Πρωτάθλημα Παίδων '10 (γεν. '96)

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Τρί Μάιος 11, 2010 11:03 pm

Παοκτζης ειμαι φιλε και μενω σαλονικη..απλα νομιζω πως εχω καταλαβει και ποιος παιχτης εισαι..[/quote]δεν εχεις καταλαβει τιποτα.το μονο που εχω να σουπω οτικανω τεραστια προσπαθεια για το πολο.
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Πέμ Μάιος 13, 2010 11:52 pm

Δεν ειχα σκοπο να ξαναγραψω αλλα εμαθα οτι ψαχνουνε να βρουνε ποιος ειμαι και ρωτανε .Επισης εμαθα οτι μεταφερθηκαν στον προπονητη του ΠΑΟ καποια πραγματα που λενε οτι ειπα για αυτον και φυσικα μεταφερθηκαν παλι ψεματα.

Στο συγκεκριμενο θεμα δεν εκανα ουτε μια αναφορα ,δεν ειπα κατι το μεμπτο για τον ιδιο και αντιθετως ειπα και τωρα και σε προηγουμενα post οτι με την δουλεια του εχει δειξει τοσα χρονια ποιος ειναι.
Καλυτερα λοιπον ειναι να διαβασει ο ιδιος το τι γραφω παρα να εμπιστευετε ατομα τα οποια εχουν δειξει ποσο ψευτες ειναι.
Εαν θελει να με βρει καποιος τοσο πολυ ας μου στειλει ενα pm και θα του απαντησω.Δεν κρυβομαι και οι περισσοτεροι με ξερουν.

Και επειδη σχολιαστηκε ιδιαιτερα η συγκεκριμενη αναφορα μου στην ''ομαδα'' μου":
Mην ξεχνατε οτι αυτη η ομαδα πριν απο 4 χρονια εχασε 43-1 απο τον Πανιωνιο με προπονητη ξερετε ποιον το οποιο δεν καταλαβαινω τι το κακο υπαρχει, αν λεω αν τελικα υπηρξε σχολιο αναλογο για το τι θα γινεται απο εδω και περα , θα ηθελα να πω οτι με γεια του με χαρα του αν το ειπε αλλα αυτα δεν υπαρχουν πια.

Λοιπον οποιος θελει περιμενω να διαβασει πρωτα τα post και μετα να μιλησει.
Λαμπρο αληθεια αυτα που σβηστηκαν υπαρχουν ή χαθηκαν οριστικα?
Απλα για του λογου το αληθες
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Μάιος 17, 2010 12:40 am

vs έγραψε:Από την ώρα που μπήκες στο φόρουμ όλο σπόντες για τη Βουλιαγμένη πετάς και γκρινιάζεις για τη διαιτησία. Ακόμα και για παιχνίδια που ούτε ο προπονητής της ομάδας σου δε διαμαρτυρήθηκε (ημιτελικός μίνι, με Φάληρο). Φαίνεται αυτός θα ξέρει λιγότερο πόλο από σένα.

Σε ένα θέμα να προτείνεις κάτι χρήσιμο, όμως, ακόμα δεν έχω δει. Ακόμα και όταν κλείσει μια συζήτηση εσύ "εκεί", να την επαναφέρεις. Είναι δικαίωμά σου, φυσικά.

Εγώ σε ξαναρωτάω : εσείς γιατί δεν τα κερδίσατε τα Χανιά, να τελειώνετε μια και καλή με την πρόκριση και να μην είσαστε εκτεθειμένοι στον κάθε κακόβουλο ;
με δουλευεις φιλε;οσοι ειδαν αυτα τα ματς φρικαραν.γιατι δε κερδισα;ρωτα το ΘΩΜΑ.....και κατο αλλο.η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ .......
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Μάιος 17, 2010 1:30 am

tsokmakitze έγραψε:
vs έγραψε:Από την ώρα που μπήκες στο φόρουμ όλο σπόντες για τη Βουλιαγμένη πετάς και γκρινιάζεις για τη διαιτησία. Ακόμα και για παιχνίδια που ούτε ο προπονητής της ομάδας σου δε διαμαρτυρήθηκε (ημιτελικός μίνι, με Φάληρο). Φαίνεται αυτός θα ξέρει λιγότερο πόλο από σένα.

