Πρωτάθλημα Παίδων '10 (γεν. '96)

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τετ Απρ 28, 2010 4:44 pm

βασικά έσβησα μηχανικά σε όποια μηνύματα υπήρχαν χαρακτηρισμοί και λέξεις υβριστικες...

Καταρχήν στους κανονισμούς απαγορεύονται οι προσωπικές διαμαχες μεταξύ χρηστών. Δεν διαφωνώ ότι κατηγορύν άδικα ή γράφονται ανακρίβειες, αν δνε υπάρχει υβριστικό περιεχόμενο ποτέ δεν σβήνεται κάτι.. Εσυ τουλάχιστον είσαι απο τους παλιούς χρήστες και ξέρεις
πως το χειρίζομαι... αν σε ενοχλει κάτι άλλο γιατί μπορεί να μου έχει ξεφύγει, πές μου να το σβήσω
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τετ Απρ 28, 2010 4:57 pm

Συγνωμη Λαμπρο αλλα δεν ειναι τι με ενοχλει αλλα το τι γραφεται.
Δεν ειναι προσωπικη αντιπαραθεση αλλα εναντιον του ΓΣΗ.
Δεχομαι οτι το εκανες μηχανικα .
Εαν εγω γραψω οτι ο ΝΟΠ ντοπαρει τους παικτες του αυτο δεν ειναι συκοφαντια?Ειναι προσωπικη αντιπαραθεση με εσενα ή εμπλεκεται και ο ΝΟΠ?
Το τι ειναι υβρεις για τον καθενα ειναι σχετικο .Αλλο θεωρω εγω αλλο εσυ επομενως για μενα η συκοφαντια ειναι χειροτερο πραγμα γιατι μενει και αφου δεν μπορει να οριστει ακριβως πρεπει ειτε μια επιτροπη δεοντολογιας να καθεται και να τα διαβαζει και να κρινει ειτε ο καθε χρηστης να σου στελνει μηνυμα οτι τον ενοχλει κατι και να το σβηνεις .Δεν νομιζω οτι γινεται.
Εγω δεν θελω να σβησεις τιποτα γιατι το ποιος ειναι ψευτης φαινεται απο την σιωπη τους αλλα εαν ξαναγραψει τιποτα τετοιο θα τα ακουσει χοντρα.
Ξερεις οτι και εγω δεν μιλαω παρα εαν γραφουνε ανακριβειες.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Πέμ Απρ 29, 2010 1:01 am

Εχουν ειπωθει πολυ χειροτερα πραγματα εδω..... :roll:

Θα πρεπει να απαγορευονται οι προσωπικες και τοπικιστικες εξυβρισεις τυπου "βορειων - Νοτιων", οι κακοβουλες δυσφημησεις και συκοφαντιες, κυριως των ανηλικων παιδιων ...!!!

Οχι ομως οι προσωπικες αντιπαραθεσεις και επιθεσεις, τα σκοπτικα ακομη και ειρωνικα σχολια, που θα καυτηριαζουν κακες διαθεσεις, πρακτικες η ενεργειες, που ολοι καταλαβαινουμε τι εννοω...!!!

Στο κατω-κατω, ειμαστε μεγαλα παιδια, εχουμε ελευθερη αποψη να εκφρασουμε, αλλα και κριση (οι περισσοτεροι), για να φιλτραρουμε τι θα πρεπει να δεχτουμε η να απορριψουμε :!:

Δεν θελω να δεχτω οτι το forum λειτουργει με "δυο μετρα και δυο σταθμα" 8)
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό michael jordan » Πέμ Απρ 29, 2010 4:12 am

"Όταν το επίπεδο έχει φτάσει στον πάτο, όταν αποτελείς χαρακτηριστικό παράδειγμα πληβείου ανθρώπου τότε κάνεις "επίδειξη επιπέδου" μέσα από φόρουμ για το πόλο στο thread "Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες", ενώ είσαι ένας άνθρωπος 40+, πατέρας παιδιού.


Το μόνο που λυπάμαι είναι το ίδιο του το παιδί."



