Τουρνουά Παίδων(95+) Κωνσταντινούπολη & Σερβία (Ζρένιανι

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Πέμ Σεπ 02, 2010 3:49 pm

oforas100 έγραψε:
tsokmakitze έγραψε:.οσο για τον αθλητη που γραφεις μην τον κρινεις απο μια συγκυρια διαφορων στιγμων.αυτος εκει τουλαχιστον πηγε με το σπαθι του!!!!!


Η συμπεριφορα ενος αθλητη ειναι αρκετα σημαντικο πραγμα που συνυπολογιζετε στην αγωνιστικη συμπεριφορα του
πολυ σωστα το θετεις,δεν μπορεις να τον κρινεις απο ενα ομως περιστατικο.το μαθηματου το πηρε και απτον προπονητη του που τον εστειλε να κολυμπαει μονοςτου.επισης μην ξεχνας το σφαγειο την μερα εκεινη .η ενταση ειχε φτασει στα κοκκινα.κατι ακομα,ποτε δεν πεταξε την μπαλα στον διαιτητη,απλα του γλυστρισε και πηγε στα ποδια του και αυτος θεωρησε οτι εγινε εσκεμμενα.
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό Roben » Παρ Σεπ 03, 2010 5:42 pm

Για να μάθετε ολοι το χρονικό που αφορά το ΤΙ και πώς έγινε όλο το θέμα με τους ΚΟΥΚΗ ΓΑΒΑΛΑ ΦΟΥΤΡΗ στήν εθνική εφήβων.

Οι τρείς αθλητές προσκλήθηκαν στήν τελευταία πρόσκληση της εφήβων.
Τότε πήγε ο manager του Πανιωνίου στον ομοσπονδιακό και τού είπε.

- Δέν θα σου στείλουμε αυτούς τους αθλητές γιατι τούς θέλουμε για τα play-off επειδή κάποιοι μεγάλοι είναι τιμωρημένοι και τραυματίες........αλλά γιατί δεν καλείς στη θέση τους καποιον αλλο 93αρη !!!!!!!!

Ο ομοσπονδιακός προφανώς του απάντησε
- γιατί εγώ έτσι γουστάρω και θέλω αυτούς > η κάτι σχετικό με αυτό.

Ο manager του Πανιωνίου πήρε τον ΛΑΠΠΑ τηλέφωνο και του είπε να μήν πανε στήν εθνική ούτε αυτός -ούτε οι άλλοι τρείς ......και ότι θα συνεχίσουν προπόνηση με το ανδρικό του Πανιωνίου απο Δευτέρα.

Ελα όμως που ήρθε η Δευτέρα η Τρίτη κ.λ.π. τα παιδιά περίμεναν να πάνε στο ανδρικό του Πανιωνίου ....αλλά τίποτα.

Ηρθαν και τά play-off και οι 4 αθλητές γυάλισαν εκ περιτροπής το πάγκο του Πανιωνίου σε κάποια παιχνίδια .....με μεγαλύτερη συμετοχή στήν τραγωδία του ΠΑΟΚ
στήν Ν ΣΜΥΡΝΗ 20 κάτι γκόλ .

Κατόπιν τούτων και ερώτησης τών αθλητών
- Τι θα κάνουμε θα πάμε καμμιά φορα στήν εθνική τώρα που τελείωσε το ανδρικό??
Ηρθε η δεύτερη ειδοποίηση
- Παιδιά απο Δευτέρα στην εθνική.........οπου και αυτή η ειδοποίηση ακυρώθηκε για άγνωστο λόγο.

Εκεί τελείωσε το σήριαλ ΠΑΜΕ ΔΕΝ ΠΑΜΕ .
Μάλλον οι αθλητές κατάλαβαν οτι τους περιγελούσαν αλλα συνέχισαν .