Σε ένα θέμα να προτείνεις κάτι χρήσιμο, όμως, ακόμα δεν έχω δει. Ακόμα και όταν κλείσει μια συζήτηση εσύ "εκεί", να την επαναφέρεις. Είναι δικαίωμά σου, φυσικά.

Εγώ σε ξαναρωτάω : εσείς γιατί δεν τα κερδίσατε τα Χανιά, να τελειώνετε μια και καλή με την πρόκριση και να μην είσαστε εκτεθειμένοι στον κάθε κακόβουλο ;
με δουλευεις φιλε;οσοι ειδαν αυτα τα ματς φρικαραν.γιατι δε κερδισα;ρωτα το ΘΩΜΑ.....και κατο αλλο.η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ .......
και κατι ακομη.το να εχεις υφακι και στυλακι εκ του ασφαλους και να γραφεις διαφορα κοιτα σελ.4.leverage το βιντεακι που ανεβηκε.και να προσεχεις τι γραφεις γιατι εκτειθεσαι .Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ.
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μάιος 17, 2010 2:24 am

Α, ναι ... το βιντεάκι ... το λοιπόν, ο Πανιώνιος έχει μια καλή βιβλιοθήκη αγώνων και φάσεων. Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι ενημερωμένη όμως υπάρχουν αρκετά GB χάρη στην πολύ καλή εργασία που έκανε μια κυρία.

Και λέω εγώ τώρα (με στυλάκι, εκ του ασφαλούς και με το αγγούρι της αλήθειας να παραμονεύει για να με εκθέσει) : αντί να χαραμίζετε το χρόνο σας πέφτοντας στο επίπεδο της Αθλητικής Κυριακής, δε συνεννοείστε με τους προπονητές σας ώστε τα παιδιά σας να βλέπουν αυτά που πρέπει ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Μάιος 17, 2010 7:41 am

vs έγραψε:Α, ναι ... το βιντεάκι ... το λοιπόν, ο Πανιώνιος έχει μια καλή βιβλιοθήκη αγώνων και φάσεων. Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι ενημερωμένη όμως υπάρχουν αρκετά GB χάρη στην πολύ καλή εργασία που έκανε μια κυρία.

Και λέω εγώ τώρα (με στυλάκι, εκ του ασφαλούς και με το αγγούρι της αλήθειας να παραμονεύει για να με εκθέσει) : αντί να χαραμίζετε το χρόνο σας πέφτοντας στο επίπεδο της Αθλητικής Κυριακής, δε συνεννοείστε με τους προπονητές σας ώστε τα παιδιά σας να βλέπουν αυτά που πρέπει ;
αστο ρε μεγαλε ,υφακι, πνευμα,ειρωνεια.το ενα δε σαρεσει το αλλο δε σου κανει.ουτε το βιντεο σου κανει;την επομενη θα δωσουμε μαχαιρια στα παιδια να ποροθουν.και θα προσληφθουν κοουτς για κατς.
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό pa0k » Σάβ Μάιος 29, 2010 12:41 am

tsokmakitze έγραψε:
vs έγραψε:Α, ναι ... το βιντεάκι ... το λοιπόν, ο Πανιώνιος έχει μια καλή βιβλιοθήκη αγώνων και φάσεων. Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι ενημερωμένη όμως υπάρχουν αρκετά GB χάρη στην πολύ καλή εργασία που έκανε μια κυρία.

Και λέω εγώ τώρα (με στυλάκι, εκ του ασφαλούς και με το αγγούρι της αλήθειας να παραμονεύει για να με εκθέσει) : αντί να χαραμίζετε το χρόνο σας πέφτοντας στο επίπεδο της Αθλητικής Κυριακής, δε συνεννοείστε με τους προπονητές σας ώστε τα παιδιά σας να βλέπουν αυτά που πρέπει ;
αστο ρε μεγαλε ,υφακι, πνευμα,ειρωνεια.το ενα δε σαρεσει το αλλο δε σου κανει.ουτε το βιντεο σου κανει;την επομενη θα δωσουμε μαχαιρια στα παιδια να ποροθουν.και θα προσληφθουν κοουτς για κατς.


Το πόλο παίζετε κάτω απο το νερό.
Τέλος πάντων λές τώρα να έδινε επιθετικό στον φουνταριστό επείδη χοροπηδούσε το παιδι απο δίπλα?
Πραγματι φαίνετε οτι το έχει σαπίσει στο ξύλο αλλα όταν έχεις έναν αμυντικο και εναν που ζωνάρει και να καταχτυπιούντε και οι 2 πάνω κάτω σε κάθε φάση αντι να καταχτυπιέται ο φουνταριστός να κρατήσει μια θέση...Ειναι κάπως χαζό..
Στο τέλος οι διαιτητές θα νόμιζαν πως ήταν και θέατρο.
Γιατί νομίζετε η Ουγγρική Σχολή σαρώνει τα Πρωταθλήματα. ?( + Κροτατία/Σερβία/Μαυροβουνιο)
2 μέτρα παιδιά 2 κιλά όρχεις και 2 μπουκέτα κάτω απο το νερό σε κάθε φάση
Τελευταία επεξεργασία από pa0k και Κυρ Μάιος 30, 2010 1:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
pa0k
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 3:19 pm

Δημοσίευσηαπό leverage » Σάβ Μάιος 29, 2010 7:48 pm

Λοιπόν για να μην λέτε ότι θέλετε, το βιντεάκι δεν πάρθηκε από καμιά κυρία με βιβλιοθήκη. Οσον αφορά εσένα κυρ Ραοκ, θα περίμενα να εκθειάζεις το δικό σου φουνταριστό, για τον οποίο μάλιστα απ'ότι έμαθα δεν λείπουν τα προσόντα και όχι κάποιον άλλον. Ετσι λοιπόν σε λέω ότι με κάνεις για παοκτζής από τα Χανιά. Και μη μου πεις διάφορα περί διεύθυνσης κτλ γιατί δεν θα τ'αντέξω :wink: Μου φαίνεται ότι αντί για μπουγατσα με τυρί τρως γαμοπίλαφο με στακοβούτυρο. Και μην ξεχνάς ότι ο Δαυίδ νίκησε το Γολιάθ με το μυαλό και όχι με το μπόι. Και όσο για Κροάτες, Ούγγρους κτλ ναι παιζουν σκληρά αλλά όχι με αγαρμποσύνη, ούτε προλαβαίνεις να δεις πως και τι. Αιντε και μη με συγχίζεις άλλο και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία!
ΑΔΩΡΟΔΟΚΗΤΟΣ ΔΟΜΙΜΑΖΕ* ΧΑΡΙΖΟΥ ΑΒΛΑΒΩΣ*ΝΕΩΤΕΡΟΝ ΔΙΔΑΣΚΕ*ΤΕΚΝΑ ΠΑΙΔΕΥΕΙΝ*
leverage
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευτ Απρ 19, 2010 1:53 pm

Δημοσίευσηαπό pa0k » Κυρ Μάιος 30, 2010 1:21 pm

leverage έγραψε:Λοιπόν για να μην λέτε ότι θέλετε, το βιντεάκι δεν πάρθηκε από καμιά κυρία με βιβλιοθήκη. Οσον αφορά εσένα κυρ Ραοκ, θα περίμενα να εκθειάζεις το δικό σου φουνταριστό, για τον οποίο μάλιστα απ'ότι έμαθα δεν λείπουν τα προσόντα και όχι κάποιον άλλον. Ετσι λοιπόν σε λέω ότι με κάνεις για παοκτζής από τα Χανιά. Και μη μου πεις διάφορα περί διεύθυνσης κτλ γιατί δεν θα τ'αντέξω :wink: Μου φαίνεται ότι αντί για μπουγατσα με τυρί τρως γαμοπίλαφο με στακοβούτυρο. Και μην ξεχνάς ότι ο Δαυίδ νίκησε το Γολιάθ με το μυαλό και όχι με το μπόι. Και όσο για Κροάτες, Ούγγρους κτλ ναι παιζουν σκληρά αλλά όχι με αγαρμποσύνη, ούτε προλαβαίνεις να δεις πως και τι. Αιντε και μη με συγχίζεις άλλο και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία!


