχει μεγαλη ορεξη για μαθηση. Σιγουρα δεν ειναι τωρα κορυφαιος, αλλα κανεισ δεν μπορει να του απαγορευσει να γινει.
w.p.4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τετ Φεβ 20, 2008 8:23 pm

Δημοσίευσηαπό Polistas12 » Πέμ Μάιος 29, 2008 1:41 pm

Harrisakis κράξε λίγο φίλε γιατί πολύ φτυάρι έχει πέσει και φοβάμαι χωρίς λόγο...

Σαν να βλέπω πάντως κάποιους λίγο ενοχλημένους με τις επιτυχίες των άλλων!

Monsterpolo και fitilakia είστε υπερβολικοί και πετάτε λάσπη αντί να δείτε πως μπορεί να επωφεληθείτε, νομίζω πως έχετε λάθος κατεύθυνση...!
Polistas12
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 29, 2008 1:24 pm

Δημοσίευσηαπό monsterpolo » Πέμ Μάιος 29, 2008 2:04 pm

Polistas12 έγραψε:Harrisakis κράξε λίγο φίλε γιατί πολύ φτυάρι έχει πέσει και φοβάμαι χωρίς λόγο...

Σαν να βλέπω πάντως κάποιους λίγο ενοχλημένους με τις επιτυχίες των άλλων!

Monsterpolo και fitilakia είστε υπερβολικοί και πετάτε λάσπη αντί να δείτε πως μπορεί να επωφεληθείτε, νομίζω πως έχετε λάθος κατεύθυνση...!


ίσως να έχεις δίκαιο και να ήμουν υπερβολικός σε ορισμένα θέματα.
Α, harrisakis, ξέρω την απάντηση στο αίνιγμα που έβαλεσ, πρώτευσε ο ΠΑΟΚ, νικώντας μάλιστα ΗΡΑ-ΟΦΘ και Χιο, με κορυφαιους παικτεσ Αλιχανιδη και Παπαποστολου.
Άβαταρ μέλους
monsterpolo
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2008 1:24 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες

cron