Αυτό το έσβησες.. μάλλον θεώρησες βρισιά και απαράδεκτο προσωπικό χαρακτηρισμό τη λέξη "πληβείου". Σου επισυνάπτω εδώ τι σημαίνει αυτή η λέξη γιατί μάλλον δε γνωρίζεις..


http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A0%CE% ... E%BF%CE%B9

κρίμα που ακόμα και σ αυτό το φόρουμ η πλέμπα βρίσκεται στο απυρόβλητο
michael jordan
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 19, 2008 2:00 am

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Απρ 29, 2010 9:47 am

wp_insider έγραψε:Εχουν ειπωθει πολυ χειροτερα πραγματα εδω..... :roll:

Θα πρεπει να απαγορευονται οι προσωπικες και τοπικιστικες εξυβρισεις τυπου "βορειων - Νοτιων", οι κακοβουλες δυσφημησεις και συκοφαντιες, κυριως των ανηλικων παιδιων ...!!!

Οχι ομως οι προσωπικες αντιπαραθεσεις και επιθεσεις, τα σκοπτικα ακομη και ειρωνικα σχολια, που θα καυτηριαζουν κακες διαθεσεις, πρακτικες η ενεργειες, που ολοι καταλαβαινουμε τι εννοω...!!!

Στο κατω-κατω, ειμαστε μεγαλα παιδια, εχουμε ελευθερη αποψη να εκφρασουμε, αλλα και κριση (οι περισσοτεροι), για να φιλτραρουμε τι θα πρεπει να δεχτουμε η να απορριψουμε :!:

Δεν θελω να δεχτω οτι το forum λειτουργει με "δυο μετρα και δυο σταθμα" 8)


Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες.... Δεν υπάρχει καμιά διάθεση διάκρισης -μέτρων-σταθμών. Μου έχουν ξεφύγει πολλά που θα έπρεπε να διαγραφουν καθώς υπερβαίνουν τους κανονισμούς του φόρουμ και όμως δεν προέβει ποτέ σε τέτοια κίνηση.

Η παρούσα συζήτηση όμως είναι σε τόπικ μικρών ηλικιών και αφορά παιδικό πρωτάθλημα και βέπω να γίνοντια προσωπικές αντιπαραθέσεις με υβριστικούς χαρακτηρισμούς, πράγμα που το θεωρώ απαράδεκτο.

Τα παιδιά μπαίνουν για να ενημερωθούν για αποτελέσματα και να σχολιάσουν τους αγώνες και αντι αυτού βλέπουν ενήλικες προπονητές- παράγοντες- εκπαιδευτικούς κτλ κτλ να ανταλάσσουν κατηγορίες και ύβρεις.....

Συνεχίστε στο ίδιο ύφος !
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Πέμ Απρ 29, 2010 10:03 am

Ελα ρε Λαμπρο που μπαινουν μικρα παιδια.
Με την ιδια λογικη θα διαβαζουνε και τα αλλα topics.
Εγω την γνωμη μου την ειπα :ή θα τα αφηνεις ολα ή θα τα περνας κοσκινο ολα.Εσυ αποφασιζεις αλλα πρεπει να ακους και την αποψη μας.
Εγω δεν κρυφτηκα για το ποιος ειμαι και οποιος θελει μπορει να μαθει το ονομα μου .Τα ειδες τα σχολια εξαλου.Οποιος γυριζει μυριζει.
Εχουμε καταληξει να μπαινουν μερικοι μια φορα , να πετανε μια βλακεια και να μην ξαναμπαινουνε.Μερικες φορες χρησιμοποιουνε και γνωστα ονοματα.
Εγω προσωπικα εαν η πλειοψηφια των χρηστων(που μιλαω και προσωπικα μαζι τους) μου αναφερει οτι ημουν αδικος τοτε θα το βουλωσω
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Πέμ Απρ 29, 2010 10:10 am

