ΟΜΑΔΑ 96 ΧΑΝΙΑ - ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΝΟΥΜΕΡΟ 2

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Απρ 28, 2010 9:13 pm

tsokmakitze έγραψε:ταν εχεις στο μ. παιδων απο την α'περιοδο τους δυο καλυτερους παιχτες με δυο ποινες ανυπαρκτες τι κανεις;;οταν η μπαλα περνα για πλακα στοα 2 μετρα με τις ευλογιες των διαιτητων χασαμε δικαια ;;;;;;;;

Δεν υπάρχει κανονισμός που να λέει ότι οι δύο ομάδες πρέπει να πάρουν περίπου τις ίδιες αποβολές ούτε ότι ένας αμυντικός δεν επιτρέπεται να φορτωθεί με ποινές από νωρίς. Επιπλέον, όταν οι διαιτητές αρχίζουν και σφυρίζουν αναλογικά (διπλωματικά κ.ο.κ.), τότε είναι που καταστρέφεται το παιχνίδι.

Θα μπορούσα να σου αναφέρω πολλά παραδείγματα γνωστών αμυντικών που θα έπρεπε να μας αδειάζουν τη γωνιά από πολύ νωρίς αλλά τους (τις) τρώμε στη μάπα μέχρι το τέλος και μάλιστα έχουν και το θράσος να διαμαρτύρονται και από πάνω.

Στο συγκεκριμένο ματς οι αποβολές ήταν κανονικότατες, απλώς το Φάληρο έχει πολύ καλό φουνταριστό στην ηλικία αυτή.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Τετ Απρ 28, 2010 10:44 pm

μαλλον εβλεπες αλλο παιχνιδι φιλαρακο.........................
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Απρ 29, 2010 1:42 am

Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο ματς αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ ήμουν ουδέτερος θεατής ενώ εσύ όχι. Βέβαια, άνθρωποι είμαστε, υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να κάνω εγώ λάθος.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό davel » Πέμ Απρ 29, 2010 2:42 pm

tsokmakitze έγραψε:ταλενταρα φιλε!!!!!!!!!το πολο ομως παιζεται με επτα παιχτες .καταλαβαινεις ;;;;;;

... Μερικές φορές ψάχνουμε για ήρωες ... :)
davel
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2010 1:30 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Πέμ Απρ 29, 2010 4:36 pm

vs έγραψε:Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο ματς αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ ήμουν ουδέτερος θεατής ενώ εσύ όχι. Βέβαια, άνθρωποι είμαστε, υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να κάνω εγώ λάθος.
...ουδετερος κι εγω,αυτες οι ψυχες τι φταινε να καταρακωνονται απτο καθε εντολοδοχο δαιτητακι;;;;η ειτρ. διαιτησιας που ειναι;;;;ως δια μαγειας εμφανιζεται στα πιο απιθανα τουρνουα..........
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες

cron