ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 2011 (γεν. '95)

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό makedonia » Παρ Απρ 08, 2011 4:54 pm

KASHMIR έγραψε: ...ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ .


President ... Αν και το ηθελα (το παραπάνω )στην αρχή του λόγου σου ... ε γ ρ α ψ ε ς plus + .... καλή σ υ ν ε χ ε ι α ... στο ΕΡΓΟ σου :wink:
Άβαταρ μέλους
makedonia
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Πέμ Απρ 17, 2008 1:59 pm

Δημοσίευσηαπό POIOS MAS SONEI » Παρ Απρ 08, 2011 5:36 pm

panathas1000 Posted: Thu Apr 07, 2011 7:13 pm Post subject: --------------------------------------------------------------------------------
Επειδη απο αυτα που λες καταλαβα οτι εισαι απο αυτους
Τους Πανιωνιους που ευτυχως εδιωξαν τον Λαζαριδη
Μάλλον από ομάδα λίγο πιο παραλιακή που έχει μια στενή
σχεση ................... μεγαλοπαράγοντας του Γερακα.
:oops: :oops: :oops:
POIOS MAS SONEI
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 14, 2009 3:27 pm
Τοποθεσία: WHERE ?

Δημοσίευσηαπό parapano » Παρ Απρ 08, 2011 6:10 pm

Ωχ πια, με αυτούς τους γρίφους.
Μας βάζετε συνέχεια σε σκέψεις!
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό aegeanforce » Παρ Απρ 08, 2011 6:13 pm

ΣΕ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΕΙ, ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ, ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΑ, ΜΕ ... , ΜΕ ..., ΜΕ ...
ΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟ ΒΥΘΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!
aegeanforce
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Σάβ Απρ 02, 2011 10:06 am

Δημοσίευσηαπό Poloboy » Παρ Απρ 08, 2011 6:46 pm

aegeanforce το εθκ.Λαζαριδη και εχθρους του ιδιου χωρις να σκεφτει κανεις οτι σε τετοια ηλικια μπορει το αθλημα να εκτεθει τοσο πολυ (ακου εκει φτυνουμε σκουφια)ας ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ αν εχει τα κοτσια γαι να δουμε πιος φταιει που ειμαι σιγουρος οτι και οι 2 ομαδες εχουν σχεδον ιδιο μεριδιο ευθυνης!!!
Poloboy
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 4:49 pm

Δημοσίευσηαπό Poloboy » Παρ Απρ 08, 2011 6:47 pm

*aegean force to εθεσες τελεια γιατι τοση ωρα βλεπψ υποστηρικτες του
(σορρυ παιδια μου ξεφυγε μια αποκοπη στην αρχη)
Poloboy
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 4:49 pm

Δημοσίευσηαπό SHERLOCK HOLMES » Τρί Απρ 19, 2011 12:55 pm

gfd
Τελευταία επεξεργασία από SHERLOCK HOLMES και Τρί Απρ 19, 2011 1:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
SHERLOCK HOLMES
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2010 12:06 am

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Απρ 19, 2011 1:09 pm

καλα ρε παιδια, η γραμματεια κ οι διαιτητες δεν το ειδαν, εσεις δεν το πηρατε χαμπαρι? ο προπονητης σας? ο εφορος, καποιος τελος παντων,,,
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό POIOS MAS SONEI » Τρί Απρ 19, 2011 1:22 pm

ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΜΑΤΑΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ . :lol:

Πολύ απλά βάζουμε τα παιδιά μας σε μια διαδικασία "πονηριάς" πολύ νωρίτερα .
POIOS MAS SONEI
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 14, 2009 3:27 pm
Τοποθεσία: WHERE ?

Δημοσίευσηαπό crash » Τρί Απρ 19, 2011 2:02 pm

Poloboy έγραψε:aegeanforce το εθκ.Λαζαριδη και εχθρους του ιδιου χωρις να σκεφτει κανεις οτι σε τετοια ηλικια μπορει το αθλημα να εκτεθει τοσο πολυ (ακου εκει φτυνουμε σκουφια)ας ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ αν εχει τα κοτσια γαι να δουμε πιος φταιει που ειμαι σιγουρος οτι και οι 2 ομαδες εχουν σχεδον ιδιο μεριδιο ευθυνης!!!


ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ; ΣΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ; ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ....

http://www.youtube.com/watch?v=59gQwpIFGto

ΤΟ ΠΟΛΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ 7 ΠΑΙΚΤΕΣ. ΩΣ ΕΚ ΘΑΥΜΑΤΟΣ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ 8ο, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΕΠΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΓΙΝΕ... ΛΑΓΟΣ!!!! ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΛΥΤΑΡΧΗ, ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ "ΓΑΤΟ" ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 2011 ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ Ο ΠΑΟ.
Τελευταία επεξεργασία από crash και Τρί Απρ 19, 2011 5:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
crash
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 1:54 pm

Δημοσίευσηαπό waterpolofan7 » Τρί Απρ 19, 2011 2:47 pm

crash έγραψε:
Poloboy έγραψε:aegeanforce το εθκ.Λαζαριδη και εχθρους του ιδιου χωρις να σκεφτει κανεις οτι σε τετοια ηλικια μπορει το αθλημα να εκτεθει τοσο πολυ (ακου εκει φτυνουμε σκουφια)ας ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ αν εχει τα κοτσια γαι να δουμε πιος φταιει που ειμαι σιγουρος οτι και οι 2 ομαδες εχουν σχεδον ιδιο μεριδιο ευθυνης!!!


ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ; ΣΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ; ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ....

http://www.youtube.com/watch?v=59gQwpIFGto

ΤΟ ΠΟΛΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ 7 ΠΑΙΚΤΕΣ. ΩΣ ΕΝ ΘΑΥΜΑΤΟΣ Ο ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΚΑΙ 8ο, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΕΠΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΓΙΝΕ... ΛΑΓΟΣ!!!! ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΛΥΤΑΡΧΗ, ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ "ΓΑΤΟ" ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 2011 ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ Ο ΠΑΟ.

Σου πηρε 16 μερες να καταλαβεις οτι περασε ο ΠΑΟ στα τελικα;
waterpolofan7
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Δευτ Ιουν 15, 2009 11:20 am

Δημοσίευσηαπό crash » Τρί Απρ 19, 2011 3:38 pm

Σου πηρε 16 μερες να καταλαβεις οτι περασε ο ΠΑΟ στα τελικα;[/quote]


Φιλαράκι μου πήρε 16 μέρες να εξασφαλίσω το βίντεο... βλέπεις το είχε άλλος!!!!!!!!! Και όπως λέει και η παροιμία: Κάλιο αργά παρά ΠΟΤΕ!!!!!
Το βίντεο ανέβηκε για να κλείσουν κάποια στόματα... Τώρα θέλω να δω τι θα πουν οι .... ειδήμονες του αθλήματος!
crash
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 1:54 pm

Δημοσίευσηαπό parapano » Τρί Απρ 19, 2011 6:05 pm

Ωραίο ήτανε! Δεν ενοχλεί στο μάτι να παίζει η μία ομάδα με παραπάνω παίκτη.
Ωραία ιδέα! Θα αυξηθούν και τα γκολ έτσι.
Μία χρονιά να παίζει η μία ομάδα με 8 την επόμενη χρονιά να παίζει η άλλη με 8.
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Απρ 19, 2011 9:43 pm

το λετε κ το ξαναλετε... εγω παντως θα ντρεπομουνα να επαιζαν οι αντιπαλοι μου με 8, χωρις να το εχω παρει χαμπαρι...
(χωρις να θελω να μειωσω την μεγαλη ευθυνη διαιτητων κ γραμματειας)
θα ντρεπομουνα να μην ξερω (καλα, κανεις δε διαβασε τη προκυρηξη? εφορο δεν εχει η ομαδα?) τους κανονισμους για τις ισοβαθμιες...
(ειδικα οταν ξερω οτι παιζω ματς-προκριση για τελικη φαση για 1η φορα τα τελευταια χρονια)
επισης θα ντρεπομουνα να πανηγυριζω με τετοιο στομφο οτι προκριθηκα, οταν για μια μερα ολοκληρη νομιζα οτι ειχα αποκλειστει!!!
και στην τελικη, επειδη ισως εγω να ειμαι περιεργος, εσεις απλα κρατηστε τους τονους λιγο χαμηλα, γιατι μαλλον εκτιθεστε για την αγνοια σας, παρα βρισκετε το δικιο σας...
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό lykos » Τρί Απρ 19, 2011 9:59 pm

DIOGO έγραψε:και στην τελικη, επειδη ισως εγω να ειμαι περιεργος, εσεις απλα κρατηστε τους τονους λιγο χαμηλα, γιατι μαλλον εκτιθεστε για την αγνοια σας, παρα βρισκετε το δικιο σας...


+1000000000
lykos
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Δεκ 05, 2008 9:56 pm

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Απρ 19, 2011 10:14 pm

με βρισκεις συμφωνο 100% , μπραβο στα παιδια, αλλα ο μονος υπευθυνος που δεν χαρηκαν την ιδια μερα την προκριση τους, ειστε εσεις οι ιδιοι!!!! (παραγοντες κ μη του παναθηναικου εννοω,,, ) :wink:
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Απρ 19, 2011 10:16 pm

οπα! που πηγε το προηγουμενο post? τσαμπα πηγε η απαντηση μου...
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Απρ 19, 2011 10:19 pm

ελεγε περιπου, οτι δεν μιλησε κανεις για το πως αισθανθηκαν τα παιδια του παο,,, κατι τετοιο...
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό POIOS MAS SONEI » Τετ Απρ 20, 2011 12:05 am

Δεν πανηγυρίζουμε, απλά θελουμε να δείξουμε ότι δε τα βγάζουμε απο το κεφάλι μας τα γεγονότα αλλα και την άλλη πλευρά αυτή των "αρχόντων , αν δεν ήταν ο ΠΑΟ η ομάδα αλλα μια άλλη καινούρια στο χώρο τι θα γινόταν; Πως θα αντιδρουσατε ; δε πειράζει πάντα θα υπάρχει αντίλογος , ο καθένας καταλαβαίνει ότι θέλει και λαμβάνει ότι μηνύματα θέλει . Όσο για τα παιδιά φροντίζουμε και η ψυχολογία τους είναι η καλύτερη δυνατή και συνεχίζουν τη "δουλειά" τους και εμείς μαθαίνουμε χωρίς στόμφο και πανηγυρισμούς.Αλήθεια η ψυχολογία των άλλων παιδιών που πανηγύρισαν γιόρτασαν και την επόμενη τους το πήραν πίσω ποια ήταν; Κ λ π, κ λ π ,και μπορουμε να επιχειρηματολογουμε οι μεν και οι δε μέχρι την τελική φάση .
POIOS MAS SONEI
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 14, 2009 3:27 pm
Τοποθεσία: WHERE ?

Δημοσίευσηαπό panathas1000 » Τετ Απρ 20, 2011 8:55 pm

επαιζε με οκτω για να παει στους 8 :lol: :lol:
SISE
Άβαταρ μέλους
panathas1000
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 09, 2009 9:23 pm
Τοποθεσία: LEOFOROS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 40 επισκέπτες