Σκοπός δε είναι να το βουλώσει κανείς.. ο καθένας γράφει την άποψη του και κρίνεται για αυτή. Το μόνο που με ενοχλεί και οι απρεπείς χαρακτηρισμοί και τίοπτα άλλο. επαναλαμβάνω ότι τα μηνύματα διαγράφηκαν εντελώς μηχανικά και όπου έβλεπα λέξεις με υβριστικό περιεχόμενο. Τουλάχιστον οι δύο μας έχουμε ανταλάξει δυο κουβέντες παραπάνω και ξέρεις τις προθέσεις μου
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Πέμ Απρ 29, 2010 10:24 am

Οχι ρε Λαμπρο δεν εχω προβλημα μαζι σου και σου ειπα οτι δεχομαι το εκανες μηχανικα.
Απλα με εκνευρισε τοσο πολυ ο τυπος και σιγουρα δεν ητανε προσωπικο το θεμα αλλα ητανε λασπη εναντιον μιας ομαδας η οποια προσπαθει πολυ εδω και 4 χρονια να βαλει για τα καλα το polo στην Ηλιουπολη , φτιαχνοντας τις ακαδημιες της και οχι μονο κανωντας μεταγραφες που ειναι θεμιτες αλλα οχι και 10 παιχτες.
Προσωπικα για μενα ας γραψει οτι θελει αφου στο site αυτο δεν τον ξερει κανενας και κανενας που με ξερει δεν προκειται να του δωσει σημασια.Ειναι απλα ο μπαμπακας καποιου .
Οπως βλεπεις δεν τολμαει να ξαναγραψει αφου ειτε του ειπανε ειτε εψαξε και εμαθε οτι εκανε λαθος.
Πρεπει να φορας παντελονια ομως για να αναγνωρισεις το λαθος σου.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό panathas1000 » Πέμ Απρ 29, 2010 3:09 pm

solid έγραψε:Αλλο πραγμα να κανεις μεταγραφες και αλλο πραγμα να φτιαχνεις ομαδα με παιδια δικα σου .Και τα 2 θεμιτα αλλα η ικανοποιηση μεγαλυτερη οταν προκρινεσαι εναντι ομαδων οι οποιες εχουν ζωη πολυ μεγαλυτερη απο την δικη σου και εχουν την δυνατοτητα να παιορνουν 8-9 παιχτες την σεζον.
Αληθεια η μαμα εκεινου του παιδιου που φωναξε ετσι γ..ει ο ΠΑΟ οταν ισοφαρισε η ομαδα της τωρα καταλαβε τελικα ποιος την εφαγε?


ηθελα να μου πεις εαν εκεινα τα καλα παιδια με τις σφυριχτρες σφυριζαν ως επιθετικο το τελευταιο γκολ της ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ως επρεπε αφου τραβηξε ο φουνταριστος τον τερματοφυλακα του πηρε την μπαλα και εβαλε το γκολ
τωρα θα μιλαγαμε για την προκριση του ΠΑΟ και οχι για καθαρη αλλοιωση του αποτελεσματος

και οσο για την κυρια που ρωτας ρωτα και τον προπονητη της ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
που ανταπαντησε με την αντιστοιχη χειρονομια οταν μπηκε το καλπικο γκολ

κατακριτεοι και οι δυο :cry:
Τελευταία επεξεργασία από panathas1000 και Πέμ Απρ 29, 2010 3:10 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
SISE
Άβαταρ μέλους
panathas1000
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 09, 2009 9:23 pm
Τοποθεσία: LEOFOROS

ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ. ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ!

Δημοσίευσηαπό davel » Πέμ Απρ 29, 2010 3:10 pm

SHERLOCK HOLMES έγραψε:Για ποιές μεταγραφές μιλάμε φίλε μου;
...φίλε μου μήπως θέλεις να σου στείλω το video για να δεις πως βάλατε το τελευταίο γκολ με τον ΠΑΟ; Ισως τότε να καταλάβεις ποιούς ευνόησε η διαιτησία...
...Α και μην το ξεχάσω την άλλη φορά να συνοδευονται τα δελτία από τις αστυνομικές ταυτότητες των παιδιών για να ξέρουμε τις πραγματικές ηλικίες τους....... Κάποιοι από εμάς είναι εκπαιδευτικοί και γνωρίζουν τα παιδιά σας....


Για καλούς λογαριασμούς λέω προκαταβολικά ότι είμαι γονιός παιδιού που παίζει στην Ηλιούπολη.
Όσο για τα σχόλιά μου:
1. Μιλάμε για τις "μεταγραφές" που ένας προπονητής φεύγει από μια ομάδα και παίρνει μαζί του όσους μπορεί στη νέα ομάδα του. Δεν είναι παράνομο. Ισως -λέω ίσως- είναι ανήθικο ανάλογα με τις συνθήκες που έγινε. Δεν ξέρω... αλλά αν συνέβαινε στη δική μου ομάδα θα ήμουν τσαντισμένος. :x
2. Το βίντεο το είδα ολο και με προσοχή. Μάλον η δικιά μου κάμερα έγραφε άλλα από τη δική σου.
3. Το σημαντικό εδώ είναι ότι με την απαράδεκτη νοοτροπία σου δηλητηριάζεις τα παιδιά μας (εννοώ κυρίως τα δικά σου). Γνωρίζεις τα παιδιά μας και είναι μεγαλύτερα σε ηλικία; Εγώ λέω "ντροπή σου" για τα ψέματα που λες. Και αν ήξερα την πραγματική σου ταυτότητα και μπορούσα να την "δέσω" με τα γραφτά σου θα τα λέγαμε στα Δικαστήρια για συκοφαντία. Μαζί με τα δελτία ταυτότητας των παιδιών μας και με τις υποτιθέμενες φάτσες των "εκπαιδευτικών" που διατίνονται ότι τα ξέρουν απέναντί μας (αν και αμφιβάλω ότι υπάρχουν εκπαιδευτικοί αυτής της ράτσας).

Δεν είμαστε η υπερομάδα που πιστεύει ότι πάντα πρέπει να κερδίζει, ούτε έχουμε αυτή την ψυχασθένια. Έχουμε όμως μια παρέα παιδιών που είναι φίλοι εδώ και 4 χρόνια και μοχθούν να γίνονται πάντα καλύτεροι. Ξεκίνησαν τρώγοντας 30άρες χωρίς να κατηγορούμε τους άλλους. Φτάσαμε σε ένα αξιοζήλευτο επίπεδο. Έχουμε προπονητές που τα αγαπάνε περισσότερο από ότι τη διαπλοκή και το χρήμα και μια ομάδα που την διαχειρίζονται οι γονείς των παιδιών χωρίς κλίκες και μεγαλομανίες.

Α! με σύγχυσες μεσημεριάτικα ... :x
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό davel » Πέμ Απρ 29, 2010 3:18 pm

panathas1000 έγραψε:ηθελα να μου πεις εαν εκεινα τα καλα παιδια με τις σφυριχτρες σφυριζαν ως επιθετικο το τελευταιο γκολ της ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ως επρεπε αφου τραβηξε ο φουνταριστος τον τερματοφυλακα του πηρε την μπαλα και εβαλε το γκολ
τωρα θα μιλαγαμε για την προκριση του ΠΑΟ και οχι για καθαρη αλλοιωση του αποτελεσματος


Δίκιο έχεις ... άσε και που το γήπεδο έγερνε προς το τέρμα του ΠΑΟ :lol:
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό POIOS MAS SONEI » Πέμ Απρ 29, 2010 3:46 pm

Ο/Η kanasta είπε...
Ας μην τρελαθούμε και ας μην καβαλήσουμε το καλάμι. Με τον Πανάθα τη γλυτώσαμε στο τελευταίο σουτ, δυσκολευτήκαμε με το Ρέθυμνο που οι άλλοι το σκόρπισαν και με το Φάληρο χάσαμε με πολλά όταν ο Πανάθας έχασε με 4 μόνο. Συγχαρητήρια στα παιδιά αλλά θέλουν ακόμα πολλή δουλειά για να γίνουν πρωταγωνιστές.
27 Απριλίου 2010 4:04 μ.μ.



Πηγή www.ilioupolo.gr
[/quote]
POIOS MAS SONEI
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 14, 2009 3:27 pm
Τοποθεσία: WHERE ?

Δημοσίευσηαπό davel » Πέμ Απρ 29, 2010 4:37 pm

POIOS MAS SONEI έγραψε:Ο/Η kanasta είπε...
Ας μην τρελαθούμε και ας μην καβαλήσουμε το καλάμι. Με τον Πανάθα τη γλυτώσαμε στο τελευταίο σουτ, δυσκολευτήκαμε με το Ρέθυμνο που οι άλλοι το σκόρπισαν και με το Φάληρο χάσαμε με πολλά όταν ο Πανάθας έχασε με 4 μόνο. Συγχαρητήρια στα παιδιά αλλά θέλουν ακόμα πολλή δουλειά για να γίνουν πρωταγωνιστές.
27 Απριλίου 2010 4:04 μ.μ.
Πηγή www.ilioupolo.gr

Χαίρομαι που παρακολουθείτε το blog μας. Το διαβάζετε όλο ή μόνο τα σχόλια;
Α,ρε νάτανε η ζήλεια ψώρα ..... :lol:

ΥΓ. Τώρα που το καλοσκέφτομαι το παίρνω πίσω. Ποια Ζήλεια; Για να ζηλέψεις πρέπει και να καταλαβαίνεις.... Και βραχυκυκλώματα προκαλούνται σε κάποιους όταν κάποιος άλλος παραδέχεται ότι η ομάδα του δεν είναι η σούπερ αήτητη ελέω θεού αλλά μια απλά καλή ομάδα, νέα, με απειρία αλλά μαχητικότητα. Είναι γεγονός ότι το τελευταίο σουτ του ΠΑΟ μας κοψοχόλιασε, αλλά τι να γίνει, το απέκρουσε ο πολύ καλός τερματοφύλακάς μας (που ειρήσθω εν παρόδω είναι του '97 μάγκες) και νικήσαμε αντί να έλθουμε ισοπαλία. Με το Ρέθυμνο έπρεπε κάποιος να δει τον αγώνα για να καταλάβει τη διαφορά δυναμικότητας παρά το τελικό σκορ. Με το Φάληρο που είναι ομαδάρα κρατήσαμε δυνάμεις για το βράδυ με τη Γλυφάδα. Κάποιοι άλλοι δεν είχαν αυτή την πολυτέλεια. :oops:

Μην περιμένετε λοιπόν στην Ηλιούπολη να ακούσετε "τα μυαλά στα κάγγελα", "ομάδα θεέ" και άλλα φαιδρά. Αυτά είναι για τις "μεγάλες ομάδες" :lol: :lol:
Με αγάπη ...........
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Πέμ Απρ 29, 2010 11:27 pm

Ρε τι παθαμε......

"δεν της φταναν της γριας, γεννησε και ο γερος".....

Δεν μας εφταναν οι αλλοι σχετικοι, αρχισαν να χωνονται και οι "νεοι" γονεις των 96, 97... 2005 κλπ

Χαλαρωστε λιγο γιατι ηδη αρχισατε να καιτε τα παιδια σας, με τα σχολια, τα video, τις αναλυσεις και τις διαχειρισεις σας !!!! :oops:

Και ολα αυτα στο πρωτο τους πρωταθληματακι :P.... αφηστε να χαρουν το παιχνιδι, γιατι πολλα απο αυτα του χρονου ενδεχομενως να εχουν σταματησει :!: :!: :!:

Φαντασου να φτασετε στα camps της Εθνικης και στο πρωταθλημα των νεων ανδρων τι εχετε να πειτε.... :P

Και αφηστε τα μπατσιλικια για τους κανονικους μπατσους 8)

Αληθεια..... γιατι η γραμματεια στο 01:00 του τελευταιου οκταλεπτου φωναζει απο το μικροφωνο.... "τελευταιο λεπτο του αγωνα" :?: :?: :?:

Ενας παλιος..... :wink:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό solid » Παρ Απρ 30, 2010 12:49 am

Για να τελειωνουμε με ολα τα θεματα:
1)Νομιζω οτι ο καθενας μπορει να γραφει , να τρελαινεται, να τα χωνει σε οποιον και οποτε γουσταρει.Εαν αυτο το site ειναι για να γραφουμε μονο αποτελεσματα και να αναλυουμε τα παιχνιδια να μας το πειτε.
2)Οι Παναθηναικοι εχουν γραψει και ξαναγραψει τα ιδια και τα ιδια αλλα ακομα ενα συγνωμη να ζητησουν δεν εχουν αξιωθει.Εκτος εαν μαζευουν αποδειξεις.Ελατε στην τελικη φαση να μας δειτε.Μπορει να μην κανουμε νικη που λεει ο λογος αλλα δεν φωναζουμε παντου ατακες του στυλ:
''Ξαναρθαμε'' ή ''ξυπνησε ο γιγαντας''.
Γουστο μας και καπελο μας να γιορταζουμε την επιτυχια μας.
Αυτο το κανουμε μεταξυ μας και οχι με τους υπολοιπους.Δικο μας ειναι το party.
Mην ξεχνατε οτι αυτη η ομαδα πριν απο 4 χρονια εχασε 43-1 απο τον Πανιωνιο με προπονητη ξερετε ποιον.
Εγω ακομα περιμενω αποδειξεις.Ακρα του ταφου σιωπη.
3)νομιζω οτι οι πιο πολλοι ειναι γονεις και εχουν τα παιδια τους στο polo επομενως παρακολουθουν και ενδιαφερονται.Απλα το θεμα μαθευτηκε απο τον νικολακη νο2 και αποφασισανε να γραψουνε.Εκπαιδευτικοι δεν ειναι παντως.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

αρχοντες

Δημοσίευσηαπό leverage » Παρ Απρ 30, 2010 12:56 pm

Απο 3-5 σε 4-5, Νοχ - Πγσσ.
http://www.youtube.com/watch?v=_WN0de6z8hg
ΑΔΩΡΟΔΟΚΗΤΟΣ ΔΟΜΙΜΑΖΕ* ΧΑΡΙΖΟΥ ΑΒΛΑΒΩΣ*ΝΕΩΤΕΡΟΝ ΔΙΔΑΣΚΕ*ΤΕΚΝΑ ΠΑΙΔΕΥΕΙΝ*
leverage
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευτ Απρ 19, 2010 1:53 pm

Δημοσίευσηαπό davel » Παρ Απρ 30, 2010 1:14 pm

wp_insider έγραψε:Δεν μας εφταναν οι αλλοι σχετικοι, αρχισαν να χωνονται και οι "νεοι" γονεις των 96, 97... 2005 κλπ

Δεν το πρόσεξα ότι το forum ήταν μόνο για παλιούς και ... επαγγελματίες.:shock:

wp_insider έγραψε: Χαλαρωστε λιγο γιατι ηδη αρχισατε να καιτε τα παιδια σας, με τα σχολια, τα video, τις αναλυσεις και τις διαχειρισεις σας !!!! :oops:

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά το forum το διαβάζουν και τα παιδιά μας και δεν μπορούν να πληγώνονται όταν τους λένε απατεώνες (λέω για τα αίσχη που γράφτηκαν για την ηλικία τους) κάποιοι ελαφρόμυαλοι που νομίζουν ότι τους χρωστάει το Σύμπαν αιωνίως νίκες άρα όταν χάνουν κάτι άλλο πονηρό φταίει.

wp_insider έγραψε: Και ολα αυτα στο πρωτο τους πρωταθληματακι :P.... αφηστε να χαρουν το παιχνιδι, γιατι πολλα απο αυτα του χρονου ενδεχομενως να εχουν σταματησει :!: :!: :!:

Ακριβώς, ακριβέστατα. Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου. :!:

wp_insider έγραψε: Φαντασου να φτασετε στα camps της Εθνικης και στο πρωταθλημα των νεων ανδρων τι εχετε να πειτε.... :P

Τώρα γράφεις για εφιάλτες :twisted:

wp_insider έγραψε:Και αφηστε τα μπατσιλικια για τους κανονικους μπατσους 8)

:?: :?: :?:

wp_insider έγραψε: Αληθεια..... γιατι η γραμματεια στο 01:00 του τελευταιου οκταλεπτου φωναζει απο το μικροφωνο.... "τελευταιο λεπτο του αγωνα" :?: :?: :?:

Γιατί το λένε οι κανονισμοί :roll:

Ένας "νέος" :wink:
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Παρ Απρ 30, 2010 6:32 pm

davel έγραψε:
wp_insider έγραψε: Αληθεια..... γιατι η γραμματεια στο 01:00 του τελευταιου οκταλεπτου φωναζει απο το μικροφωνο.... "τελευταιο λεπτο του αγωνα" :?: :?: :?:

Γιατί το λένε οι κανονισμοί :roll:

Ένας "νέος" :wink:


"Νεε" μου πιο σωστα τα ειπες τωρα... Μονο που η απαντηση ηταν λαθος... :P το λενε αλλα γιατι το λενε ???

Λοιπον θα σας ταλαιπωρησω λιγο, δεν θα το μαθετε αμεσως, θα ειναι το κουιζ για τον επομενο μηνα :!: :!:

Και μη νομιζεις φιλε μου οτι θα το ξερουν και πολλοι παλιοι :wink:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό JamG » Παρ Απρ 30, 2010 7:51 pm

wp_insider έγραψε:"Νεε" μου πιο σωστα τα ειπες τωρα... Μονο που η απαντηση ηταν λαθος... :P το λενε αλλα γιατι το λενε ???

Λοιπον θα σας ταλαιπωρησω λιγο, δεν θα το μαθετε αμεσως, θα ειναι το κουιζ για τον επομενο μηνα :!: :!:

Και μη νομιζεις φιλε μου οτι θα το ξερουν και πολλοι παλιοι :wink:


Χμμμ... Αν δεν κάνω λάθος έχει να κάνει με τις περιβόητες 'καθυστερήσεις' και την πάσα στον τερματοφύλακα. Αλλά - και πάλι αν δεν κάνω λάθος - αυτός ο κανονισμός καταργήθηκε πέρυσι. Ή μήπως ήταν άλλη μια πατέντα των εκπληκτικών Άγγλων διατητών?!!
sites.google.com/site/polywaterpolo/ - Αν ξέρετε κανέναν που έρχεται Λονδινο, στείλτέ τον μας
Άβαταρ μέλους
JamG
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 29, 2008 5:31 pm
Τοποθεσία: London

Δημοσίευσηαπό panathas1000 » Παρ Απρ 30, 2010 11:56 pm

solid έγραψε:Για να τελειωνουμε με ολα τα θεματα:

2)Οι Παναθηναικοι εχουν γραψει και ξαναγραψει τα ιδια και τα ιδια αλλα ακομα ενα συγνωμη να ζητησουν δεν εχουν αξιωθει.
Mην ξεχνατε οτι αυτη η ομαδα πριν απο 4 χρονια εχασε 43-1 απο τον Πανιωνιο με προπονητη ξερετε ποιον.
.
3)νομιζω οτι οι πιο πολλοι ειναι γονεις και εχουν τα παιδια τους στο polo επομενως παρακολουθουν και ενδιαφερονται.


ρε solid δεν μπορω να καταλαβω γιατι προσπαθεις να δημιουργησεις προβλημα εκει που δεν υπαρχει και εγω ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ειμαι και δεν ειδα πουθενα να δημιουργειται κανενα προβλημα με την ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ουτε ειδα πουθενα να πρεπει να σου ζητησω συγνωμη τι προσπαθεις να κανεις και στο
κατω κατω εαν σφυριζαν σωστα οι αρχοντες δεν θα ησουνα τελικη φαση
και εκει που λες οτι εφαγες 43 γκολ τι σημασια εχει και εμεις περυσι τρωγαμε εικοσαρες ποιο το προβλημα

απο την αλλη ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ
ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ :!: :!:
SISE
Άβαταρ μέλους
panathas1000
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 09, 2009 9:23 pm
Τοποθεσία: LEOFOROS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες

cron