Πήραν ακόμα ένα πρωτάθλημα γιά τον Πανιώνιο ....στον τελικό που έπαιξαν εναντίον σε μιά άθλεια ομάδα του ΝΟΒ

Σε αυτο το παιχνίδι εγώ τους περίμενα ΧΩΜΑ !!! ( εφόσον γνώριζαν την καταδίκη τους -τον αποκλεισμο απο την εθνική και όλο το παρασκήνιο)
Επαιξαν όμως φοβερά!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ................ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ MANAGER TOY.

Tα παιδιά αυτά γουστάρουν μα παίζουν πόλο και έχουν μάθει να κερδίζουν ΧΡΥΣΑ μετάλια.

Τέλος αν αναρωτιέστε για εμένα τι λόγος μου πέφτει και απο που κρατά η σκούφια μου!!!
Σας απαντώ οτι
ΖΗΛΕΨΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ.
Αν συναιβεναν ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ στο σωματίο που ειμαι .......θα είχαμε ΘΥΜΑΤΑ!!!!
Roben
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Σεπ 03, 2010 5:37 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Σεπ 03, 2010 7:23 pm

Οι παίκτες και οι γονείς που είδαν την (υποτιθέμενη) κοροϊδία, πώς και δεν το έκαναν βούκινο ; Διότι το θέμα αυτό είναι πολύ σοβαρό για να συζητείται κατά τύχη σε ένα φόρουμ 2-3 μήνες μετά.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό PANTHER WATER POLO » Δευτ Σεπ 06, 2010 10:27 am

Σε αντίθεση με τον "εθνικο-πανιωνιο" γιο που έπαιζε κανονικά στους τελευταίους αγώνες του Πανιωνίου.

Δυστυχώς αυτό το σωματείο τρώει τα παιδιά του .
Στο πολο λέγεται : ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΗΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.


Αντε να το διαλύσουν και αυτό !!
PANTHER WATER POLO
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Αύγ 20, 2010 11:01 am
Τοποθεσία: RED BLUE LAND

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Σεπ 07, 2010 8:28 am

PANTHER WATER POLO έγραψε:Σε αντίθεση με τον "εθνικο-πανιωνιο" γιο που έπαιζε κανονικά στους τελευταίους αγώνες του Πανιωνίου.

Δυστυχώς αυτό το σωματείο τρώει τα παιδιά του .
Στο πολο λέγεται : ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΗΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.


Αντε να το διαλύσουν και αυτό !!
Και στο γυναικειο τα ιδια γινονται. Αυτη τη στιγμη οι μονοι Πανιωνιοι παραγοντες στην ομαδα ειναι ο Νικος ο Μπαμπανας και ο Γιαννης ο Σταμνας. Ολοι οι αλλοι που περσι συντελεσανε στο να παρει η ομαδα τοσα μεταλλια στα πρωταθληματα των νεανιδων κορασιδων απομακρυνθηκαν η φυγανε γιατι δεν αντεξανε το απολυτο ξεριζωμα. Ηταν ολοι αχρηστοι? Δε νομιζω!!!!!!!!!!
Το θεμα ειναι γιατι δεν γινεται κατι να σταματησει αυτο, που οδηγει την ομαδα σιγα σιγα στο τελμα. :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό PANTHER WATER POLO » Τρί Σεπ 07, 2010 10:36 am

Αφού και ο μεγαλοπαράγοντας του πόλο δεν είναι Πανιώνιος τι να συζητάμε !!

Οποιος αντέξει
PANTHER WATER POLO
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Αύγ 20, 2010 11:01 am
Τοποθεσία: RED BLUE LAND

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Τετ Σεπ 08, 2010 10:44 pm

!![/quote]Και στο γυναικειο τα ιδια γινονται. Αυτη τη στιγμη οι μονοι Πανιωνιοι παραγοντες στην ομαδα ειναι ο Νικος ο Μπαμπανας και ο Γιαννης ο Σταμνας. Ολοι οι αλλοι που περσι συντελεσανε στο να παρει η ομαδα τοσα μεταλλια στα πρωταθληματα των νεανιδων κορασιδων απομακρυνθηκαν η φυγανε γιατι δεν αντεξανε το απολυτο ξεριζωμα. Ηταν ολοι αχρηστοι? Δε νομιζω!!!!!!!!!!
Το θεμα ειναι γιατι δεν γινεται κατι να σταματησει αυτο, που οδηγει την ομαδα σιγα σιγα στο τελμα. :?: :?: :?:[/quote]αυτο ειναι το λαθος φιλε.οτι ολοι αυτοι φευγουνκαι αφηνουν τον καθε τυχαρπαστο να το παιζει πανιωνιος.δεν ειναι λυση αυτη. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[list=][/list]
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Πέμ Σεπ 09, 2010 9:09 am

αυτο ειναι το λαθος φιλε.οτι ολοι αυτοι φευγουνκαι αφηνουν τον καθε τυχαρπαστο να το παιζει πανιωνιος.δεν ειναι λυση αυτη. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[list=][/list][/quote]


Εχουμε τοσα πολλα να αντιμετωπισουμε καθημερινα στην ζωη μας που ο καθενας κανει τις επιλογες του στο τι πρεπει να αφησει να τον επηρεασει και να χάλασει το στομαχι του για να το αντιμετωπισει. Η αντιμετωπιση σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι ο διαλογος. Αν αυτος ο τυχαρπαστος οπως λες δεν καταλαβαινει η δεν θελει να καταλαβει στο ονομα της εξουσιας που τουχει δωσει ο συλλογος η θα πρεπει να πλακωθεις στο ξυλο η να παρεις το καπελακι σου και να την κανεις με γοργα πηδηματακια. Το θεμα ειναι να κανεις διαλογο. Αν κανεις διαλογο και φας πορτα η λυση ειναι η φυγη. Αν δεν μιλησεις καθολου ειναι δειλια. Στην πρωτη περιπτωση δεν φταιει ο παραγοντας που φευγει αλλα ο συλλογος που ανοιγει την πορτα σε "επιστημονες" να ασκησουν την εξουσια τους. Στη δευτερη ειναι φυγοπονια. Ουτε εγω ειμαι της γνωμης να φευγεις χωρις συζητηση, μηπως και αλλαξει κατι. :cry: :cry: :cry:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Πέμ Σεπ 09, 2010 4:08 pm

lupo έγραψε:αυτο ειναι το λαθος φιλε.οτι ολοι αυτοι φευγουνκαι αφηνουν τον καθε τυχαρπαστο να το παιζει πανιωνιος.δεν ειναι λυση αυτη. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:[list=][/list]



Εχουμε τοσα πολλα να αντιμετωπισουμε καθημερινα στην ζωη μας που ο καθενας κανει τις επιλογες του στο τι πρεπει να αφησει να τον επηρεασει και να χάλασει το στομαχι του για να το αντιμετωπισει. Η αντιμετωπιση σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι ο διαλογος. Αν αυτος ο τυχαρπαστος οπως λες δεν καταλαβαινει η δεν θελει να καταλαβει στο ονομα της εξουσιας που τουχει δωσει ο συλλογος η θα πρεπει να πλακωθεις στο ξυλο η να παρεις το καπελακι σου και να την κανεις με γοργα πηδηματακια. Το θεμα ειναι να κανεις διαλογο. Αν κανεις διαλογο και φας πορτα η λυση ειναι η φυγη. Αν δεν μιλησεις καθολου ειναι δειλια. Στην πρωτη περιπτωση δεν φταιει ο παραγοντας που φευγει αλλα ο συλλογος που ανοιγει την πορτα σε "επιστημονες" να ασκησουν την εξουσια τους. Στη δευτερη ειναι φυγοπονια. Ουτε εγω ειμαι της γνωμης να φευγεις χωρις συζητηση, μηπως και αλλαξει κατι. :cry: :cry: :cry:[/quote]
εχω χασει την μπαλλα,οοολα αυτα οι διοικουντες δεν τα βλεπουν;εδιωξαν τον νικο ως αχρηστο,επανηλθε στην γυναικεια και πηρε κουπα στο ν.γυναικων.ο λαθρομεταναστης που τον εφαγε ειναι ακομη εκει που επρεπε να τον στειλουν με τις κλωτσιες μετα απο αυτο που εκανε.εφυγε ο στεργιος,μεγα λαθος.μαζι με τον νικο θα εκαναν μεγαλα πραγματα ειναι εργατες δυνατοι.δυστυχως οι διοικουντες στον πανιωνιο εχουν το διαιρεε και βασιλευε.και ο συνδετικος κρικος ειναι παντα ο καθε τυχαρπαστος ο καθε λαθρομεταναστης κ.λ.π.ειλικρινα οταν ειχαμε την πρωτη ειδα κατι που δεν μου αρεσε,αν επαληθευτει ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΟ...κι εσυ λογω οτι εισαι εμπειρος προσεξτε μην διαλυσει το τμημα με αυτα τα κοριτσακια,το μελλον τους ανηκει :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό PANTHER WATER POLO » Πέμ Σεπ 09, 2010 5:20 pm

Με τις υγείες σας !!!
PANTHER WATER POLO
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Αύγ 20, 2010 11:01 am
Τοποθεσία: RED BLUE LAND

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Πέμ Σεπ 09, 2010 6:52 pm

.... ''φιλοι'' της ''πλατειας'' ... σαν δημιουργός αυτου του post με θεμα :Τουρνουά Παίδων(95+) Κωνσταντινούπολη & Σερβία (Ζρένιανι)
νομίζω εχεται ξεφύγει !!!! :cry: :cry: :cry:
ΠΑΡΑΚΑΛΩ να λείξει το θεμα ΕΔΩ ή να μεταφερθείτε σε Αλλο post :roll:
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Πέμ Σεπ 09, 2010 7:06 pm

PANTHER WATER POLO έγραψε:Με τις υγείες σας !!!
εσενα σε κοβω για πρωην πανιωνιο νυν βαζελο :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Πέμ Σεπ 09, 2010 7:13 pm

tsokmakitze έγραψε:
PANTHER WATER POLO έγραψε:Με τις υγείες σας !!!
εσενα σε κοβω για πρωην πανιωνιο νυν βαζελο :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

φιλε tsokmakitze ...δεν λες 3 μήνες τωρα !!! πως γινεται το quote !!! πες στον ''μικρό'' σου να σου μάθει ... δεν ειναι κακο :wink:
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Πέμ Σεπ 09, 2010 10:08 pm

φιλε tsokmakitze ...δεν λες 3 μήνες τωρα !!! πως γινεται το quote !!! πες στον ''μικρό'' σου να σου μάθει ... δεν ειναι κακο :wink:[/quote]
αμα ειναι να μου κανεις κανενα ιδιαιτερο :D :D :D
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Παρ Σεπ 10, 2010 3:40 am

αμα ειναι να μου κανεις κανενα ιδιαιτερο :D :D :D


Bingo :roll: ... τα καταφερες !!! επιτελους :wink:
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό lupo » Παρ Σεπ 10, 2010 8:37 am

fotis2310 έγραψε:.... ''φιλοι'' της ''πλατειας'' ... σαν δημιουργός αυτου του post με θεμα :Τουρνουά Παίδων(95+) Κωνσταντινούπολη & Σερβία (Ζρένιανι)
νομίζω εχεται ξεφύγει !!!! :cry: :cry: :cry:
ΠΑΡΑΚΑΛΩ να λείξει το θεμα ΕΔΩ ή να μεταφερθείτε σε Αλλο post :roll:
Δημιουργε του post μη παρεξηγιεσαι κιολας. Βαλε μας να πληρωσουμε προστιμο που ξεφυγαμε λιγο. Ενταξει συγγνωμη για το λαθος μας!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό PANTHER WATER POLO » Παρ Σεπ 10, 2010 11:56 am

Ενας απλός παρατηρητής είμαι, αντε γεια θα τα πουμε σε αλλο post.
PANTHER WATER POLO
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Αύγ 20, 2010 11:01 am
Τοποθεσία: RED BLUE LAND

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες