Πρωτάθλημα Παίδων '10 (γεν. '96)

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό panathas1000 » Σάβ Μάιος 01, 2010 12:32 am

solid



Joined: 13 Jul 2005
Posts: 347


PostPosted: Thu Nov 19, 2009 12:25 am Post subject: Reply with quote
Και εγω θα το πω αλλη μια φορα .
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕς ΜΕΤΑΓΡΑΦΕς Ή ΟΧΙ(ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΕ)

GALLETI
------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
ΚΑΙ για να σου υπενθυμησω και εσυ ασχολιοσουν με κατι δελτια δικα μας
σε αλλο ποστ και δεν σε ειδα να ζητας συγνωμη μετα αρα πιθανον να στο κανανε για να σε πειραξουν
:lol: :lol: :lol:
SISE
Άβαταρ μέλους
panathas1000
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 09, 2009 9:23 pm
Τοποθεσία: LEOFOROS

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Μάιος 01, 2010 1:10 pm

1) δεν ασχοληθηκα εγω με το θεμα αρα δεν το ξεκινησα εγω

2)μην αναφερεσαι μονο στην τελευταια φαση που σε συμφερει αλλα πηγαινε και σε 2-3 φασεις πριν που εδωσε αναποδο σφυριγμα.Εξαλου και να μην κερδιζε η ομαδα δεν σημαινει οτι περναγες εσυ.Θα πηγαινε στην ισοβαθμια .Εμεις αφου κερδισαμε εσας και ξεραμε το προγραμμα καναμε την αναλογη συντηρηση.Εαν χρειαζοτανε θα βαζαμε τα γκολ που επρεπε.Μην αναφερεις λοιπον οτι θα ησουνα εσυ στην τελικη φαση.

3)εμεις τρωγαμε 43 αλλα δουλεψαμε τα δικα μας παιδια και τωρα εζησες τα αποτελεσματα.Εσεις φτιαξατε ομαδα με μεταγραφες.Καλα κανατε αλλα δεν ειναι το ιδιο.Δεν κατηγορω την ομαδα σου για αυτο .Και ο Ολυμπιακος το εκανε σε καποιο βαθμο παιρνωντας πολλα παιδια απο τον Εθνικο.

3)οσον αφορα το θεμα που ειχε δημιουργηθει με τα δικα σας δελτια υπηρχε μια διαφορα .Εαν διαβασεις το post μου , πρωτα ανεφερα το περιστατικο και την δυνατοτητα να κανουμε ενσταση.Εαν ειχαμε δικιο ή οχι θα αποφασιζαν αλλοι ακολουθωντας την διαδικασια.Ηταν θεμα ερμηνειας της εγκυκλιου.Παρολα αυτα εαν ξαναδιαβασεις θα δεις οτι ειχα γραψει οτι παρολο που ειχαμε την δυνατοτητα να το κανουμε(ασχετα εαν δικαιωθουμε) δεν το καναμε.

4)Επιμενεις λοιπον ακομα οτι εγω το αρχισα το θεμα?Εγω εγραψα απο το πουθενα ''να συνοδευονται τα δελτια με αστυνομικη ταυτοτητα'' και ''ειμαστε εκπαιδευτικοι και τα γνωριζουμε τα παιδια''.
Που ναι τωρα ο τυπος?Οεο
Εσυ ισχυριζεσαι το ιδιο?Εαν στην δουλεια σου σε πουνε κλεφτη θα το αφησεις ετσι?
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό panathas1000 » Κυρ Μάιος 02, 2010 9:04 pm

Κοιταξε με αυτό το προφιλ που δειχνεις ειμαι σιγουρος πως εάν ειχαμε οποιοδηποτε
Προβλημα με τα δελτια σιγουρα θα ειχες κανει ενσταση όλα τα αλλα που λες είναι απλως
Για να λες ότι ειχες δικιο .οπως και τοτε ετσι και τωρα σου λεω ελα να τα ελέγξεις οποτε θες ελευθερα η να μας ρωτησεις να σου λυσουμε οποια απορια εχεις.
Αυτό που επιμενω όμως είναι ότι δεν κατανοω το μενος σου για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ

ΕΓΩ ευθαρσως δηλωνω ότι δεν εχουμε κανενα προβλημα ουτε με το ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ουτε με προπονητες της ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ και ουτε με τους αθλητες της ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Και καλο είναι να πεις και συ τι θες να την κλεισουμε εδώ αυτην την αστεια ιστορια
:!: :!: :!: :!: :!:
SISE
Άβαταρ μέλους
panathas1000
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 09, 2009 9:23 pm
Τοποθεσία: LEOFOROS