Δεν εχω καμια σχεση με τα Χανια. Απλως μου τη σπαει το γεγονος οτι ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ δεν περασε παλι στην τελικη φαση και κανει κυρηγμα παντου.Το ιδιο μας ειχανε κανει και εμας στον παοκ πριν 2 χρονια αλλα ασε μην μιλησω. Επειδη μπορει οπως λετε ειστε σε μεγαλη ηλικια το σεβομαι απολυτα και δεν συνεχιζω το θεμα.
Εικόνα
pa0k
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 3:19 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Μάιος 31, 2010 2:08 am

παοκακι εχεις συνχιση στο μυαλο σου.διαβασε κανονισμους και μετα κανε κριτικη στο βιντεο. :shock: :shock: :shock:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Μάιος 31, 2010 2:57 pm

leverage έγραψε:Λοιπόν για να μην λέτε ότι θέλετε, το βιντεάκι δεν πάρθηκε από καμιά κυρία με βιβλιοθήκη.

Άλλο έγραψα leverage.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Δευτ Μάιος 31, 2010 9:10 pm

ρε φιλε δεν καταλαβαίνεις κατι!το βιντεο απο οπου και να βγεί δεν έχει σημασια...σημασία έχει το οτι ο πανιωνιος χαρη στην πολυ καλη προετοιμασία ενός προπονητή δεν πέρασε στην επόμενη φάση καθαρά απο παρασκήνιο!!! :x έλεος δηλαδή ο καθένας γράφει τα δικά του...
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Τετ Ιουν 09, 2010 8:32 pm

Τελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων ( 96+) 9-10-11 Ιουλίου.
Οι δυο όμιλοι :
Α΄ - κολυμβητήριο Π. Φαλήρου
• Ολυμπιακός,
• Π.Φάληρο,
• Χανιά
• Ηρακλής.
Β΄ - κολυμβητήριο Γέρακα
• Βουλιαγμένη
• Νηρέας Γέρακα
• ΠΑΟΚ
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Πέμ Ιουν 10, 2010 10:44 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό solid » Τετ Ιουν 09, 2010 9:23 pm

Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ οχι Α.Ο.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό panathas1000 » Σάβ Ιουν 12, 2010 4:04 am

καλη επιτυχια στις ομαδες και να κερδισει το πρωταθλημα η καλυτερη :!:
SISE
Άβαταρ μέλους
panathas1000
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 09, 2009 9:23 pm
Τοποθεσία: LEOFOROS

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Τετ Ιουν 16, 2010 7:08 pm

καλη επιτυχια στο ΝΗΡΕΑ ΓΕΡΑΚΑ!!!!!!!!
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό davel » Πέμ Ιουν 17, 2010 3:16 pm

panathas1000 έγραψε:καλη επιτυχια στις ομαδες και να κερδισει το πρωταθλημα η καλυτερη :!:

Αλλά και τα παιδάκια στις υποδεέστερες ομάδες θα κερδίσουν εμπειρίες. Όπως για παράδειγμα το πως αισθάνεται ένας πολίστας όταν οι διαιτητές του σφυρίξουν ... βήματα. :shock:
όχι βέβαια πως η διαιτησία δεν είναι αντικειμενική πάντα :roll:
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό parapano » Δευτ Ιουν 21, 2010 1:27 pm

Στο τουρνουά της Νίκαιας, πληροφορίες-μου λένε, ότι «πράσινη» κυρία
είπε σε «κοκκινομπλέ» μπαμπά να πάει να κάνει ...σεξ.
Δεν το είπε ακριβώς έτσι, αλλά σοκάρομαι να το γράψω όπως ειπώθηκε.
Μήπως ο tsokmakitze άκουσε τίποτα;
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Δευτ Ιουν 21, 2010 4:32 pm

ρε παιδια ειλικρινα... ελεος με τα κουτσομπολια!!!! δηλαδη ποσο πιστευετε οτι μας ενδιαφερουν? ρε συ "parapano" πηγες απ'ο,τι καταλαβα, να δεις ενα τουρνουα με 14χρονους, το μελλον του ελληνικου πολο, και το μονο που μας μεταφερεις, ειναι ενα μπινελικι απο μια μαμα σε εναν μπαμπα? η' ο αλλος , για μια (ας μην τη σχολιασω) συμπεριφορα αθλητη? τιποτα αλλο δεν εγινε εκει να μας πειτε ρε παιδια?? ...ενας παικτης που ξεχωρισε, μια ομαδα που επαιζε καλη αμυνα, ενα συστημα στο παραπανω, μια φαση, ενα σφυριγμα, εστω, ενος διαιτητη!!!! κατι για πολο ρε παιδι μου...
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό parapano » Δευτ Ιουν 21, 2010 6:16 pm

Σιγά μην χάσεις περιγραφή από το world league.
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron