από parapano » Παρ Ιαν 22, 2010 9:32 pm
Α’ Φάση / Προκριματική 29-31/1/10
1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Παρασκευή 29/1/10
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
21:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
19:30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.-ΜΙΛΩΝ
20:30 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΧΙΟΣ
Σάββατο 30/1/10
10:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.-ΜΙΛΩΝ
11:30 ΧΙΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
12:30 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΓΛΥΦΑΔΑ
18:30 ΜΙΛΩΝ-ΧΙΟΣ
19:30 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
20:30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.-Π. ΦΑΛΗΡΟ
Κυριακή 31/1/10
09:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.-ΧΙΟΣ
10:30 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΜΙΛΩΝ
11:30 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
15:30 ΧΙΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
18:30 ΜΙΛΩΝ-ΓΛΥΦΑΔΑ
19:30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Παρασκευή 29/1/10
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
21:30 ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΣΥΡΟΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
Σάββατο 30/1/10
09:00 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
10:00 ΣΥΡΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
11:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ
18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.-ΣΥΡΟΣ
19:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 31/1/10
09:00 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.-ΣΥΡΟΣ
10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
11:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15:00 ΣΥΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.-ΜΥΤΙΛΗΝΗ
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
3. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Παρασκευή 29/1/10
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
19:30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.
20:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 30/1/10
12:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
13:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
14:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
20:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.
21:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 31/1/10
10:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
11:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
12:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
18:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.
4. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Παρασκευή 29/1/10
19:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
20:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σάββατο 30/1/10
10:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
11:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17:30 ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ-ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
18:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΝΟ ΙΤΕΑΣ
Κυριακή 31/1/10
09:30 ΝΟ ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
10:30 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
16:30 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΝΟ ΙΤΕΑΣ
17:30 ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
5. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
Σάββατο 30/1/10
20:30 ΠΑΟΚ-ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21:30 ΑΡΗΣ-ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
Κυριακή 31/1/10
12:00 ΠΑΟΚ-ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
13:00 ΑΡΗΣ-ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19:00 ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ
20:00 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
6. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
Σάββατο 30/1/10
12:00 ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
13:00 ΚΕΡΚΥΡΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ.
18:30 ΚΕΡΚΥΡΑ-ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ.
Κυριακή 31/1/10
10:00 ΚΕΡΚΥΡΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ
11:00 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ.
7. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
Σάββατο 30/1/10
12:00 ΚΑΒΑΛΑ-ΞΑΝΘΗ
13:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΕΡΡΕΣ
19:30 ΚΑΒΑΛΑ-ΣΕΡΡΕΣ
20:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 31/1/10
10:00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ
11:00 ΞΑΝΘΗ-ΣΕΡΡΕΣ
8. ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Παρασκευή 29/1/10
19:00 ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΟΦΗ
20:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Σάββατο 30/1/10
11:00 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12:00 ΧΑΝΙΑ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17:30 ΟΦΗ-ΡΕΘΥΜΝΟ
18:30 ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΧΑΝΙΑ
Κυριακή 31/1/10
10:00 ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ
11:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16:30 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΧΑΝΙΑ
17:30 ΟΦΗ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ
Παρασκευή 29/1/10
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟ-ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
20:00 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
Σάββατο 30/1/10
12:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ-ΝΑΥΠΛΙΟ
13:00 ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
19:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ-ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
20:00 ΝΑΥΠΛΙΟ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Κυριακή 31/1/10
10:00 ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
11:00 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΝΑΥΠΛΙΟ
16:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
17:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ-ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
10. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΛΟΥ
Παρασκευή 29/1/10
19:30 ΛΑΡΙΣΑ-ΒΟΛΟΣ ΑΡΓ.
20:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ-ΟΕΑ/ΝΑΒ
Σάββατο 30/1/10
09:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ-ΛΑΡΙΣΑ
10:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
17:00 ΒΟΛΟΣ ΑΡΓ.-ΟΕΑ/ΝΑΒ
18:00 ΛΑΡΙΣΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Κυριακή 31/1/10
10:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΒΟΛΟΣ ΑΡΓ.
11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ-ΛΑΡΙΣΑ
16:00 ΟΕΑ/ΝΑΒ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
17:00 ΒΟΛΟΣ ΑΡΓ.-ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
Β’ Φάση / Ημιτελική 26-28/3/10
Προκρίνονται για την Ημιτελική φάση, οι 3 πρώτες ομάδες
από τους ομίλους 1, 2, 3, οι 2 πρώτες ομάδες από τους ομίλους 4, 8, 9, 10
και η πρώτη ομάδα από τους ομίλους 5, 6, 7, Σύνολο: 20 ομάδες.
Γ’ Φάση / Τελική 25-27/6/10
Σχηματίζονται 4 όμιλοι των 5 ομάδων έκαστος και προκρίνονται
στην Τελική φάση 8 ομάδες, οι 2 πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο.
Τελευταία επεξεργασία από
parapano και Παρ Ιαν 29, 2010 2:07 am, έχει επεξεργασθεί 6 φορά/ες συνολικά