Δημοσίευσηαπό solid » Δευτ Μάιος 03, 2010 12:19 am

Eαν δεν καταλαβαινεις την διαφορα τι να πω.Ητανε ερμηνεια εγκυκλιου.Δεν ειπα ουτε ψεμματα ουτε ειπα οτι 100% ειναι παρανομο.Δες τι εγραψα.
Εγω εξαλου δεν κανω ενστασεις δεν ειμαι διοικηση.
Τελος μενος δεν εχω εγω αλλα ο καλοθελητης ντετεκτιβ
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό SHERLOCK HOLMES » Δευτ Μάιος 03, 2010 12:33 am

aaaaa
Τελευταία επεξεργασία από SHERLOCK HOLMES και Κυρ Μάιος 23, 2010 6:27 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
SHERLOCK HOLMES
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2010 12:06 am

Δημοσίευσηαπό solid » Δευτ Μάιος 03, 2010 12:24 pm

Αερολογιες γραφεις και για την ταμπακιερα τιποτα.Οταν ξεκινας κατι να το τελειωνεις.Περιμενω να μου πεις τι δεν καταλαβαινω απο αυτα που ειπες.

Το πραγμα ειναι απλο, ανοιξες ενα θεμα πεταγωντας κατι ψευδες και αναποδεικτο και εγω σου απαντησα αναλογως.Μετα μπηκανε και αλλοι στην συζητηση μιλωντας αοριστα αλλα ακομα και τωρα περιμενω μια απαντηση.
Εχεις αποδειξεις ή οχι?Απλα απαντας ,εαν οχι ολοι εδω περα που οπως ισχυριζεσαι εχουν την ιδια αποψη μαζι σου(για μενα ή για το θεμα)μεγαλα παιδια ειναι και ξερουνε εαν ειπες ψεμματα ή οχι.Δεν μπορει να εισαι και κερατας και δαρμενος και να θελεις να εχεις και τον πρωτο ακι τον τελευταιο λογο.Εαν δεν παρεις πισω αυτο που ισχυριστηκες δεν θα σταματησω να στα χωνω.
Και στην μια και στην αλλη περιπτωση το ιδιο μου κανει.
Ουτε ανωνυμος ειμαι ουτε κρυβομαι.Ξερεις που θα με βρεις.
Α!Εγω ειμαι ο Νικολακης Νο 1 λογω ηλικιας και παλαιοτητας.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Μάιος 09, 2010 3:07 pm

θελω να δω στη τελ. φαση παιδων ν.ο.β.-χανια τι θα κανει η dream team, θα θυμηθει να παιζει το πολο που ξεχασε στα ημιτελικα.........ε ρε γλεντια !!!!!
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Μάιος 09, 2010 3:35 pm

Από την ώρα που μπήκες στο φόρουμ όλο σπόντες για τη Βουλιαγμένη πετάς και γκρινιάζεις για τη διαιτησία. Ακόμα και για παιχνίδια που ούτε ο προπονητής της ομάδας σου δε διαμαρτυρήθηκε (ημιτελικός μίνι, με Φάληρο). Φαίνεται αυτός θα ξέρει λιγότερο πόλο από σένα.

Σε ένα θέμα να προτείνεις κάτι χρήσιμο, όμως, ακόμα δεν έχω δει. Ακόμα και όταν κλείσει μια συζήτηση εσύ "εκεί", να την επαναφέρεις. Είναι δικαίωμά σου, φυσικά.

Εγώ σε ξαναρωτάω : εσείς γιατί δεν τα κερδίσατε τα Χανιά, να τελειώνετε μια και καλή με την πρόκριση και να μην είσαστε εκτεθειμένοι στον κάθε κακόβουλο ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό pa0k » Κυρ Μάιος 09, 2010 6:51 pm

tsokmakitze έγραψε:θελω να δω στη τελ. φαση παιδων ν.ο.β.-χανια τι θα κανει η dream team, θα θυμηθει να παιζει το πολο που ξεχασε στα ημιτελικα.........ε ρε γλεντια !!!!!



Ποσο πας ενα στοιχημα οτι το παιχνιδι θα παει ισοπαλία ή θα κερδισουν τα Χανια?

Α και κατι άλλο..Επειδη εισαι σιγουρα παιχτης του πανιωνιου απο τα 96 αν θες πες μου ποιο σκουφακι εισαι...
Εικόνα
pa0k
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 3:19 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Κυρ Μάιος 09, 2010 9:47 pm

Ποσο πας ενα στοιχημα οτι το παιχνιδι θα παει ισοπαλία ή θα κερδισουν τα Χανια?

Α και κατι άλλο..Επειδη εισαι σιγουρα παιχτης του πανιωνιου απο τα 96 αν θες πες μου ποιο σκουφακι εισαι...[/quote]με ημπερδευεις,παοκτζης η χανιωτης εισαι;;η διχασμενη προσωπικοτητα;;το Νο στο σκουφι μετα τη τελ.φαση.
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Δευτ Μάιος 10, 2010 12:27 am

VS......
δεν καταλαβαινεις :?:
τι θες και μιλας και εσυ :?: ουγκαγκαμπου :P
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό davel » Δευτ Μάιος 10, 2010 3:31 pm

wp_insider έγραψε:Αληθεια..... γιατι η γραμματεια στο 01:00 του τελευταιου οκταλεπτου φωναζει απο το μικροφωνο.... "τελευταιο λεπτο του αγωνα" :?: :?: :?:


Γιατί αν δοθεί πέναλτι στο τελευταίο λεπτό, ο προπονητής της επιτιθέμενης ομάδας μπορεί να ζητήσει αντί για τη βολή πέναλτι να κρατήσει η ομάδα του κατοχή της μπάλας με ανανέωση του χρόνου των 30 δευτερολέπτων :?:
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό pepe » Δευτ Μάιος 10, 2010 10:25 pm

Και αν ο προπονητής είναι κουφός ; :lol: :lol: :lol: :lol:
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μάιος 10, 2010 10:34 pm

Υπάρχουν δύο περιπτώσεις :
(α) να έχει χαρτί γιατρού, που να πιστοποιεί του λόγου το αληθές και
(β) να μην έχει χαρτί γιατρού

Σε καθεμιά από τις παραπάνω περιπτώσεις υπάρχουν και υποπεριπτώσεις :
(α) να υπάρχει βοηθός και
(β) να μην υπάρχει βοηθός

Αν δεν υπάρχει βοηθός ίσως υπάρχει έφορος ίσως, πάλι, και όχι. Άρα υπάρχουν 3 εκδοχές και, συνολικά, έχουμε 2x3=6 περιπτώσεις.

Σε καθεμιά από αυτές μπορεί και το 2ο πρόσωπο στον πάγκο να είναι επίσης κωφό ή όχι και, αν είναι να έχει χαρτί ή όχι. Άρα έχουμε άλλες 3 εκδοχές και, πλεόν, συνολικά, 18 περιπτώσεις.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Δευτ Μάιος 10, 2010 11:37 pm

vs... δεν εννοουσε αυτο φιλε... για τον Κουφο τον μπασκετμπολιστα ελεγε...
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό pepe » Δευτ Μάιος 10, 2010 11:37 pm

VS έχεις κάνει στη FINA η στη LEN ;
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Μάιος 11, 2010 2:21 am

Όχι ... κόπηκα στα σήματα :oops:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό pepe » Τρί Μάιος 11, 2010 2:50 pm

vs έγραψε:Όχι ... κόπηκα στα σήματα :oops:


Aν είχες βάλει όμως δύο κατοστάρικα μέσα στο γραπτό σου, τώρα θα σε λέγαμε ΔΙΕΘΝΗ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Μάιος 11, 2010 5:27 pm

Εαν είχα καβάτζα 2 κατοστάρικα ίσως να μην είχα ασχοληθεί με το πόλο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... ουδέν κακόν αμιγές καλού, πάντως. Δόξα τω Θεώ, μια χαρά τα περνάω (όπως βλέπετε και στη φωτογραφία).
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό pa0k » Τρί Μάιος 11, 2010 5:49 pm

tsokmakitze έγραψε:Ποσο πας ενα στοιχημα οτι το παιχνιδι θα παει ισοπαλία ή θα κερδισουν τα Χανια?

Α και κατι άλλο..Επειδη εισαι σιγουρα παιχτης του πανιωνιου απο τα 96 αν θες πες μου ποιο σκουφακι εισαι...
με ημπερδευεις,παοκτζης η χανιωτης εισαι;;η διχασμενη προσωπικοτητα;;το Νο στο σκουφι μετα τη τελ.φαση.[/quote]

Παοκτζης ειμαι φιλε και μενω σαλονικη..απλα νομιζω πως εχω καταλαβει και ποιος παιχτης εισαι..
Εικόνα
pa0k
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 3:19 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες